Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2020-08-09, 7:35 pm

No i chyba "przechwaliłem" nasze rezerwy :twisted: "Przyszłość" Zagłębia Sosnowiec grała dzisiaj z czerwoną latarnią sosnowieckiej klasy okręgowej - Ostoją Żelisławice, czyli drużyną, gdzie grają m.in. tacy zawodnicy jak 45-letni Robert Sierka, który... w latach 90-tych był piłkarzem ekstraklasowego wówczas Ruchu Radzionków. Drużyną, która... w poprzedniej kolejce dostała od Tęczy Błędów 8:1. A wielkie nadzieje Zagłębia Sosnowiec co zrobiły na boisku tej potędze futbolowej z ostatniego miejsca w tabeli? Wpierdoliły z nimi 2:3... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2020-08-10, 7:26 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez August 2020-08-10, 8:59 am

Panie i Panowie, dziwię się Wam, że jeden wygrany mecz z Rogoźnikiem spowodował tyle podniety. O tym jak działa Akademia napisano tyle, żeby wystarczyło na pracę doktorską. I wydaje mi się, ze nie o wyniki rezerw tu chodzi. A w każdym razie nie tylko. Niech mnie ktoś poprawi ale wydaje mi się, że ostatnim i utalentowanym i porządnie wyszkolonym wychowankiem, który i wszedł do I drużyny i zrobił poza Sosnowcem jakąś tam karierę to był Rafał Pietrzak. I to w zamierzchłych czasach. Dzisiaj za wychowanka w drużynie robi „wiecznie żywy” Ryndak, Mularczyk, który jest raczej (co najwyżej) uzupełnieniem składu, jest też przypięty Radkowski, który bodajże został wypożyczony z Varsovii a jeśli wierzyć portalowi transfermarkt dodatkowo klub zapłacił za niego odstępne równowartości 20 tys. euro. Reszta wychowanków, mam wrażenie, ma na siłę podpisane kontrakty i jest włączona do I drużyny i w praktyce w ogóle nie jest brana pod uwagę przy ustalaniu składu przez licznych u nas trenerów. Na chwilę obecną nie widać aby się u nas pojawili wychowankowie pokroju Antczaka, Trescińskiego czy Skrzypka. Nie ma też widoków na ściąganie z okolicy zdolnych chłopaków jak kiedyś ściągnięto Urbana, Kulawika, Czerwca, Chwalibogowskiego czy Oziębałę. Pozostaje co najwyżej wypożyczanie i ogrywanie młodzików z Legii czy innych klubów, które prowadzą politykę szkolenia dzieci i młodzieży na jakimś tam – jak na polskie warunki- poziomie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-11, 11:26 am

Akurat z Rogoźnikiem było w plecy i w okręgówce która obecnie jest rozgrywana jak klasa terenowa przed laty tylko z drużynami z naszej okolicy zajmujemy 8 miejsce na 10 drużyn . Wyprzedzamy tylko Górnik Piaski który po spadku przeżywa jakieś kompletne załamanie organizacyjne i Błękitnych Sarnów którzy z kolei pewnie szybko się obudza i wyprzedza nasze rezerwy które na cześć naszego znafcy powinny występować pod nazwa Arkadio II Chęciński
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2020-08-12, 1:42 pm

http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing15158.html
Źródło Akademia Śląska, na naszej stronie oczywiście ani śladu. Był ktoś? Wiadomo jakim składem grali?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Luis 2020-08-12, 1:46 pm

Akdemia Śląska podaje, ze byl to sparing z Zagłębiem Sosnowiec a nie z Zagłębiem II Sosnowiec.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez jondek 2020-08-12, 1:51 pm

W meczu sparingowym Śląsk II Wrocław wygrał 4-2 (1-0) z występującym w klasie okręgowej Zagłębiem II Sosnowiec.


źródło: własne / Akademia Śląska Wrocław
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-12, 7:16 pm

Płakać się chce jak się patrzy jakim gownianym klubikiem uczynili nasze Zagłębie .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2020-08-12, 9:04 pm

Tomcjo napisał(a):Płakać się chce jak się patrzy jakim gownianym klubikiem uczynili nasze Zagłębie .

Chciałbym uspokoić wszystkich co do dzisiejszego przegranego 2:4 sparingu z rezerwami Śląska Wrocław.

Po pierwsze: rezerwy Śląska Wrocław są beniaminkiem II ligi, czyli 3 poziomu rozgrywkowego w Polsce, natomiast rezerwy Zagłębia Sosnowiec grają w klasie okręgowej, czyli na 6 poziomie rozgrywkowym w Polsce...

Po drugie: w sparingu tym w składzie Śląska zagrało kilku autentycznych piłkarzy z pierwszego składu, natomiast w składzie Zagłębia takie "kojarzone z pierwszym składem" tuzy jak Bieniek, Wiśniowski, Kieca i Sinior. Pozostali grajkowie to byli zawodnicy testowani przez Zagłębie jako... kandydaci do gry w rezerwach a nie w naszym pierwszym składzie, których poziom był niestety w większości tak żałosny, jak poziom Bieńka. Naprawdę nie wiem, kto sprowadził tego pajaca z rezerw Lecha Poznań, ale proponuję wsadzić go w najbliższy pociąg w stronę Poznania z biletem w jedną stronę! Kurwaa, jego gra była poniżej poziomu nawet rezerw rezerw Zagłębia Sosnowiec!

Po trzecie: żeby nie zapeszać... w dzisiejszym sparingu zagrało 3 czarnoskórych piłkarzy (stoper, prawy pomocnik i napastnik) oraz jeden piłkarz wyglądający na "francuskiego Marokańczyka" (środkowy pomocnik). O ile stoper i środkowy pomocnik zagrali przeciętnie, to owy prawy pomocnik i napastnik, hmmm, dają naprawdę jakieś nadzieje na solidne transfery. Szczególnie ten napastnik jest bardzo szybki, dobry technicznie i przypomina mi Vamarę Sanogo z jego pierwszego sezonu w Zagłębiu. Może choć tych dwóch zawodników okaże się dobrymi nabytkami Zagłębia? Oczywiście o ile do nas trafią.

Podsumowując: to był tylko sparing naszych rezerw i co do jego końcowego wyniku nie przejmowałbym się nim ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-14, 4:36 am

Miałem na myśli całość klubu i jego małość . Nie tylko rezerwy . Teraz pewnie lekcji udzieli nam Unia Janikowo w pucharze
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2020-08-23, 8:07 am

http://www.90minut.pl/liga/1/liga11476.html
Wygrana i pięć bramek na wyjeździe z silną drużyną. Brawo.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-23, 8:13 am

Mnie się wydawało ze to Zagłębie jest silną drużyną :lol: no ale jest widoczna poprawa po tragicznym starcie . Oby progres był stały i rezerwy opuściły jak najszybciej ta śmieszną ligę .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2020-09-13, 4:19 pm

Nasze rezerwy wyjątkowo mocno dofinansowywane w tym roku (zrobiono nawet kilka transferów stricte do rezerw) gładko uległy 1:4 w Brudzowicach chłopakom kopiącym sobie po robocie na trzy zmiany (absolutnie z pełnym szacunkiem dla tych chłopaków którzy skopali wyżelowanych leszczy).
http://www.90minut.pl/liga/1/liga11476.html
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-09-13, 9:19 pm

Powiedziałbym ze rozwiązać takie rezerwy ale nie zgadzam się na to . Rozwiązać należy umowy z ludźmi którzy nie maja pojęcia o piłce nawet na tym poziomie . Z MJ włącznie .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez slawekchicago 2020-09-13, 9:51 pm

A ja ......
.....a ja jeszcze się wstrzymam

:!:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników