Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2020-08-02, 10:11 pm

Tomcjo napisał(a): ..to mniejsze koszty na ochronę ..

Tak myślisz ? przy pandemii (przy zakazie) więcej "przyjaciół" było opakowanych w kamizelki ochrony niż kibiców na trybunach (bo i tak kasę trzeba wydać ,"darmową")
Ps Ale trzeba przyznać że i poprzednicy naszego "zbawcy" lecieli totalnie w ch..a z kosztami ,ukrytymi w "ochronie" .Pamiętacie "zorientowani" forumowicze jak to L.B "wymazywał" faktury ;-) co do kosztów jakie klub ponosi na firmę ochroniarską ?
Ps I wtedy zostało zapoczątkowane częściowe "zamykanie" trybun ;-)
Ostatnio edytowano 2020-08-02, 10:21 pm przez RUDI, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-08-02, 10:17 pm

RUDI napisał(a):Pamiętacie "zorientowani" forumowicze jak to L.B "wymazywał" faktury co do kosztów jakie klub ponosi na firmę ochroniarską

Mnie jeden gość z pewnej pralni mówił swego czasu, że koszt uprania jednej koszulki z pewnego klubu jest niemalże równy zakupowi nowej koszulki
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2020-08-02, 10:28 pm

August napisał(a): że koszt uprania jednej koszulki z pewnego klubu jest niemalże równy zakupowi nowej koszulki

A kto zabroni brać taką kasę ,chyba nie ten co chce "wydać" ;-)
Ps Ja chciałem kupić córce dywaniki samochodowe z ogłoszenia w necie (Sosnowiec,Al Mireckiego) cena podskoczyła o 100% gdy zasugerowałem że podjadę ,omijając kuriera (tak wiem mniej więcej o co chodzi ) 8) i hasło ,nie musi Pan "kupować u mnie " ,pewnie teraz narzeka że mu rząd nie pomaga w ratowaniu biznesu .
Ps a tu informacja dla przyjaciela -> https://www.facebook.com/Koneser-PUB-So ... 221536212/ nie spalaj tyle paliwa aby "spojrzeć" na dobre piwo tylko po prostu się NAPIJ ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-08-03, 10:24 am

RUDI napisał(a):nie spalaj tyle paliwa aby "spojrzeć" na dobre piwo tylko po prostu się NAPIJ

Kusicie Kolego Towarzyszu Rudi, oj kusicie. Trzeba będzie wychylić kufel za pomyślność nowych nabytków Zagłębia włącznie z Portugalcem, którego mają dzisiaj zakontraktować
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-08-03, 10:35 am

Ja już nawet na google maps sprawdziłem lokalizację baru i bezpieczny dojazd rowerem 8)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2020-08-03, 11:22 am

August napisał(a):
RUDI napisał(a):nie spalaj tyle paliwa aby "spojrzeć" na dobre piwo tylko po prostu się NAPIJ

Kusicie Kolego Towarzyszu Rudi, oj kusicie. Trzeba będzie wychylić kufel za pomyślność nowych nabytków Zagłębia włącznie z Portugalcem, którego mają dzisiaj zakontraktować


Az Wam zazdroszczÄ™ :-(

I te zdjęcia ogródka, hmm ile tam się kufli przechylilo .
No cóż Trza ;-) mi czekać
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2020-08-03, 12:46 pm

novack napisał(a):Ja już nawet na google maps sprawdziłem lokalizację baru i bezpieczny dojazd rowerem

Rower jakoś zabezpieczymy ale za pompkę nie "ręczę" (że ją dowieziesz do domu) ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-08-03, 1:05 pm

RUDI napisał(a):
novack napisał(a):Ja już nawet na google maps sprawdziłem lokalizację baru i bezpieczny dojazd rowerem

Rower jakoś zabezpieczymy ale za pompkę nie "ręczę" (że ją dowieziesz do domu) ;-)

Rower ma być wykorzystany tylko dla celów rekonesansu, docelowo wracam Żukiem na pace ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2020-08-03, 2:00 pm

novack napisał(a):
RUDI napisał(a):
novack napisał(a):Ja już nawet na google maps sprawdziłem lokalizację baru i bezpieczny dojazd rowerem

Rower jakoś zabezpieczymy ale za pompkę nie "ręczę" (że ją dowieziesz do domu) ;-)

Rower ma być wykorzystany tylko dla celów rekonesansu, docelowo wracam Żukiem na pace ;-)



Ja Was porozwożę bo nie będę pił :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2020-08-03, 3:33 pm

novack napisał(a): docelowo wracam Żukiem na pace

Miałem kiedyś w pracy kolegę o nazwisku Żuk ,na większe imprezy "po dniówkowe " każdy go chciał zabierać ze sobą na zakupy ,dlaczego ? na pytanie zatroskanej pani sprzedawczyni -"dacie panowie radę się zabrać?" ze szczerością odpowiadaliśmy "tak ,mamy Żuka " ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2020-08-03, 5:04 pm

Gdyby Zagłębie było klubem sportowym a nie wzajemnej adoracji to rozważyłbym zatrudnienie Radosława Majewskiego . Ma lat 33 ale po kontuzji dużo pracował nad formą . Jeśli tak jest faktycznie to i tak będzie żwawszy od pozostałych a roczny kontrakt nas chyba nie zrujnuje bardziej niż to już jest w klubie . Zreszta to takie gadał dziad do obrazu a prezes ni razu .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2020-08-03, 5:41 pm

Radek bez formy i po kontuzji i tak byłby najlepszym ofensywnym rozgrywajacym jakiego Zaglebie mialo od lat. Strach troszke pomyslec jak te wszystkie finezyjne ostatnie podania wedruja do napastnikow. Niestety nasi napastnicy do tej pory z finezja nie mieli zbyt wiele do czynienia. Z Vamsem moglo by sie udac. Olaf? Kto wie? Ale widze to. Prezesie!!! Zobacz to tez!!!
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2020-08-03, 5:42 pm

A gdzie ten dzisiejszy Portugalczyk? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!?
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2020-08-03, 5:43 pm

Coś nie widać drugiego Portugalczyka, chyba trzeba temat przenieść do wątku " przyszłość Zagłębia" i tam umówimy się na wypicie czeskiego piwa za rychłe odejście "sztabu"!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2020-08-03, 6:02 pm

Tomcjo napisał(a):Gdyby Zagłębie było klubem sportowym a nie wzajemnej adoracji to rozważyłbym zatrudnienie Radosława Majewskiego

Jak twierdził Prezes, dwa lata temu było sondowanie, i jak stwierdził facet był poza możliwościami finansowymi klubu. Teraz zapewne tym bardziej
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack