I LIGA - SEZON 2019/2020

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez slawekchicago 2020-07-02, 9:59 pm

Rok w rok wydawane są pieniądze za miernoty . Czy stać Nas na SOLIDNE WZMOCNIENIA ? Nie stać Nas na eksperymenty tomczyka i jaroszewskiego.
Może pora to dobitnie przekazać "prezydentowi"
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tomcjo 2020-07-02, 11:57 pm

Nie stać nas na prawdziwego trenera bo zatrudniamy już cztery miernoty . Nie stać na obiecujących piłkarzy bo trwoniony kasę na grajków od zaprzyjaźnionych klubów lub menago . Wkrótce na I ligę też nie będzie nas stać z tymi ludźmi co przewalili tyle szmalu
Tomcjo
 
Posty: 7059
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez novack 2020-07-03, 6:17 am

Odra Opole gra jeszcze mecze w Mielcu, Bielsku i Niecieczy i w tym upatruje ostatniej naszej szansy na utrzymanie siÄ™.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5715
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez RUDI 2020-07-03, 7:28 am

slawekchicago napisał(a):Rok w rok wydawane są pieniądze za miernoty . Czy stać Nas na SOLIDNE WZMOCNIENIA Nie stać Nas na eksperymenty tomczyka i jaroszewskiego.
Może pora to dobitnie przekazać "prezydentowi"

Komu ? Przeczytaj wywiad w DZ z Prezydentem Sosnowca ,gdzie wylewa żale nad "marnowaniem" publicznych pieniędzy w kampanie wyborczą jednego kandydata a nie widzi jak on ładuje miejskie pieniądze w "naukę" swojego kumpla ,no ale tam są "pieniądze publiczne" a w Sosnowcu są jego .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez slawekchicago 2020-07-03, 8:56 am

RUDI , dlatego użyłem "prezydentowi" . Kurcze , akcje KLUB REGIONU BEZ STADIONU udało się przeprowadzić. Czytając i oglądając filmiki bilem brawo , a teraz ? Dziwie się braku reakcji. To tak jakby przyzwolenie na takie a nie inne działanie w klubie. To nie jest prywatny klub tylko klub utrzymywany z miejskiej kasy, wiec mamy/macie też głos w sprawie jego utrzymywania i prowadzenia
Chodząc na Newcastle widzę protesty kibiców. Klub Newcastle jest w rękach prywatnych a mimo to na każdym kroku kibice pokazują swoje niezadowolenie . Tym bardziej w Sosnowcu powinno to być bardziej widoczne . No cóż zobaczymy dzisiaj. Wygramy to znów wszystko rozejdzie się po kościach. Znów będzie mówione ze gramy do końca o baraże ( i słusznie mimo wszystko moim zdaniem ) , przegramy to staniemy nad przepaścią. Kolega novack wypatruje spokoju w terminarzu Odry , ale oni jednak grają lepiej od Nas.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez RUDI 2020-07-03, 9:10 am

slawekchicago napisał(a):Znów będzie mówione ze gramy do końca o baraże ( i słusznie mimo wszystko moim zdaniem ) ....

Baraże ? a po hu... ? kim i z kim ? po to aby dwóch pajaców "pobujało się po salonach" a kibice byli tylko po to aby firmować ich nieudacznictwo obecnością w ilości 1000 na trybunach ? przecież ten skład który stworzyli nie dałby sobie rady na szczeblu amatorskim (w dużej mierze dzięki trafionym transferom "trenerów")bo tam inni mają ambicje aby się wyróżnić a tu wszystko polega na tym "dziś w Zagłębiu ,jutro w Miedzi a pojutrze w Stomilu (nazwy klubów przypadkowe ;-) )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tomcjo 2020-07-03, 10:13 am

Zauważyłem jedna tendencje . Kiedyś drużyny walczące o awans szły całymi seriami zwycięstw i decydowały drobne potknięcia która z drużyn wygrywała . Teraz nawet najlepsi graja w kratkę . To co robi Widzew to już parodia ale jeszcze niedawno wydawało się ze Podbeskidzie ma już awans a jedno potknięcie i już to takie pewne nie jest . Czy na to składa się wiele czynników czy tylko fakt ze handel meczami na masową skale nie jest możliwy . Jakoś jednak wydaje się ze poziom gry jest dużo niższy . To znaczy nie tak jednoznacznie . Gdyby lidera obecnej I ligi skonfrontować z liderem ówczesnej II ligi to chybaby wygrali . Dawniej może byli gorzej wyszkoleni piłkarsko ale górowali walecznością i zaangażowaniem . Współczesna piłka na niższych poziomach jest zniewieściała a może nawet zdziecinniała . Piłkarze patrzą na kasę i maja postawę roszczeniową . Można by ich porównać do taxi złotówy . Dawniej jednak na pierwszym miejscu była piłka , imprezy a kasa o ile się da coś wyciągnąć . Teraz bezczelność sięga zenitu bo kontrakt jak najwyższy a gra to przy okazji i jak idzie to ok a jak nie to pora znaleźć nowego frajera . Trenerka za to to już kompletny upadek . Nawet na szczeblu ekstraklasy nie ma trenerów na poziomie miernym europejskim . Jak do tego dołożyć działaczy to mamy Zagłębie jak malowane . Ostatnio dużo dobrego dzieje się w Częstochowskim . Raków pokazał ze można . Skra ogarnęła się i ratuje się przed spadkiem walcząc nawet o baraże jak się przydarzy . A kiedyś wspominałem o Zniczu Kłobuck który zdemolował okręgówkę a w tym sezonie mało nie wygrał IV ligi . Tam tez jeden biznesman za swoją kasę robi klub na wzór Rakowa .
No ale jak mamy geniuszy którzy wynaleźli koło to po co patrzeć na innych . Wystarczy koło wzajemnej adoracji .
Tomcjo
 
Posty: 7059
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tomcjo 2020-07-03, 10:17 am

Dodałbym jeszcze ze jeśli w regionie ktoś stworzy zawodowy klub to w Sosnowcu będziemy mieli wariant Bielski . Nowy będzie Podbeskidziem a Zagłębie skończy jak BKS Bielsko .
Tomcjo
 
Posty: 7059
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2020-07-03, 11:50 am

Dwie kwestie : Po pierwsze bardzo logiczna jest myśl Kol. z Newcastle aby awansować
w tym roku bo będzie łatwiej się utrzymać w EXTRA - nie wnikam czy stać nas na
transfery czy nie.
Po drugie dajmy spokój z tymi szkółkami - W Manchester United istnieje szkólka
najlepsza chyba z najlepszych - a teraz pytanie ilu wychowanków z tej szkółki
gra pierwszej drużynie MU? - mam na myśli istnienie tej szkólki od lat.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3204
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez RUDI 2020-07-03, 12:17 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):w tym roku bo będzie łatwiej się utrzymać w EXTRA - nie wnikam czy stać nas na
transfery czy nie.

To jakiś oksymoron ,można się utrzymać ?na krzywy "ryj" ? Szanowny Panie Tadeuszu widzi Pan w naszym składzie kogoś kto da sobie radę w EXTRA ? jeżeli tak to znaczy że mamy zajebiste zaplecze ekstraklasy i może lepiej powiększyć ligę (EXTRA) np do 34 zespołów ? my zawsze musimy wchodzić fuksem albo po kopalu zadanym nam przez innych ? bez obrazy ,ale nas już przestaje "być stać" ,to ja "święcę oczami " przed przeciwnikami finansowania sportu w takim wydaniu jakie ma miejsce Sosnowcu, a nie Pan ,to ja idąc(albo wracając z meczu) w barwach Zagłębia muszę się tłumaczyć z wyników i coraz jawnych przekrętów ,a nie Prezydent ,Prezes ani Pan ;-) Pozdrawiam serdecznie i bez urazy ,ale ....
Ps Co Wy Panowie myślicie że byle "łajza " biegająca teraz w barwach Zagłębia po awansie ,po przedłużeniu umowy, nie będzie się domagać podniesienia wynagrodzenia ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2020-07-03, 12:56 pm

Kol. Rudi - tak każdy zawodnik grając w Extra będzie się domagał i podpisywał
lepszy dla niego Kontrakt. Tylko proszę mi powiedzieć co mamy zrobić WSZYSCY
Ci którzy sa ZA i ci którzy sa PRZECIW aby to nasze ZAGLEBIE było tam gdzie jest
jego miejsce. Napisze tu niech tam - wiecie jakÄ… mam nerwice jak widzÄ™ na Legii
baner SOSNOWIEC a kiedyś było Zagłebie Sosnowiec. Czy to jest miejsce gdzie
powinniśmy się eksponować.
Nasze miejsce jest tu na LUDOWYM i w przyszłości na NOWYM STADIONIE w EXTRA
Nasze miejsce jest w Extra za wszelka cenÄ™ i tyle w temacie
Serdecznie Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3204
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tomcjo 2020-07-03, 1:06 pm

https://youtu.be/FhSZQ8HhUAs
O sędziach i szczypta o Zagłębiu
Tomcjo
 
Posty: 7059
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tomcjo 2020-07-03, 1:10 pm

Chcemy grać w ekstraklasie to zróbmy to co zrobił Górnik . Drużynę z młodych strzelb wsparta kilkoma doświadczonymi . Powtórzmy to co zrobił Raków a nawet Arka . Niech prezes nie wymyśla prochu bo jedyne co wymyślił to kupa
Tomcjo
 
Posty: 7059
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez RUDI 2020-07-03, 5:31 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):wiecie jaką mam nerwice jak widzę na Legii
baner SOSNOWIEC a kiedyś było Zagłebie Sosnowiec.

Panie Tadeuszu ,jako że Szanowny kolega ma "nie daleko" ;-) to proponuję się udać -"Związek Artystów Scen Polskich zaprasza na koncert +Balkonowa Scena im. Jana Kiepury+ już w najbliższą niedzielę, 5 lipca 2020 r. o godz. 18.00, kiedy to historyczny balkon warszawskiego Hotelu Bristol zmieni się w małą scenę operetkową ,wydarzenie muzyczne będzie nawiązywało do czasów, kiedy Jan Kiepura goszczący w tym hotelu, śpiewał na jego balkonie przed tłumem warszawiaków zgromadzonych na Krakowskim Przedmieściu". Z pełną dumą może Pan wtedy powiedzieć ,jestem Zagłębiakiem ,jestem z Sosnowca ,co będzie można połączyć w jedno (Zagłębie Sosnowiec :)) .Pozdrawiam serdecznie
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: I LIGA - SEZON 2019/2020

Postprzez Tomcjo 2020-07-03, 6:37 pm

Sandecja odmawia wyprzedzenia Zagłębia i poległa w Chojnicach
Tomcjo
 
Posty: 7059
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników