Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-03-20, 3:54 pm

GrubyPerez napisał(a):Bezwarunkowo wszystkim zdrowia życzę. Nie wolno panikować, ale nie wolno też lekceważyć. #zostanwdomu

Przyłączam się do powyższych życzeń dla wszystkich Sióstr i Braci po szalu. Natomiast co do hasztagu #zostanwdomu po przyjacielsku ostrzegam, że jak już ten curvavirus opuści nareszcie naszą piękną Ojczyznę, to co poniektórzy nie unikną bliskiego spotkania 3 stopnia ze mną i umoczenia dziobów w kuflu zimnego piwa ;-) :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2020-03-20, 4:00 pm

Znajomy lekarz zalecił mi przepłukiwanie ust nie rzadziej niż co 15 minut w celu spłukania wirusa do żołądka zanim przeniknie do płuc (w żołądku kwasy świetnie sobie z wirusem radzą) i od kilku dni terapię stosuję, na to płukanie co 15 minut wychodzi mi 5 piw i nie chcę być inaczej ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-21, 10:45 am

novack napisał(a):od kilku dni terapię stosuję, na to płukanie co 15 minut wychodzi mi 5 piw

Jakiś czas temu pewien fachman od koronapindy w interwió na jakimś kanale twierdził, że alkohol 40-45% jest za słaby a z kolei 90% to za dużo. Optymalne jest jakieś 70-75%. A to wg mnie oznacza ni mniej ni więcej, że najlepsza w tym przypadku byłaby śliwowica.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Diouf39 2020-03-21, 8:51 pm

Witam. Najlepszy sposób na zwalczenie " corony " to
200g spitytus retyfikowany, 4 cytryny, 2 łyzki miodu. Razem wychodzi ok 72%. Powodzenia, sprawdzane od dłuższego czasu. Pozdrawiam i do zobaczenia na Ludowym
Diouf39
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-03-22, 8:12 am

August napisał(a):alkohol 40-45% jest za słaby a z kolei 90% to za dużo. Optymalne jest jakieś 70-75%. A to wg mnie oznacza ni mniej ni więcej, że najlepsza w tym przypadku byłaby śliwowica.

Diouf39 napisał(a):Witam. Najlepszy sposób na zwalczenie " corony " to
200g spitytus retyfikowany, 4 cytryny, 2 łyzki miodu. Razem wychodzi ok 72%. Powodzenia, sprawdzane od dłuższego czasu. Pozdrawiam i do zobaczenia na Ludowym

Bójcie się Boga :!: Przecież takie trunki niechybnie doprowadzą mnie... do upadku :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2020-03-24, 10:40 pm

Na stronie oficjalnej artykuł pt. "Dział skautingu rusza do akcji". Ja już naprawdę nie mam siły do tych idiotów... Jakiej akcji? Kogo ten dział będzie skautował w sytuacji, kiedy wszystkie rozgrywki są zawieszone i w najbardziej optymistycznym scenariuszu rozpoczną się jesienią?

Inna sprawa to powołanie tego działu właśnie teraz. Czy ja dobrze rozumiem, że 10 typów będzie miało płacone pieniądze przez mniej więcej pół roku za nicnierobienie? W sytuacji kiedy sam prezes opowiada, że sponsorzy się wycofują, a miasto zapowiada odcięcie środków? Takiej bezczelnej hucpy, jaka jest teraz, to nie było nawet za Hytrego i Adamczyka. Mam nadzieję, że Jaroszewski do spółki z Chęcińskim kiedyś za to wszystko bekną, choć zdaję sobie sprawę, że szanse na to są niestety niewielkie.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-24, 10:55 pm

django napisał(a):Kogo ten dział będzie skautował w sytuacji, kiedy wszystkie rozgrywki są zawieszone i w najbardziej optymistycznym scenariuszu rozpoczną się jesienią

Przecież Prezes w wywiadzie na weszlo - w wypowiedziachna poziomie "ekstaklasowym" - oświadczył wszem i wobec, że na koniec kwietnia wszystko wróci do normy, a w maju rozgrywki ruszą z kopyta. a nasz Prezes nigdy się nie myli.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2020-03-24, 11:03 pm

Nawet jeśli przyjmiemy hipotetycznie, że scenariusz Jaroszewskiego ma szansę się sprawdzić, to jako człowiek, który musi wypłacić wynagrodzenia już zatrudnionym kilkudziesięciu pracownikom, powinien się wstrzymać z zatrudnieniem nowych do momentu, w którym będzie miał pewność, że jego przewidywania się sprawdzą.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-24, 11:17 pm

Na dzień dzisiejszy nikt normalny nawet nie próbuje prognozować kiedy to się może skończyć tym bardziej, że cały czas mamy do czynienia z postępującą pandemią. Jaroszewski jak głąb powtarza to, co mówi jego warszawski pracodawca Mioduski. Trudno też na chwilę obecną jaka będzie skala strat dla wszystkich z budżetem państwa oraz budżetami samorządów na czele. Zresztą już widać negatywne pomruki opinii publicznej w zakresie głosów środowiska piłkarskiego w kwestii pomocy dla klubów. Rzeźniczak już przepraszał za swoje bezmyślne sformułowania dot braku chęci straty dotychczasowych zarobków. No a Jaroszewski zamiast próbować ocieplać wizerunek klubu jakąkolwiek akcją ze strony klubu w zakresie włączenia się do pomocy idzie po najniższej linii oporu wystawiając na aukcję koszulkę, którą klub zapewne otrzymał od sponsora technicznego czyli tak naprawdę ze swej strony bezkosztowo o czym zresztą na samej stronie żadnego info a jednocześnie ogłasza Urb et Orbi o uruchomieniu licznego działu skautingu. Poa tym, usłyszałem dziś, że ponoć w mediach społecznościowych jest informacja klubu, że jak dotąd żaden sponsor klubu nie opuścił. Ja nie mam konta więc nie sprawdzę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2020-03-24, 11:50 pm

August napisał(a): Poa tym, usłyszałem dziś, że ponoć w mediach społecznościowych jest informacja klubu, że jak dotąd żaden sponsor klubu nie opuścił. Ja nie mam konta więc nie sprawdzę.


No to znowu kłamią, bo przecież Jaroszewski mówił, że jeden ze sponsorów zadeklarował mu, że nie wesprze klubu i to będzie strata 350 tysięcy. Na fb są wymienieni sponsorzy, którzy nie opuścili klubu: Cesarska, Plejada, kebab, katering, sala zabaw, gokarty. Z całym szacunkiem dla tych firm, bo wspierają Zagłębie, ale chyba żadna nie daje naprawdę istotnych pieniędzy, a część z nich po prostu dostarcza usługi w zamian za reklamę.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-24, 11:55 pm

django napisał(a):No to znowu kłamią

Tylko gdzie? Prezes w wywiadzie czy na Facebooku?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2020-03-24, 11:58 pm

Patrząc na wymienionych sponsorów, którzy zostali, obstawiam, że tym razem Jaroszewski wyjątkowo za bardzo nie minął się z prawdą.
Ostatnio edytowano 2020-03-24, 11:59 pm przez django, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-03-24, 11:59 pm

Tymczasem specjaliści medyczni a nie sportowi prognozują ze żadnego sportu w tym roku ! Brytyjscy specjaliści już dawno ujawnili raport z którego wynika ze około sierpnia nastąpi poprawa ale w listopadzie będzie nawrot choroby i może potrwać nawet do wiosny .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-25, 12:04 am

django napisał(a):Patrząc na wymienionych sponsorów, którzy zostali, obstawiam, że tym razem Jaroszewski wyjątkowo za bardzo nie minął się z prawdą.
Lv Bet a może Fortuna z Polsatem?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez django 2020-03-25, 12:10 am

Dwie strategie działania na czas kryzysu:
a) GKS Tychy wprowadza wirtualne bilety. Można kupować bilety na mecze, ktore się nie odbędą. Nazwiska, osób, które to zrobią znajdą się na koszulkach meczowych piłkarzy, kiedy rozgrywki zostaną wznowione
b) Zagłębie Sosnowiec zatrudnia 10 osób, które nie wiadomo co, oprócz pobierania pieniędzy, będą robić w dającej się przewidzieć przyszłości
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników