Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-03-08, 2:42 pm

Ja rozumiem ze nie walczymy o awans i w najbliższych latach raczej nie będziemy . Ok . To dobra pora na porządki w klubie i nakreślenie planu na przyszłość . Wyje bac prezesa a zatrudnić tego co odszedł może on ogarnie . Zamiast pozera wziąć Derbina a ze nie jest to trener kompletny na dyrektora sportowego wziąć np Baczyńskiego . Myśle ze świetnie się dogadają i LB będzie doradzał Derbinowi choćby w przygotowaniu drużyny do sezonu . Po za tym nadadzą klubowi zagłębiowski charakter o co nam chodzi . Zatrudniać młode strzelby które za kilka lat będą w stanie poradzić sobie w ekstraklasie . Wykupić Łopatę i go szkolić indywidualnie i szukać podobnych . Plan na kilka lat może postawi klub z głowy na nogi . Krok po kroku wróci normalność a konsekwencja będą sukcesy i może już za dwa lata wrócimy do walki o czub tej słabej ligi . Szkolić graczy jak Seedorf bo jak się uda to go sprzedamy a w środowisku pójdzie fama ze warto przyjść do Sosnowca żeby się uczyć lub odbudować i europejscy średniacy chętnie przyjdą za mniejsza kasę ale z perspektywa szybkiego awansu do lig europejskich .
Tomcjo
 
Posty: 7028
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-08, 4:41 pm

Tomcjo napisał(a):na dyrektora sportowego wziąć np Baczyńskiego .

Baczynski przy całym Szacunku nadaje się już tylko na Dyrektora Koła Emerytów ZS
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jackie57 2020-03-08, 4:48 pm

Czy obrońców do ZS bierze się z łapanki?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-03-08, 6:03 pm

Zaproponowałem Baczyńskiego bo nie znam ludzi którzy by taka funkcje prowadzili bezkonfliktowo a jeszcze z pożytkiem dla klubu . Pewnie są lepsi i zawodowy klub musi ich znaleźć . Ja jestem tylko zwykłym amatorem niestety lepszym od obecnych czołowych postaci rządzących w Zagłębiu . Nawet od Dudka byłbym lepszy choć moja wiedza pochodzi z futbol managera .
Tomcjo
 
Posty: 7028
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-08, 8:35 pm

Pereza nie znasz?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez bolo73 2020-03-18, 2:26 pm

Nie dotyczy bezpośrednio Zagłębia ale każdego z nas więc zamieszczam tutaj bo tutaj każdy zajrzy i przeczyta. Nawiązując do tego co dzieje się obecnie w świecie to poczytajcie i pooglądajcie sobie materiały o węglu drzewnym i jego właściwościach bo warto:
https://www.youtube.com/watch?v=dp6jLoqFWbE
https://www.youtube.com/watch?v=IxVaMBdNU2I
Zdrowia życzę wszystkim bez wyjątku :-)
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-18, 3:41 pm

bolo73 napisał(a):Zdrowia życzę wszystkim bez wyjątku

Również się dołączam. I swoją drogą Brać Zagłębiowska mogłaby się od czasu do czasu odezwać. I nie tylko ta bliższa jak Koledzy np Django, Novack, Achter, Adam czy Perez ale i emigracja zarówno ta bliższa: np. Pan Tadek czy Baljpios ale i ta dalsza jak np. Tomcjo i Sławek.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2020-03-18, 7:00 pm

Dzięki . My tez trzymamy za Was kciuki . Za wszystkich Zagłębiaków abyśmy spotkali się na meczach w komplecie , bez wyjątku .
Tomcjo
 
Posty: 7028
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2020-03-18, 7:50 pm

Zastanawiałem się nad tym jak się zaprezentować w nowej rzeczywistości
i tak zostałem zobowiązany przez DZIECI - nie wolno mi opuszczać miejsca
zamieszkania - aprowizację przejęli młodsi aby mnie i moja druga połówkę
cos przykrego nie spotkało. Mam sporo czasu na przemyślenia - przyznam
szczerze ze jest to pierwsza taka sytuacja w moim skromny życiu a zatem
jest nad czym myśleć.
A teraz o sprawach które nas łączą - to jest Zagłębie, to jest sport.
Nigdy ale to nigdy nie przyszło by mi do głowy że nas wiernych
Sympatyków Sportu może spotkać taki dylemat -będziemy mieli
drużynę i Klub Piłkarski - czy NIE - takie rozwiązanie po mojej głowie
się snuje. Ale to jest to co przez dziesiątki lat w moim życiu zawodowym
było codziennością to Kontrakty, finanse i to ze firma musi sama na siebie
zapracować - nie wiem czy w tej sytuacji światowej jest taki mądry który
zna dobre rozwiązanie na sytuacje jaka nam zaserwował KOROWAWIRUS.
Myślę tak , że to na pewno wprowadzi jakiś ład jeśli chodzi o te KOSMICZNE
ZAROBKI piłkarzy w kraju i za granicą - to jest pierwsza myśl jaką mam w
mojej głowie - następne myśli przyjdą z czasem.
A teraz proszę WSZYSTKICH uważajmy na siebie i bliskich nie dopuśćmy
aby nas ten KORONASIRUS dopadł.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-03-18, 8:54 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):zostałem zobowiązany przez DZIECI - nie wolno mi opuszczać miejsca

W tych realiach to bardzo dobra decyzja. Niech Pan się trzyma Panie Tadku. Zresztą tak jak i inni.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-03-18, 10:09 pm

Melduje się z Newcastle . Na szczęście na razie cala rodzinka zdrowa i w miarę możliwości (mimo że tutaj u nas nie ma takiego przekazu ) wspieramy i uczestniczymy w akcji BĄDŹ JAK KEVIN #zostanwdomu

Pozdrawiam , życzę by każdego z Was ( i w ogóle wszystkich) nie dorwal ten podstępny wróg .

Wczoraj podjąłem decyzję .Jeśli to wszystko się skończy i uda mi się z rodzinka wyjść z tego bez szwanku i gdy uda się przyjechać na wakacje nad polskie morze to możecie być pewni ze 45 letnim facetem w czerwono-zielono-białych włosach będę ją.
Ostatnio edytowano 2020-03-18, 10:20 pm przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-03-18, 10:19 pm

I jeszcze jedno . W takiej a nie innej sytuacji , która Nas wszystkich dotknęła bije się w pierś i PRZEPRASZAM ZA MÓJ PODPIS. TERAZ WIEM ZE TO GŁUPOTA bo człowiek nie wie jak bardzo nieprzewidywalne jest życie . WIEC OD DZISIAJ PODPIS ZMIENIONY I ŻYCZĘ WSZYSTKIM BY TAK BYŁO :brawo:

#wishyouafullstadium
#zyczepelnychtrybun
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez achter 2020-03-19, 11:23 am

August napisał(a):
bolo73 napisał(a):Zdrowia życzę wszystkim bez wyjątku

Również się dołączam. I swoją drogą Brać Zagłębiowska mogłaby się od czasu do czasu odezwać. I nie tylko ta bliższa jak Koledzy np Django, Novack, Achter, Adam czy Perez ale i emigracja zarówno ta bliższa: np. Pan Tadek czy Baljpios ale i ta dalsza jak np. Tomcjo i Sławek.


Dziękuje za pamięć i wspomnienie mnie w tym poście, lecz pragnę zamieścić małe sprostowanie. Przebywam obecnie w Polsce lecz w skali całego roku częściej jednak w europie zach.Stąd też rzadko pojawiam się na meczach Zagłębia, ale jak zauważył zacny kolega August od czasu do czasu wyrażę swą opinię, choć niekoniecznie jest ona zgodna z główym nurtem tu osób się wypowiadających. Teraz te nasze spory na temat przyszłości Naszego Zagłębia zeszły jakby na drugi plan. Ale myślę że co nas nie zabije to nas wzmocni w kontekście sytuacji panującej w Europie. Trzymajcie się zdrowo aby znów wszyscy razem móc zasiąść na trybunach
achter
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2020-03-20, 11:22 am

No, cóż. Przed chwilą "jednak mimo wszystko" wypowiedziałem się w innym wątku, więc można by powiedzieć, że już reakcja jakaś była. Niemniej jednak, ponieważ wypowiedział się w tym wątku i wprost w odpowiedzi na apel Wielce Szacowny Kol. Tadeusz Wisniewski, ponieważ też odpowiedzieli na ten apel Zacni Koledzy "Dalszej Emigracji", ponieważ i wypowiedział się (Kolega "Emigracji Pośredniej"? ;-) "Sezonowej"?) Zacny Kolega achter, swego czasu wręcz jakby jasnowidzowsko podsumowuujący moje poprzez komentarz określenie sytuacji i stąd zamierzanej postawy — to jednak i tu się wypowiem i na apel odpowiem. Oczywiście, jak wszyscy wspomniani, odpowiadam z wdzięcznością, może nawet zażenowaniem, że wezwany do tablicy tak bezpośrednio. Mam nadzieję, że to nie przysłoni PT. Wszystkim Forumowiczom, że do Nich ten apel był głównie skierowany, nie skończy się na tym, że zostali wymienieni bezpośrednio ci, którzy jedynie mają się tu odzywać. Naprawdę liczę - i to może być przyczyna milczenia pozostałych "wezwanych do tablicy" - że ten apel pobudza serca wszystkich zaglądających na Forum.
Niemniej., skądinąd stwierdzić muszę, że sprawa nie zmieniła zasadniczo biegu względem tego, co miało miejsce w poprzednich wielu tygodniach. Owszem, ograniczenia, których wszyscy doświadczamy mogłyby być impulsem do takiej zmiany, nowa sytuacja wręcz może wymagać działań nowych, jeżeli nie chce się, by w nowej sytuacji następowało jakieś "zamrożenie". Kol. August swym apelem chyba chciał temu przeciwdziałać, za co mu chwała, chciał pobudzać aktywność Forum, gdy nie tylko brak bezpośredniego bodźca, jakim są rozgrywki, ale gdy dodatkowo życie społeczne w ogóle doświadcza dziś "bodźca zmrażającego". Oczywiście, w tej kwestii jak najbardziej chcę również, jak wszyscy PT Koledzy powyżej, dać świadectwo mobilizujące, przyłączam się do życzeń i roztropnego i skutecznego zadbania o siebie i swoich Bliskich - oraz wspieram wykazywaną tu "żywotność na przekór wirusowej złośliwości".
Względem jednak wyrażonej wcześniej, jak napisałem, przed tygodniami jeszcze "pozawirusowymi", sytuacji, to właśnie muszę stwierdzić, że jest jak jest. Owszem, nurt "dobroimpulsowy", wręcz "wymuszania rozwoju", budowania przyszłości, prowokowania rozwoju na poziomie np. kibicowskim - wręcz byłby warunkiem czy też elementem tej odpowiedzi ważnej wobec wyzwań i sytuacji spowodowanej przez wirus. Dla przyszłości Klubu tym bardziej obecnie właśnie taka budująca różne elementy i segmenty rzeczywistości społeczności Zagłębia: jak najbardziej zdaje się być pożyteczna. Niemniej, pisałem o tym przez przeszło 15 lat. Co do przyszłości jednak? Hm. Jak kryzys przetrwa oznaczające się mianem, czy przekonaniem stanowienia czołówki krajowej środowisko kibicowskie Zagłębia Sosnowiec? Nie wiem. Pewnie jakoś przetrwa, na pewno. Niemniej łatwiej jakoś przewidzieć mi te kierunki rozwoju nawet wobec wyzwań obecnej sytuacji związanej z koronawirusem - w wypadku takich środowisk, które znane są ze współczesnych metod uczestnictwa w świecie klubowym i skutkuje to choćby różnymi akcjami ratunkowymi, jak w wykonaniu Wisły, Górnika czy innymi prowadzącymi do budowania przyszłości, jak w innych wypadkach, m.in. Lecha, Legii itd.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2020-03-20, 2:19 pm

Bezwarunkowo wszystkim zdrowia życzę. Nie wolno panikować, ale nie wolno też lekceważyć. #zostanwdomu
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników