Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez django 2020-02-08, 12:10 pm

STACH PL napisał(a):Z tego co się dowiedziałem to nie za są tani,ale są dobrzy :niezle:


Tom napisał(a):"Profesjonalna" strona do zakupu biletu/karnetu nie działa... To chyba znak bo miałem zakupić karnecik



Strach pomyśleć co by było jakby nie byli tacy dobrzy :)
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Marketing klubu

Postprzez RUDI 2020-02-08, 1:10 pm

Chyba nie ma tematu ,działa .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2020-02-08, 1:24 pm

Tom napisał(a):"Profesjonalna" strona do zakupu biletu/karnetu nie działa... To chyba znak bo miałem zakupić karnecik

Dostałem informację z Klubu, że sprawdzono Twój sygnał i wszystko działa prawidłowo. Uprzejma prośba ze strony Klubu, żebyś spróbował jeszcze raz.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez motovideo 2020-02-08, 2:59 pm

novack napisał(a):
Tom napisał(a):"Profesjonalna" strona do zakupu biletu/karnetu nie działa... To chyba znak bo miałem zakupić karnecik

Dostałem informację z Klubu, że sprawdzono Twój sygnał i wszystko działa prawidłowo. Uprzejma prośba ze strony Klubu, żebyś spróbował jeszcze raz.

Mogliby chociaż nie udawać, że wszystko działa poprawnie, ja też rano nie mogłem się zalogować do systemu zakupu biletów.
Teraz działa poprawnie, karnet zakupiony.
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2020-02-08, 4:09 pm

Jest reakcja, w razie problemów dzwonić.
https://www.facebook.com/ZaglebieSA/pho ... =3&theater
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez Tom 2020-02-08, 7:11 pm

[quote="novack"][quote="Tom"]"Profesjonalna" strona do zakupu biletu/karnetu nie działa... To chyba znak bo miałem zakupić karnecik[/quote]
Dostałem informację z Klubu, że sprawdzono Twój sygnał i wszystko działa prawidłowo. Uprzejma prośba ze strony Klubu, żebyś spróbował jeszcze raz.[/quote]

Po godzinie od mojego wpisu też widziałem że działa.
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Marketing klubu

Postprzez django 2020-02-11, 4:20 pm

Nie wiem kogo oni tam ostatnio zatrudnili do ogarniania marketingu, ale trzeba go pochwalić. Wreszcie coś się ruszyło jeśli chodzi o social media, a i filmik promujący karnety jest udany.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2020-02-12, 7:06 pm

Zagłębie Sosnowiec w spocie na Walentynki

To będzie prawdziwy hit. Drużyna sportowa Zagłębie Sosnowiec opublikowała wideo z okazji Walentynek, w którym w nietypowy sposób zachęca kibiców do przyjścia na ich mecze.

Zobacz video TUTAJ

https://dziennikzachodni.pl/zaglebie-so ... 2-14783024

Swoją drogą z uwagi na Walentynki przedłużono promocję Karnetów Extra do piątku 14 lutego:

Przedłużona promocja Karnetu Extra do 14 lutego

Obrazek

Dla wszystkich kibiców Zagłębia mamy dobrą wiadomość. Promocyjna sprzedaż Karnetów Extra została przedłużona do 14 lutego.

Karnet Extra - sprzedaż do 14 lutego

Trybuna kryta
Normalny: 85 PLN
Dostajesz: 10 procent zniżki na zakupy w Fanstorze, 20 procent zniżki do siłowni My fitness place na pierwszy miesiąc.
* Po 14 lutego karnet kosztować będzie 120 PLN
Ulgowy: 40 PLN
* Po 14 lutego karnet kosztować będzie 58 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 35 PLN
Dostajesz: 10 procent zniżki na zakupy w Fanstorze, 20 procent zniżki do siłowni My fitness place na pierwszy miesiąc.
* Po 14 lutego karnet kosztować będzie 50 PLN
Ulgowy: 17 PLN
* Po 14 lutego karnet kosztować będzie 25 PLN

Uwaga: karnet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia.


Karnet VIP Gold: 500 PLN

Dostajesz: 10 procent zniżki na zakupy w Fanstorze, miesięczny karnet do siłowni My fitness place, wejście do klubowej restauracji 3Kolory, miejsce w sektorze VIP Gold, parking na terenie stadionu, catering.
Bilet VIP Gold:
W przedsprzedaży: 150 PLN
Dzień meczowy: 200 PLN

Karnet VIP Red: 250 PLN

Dostajesz: 10 procent zniżki na zakupy w Fanstorze, miesięczny karnet do siłowni My fitness place, wejście do klubowej restauracji 3Kolory, miejsce w sektorze VIP Red.
Bilet VIP Red
W przedsprzedaży: 50 PLN
Dzień meczowy: 75 PLN

Uwaga: Karnety VIP można będzie kupować od poniedziałku do piątku w sekretariacie klubu (Sosnowiec, ul. Kresowa 1, "Dom Sportowca", I piętro) - sprzedaż rozpocznie się od poniedziałku 3 lutego.

Bilety

Trybuna kryta
Normalny: 25 PLN
Dzień meczowy: 35 PLN
Ulgowy: 12 PLN
Dzień meczowy: 24 PLN

Trybuna odkryta
Normalny: 10 PLN
Dzień meczowy: 20 PLN
Ulgowy: 5 PLN
Dzień meczowy: 10 PLN
Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6: wejście bezpłatne

Bilety rodzinne
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą.
Uwaga: przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 16.

Zwracamy się z serdeczną prośbą do naszych kibiców, aby przy zakupie biletu lub karnetu wypełnić nowy wniosek zaktualizowany o zapis dotyczący ochrony danych osobowych.

Przede wszystkim zachęcamy naszych kibiców do zakupu karnetów poprzez oficjalną stronę internetową Zagłębia. Nie ruszając się z domu możecie nabyć karnet lub bilet.

Ci kibice, którzy wybierają tradycyjną formę zakupu mają możliwość kupna karnetów i biletów w 3Kolorach i Fanstorze


Godziny otwarcia:

Klubowa restauracja 3Kolory

Od poniedziałku do piątku: 9:30 - 16:00

Sobota: Nieczynna

Fanstore Zagłębia Sosnowiec

Od poniedziałku do piątku: 10:00 - 17:00

Sobota: 11:00 - 14:00

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6455-prz ... -14-lutego
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Piotrek34 2020-02-12, 10:12 pm

django napisał(a):Nie wiem kogo oni tam ostatnio zatrudnili do ogarniania marketingu, ale trzeba go pochwalić. Wreszcie coś się ruszyło jeśli chodzi o social media, a i filmik promujący karnety jest udany.

Pochawliło nawet weszło.com na swojej stronie: http://weszlo.com/2020/02/12/mozna-mozn ... sosnowiec/
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Åšl./Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-02-13, 8:23 am

Piotrek34 napisał(a):Pochawliło nawet weszło.com na swojej stronie: http://weszlo.com/2020/02/12/mozna-mozn ... sosnowiec/

Podoba mi siÄ™ resume:

Najważniejsze jest boisko, ale marka klubu budowana jest także poza nim. Tu, w martwym dla pierwszej ligi momencie, jest Zagłębie Sosnowiec zrobiło coś , co budzi sympatię w środowisku.
A co, jakby cały kanał Zagłębia poszedł tą drogą? A co, jakby zawsze kojarzył się z kreatywnością podlaną szczyptą humoru?

Jakże przyjemnie jest przeczytać coś pozytywnego o klubie. Mam nadzieję, że nawet jeśli nie wpłynie to na zwiększoną sprzedaż karnetów, w klubie się nie zrażą a akcji różnego typu będzie więcej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Tom 2020-02-13, 11:13 am

Nad frekwencją muszą mocno popracować.
Stadion pusty to można trochę biletów po szkołach porozdawac dla dziecko + tata. Niech się spodoba na stadionie 20% dzieciaków to i tata też będzie chodził. Tylko repertuar przyśpieweki na gości trzeba też bardziej na 21 wiek dostosować bo u nas to zostały lata 90 :).
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-02-13, 12:44 pm

Kolejny oddźwięk w prasie. W brukowcu ale poczytnym: https://www.se.pl/slask/ukleknal-przed- ... -sLWS.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez django 2020-03-02, 8:30 am

Firma Panattoni, która ma już w Sosnowcu całą strefę logistyczną i przymierza się do budowy w centrum miasta następnego magazynu, została sponsorem głównym Podbeskidzia Bielsko Biała.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2020-03-02, 8:41 am

SwojÄ… drogÄ…, ciekawe czy u nich nadal pracuje nasz Ex-Prezes.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2020-03-06, 8:03 am

Obecnie trwa Pilna zbiórka pieniążków na rzecz ciężko chorej malutkiej Marianki Chowaniec-Furman. Wszelkie informacje (wraz z bardzo wzruszającymi filmikami) są dostępnie na stronie Fundacji SiePomaga (link -> TUTAJ).

Obrazek

5-letnia Mania jest córką jednego z kibiców Zagłębia Sosnowiec a co robi w tej sprawie sam klub ? Otóż CHOOJA ROBI :!: W dniu dzisiejszym na obiektach Zagłębia Sosnowiec odbędzie się "Challenge dla Mani", w którym ma brać udział m.in. bramkarz Zagłębia Matko Perdijić oraz trener bramkarzy Zagłębia Sławomir Rydel (szczegóły -> TUTAJ), informacji o tym nie znajdziecie jednak ani na stronie oficjalnej klubu, ani na fanpagach Zagłębia Sosnowiec na facebooku oraz twiterze. Mało tego: w akcje na rzecz Marianki zaangażowało się wiele osób, instytucji oraz klubów sportowych, m.in. nawet Ruch Chorzów. Proszę obejrzeć sobie, jak chorzowianie pomagają obcej dla siebie dziewczynce z Sosnowca:

https://pl-pl.facebook.com/ruchchorzow/ ... 961640344/

https://pl-pl.facebook.com/ruchchorzow/ ... =3&theater

Qrwa :!: Czy wy na Kresowej macie mózgi i serca ? Czy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że sami sobie strzelacie w kolano nic nie robiąc dla tej dziewczynki z Sosnowca, podczas gdy pomaga jej tylu innych spoza naszego miasta ? :!: ? Dno i 100 metrów mułu :!:

WSTYD PANIE PREZESIE JAROSZEWSKI :!: WSTYD :!:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników