Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2019-10-18, 5:20 pm

August napisał(a):nie jest moją intencją siać jakichkolwiek teorii natomiast czytając poniższą informację czy bay Wiceprezes nie jest szykowany na głównego sternika klubu?

skoro już jednak ową teorię wysnułeś i podzieliłeś ją tutaj z nami - to jednakowoż ją posiałeś :lol: :niezle:
...I słusznie- bo to może być trafiona myśl. Czas umocni tą teorię :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-10-23, 12:14 pm

Być może idzie nowe... :niezle:

Najprawdopodobniej na skutek protestów rodziców (oraz szumu medialnego jaki z tego powodu powstał) w klubie nareszcie przejrzeli na oczy i chyba zrozumieli, że dalsze drenowanie kieszeni rodziców 6-dniowymi zimowymi oraz letnimi zgrupowaniami w Wodzisławiu Śląskim nie ma już racji bytu, bo w dniu dzisiejszym przylecieli z Hiszpanii przedstawiciele największego organizatora Obozów Sportowych w Hiszpanii "BK TURISMO", którzy o godz. 14:00 są umówieni przy ul. Kresowej na spotkanie z szefostwem Zagłębia Sosnowiec w celu ustalenia szczegółów oferty na letnie obozy sportowe w roku 2020 dla wszystkich roczników Akademii im. Włodzimierza Mazura, tj. od 2001 do 2012!!! Podobno 8-dniowy pobyt na zgrupowaniu w Hiszpanii zamyka się w kwocie 1.600 zł. od osoby. Przypomnę, że 6-dniowy pobyt w Wodzisławiu Śląskim kosztował każdego rodzica 1.350 zł...

Obrazek

Strona internetowa "BK TURISMO" znajduje się -> TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-10-23, 1:23 pm

Wiceprezes działa?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2019-10-23, 4:41 pm

August napisał(a):Wiceprezes działa?
No, cóż. To prawdopodobieństwo narzucało się, gdy tylko ogłoszono fakt, że A. Chęciński zwrócił się w kierunku człowieka z faktycznym doświadczeniem biznesowym (kiedy w dodatku jeszcze pozostał M. Jaroszewski wobec tego, że nowy zupełnie spoza branży, można było mówić o przemyślanym dawaniu czasu na branży poznanie). Co prawda nie jest to jedyna możliwość - bo od najbardziej absurdalnych poczynając, to można by mówić wręcz o możliwości "antyrozwojowej", by "fachowo przypilnował aby kolesiom się nie stało nic złego". No i - ten wianuszek możliwości jest szeroki, aż po entuzjazm, że przyszedł ktoś, kto fachowo zabezpieczy, by Zagłębie przeszło drogę przekształcenia w podmiot nie na garnuszku miejskim, z którego zabiera się na sport zawodowy z łyżeczki, którą mogą jeść czy uczyć się dzieci" i to w tym przejściu z drugiej strony jednocześnie fachowo zabezpieczy, by to dobro wspólne, także biednych i bogatych dzieci i ich rodziców, czyli marka Zagłębie nie dostało się w ręce hochsztaplerów. To - ta entuzjastyczna możliwość z punktu widzenia dobra wspólnego marki Zagłębia: to druga skrajność wachlarzyka możliwości, jaki się nasuwał. Niestety - nie za bardzo widać na razie wystarczająco jasno, co się kluje. Z punktu widzenia tego entuzjazmu, jak to jakiś czas temu pisałem, poważnym znakiem zapytanie pozostaje sytuacja, w której ten ponoć dobrze przygotowany fachowiec ekonomista jakby łykał i podzielał przekonanie, że Prezydent Sosnowca jest właścicielem Zagłębia Sosnowiec i/lub nie przeszkadza temu fachowcowi, że ludzie, społeczność regionu nie ma świadomości praw własności względem tego dobra wspólnego. No, ale wskazywanych ostatnio kilka działań, między innym to dzisiejsze z tym myśleniem o obozach wakacyjnych Akademii - z kolei zdają się być przykładem pozytywnym, że faktycznie robota managera wykonywana jest fachowo i można nawet zacząć myśleć, że w tym wszystkim jest obecny jakiś racjonalny plan rozwoju (do jakiego stopnia racjonalny - "patrz wyżej", niemniej jakieś "podejrzenie pozytywne" powstaje).
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2019-10-26, 1:51 pm

Szanowni Koledzy! Tak czasem zastanawiałem się, skąd niejednokrotnie w wywiadach z zawodnikami, zwłaszcza tymi, którzy z Zagłębia odeszli, niejednokrotnie grając po tym odejściu lepiej niż w Zagłębiu — pojawiają się wypowiedzi o paraliżującej presji na zawodników. Owszem, zastanawiając się nad tym, trzeba poważnie rozpatrzyć możliwość, że to jest samoobrona tych, którzy są słabi i szukają wymówki. Zarazem - w wypadkach zawodników grających po odejściu lepiej lub nadal dobrze, to przecież niekoniecznie można wszystko sprowadzić do takiego wytłumaczenia, prawda? Z drugiej strony mam więc nadzieję, że nie ulega się w świecie kibicowskim podświadomemu samouspokojeniu w takiej sytuacji, w rodzaju "tak, tak, fajnie, nie możemy należeć do czołówki w klasie zespołu piłkarskiego, nie możemy należeć do czołówki świata kibicowskiego jeżeli chodzi o stopień zorganizowania, stowarzyszenia, to podtrzymujmy za wszelką cenę tę presję, niech chociaż ona pozwoli nam stawać w szeregach czołówki krajowej". W ramach obecnej bowiem sytuacji klubowej - a więc i możliwości zatrudniania zawodników takie "równanie do czołówki w wywieraniu presji" może stanowić duże niebezpieczeństwo przesady, presji naprawdę niszczącej.
Oczywiście, wszystko to są sprawy złożone. Nieraz pytałem o Centrum Zarządzające - i nadal to wskazuję jako rzecz najbardziej istotną. Tutaj faktycznie - największe oczekiwania należy kierować. W to wchodzi także mnóstwo pytań o kolejne elementy tego Centrum - czyli naprawdę są zasadne pytania np. o jakoś kształcenia w Akademii, co widać choćby po jej rozmaitych efektach.
Podobnie, kiedy chodziło o młodych zawodników sprowadzanych spoza Zagłębia, jak np. T. Puchacz, co do którego przestrzegałem przez presją taką, że wręcz mu zohydzi Zagłębie i kiedy zostanie solidnym ligowcem to wcale Zagłębiu na dobre nie wyszłaby niechęć, gdyby ją do Zagłębia miał — to nie zmieniało to faktu, oczywiście, że można było pytać, czy rzeczywiście ogrywać innym zawodników.
Z kolei, jeżeli chodzi o wychowanków Zagłębia czy z regionu Zagłębia — zapewne lokalny patriotyzm nie musi prowadzić do przesady w drugą stronę, by wmawiać, że jest świetny zawodnik, który nie potrafi piłki kopnąć. Wsparcie - jednak musi być realne. Z tym, że realne, to znaczy również i świadomość, że i R. Lewandowskiemu nie udaje się czasem strzelić bramki z pięciu metrów, jak również innym tuzom.
Tak więc - jednak zamiast wieszania psów za każdym razem - może jednak też warto zauważyć, że dzięki daniu szans na grę w I lidze, taki K. Radkowski zaczął ocierać się o kadrę Polski w swojej kategorii wiekowej a H. Sych, w młodym wieku, owszem przestrzelił w sytuacji, w której powinien strzelić, choćby jak wspomniani wielcy, którzy nie potrafili "z piątki" wbijać bramek: ale jednak chłopak się nie załamał i to on, o ile się nie mylę, w decydujących końcowych minutach jednak kolejną sytuację bramkową umiał wykorzystać i tego zwycięskiego gola strzelił. Tak nieraz i tu się pojawiają żarty z poszukiwań, jakie mają pracodawcy szukający pracownika "młodego, świeżego w myśleniu i zarazem z 30-letnim doświadczeniem": czyż to nie kwestie podobne? Czy nie lepsza jest taka presja, która podbudowuje w wypadku tych młodych ludzi. Ba! Nawet również w wypadku młodych - pozyskanych skądinąd, jak choćby J. Sinior, który jakiś tam potencjał miał, jeżeli włoscy fachowcy go ściągnęli; zgoda, pewnie niewystarczający, by widzieć w nim w perspektywie gracza na Serie-A, niemniej czy naprawdę brak tej kwalifikacji musi być potwierdzeniem, że należy go na zapleczu polskiej I ligi skasować? Może jednak - raczej odbudowanie do poziomu dobrego zawodnika w tej lidze byłoby w interesie tego Klubu? Podobnie - czy z innymi młodymi spoza Zagłębia, jak i tym bardziej z Klubu czy Regionu Zagłębia
Myślę, że jasne jest przy tym, że nie piszę tego w sprzeczności z tym, co na początku, tylko całkiem przeciwnie: w wyraźnej konsekwencji. Najbardziej - to "pytać" należy o sprawy decydujące co do rozwoju, Centrum Zarządzania. wizję, zespół decydentów do zadbania o to; tak trzeba pytać też w perspektywie zadbania, by wiadomo było, że Zagłębie jest traktowane jako póki co dobro Mieszkańców Miasta i Regionu a nie własność partykularna, tak trzeba pytać o zabezpieczenie Marki Dumy Regionu przy przekształceniach - i tak dążyć do koniecznych przekształceń w tym kierunku, bo jak wiadomo gdzieś są jakieś granice możliwości rozwijania sportu zawodowego w warunkach własności gminnej. Podobnie też - oczywiście - trzeba pytać o to, co związane jest z młodymi ludźmi, wychowankami i dobranymi do zespołu młodymi piłkarzami: głównie przez pryzmat jednak tego, co stanowi centrum sprawy, czyli sprawności zarządzania, kierowania się jakąś wizją, jeżeli chodzi o instytucję Akademii.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-10-31, 4:11 pm

Podporządkowuje się do Kol. Adama 1906 - pozwalam sobie napisać kilka słów
a nakłonił mnie do tego Kol. Achter - bardzo trafna i logiczna wypowiedz.
Ja jestem z pokolenia "Silent Generation" - moje spojrzenie na FORUM mojego
powtarzam Mojego Klubu, drużyny i ludzi którzy zarządzają tym wszystkim jest
zupełnie inne - interesują mnie wypowiedzi takie typowo Kibicowskie może nawet
na pograniczu groteski - w żadnym razie nie akceptuję hejtu po żadną postacią
Dla mnie Klub , drużyna Zagłębie Sosnowiec znaczy bardzo dużo od wielu, wielu lat
i tak pozostanie do końca - powie ktoś a nie ma Pana na Ludowym - tak racja nie
ma mnie na Ludowym fizycznie - moje myśli są zawsze siedząc przed komputerem
lub telewizorem - tak się po prostu w życiu poukładało.
Jestem życzliwie nastawiony i raduję się jak słyszę a Ja jestem z Zagłębia Dąbrowskiego
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-10-31, 7:19 pm

GrubyPerez napisał(a):A Ty się August nie przejmuj , choć jak sądzę pewnie się nie przejmujesz

I bardzo dobrze sądzisz drogi Perezie. Przejmować się można wtedy gdy np. ktoś bliski ma raka z przerzutami a nie tym, że ktoś posądzi mnie o rzekome pieniactwo z powodu równie rzekomych zarzutów o działania niezgodne z prawem czym daje dowód tego, że nie rozumie sensu słów, których używa, a ponadto za rzekome twierdzenia o tychże niezgodnych z prawem działaniach bierze dane finansowe wynikające z dokumentów samego klubu. Czym daje wyraz temu, że nie jest w stanie zrozumieć sensu czytanych słów. Ocena kondycji finansowej kubu jak spółki prawa handlowego nie jest tożsama z oceny prawej określonych działań zarządu. Żeby to zrozumieć nie trzeba być finansistą czy też nawet posiadać jakiegokolwiek wykształcenia. wystarczy tzw. czytanie ze zrozumieniem.
Mam też mimo wszystko przekonanie, że popularne ostatnimi laty słowo 'hejt" mimo wszystko nadużywane w tym sensie, że jak widzę podciąga się pod nią nierzadko konstruktywną krytykę. Tam gdzie ludzie rzeczywiście zieją nienawiścią to jedna rzecz, ale też często widać zwykła ludzką złość czy gorycz. Oczywiście nie jest to pozytywne ale hejtem tego bym nie nazwał. Być może nieraz za często stękamy ale na litość Boską ja nie oczekuję zwycięstwa Ligi Mistrzów czy Mistrzostwa Polski ale w aspekcie sportowym po prostu utrzymania się w tej ekstraklasie, na co czekamy już 30 lat. Arki, Piasty, Płocki mogą a my nie. Czy to tak dużo ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2019-11-10, 7:15 pm

Wiem ze to temat dotyczący klubu ale naciągnę go na region a właściwie tylko miasto . Mieszkając w Dąbrowie okazjonalnie bywałem na meczach niższych klas . Zdarzało mi się bywać na Czarnych gdy grali w IV lidze . Teraz cieszy mnie reaktywacja . Widzę ze idą jak burza w B klasie . Czy był ktoś na Mireckiego lub wie jak to wyglada bo po wynikach można sadzić ze to bardzo solidne amatorstwo i mierzą powyżej A klasy . Wciąż mi brakuje drugiego klubu w regionie na wyższym szczeblu jak kiedyś Niwka czy Czeladź . Czarnych pewnie czeka długa droga ale im więcej sensownych klubów w regionie tym szybciej wśród nich wyłoni się lider z ambicjami na III ligę .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2019-11-17, 3:05 pm

Tak, jak sygnalizowałem w wątku po meczu z Podbeskidziem - viewtopic.php?f=1&t=10083&start=45#p317136 - dalszą refleksję rozwijam w niniejszym wątku:
Ilu aktualnie jest tu wpisujących się, na tym Forum całościowo licząc, w jakimkolwiek temacie? Piętnastu? Czy naprawdę więc ma to być sygnał: hurra, to już ścisły finał? Wykośmy jeszcze tych pięciu inaczej myślących? Będzie już pierwsza dziesiątka. A może i tutaj - kolejnych przygwoźdźmy wyśmianiem, poniżeniem, będziemy szczęśliwą trójką zwycięzców? — najwybitniejszych, co wytrzymali wszystko, w chwale i glorii podzielimy się miejscami na pudle?
To naprawdę — to będzie sukces? Powtarzam. Rozumiem, że po meczu jedni tak reagują, drudzy inaczej. Nie każdego stać na to, nawet jeżeli nadal się nie zgadzam przy jakimś temacie: to wręcz wysilić się, by zrozumieć przynajmniej jak rozumuje oponent, jakie racje mu przyświecały, jak to uczynił trochę wyżej Kolega August, co warto podkreślić. Rozumiem, że musi być "wentyl", przez który wychodzi złość, wstyd, poczucie "bycia niesprawiedliwie pobitym". Jednak, z drugiej strony - naprawdę musi to być trochę tak, jak "ultrasi" "pikników" traktują, "niszcząc" (w słowach, mam nadzieję, że tylko tyle) i miażdżąc szyderą wszystkich pikników, którzy chcieliby chodzić na stadion, bo jakim prawem mieliby się by mienić kibicami, skoro nie są poharatani w boju? A potem się dziwią ci "dzielni", że w dwustutysięcznym mieście nie przyjdzie ich więcej niż tysiąc na stadion. Tak, wiem, że jeżeli będą mieć warunki lepsze, zespół piłkarski będzie okazją do generowania większych emocji, to może być ich i z dziesięć tysięcy. Czy to da im jednak prawo "wykosić" pikników, lub nie szukać wzajemnego zrozumienia? (Myślę tu o obustronnym porozumieniu, nie jestem bynajmniej za tym, by w odwecie "białe kołnierzyki w białych rękawiczkach za pomocą środków przymusu" "przejęły" stadion, nie wpuszczając ultrasów, zajmując ich uprzywilejowane miejsce. Nie. Wyeliminować środkami wspólnymi, owszem, państwowymi, bo same kluby nie dadzą rady — należy tylko tę część, która łączy się z niszczeniem dobra wspólnego. Jednak z drugiej strony - to chodzi nie tylko o współistnienie ale nawet jakieś porozumienie się i "pikników" i "ultrasów", mających prawo być na stadionie).
Tak więc - czy faktycznie coś podobnego ma być na Forum: "wyrżnąć watahę" tych "innych"? Kolega Tadeusz Wisniewski ładnie komuś odpowiedział
(...)Ja nie mam tylu mocy sprawczych aby zmieniać Zarząd, trenera i grajków. A pisać o czymś na co się nie ma wpływu - to nie moja bajka(...)
Na szczęście - nikt nie eskalował napięcia w odpowiedzi, tylko też ktoś (o ile dobrze pamiętam, Kolega RUDI, ale cytuję z pamięci): przedstawił kontrargument, też mający swój walor, że "właśnie przez takie bierne pozwalanie na sytuację, która w opinii tej osoby jest nie do przyjęcia, to sytuacja długo jeszcze będzie taka dyskomfortowa dla wszystkich, jak jest obecnie". Na szczęście - i jemu nikt też nie odpowiedział z kolei w tym punkcie eskalacją presji. Czy naprawdę więc - na Forum nie można poprzestać na zauważeniu, że są te różne grupy, trzy, może 4 nawet? Dotąd w tym wpisie moim, powyżej: "wyszła na jaw" grupa wstrzymujących się od ataków skoro nie mają możliwości bezpośrednich zmian - ale zgadzających się, że są problemy, albo nawet bardzo poważne problemy, zaprzeczenie troski o dobro wspólne. Druga grupa powyżej zaznaczona - to ci, co widzą, że problemy są tak wielkie, że nie można przechodzić obojętnie, trzeba wytykać je, nawet, jeżeli się nie ma możliwości zmieniać. Do tego dodać jeszcze można - tych, którzy w ogóle nic nie uważają, co do do zarządu, są po prostu w ogóle dalecy od klasyfikowania tymi kategoriami - za to są bieżącymi emocjami związani, ich zawsze "rusza Zagłębie", czują się Zagłębiakami i taka drużyna jest ich jakąś emanacją, czują związek tożsamościowy, więc reagują na wyniki. Czwartą grupą byliby zaś ci, co też tak reagują bezpośrednio na zasadzie "związków tożsamościowych", więc chcą to uzewnętrznić, podzielić się tymi emocjami i przemyśleniami - jakkolwiek co do Zarządu, to jednak mają jakiś stosunek pozytywny, są zadowoleni, bo przecież ktoś "jakoś ogarnia ten kub", czego by sami nie zrobili: więc są zadowoleni z tego, że w ten sposób mogą wciąż doświadczać, na niezłym poziomie pierwszej 30 drużyn w Polsce tych swoich emocji. I co? Teraz więc chodzi o "wyrżnięcie" przedstawicieli tych grup między sobą?
Może jednak lepiej przeciwnie: zatrzymać się na tej granicy, jak to wyżej przytoczyłem?
Może - warto jednak zauważyć, że jakoś we wszystkich tych grupach jest wspólny mianownik, który by można wziąć cytatem z tego, co szczerze wyznał Kolega pyla
Powiem tak CIĘŻKO BYĆ KIBICEM ZAGŁĘBIA. Na dzisiaj tyle, do tej pory nie mogę przyjść do siebie :redface:
To od drugiej strony chyba jest to, co napisał Kolega Tadeusz Wisniewski:
(...)ta płyta nigdy się nie zmieni a to z tego względu że
Zagłębie to mój Klub, drużyna i zawsze życzę dobrze albo bardzo dobrze.(...)

Może, jeżeli zauważyć powyższe, to wtedy będzie też większa szansa na to, by poprzez Forum mieć lepszy wpływ na zarządzanie - bądź co bądź Klubem będącym współwłasnością obywateli Zagłębia? Powtarzam do znudzenia, z tego co wiem, kibice co najmniej kilku klubów nie zadowolili się tylko tym, że mają stadion w nowszych, dwudziestopierwszowiecznych standardach. Także stowarzyszenia kibicowskie są innej generacji - i bynajmniej nie może być tak, by tylko te łączące się z przestępczością, jak niektóre w Krakowie, zyskiwały ten poziom organizacji. Tak więc - te, które organizują się nie dla szarej strefy (albo wręcz czarnej), tylko dla współczesnej organizacji życia kibicowskiego i zyskują uznanie jako współodpowiedzialni za swoje kluby - może warto by pociągnęły przykładem
Ostatnio edytowano 2019-11-18, 12:46 am przez Blajpios, łącznie edytowano 1 raz
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2019-11-17, 3:05 pm

przepraszam, jednak nawet ja, "stary forumowicz", znów dałem się ponieść odruchowi, widząc, że coś długo nie ma śladu, że doszła transmisja na serwer, odruchowo kliknąłem drugi raz, zanim przypomniałem sobie, że czasem długo się serwer "zbiera" i jeżeli już jest widoczny "krzyżyk", to na pewno transmisja trwa, więc nie ma co drugi raz klikać. Niestety, jak napisałem, odruch był szybszy - no i poprzedni wpis, w dodatku długi, "poszedł na serwer" drugi raz i ukazał się podwójnie. Ponieważ nie ma możliwości wykasować - to przynajmniej przez edytuj zmieniam to na wpis niniejszy.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-11-30, 2:09 pm

August napisał(a):Wiceprezes działa?

No coż... Wróbelki mieszkające na terenie Ludowego ćwierkają, że nowy wiceprezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Kozakowski dokopał się takich brudów w papierach, że:

1. Sam zapragnął złożyć dymisję ze swojego stanowiska.
2. Jest namawiany do złożenia dymisji przez osoby, które poczuły się działalnością nowego wiceprezesa zagrożone.

Jaka jest prawda z tą rezygnacją ze stanowiska prawdopodobnie dowiemy się na dniach...


Druga sprawa. Podobno właścicielem 3kolorów nie jest już pan Rafał Lis, bo nowy Wiceprezes znalazł w papierach takie wały finansowe, że głowa puchnie. Obecnie pan Rafał Lis jest prawdopodobnie dożywotnią persona non grata na Ludowym...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2019-11-30, 2:15 pm

To jest spółka miejska, więc tym powinna zająć się któraś ze służb na "C", najlepiej CBA.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Piotrek34 2019-11-30, 2:49 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Wiceprezes działa?

No coż... Wróbelki mieszkające na terenie Ludowego ćwierkają, że nowy wiceprezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Kozakowski dokopał się takich brudów w papierach, że:

1. Sam zapragnął złożyć dymisję ze swojego stanowiska.
2. Jest namawiany do złożenia dymisji przez osoby, które poczuły się działalnością nowego wiceprezesa zagrożone.

Jaka jest prawda z tą rezygnacją ze stanowiska prawdopodobnie dowiemy się na dniach...


Druga sprawa. Podobno właścicielem 3kolorów nie jest już pan Rafał Lis, bo nowy Wiceprezes znalazł w papierach takie wały finansowe, że głowa puchnie. Obecnie pan Rafał Lis jest prawdopodobnie dożywotnią persona non grata na Ludowym...

No i jak ma się budować drużynę na awans jak fundamenty z piasku? Odechciewa się wszystkiego. To nie są ludzie, którzy w sercu mają Zagłębie - to jest jest banda zwykłych złodziei i przestępców, którzy znaleźli sobie sposób na zarabianie. Tyle w temacie.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2019-11-30, 8:40 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Wiceprezes działa?

No coż... Wróbelki mieszkające na terenie Ludowego ćwierkają, że nowy wiceprezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Kozakowski dokopał się takich brudów w papierach, że:

1. Sam zapragnął złożyć dymisję ze swojego stanowiska.
2. Jest namawiany do złożenia dymisji przez osoby, które poczuły się działalnością nowego wiceprezesa zagrożone.

Jaka jest prawda z tą rezygnacją ze stanowiska prawdopodobnie dowiemy się na dniach...




Druga sprawa. Podobno właścicielem 3kolorów nie jest już pan Rafał Lis, bo nowy Wiceprezes znalazł w papierach takie wały finansowe, że głowa puchnie. Obecnie pan Rafał Lis jest prawdopodobnie dożywotnią persona non grata na Ludowym...


Jeśli Kozakowski odejdzie to znaczy że Chęciński robi to samo co ta banda debilow a że myśli on hujem nie głową wiadomo od dawna. Podejrzewam że tu CBA to mało na wyczyny prezesa wrzechczasow stanka i pizdoliny z kokiem w rurkach. Mam nadzieję że te kurwy odpowiedzą za to jak najszybciej. I Tomczyk miej jaja i przyjdź sam a nie wysyłaj ochrony a druga sprawa Chęciński skończ te jebane usmieszki
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-11-30, 9:22 pm

Adam1906 napisał(a):Wróbelki mieszkające na terenie Ludowego ćwierkają, że nowy wiceprezes Zagłębia Sosnowiec Łukasz Kozakowski dokopał się takich brudów w papierach, że:

1. Sam zapragnął złożyć dymisję ze swojego stanowiska.
2. Jest namawiany do złożenia dymisji przez osoby, które poczuły się działalnością nowego wiceprezesa zagrożone.

Niezależnie od prawdziwości takich doniesień jestem ciekaw zdania na ich temat Kolegów Achtera, Pete ZS, Adamek, Tadek Wiśniewski i innych Wielbicieli talentów Prezesa Wszechczasów i jego ekipy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników