ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WIGRY SUWAŁKI 9.11.2019. Godz.18

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WIGRY SUWAŁKI 9.11.2019. Godz.18

Postprzez picku 2019-11-11, 12:10 am

Tomcjo napisał(a):Widzów tysiąc pomimo wielkiej promocji . Widzisz prezes co narobiłeś zniechęcałeś ludzi latami i jest sukces . Odbudowa potrwa latami . Kibic nie lubi być robiony w ch za jego kasę .


Nie wiem jaka była motywacja innych co nie przyszli, ale mnie, jako typowemu "piknikowi", nie chciało się po prostu ruszyć tyłka z domu w taką pogodę, nie mając szans na suche miejsce i dach nad głową. Także Prezes jak Tusk, nie zawsze winny wszystkiemu :D
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WIGRY SUWAŁKI 9.11.2019. Godz.18

Postprzez Tomcjo 2019-11-11, 10:49 am

[quote="picku"][quote="Tomcjo"]Widzów tysiąc pomimo wielkiej promocji . Widzisz prezes co narobiłeś zniechęcałeś ludzi latami i jest sukces . Odbudowa potrwa latami . Kibic nie lubi być robiony w ch za jego kasę .[/quote]

Nie wiem jaka była motywacja innych co nie przyszli, ale mnie, jako typowemu "piknikowi", nie chciało się po prostu ruszyć tyłka z domu w taką pogodę, nie mając szans na suche miejsce i dach nad głową. Także Prezes jak Tusk, nie zawsze winny wszystkiemu :D[/quote]

Mnie chodzi o działalność prezesa w ramach polityki klubu . Np. Obiecanie transferów zimą a potem jakieś zapchajdziury , polityka cenowa biletów , totalne ignorowanie kibiców i ich postulatów , promocja i marketing podobny klubom A klasy , tego jest naprawdę cała litania . Wg mnie zrobił wszystko co tylko można żeby stadion był pusty . Nie potrafił nawet wykorzystać awansu do ekstraklasy żeby zapełnić 5 tys stadion gdy kiedyś po awansie bez żadnej reklamy na inaugurację potrafiło przyjść 10 tys . Czasy inne ale jak się nie robi nic dobrego a wiele złego to frekwencja jest niższa niż po reaktywacji w V lidze . Nie winie kolegi ze nie poszedł . Wręcz rozumiem . Kiedyś Zagłębie budziło emocje i ja chodziłem nawet w deszcz . I nie jest to żadne kombatanctwo z mojej strony . Było to przywiązanie do klubu podobne jak alkoholika do wódki . Nie chce ale muszę . Po prostu lata gry w niższych ligach nie wyrobiły tego przywiązania wśród młodszych pokoleń . I znowu to nie jest zarzut . Ja to doskonale rozumiem tylko ze jak się jest prezesem to trzeba się z tym zmierzyć a nie schować głowę w piasek .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników