Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2019-11-05, 9:33 am

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6292-pec ... nd-rezerwy
Czyli Farkas dostał fuchę, wynik do przewidzenia.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2019-11-05, 7:08 pm

Trener ? :lol: :lol: :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2019-11-09, 9:55 pm

Jadę po rezerwach za upadek w każdej dziedzinie wiec za zwycięstwo z MK w Katowicach 3-2 muszę pochwalić . Być może odbijają się od dna bo wciąż mam cierń w bucie ze nawet nie zbliżamy się do walki o awans a dla mnie IV liga to minimum dla rezerw szanującego się klubu i namiastka zawodowstwa w tym fachu . Może w nowym sezonie coś drgnie bo ten już panowie stracili .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez RUDI 2019-11-18, 12:57 pm

No to rezerwom ktoś chyba "wjechał " na ambicję i przekonał ich aby postarali się być lepszymi niż ich bardziej doświadczeni koledzy z pierwszego składu ;-) -Zagłębie II Sosnowiec 6-1 Pogoń Imielin .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2019-11-18, 2:33 pm

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6324-rezerwy-na-szostke-
I takim składem powinni grać co tydzień, zawodnicy którzy nie załapali się do pierwszego składu nie wypadają z rytmu meczowego, potwierdzają swoją przydatność i nie biorą pieniędzy za pierdzenie w stołek, a do tego są punkty.
Ostatnio edytowano 2019-11-18, 3:13 pm przez novack, łącznie edytowano 2 razy
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2019-11-18, 2:54 pm

novack napisał(a):I takim składem powinni grać do tydzień, zawodnicy którzy nie załapał się do pierwszego składu nie wypadają z rytmu meczowego, potwierdzają swoją przydatność i nie biorą pieniędzy za pierdzenie w stołek, a do tego są punkty.

1906% racji. Dodam, że na chwilę obecną z 18-zespołowej ligi spadają zespoły od bodajże miejsca dziesiątego włącznie, tak więc nie chcąc zaliczyć spadku do A-klasy rezerwy Zagłębia nie mogą co tydzień grać samymi "talentami" naszej niesamowitej Akademii...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-01-15, 9:16 pm

Zagłębie II Sosnowiec . To właśnie tutaj w tym temacie powinien się chwalić nasz boski prezes sukcesami Akademi Zagłębia . Tymczasem akademicy wzmacniani zawodnikami pierwszej drużyny osiągają rezultaty za które my kibice musimy się wstydzić . Lepsze wyniki osiągnęły ekipy z naszego regionu i okolicy takie jak Szczakowianka , Wojkowice , Tęcza Błędów , Cyklon Rogoźnik czy Niwy Brudzowice . Takie ekipy to powinny być słabsze od Zagłębia III tymczasem nasza wspaniała akademia generuje grajków słabszych od okolicznych amatorów . A kropka nad i to walkower w Rudzie z Uranią i zamiast 3-3 jest 0-3 . Profeska prezeska .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-06-20, 9:53 am

Czytając o zamieszaniu w IV lidze znalazłem taki fragment w Sporcie
„ Rozwój, który rok temu nie przystąpił do sezonu III-ligowego, został wpuszczony do IV ligi kuchennymi drzwiami, ale w zgodzie z literą prawa. Śląski ZPN pracuje też nad rozwiązaniem, by za rok dopuścić na poziom IV-ligowy chętne na to rezerwy klubów ekstraklasy i I ligi.”
To oznacza ze nasze rezerwy czy wygrają okręgówkę czy nie mogą zagrać za rok w IV lidze . Niestety wątpię żeby ludzie wielu talentów żarzący klubem do tego doprowadzili skoro nasze rezerwy to jakaś popierdółka .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez STACH PL 2020-07-04, 5:03 pm

Trener Dębek byłby idealny,ale dla.... naszych rezerw :idea:
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2020-07-04, 5:11 pm

Dębek jest idealny jako pan od wuefu, w podstawówce gdzieś pod Grójcem!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-01, 1:03 pm

Zagłębie II przegrywa u siebie z Cyklonem Rogoźnik . Na chwale posępnego czerepu Chęcińskiego :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2020-08-01, 1:39 pm

Tomcjo napisał(a):Zagłębie II przegrywa u siebie z Cyklonem Rogoźnik . Na chwale posępnego czerepu Chęcińskiego :lol:

Wszyscy dobrze wiecie, jak krytyczne mam zdanie na temat Akademii Zagłębia Sosnowiec oraz rezerw naszego klubu, ale... chyba pierwszy raz muszę stanąć w obronie drugiej drużyny Zagłębia. Otóż w dzisiejszym meczu nasze rezerwy zagrały naprawdę fajny mecz, były lepsze od Rogoźnika i powinny zainkasować 3 pkt. (gdyby nie "skuteczność"). Weźmy dodatkowo pod uwagę, że w Rogoźniku grają tacy starzy wyjadacze jak Krzysztof Markowski w obronie, Sebastian Dudek w pomocy i Sebastian Gielza w ataku. Pierwszy raz zobaczyłem światełko w tunelu... ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2020-08-01, 2:47 pm

Adam1906 napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Zagłębie II przegrywa u siebie z Cyklonem Rogoźnik . Na chwale posępnego czerepu Chęcińskiego :lol:

Wszyscy dobrze wiecie, jak krytyczne mam zdanie na temat Akademii Zagłębia Sosnowiec oraz rezerw naszego klubu, ale... chyba pierwszy raz muszę stanąć w obronie drugiej drużyny Zagłębia. Otóż w dzisiejszym meczu nasze rezerwy zagrały naprawdę fajny mecz, były lepsze od Rogoźnika i powinny zainkasować 3 pkt. (gdyby nie "skuteczność"). Weźmy dodatkowo pod uwagę, że w Rogoźniku grają tacy starzy wyjadacze jak Krzysztof Markowski w obronie, Sebastian Dudek w pomocy i Sebastian Gielza w ataku. Pierwszy raz zobaczyłem światełko w tunelu... ;-)

Byłem, widziałem, potwierdzam.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-01, 3:02 pm

To cofam potępienie na chwałę posępnego czerepu :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2020-08-01, 3:22 pm

CYKLON WYMĘCZYŁ WYGRANĄ Nie będzie to typowa relacja, bo oglądając dzisiejszy mecz nasunęły mi się pewne przemyślenia... Gdy się jest młodym zawodnikiem to chęć grania w piłkę nożną jest wielka. Jeśli jeszcze się to przekłada na pieniądze to już jest super. Prostym przykładem jest ekipa Lecha Poznań, ale nie o Lechu tu będzie, tylko o młodej Drużynie (tak, tak Drużyna przez duże D) Zagłębia Sosnowiec. Nie bójmy się tego powiedzieć, że po meczu z Cyklonem Rogoźnik młodzi zawodnicy Zagłębia mogą chodzić z podniesionym czołem... Wybierając się na ten mecz zastanawiałem się, czy drużyna gości będzie bardzo zmotywowana ostatnim meczem i zdobytym punktem w ostatniej akcji meczu, czy podejdzie mniej zmotywowana do meczu, bo to tylko mecz z rezerwami i młodymi zawodnikami Zagłębia. Zastanawiałem się również, jak podejdzie do meczu młodzież Zagłębia, czy przestraszy się starszych kolegów, którzy z niejednego ligowego pieca chleb kosztowali i będzie mieć związane nogi, czy podejdzie na "piłkarskim lajcie"...W przypadku gości wyszło to drugie, czyli wygrajmy mecz najmniejszym nakładem sił, a u gospodarzy również to drugie, czyli my możemy oni muszą... Mało brakowało, że że piłkarska radość i waleczność zdobyłaby punkt, jednak minimalizm i piłkarskie doświadczenie wygrało. Oglądając dziś zawodników Zagłębia ręce same składały się do oklasków, na tle doświadczonych zawodników z Rogoźnika. Nie chcę wybiegać za bardzo do przodu, ale śmiem twierdzić, że część, a nawet większość tych młodych zawodników powinna trafić do pierwszego zespołu i być ogrywana w 1 lidze od nowego sezonu (może by się lepiej zaprezentowali niż dotychczasowa ekipa?). Panowie Prezesi i Trenerzy, Nie bójcie się STAWIAĆ NA MŁODZIEŻ !!! Dotyczy to wszystkich klubów... Z kronikarskiego obowiązku napiszemy, że to goście objęli prowadzenie - po prawie pół godzinnych atakach Zagłębia - w 30. minucie ( Barchan uciekł skrzydłem i mocnym strzałem pod porzeczkę zdobył bramkę). Gospodarze wyrównali po ładnej akcji w 44. minucie i strzale Grochali. Do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie gra nam się wyrównała. Obie drużyny atakowały i każda chciała przechylić zwycięstwo na swoją stronę. Udało się to gościom w 59. minucie. Gałęziok dostał piłkę przed polem karnym i płaskim strzałem zaskoczył bramkarza gości. Jeszcze raz brawa dla Zagłębia, bo z takim podejściem i zaangażowanie mogą zdobyć wiele punktów i dziś powinni zdobyć co najmniej jeden. Brawa również dla gości, ale chyba tylko za zdobycie 3 punktów, bo styl pozostawia dużo do życzenia, ale wiadomo....W piłce nożnej jak na rybach, liczy się to co jest w siatce... . ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - CYKLON ROGOŹNIK 1:2 (1:1) . (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników