Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2019-10-30, 1:08 pm

kanciak napisał(a):..a nawet w jakiś sposób stara się negować głupie hejtowanie NASZEGO miasta,..


Oczywiście używając do tego "gwary zagłębiowskiej" i akcentów typowych dla Zagłębia (a także słów) ? Ty oglądałeś ten program ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-10-30, 1:22 pm

kanciak napisał(a):Czym że podpadł Ci Łukasz Simlat, że drwiąco piszesz "gwiazdę" i po co mieszasz jego postać z polityką i Arkadiuszem Januszem... Nie rozumiem jaki jest cel tego posta...
Facet jest z Sosnowca, osiągnął jakiś sukces,nie wstydzi się tego skąd jest, a nawet w jakiś sposób stara się negować głupie hejtowanie NASZEGO miasta, ale co tam jest okazja to spróbujemy przywalić i ochlapać politycznym błotem

A ja dziwię się, że nie rozumiesz, że chodzi o Wojewódzkiego zwanego Powiatowym. Łukasz Simlat (chłopak z Sielca) szybko postawił do pionu dyżurnego nastolatka, w przeciwieństwie do Chęcińskiego który takim kłania się w pas i funduje weekend w Sosnowcu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez kanciak 2019-10-30, 1:28 pm

ok, odczytałem jak odczytałem ponieważ Simlat tez grał w produkcjach TVN. Ty waliłeś w Powiatowego a ja broniłem SImlata. Wszystko się wyjaśniło. koniec kropka.
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez achter 2019-10-30, 1:50 pm

achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-10-30, 7:50 pm

novack napisał(a): Łukasz Simlat (chłopak z Sielca) szybko postawił do pionu dyżurnego nastolatka, w przeciwieństwie do Chęcińskiego który takim kłania się w pas i funduje weekend w Sosnowcu.

Jeszcze sosnowiecki Monopol za stówę podarował. I jak widać nic nie "pomogło" w zmianie postawy telewizyjnego głupka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2019-10-30, 10:39 pm

achter napisał(a):https://sportdziennik.com/zaglebie-sosnowiec-walcza-z-przeciwnosciami-losu/?fbclid=IwAR2AC1hnPWO1vua9ebC5fO27753-da8IgTiA6UiVUuBKUyXX1Kt181tfZas
Walczą z przeciwnościami losu
''
Zagłębie Sosnowiec. Walczą z przeciwnościami losu
Aż trzech niewymuszonych zmian musiał dokonać w trakcie sobotniego meczu z Chojniczanką trener Zagłębia Dariusz Dudek. Na szczęście większość urazów, które przytrafiły się piłkarzom z Sosnowca, nie jest tak groźna, jak się na początku wydawało.


Najwcześniej, bo już w 6 minucie plac gry musiał opuścić Matko Perdijić. Bramkarz Zagłębia zgłosił problem sztabowi medycznemu po pierwszej interwencji. Chorwat ma problem z przywodzicielem i czeka go seria badań. Podczas dzisiejszych zajęć golkiper sosnowiczan, który od początku sezonu imponuje formą, na pewno nie będzie trenował, a co za tym idzie jego występ w niedzielnym meczu w Mielcu stoi pod znakiem zapytania. Jeśli Perdijić nie będzie mógł grać między słupkami ponownie zastąpi go Krystian Stępniowski, który co prawda w meczu z Chojniczanką dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki, ale raz, że bramki nie obciążają jego konta, a dwa w kilku innych sytuacjach jego interwencje ratowały Zagłębie przed stratą gola.

Z mięśniowymi problemami boryka się także Płamen Kraczunow. Bułgar, który z powodu kontuzji żeber oraz mięśnia czworogłowego pauzował przez sporą część rundy jesiennej, w starciu z ekipą z Chojnic na murawie zaprezentował się tylko przez pierwsze czterdzieści pięć minut. Dziś uda się na USG, które wyjaśni, czy i ewentualnie jak długo środkowy obrońca będzie musiał pauzować.

Tylko pierwszą połowę zaliczył w sobotni wieczór także Fabian Piasecki. Najskuteczniejszy zawodnik Zagłębia w bieżących rozrywkach przy próbie przewrotki niefortunnie upadł i zanosiło się na poważniejszy uraz. Na szczęście skończyło się na strachu.

– Około 40 minuty próbowałem oddać strzał, w zamieszaniu upadłem niefortunnie i uderzyłem głową o murawę. Dograłem do końca pierwszej połowy, ale powiem szczerze, że końcówki pierwszej części gry nie pamiętam. W szatni byłem zamroczony, pytałem nawet o to, kto strzelił bramkę, a przecież jedyny gol do przerwy był mojego autorstwa. Groźnie to wyglądało, udałem się do szpitala na badania, ale na szczęście wszystko jest w porządku – podkreśla piłkarz, który dziś powinien trenować z zespołem. Brak Piaseckiego w Mielcu byłby na pewno odczuwalny. W pięciu ostatnich meczach napastnik Zagłębia zdobył cztery bramki. W sumie jesienią trafił do siatki rywali siedem razy i już teraz można śmiało powiedzieć, że to jeden z letnich transferów sosnowiczan, który należy uznać za trafiony.

– Z indywidualnych osiągnięć jestem w miarę zadowolony. Przed rozpoczęciem sezonu założyłem sobie, że wynik, który chciałbym osiągnąć to, co najmniej dziesięć bramek w dwudziestu meczach, które zostaną rozegrane w pierwszej rundzie. Jestem więc blisko wykonania zadania, choć nie ukrywam, że już teraz ten wynik mógłby być osiągnięty, gdybym w kilku sytuacjach zachował więcej zimnej krwi. Bramki to jedno, bo z tego rozlicza się napastnika, ale na pewno byłbym zadowolony bardziej, gdybyśmy mieli więcej punktów na koncie. Musimy grać tak w meczach z Sandecją, czy Wartą, gdy nadawaliśmy ton wydarzeniom na boisku, obejmowaliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy grę. Za dużo przytrafia nam się prostych błędów. Potem trzeba gonić wynik tak jak z Chojnicami. Liga jest nieprzewidywalna, tutaj każdy może wygrać z każdym, ale jeśli chcemy być wyżej w tabeli, musimy takie błędy ograniczać do minimum – dodaje Piasecki.

Trójka pechowców z ostatniego meczu powinna być do dyspozycji trenera Dudka w miarę szybko. Niestety nie może tego powiedzieć Dawid Ryndak, który w tym roku na ligowych boiskach już się nie pojawi. W tygodniu poprzedzającym mecz z Chojniczanką wychowanek Zagłębia złamał jedną z kości śródstopia i do treningów będzie mógł powrócić dopiero w nowym roku.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2019-10-31, 10:03 pm

https://youtu.be/8LSUuxAkoo8

Co się dzieje gdy napastnicy maja dzień konia . Wszyscy . Choć i obrońcom tez się przydarzają dziwne przypadki .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2019-11-01, 11:37 pm

Tomcjo napisał(a):https://youtu.be/8LSUuxAkoo8

Co się dzieje gdy napastnicy maja dzień konia . Wszyscy . Choć i obrońcom tez się przydarzają dziwne przypadki .


Bardziej tutaj :
https://www.youtube.com/watch?v=7G8sHOJ-plE

film z twojego linku nie jest dostępny w Polsce
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez fan78 2019-11-06, 9:26 am

https://sportdziennik.com/zaglebie-sosn ... ro-z-tylu/
Ja bym dał szanse ponownie mlodemu Seedorfowi.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-11-06, 12:44 pm

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25382 ... BoxSportMT
Szkoda, że nie w zeszłym roku, a może znowu Buniek coś wymyśli.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez Blajpios 2019-11-06, 2:29 pm

Warto odnotować, że do "11-tki kolejki" K. Stępniewski został wybrany w Sportowych Faktach wP.Pl, jak również przez redakcję Piłki Nożnej oraz Gol24, gdzie w dodatku podaje się też "ławkę rezerwowych", na którą zaproszony został P. Mularczyk. Podkreśla się też, że K. Stępniewski choć chyba u niektórych już drugi raz trafił do "jedenastki", to dopiero pierwszy raz wystąpił w pierwszym składzie nie zawodząc. Dla mnie - to trochę też takie nadzieje, że jednak coś, co wg mnie było kiedyś siłą Zagłębia szczególną: obsada bramki, może się odradza? Przecież już kilka razy w tej rundzie bramkarze Zagłębia byli wybierani do jedenastki. Ciekawe będzie, jak to się potoczy, gdy M. Perdijć już wyleczy kontuzję a K. Stępniewski "w międzyczasie" zaliczyłby nie mniejszą ilość świetnych występów, jak wcześniej M. Perdijć?.. W każdym razie - dwóch równorzędnych i bardzo dobrych bramkarzy, byłoby fajnie, nadto by młodzi faktycznie się uczyli. Może więc M. Perdijć pod koniec kariery zajmie się szkoleniem i spełni się to, co zaczęło się z G. Kurdzielem, ale jak okazało się, nie wyszło: mianowicie "SSzB" - Sosnowiecka Szkoła Bramki - już w bardziej współczesnym, profesjonalnym wydaniu szkolenia permanentnego, na miarę niegdysiejszych tuzów?
Dodatkowo, jak o przyszłości, choćby ta rezerwowa nominacja P. Mularczyka - czy pokazuje, że inni słusznie w nim dostrzegają, czego nie dostrzegają z bliska właśni kibice, bo wiadomo, że tym, co patrzą przez pryzmat emocji, przywiązania, marzeń o wielkości, czasem perspektywa widzenia się zaburza?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2019-11-06, 9:00 pm

[quote="novack"]http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25382428,decyduje-sie-przyszlosc-wisly-krakow-tajemniczy-wpis-jaroslawa.html#s=BoxSportMT
Szkoda, że nie w zeszłym roku, a może znowu Buniek coś wymyśli.[/quote]


Jeśli jest źle a na to wyglada to zimą będzie odpływ ostatnich muszkieterów .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez fan78 2019-11-08, 6:53 am

Krótki wywiad z Fabianem Piaseckim.
https://sportdziennik.com/zaglebie-sosn ... onac-plan/
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-11-12, 1:54 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez fan78 2019-11-12, 2:07 pm

novack napisał(a):https://sportdziennik.com/boniek-pisze-do-prezydenta-czestochowy-degradacja-licencyjna-rakowa-polozylaby-sie-cieniem-na-wizerunku-miasta/
Ciepło w Częstochowie.

Wszystko juz zostało ustalone. Wisełka sie musi utrzymac kosztem Rakowa. :lol:
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak, pyla