ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez achter 2019-10-30, 10:41 pm

RUDI napisał(a):
achter napisał(a):.....Teraz w okręgówce ledwo dają rade.....

Negujesz "politykę" włodarzy klubu i całościowy nadzór nad klubem Zagłębie Sosnowiec(1 zespół ,rezerwy,akademia) decydentów w tym prezesa i Prezydenta jako "przedstawiciela" głównego sponsora ?

Nie jestem za ani przeciw cytując klasyka, jestem tylko kibicem, nie ze wszystkim się zgadzam ale też nie wywołuje wojen przeciw włodarzom klubu. Jeśli ktoś ma mocne argumenty to powinien udać się do prokuratury a nie jątrzyć na forum
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez GrubyPerez 2019-10-31, 12:24 am

django napisał(a):Dobra, trzeba się odnieść, bo skutki smogu nad miastem najwyraźniej robią swoje. W kilku zdaniach, bo szkoda czasu, żeby się produkować.

1. Chłopaki jadą po Auguście, jakimiś argumentami rodem z podstawówki, że jest guru i żeby sam się wziął za zarządzanie klubem. Tylko jak przeanalizował sytuację finansową klubu na podstawie dokumentów, to żaden nawet nie pisnął, bo merytorycznie nie macie do niego żadnego podjazdu. Zamiast podziękować mu, że poświęca swój czas, żeby wam pokazać rzeczywistość, piszecie jakieś paszkwile.
2 Chłopaki urwali się z choinki, pisząc, że Jedrychy czy inne Puchacze są tu prześladowane. Jakby potrafili kopać piłkę, to by nie byli. Czy naprawdę dorosłym ludziom trzeba tłumaczyć, że człowiek jest rozliczany z jakości i efektów swojej pracy? Co was z komuny teleportowali? Czy z zakładu pracy chronionej? Goście znaleźli sobie ciepły kurwidolek za nieprzyzwoicie duże pieniądze i jeszcze są bronienii przez forumowe Matki Teresy z Kalkuty.
3 Chłopaki się podniecają, że lepszy rok w ekstraklasie, niż ileś tam w drugiej lidze. Jakbyście zamiast wypisywac głupoty przeczytali ze zrozumieniem to co próbował wam przekazać August, to byście zrozumieli, że wcale nie.
I tyle z mojej strony. Niestety to w dużej mierze przez takich ludzi sytuacja wygląda jak wygląda. Ci bardziej świadomi już dawno dali sobie spokój. Już kiedyś napisałem, że pozostali tacy naiwniacy, plus geszefciarze i masochisci. Za parę lat nie będzie co zbierać Taka mini Wisła Kraków, tylko Zagłębia nikt nie będzie ratował na siłę.



Zdecydowanie i z przyjemnością cytuję cały Twój tekst, bo nikt by tego lepiej nie napisał :niezle: Ze zdumieniem wielkim odczytałem dzisiaj- odrabiając forumowe zaległości - tych kilka wpisów, które jak sądzę nie tylko mnie otworzyły oczy szeroko ...ze zdumienia.(czyżby jakaś zorganizowana akcja? ;-( ) Panowie achter i inni- naprawdę? Naprawdę zadowala Was to co jest? Naprawdę ślepi i głusi jesteście na rzeczowe argumenty, które skrupulatnie i ze znawstwem podaje Wam na tacy August i inni koledzy? Może Rudi ma rację, że niechybnie musicie być z pokolenia Generation Y.- i niewiele jeszcze z Naszym Zagłębiem przeszliście. A już drwienie z kolegi że "Guru i nieomylny" to niesmaczna przesada, żeby nie powiedzieć prowokacja- niegodna kibica Zagłębia- ani żadnego porządnego człowieka. Moja wieloletnia znajomość z wieloma osobami z tego forum utwierdza mnie w przekonaniu, że to Kibice z krwi i kości, do cna oddani Zagłębiu- a przy tym żadne "watażki" tylko skromni nad wyraz, ciężko pracujący ludzie o szerokich horyzontach. Nie o hymny pochwalne wszak tu idzie- ale o zwykłą,małą sprawiedliwość. Tak się nie godzi. Kolego achter, zapraszam przy okazji na spotkanie kibiców z tego forum, będziesz miał okazję osobiście poznać tego "guru"- oraz kilku innych. Może argumenty przekazane Ci w formie werbalnej łatwiej do Ciebie trafią? Życzę Ci tego. A Ty się August nie przejmuj , choć jak sądzę pewnie się nie przejmujesz:P - kropla drąży skałę, i kiedyś to Nasze Zagłębie będzie jeszcze Wielkie. ALbo przynajmniej Duże :)

Jasne, też zauważyłem , że więcej tutaj nie tylko ostatnio narzekania zamiast ochów i achów - i wygląda na to że trzeba się nauczyć cieszyć z każdej, choćby niewielkiej pozytywnej sytuacji związanej z klubem i drużyną.Kilka ich jest, szczególnie ostatnio- bo jak pisałem gdzieś tam- coś jakby drgnęło.
Tylko że ciężko jest okazywać dziecięcą wręcz radość, kiedy w łysej czy siwej głowie jakby nieco więcej informacji odnośnie klubu, niż wtedy kiedy skakało się w młynie.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez achter 2019-10-31, 11:11 am

GrubyPerez napisał(a):Zdecydowanie i z przyjemnością cytuję cały Twój tekst, bo nikt by tego lepiej nie napisał Ze zdumieniem wielkim odczytałem dzisiaj- odrabiając forumowe zaległości - tych kilka wpisów, które jak sądzę nie tylko mnie otworzyły oczy szeroko ...ze zdumienia.(czyżby jakaś zorganizowana akcja? ) Panowie achter i inni- naprawdę? Naprawdę zadowala Was to co jest? Naprawdę ślepi i głusi jesteście na rzeczowe argumenty, które skrupulatnie i ze znawstwem podaje Wam na tacy August i inni koledzy? Może Rudi ma rację, że niechybnie musicie być z pokolenia Generation Y.- i niewiele jeszcze z Naszym Zagłębiem przeszliście. A już drwienie z kolegi że "Guru i nieomylny" to niesmaczna przesada, żeby nie powiedzieć prowokacja- niegodna kibica Zagłębia- ani żadnego porządnego człowieka. Moja wieloletnia znajomość z wieloma osobami z tego forum utwierdza mnie w przekonaniu, że to Kibice z krwi i kości, do cna oddani Zagłębiu- a przy tym żadne "watażki" tylko skromni nad wyraz, ciężko pracujący ludzie o szerokich horyzontach. Nie o hymny pochwalne wszak tu idzie- ale o zwykłą,małą sprawiedliwość. Tak się nie godzi. Kolego achter, zapraszam przy okazji na spotkanie kibiców z tego forum, będziesz miał okazję osobiście poznać tego "guru"- oraz kilku innych. Może argumenty przekazane Ci w formie werbalnej łatwiej do Ciebie trafią? Życzę Ci tego. A Ty się August nie przejmuj , choć jak sądzę pewnie się nie przejmujesz:P - kropla drąży skałę, i kiedyś to Nasze Zagłębie będzie jeszcze Wielkie. ALbo przynajmniej Duże

Jasne, też zauważyłem , że więcej tutaj nie tylko ostatnio narzekania zamiast ochów i achów - i wygląda na to że trzeba się nauczyć cieszyć z każdej, choćby niewielkiej pozytywnej sytuacji związanej z klubem i drużyną.Kilka ich jest, szczególnie ostatnio- bo jak pisałem gdzieś tam- coś jakby drgnęło.
Tylko że ciężko jest okazywać dziecięcą wręcz radość, kiedy w łysej czy siwej głowie jakby nieco więcej informacji odnośnie klubu, niż wtedy kiedy skakało się w młynie

No to już śpieszę z wyjaśnieniami, nie pochodzę z Pokolenia Y jak to sugerujesz bo mam inny punkt widzenia, moimi kolegami z młodości i osiedla byli śp Manolo i Żaba. I Ty Kolego Gruby Perez jesteś moim kolegą z tych czasów, ale to nie znaczy że musimy się zgadzać i podążać tą samą ścieżką która prowadzi do przywrócenia blasku i chwały Naszemu Zagłębiu.
Rzeczowe argumenty, które tu nam serwuje Kolega August nie mają odzwierciedlenia w dalszym jego działaniu. Mam wrażenie że to tak zwany "pieniacz", który bije dużą pianę na tym forum i na tym poprzestaje. Państwo Polskie stworzyło narzędzia, że jeśli coś nie działa zgodnie z obowiązującym prawem to można skorzystać z nich, ba nawet obowiązkiem osoby, która takową wiedzę posiada jest z nich korzystanie.
A tu nic, nic się nie dzieje. Dalej czytam o nieprawidłowościach na wszelakich poziomach w klubie a nawet o poziomie podwórkowym. Ileż można o tym pisać. Jeśli Kolega August zrobiłby ze swojej wiedzy użytek i doprowadziłby do końca sprawy niezgodne z prawem, ewentualnie sprawy które nie są po jego myśli a zrobiłby to inaczej to mu przyklasnę i będę kibicował jak również zagrzewał do dalszej pracy na cześć i chwałę naszego Zagłębia
A tak pozostaje tylko ...
pozdrawiam
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez Adam1906 2019-10-31, 12:44 pm

Przypomnę, że to jest temat meczowy "Zagłębie - Chojniczanka", więc proszę dyskutować o sprawach wewnętrznych klubu -> W TYM TEMACIE :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez GrubyPerez 2019-11-02, 12:15 am

achter napisał(a):No to już śpieszę z wyjaśnieniami, nie pochodzę z Pokolenia Y jak to sugerujesz bo mam inny punkt widzenia, moimi kolegami z młodości i osiedla byli śp Manolo i Żaba. I Ty Kolego Gruby Perez jesteś moim kolegą z tych czasów, ale to nie znaczy że musimy się zgadzać i podążać tą samą ścieżką która prowadzi do przywrócenia blasku i chwały Naszemu Zagłębiu.

to pewnie wiesz, że i moimi kolegami byli,tym bardziej zapraszam przy okazji na spotkanie kibiców z tego forum, może przekonasz się- że takim Ludziom jak August zależy tylko na dobru Zagłębia .Dobrze się składa że akurat dziś wspominamy o Manolo i Żabie- tak wielu oddanych Zagłębiu odeszło ostatnio i kolejny sezon w ekstraklasie obejrzą już z loży w niebie. Jak ostatnio lekarz Paweł Konrad czy Tomek Głowania- obydwaj w młodym jeszcze wieku. Z obydwoma czasem się spierałem- a dziś już żadnej kwestii nie rozstrzygniemy...Warto się czasem spierać- ale nie zacietrzewiać i obrażać. Los dał nam tylko jeden czas i jedno Zagłębie.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez GrubyPerez 2019-11-02, 12:16 am

Adam1906 napisał(a):Przypomnę, że to jest temat meczowy "Zagłębie - Chojniczanka", więc proszę dyskutować o sprawach wewnętrznych klubu -> W TYM TEMACIE :)



Święta racja- już nie zaśmiecam- mea culpa :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników