Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2019-10-04, 5:38 am

Dawid Kort z Atromitosu po wyeliminowaniu przez Legie został oskarżony przez Greków o pomoc Legii . Dlatego rozwiązał z nimi kontrakt i trafił do Miedzi . Tam w przeciwieństwie do nas prowadzi się zdrową politykę finansowa dlatego klub sprowadza tej klasy zawodnika bo poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do ekstraklasy . U nas patoprezes narobił długów bawiąc się w prezesa klubu sportowego i teraz trzeba ratować się przed kolejnym spadkiem .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2019-10-04, 6:46 am

Tomcjo napisał(a):Dawid Kort z Atromitosu po wyeliminowaniu przez Legie został oskarżony przez Greków o pomoc Legii . Dlatego rozwiązał z nimi kontrakt i trafił do Miedzi . Tam w przeciwieństwie do nas prowadzi się zdrową politykę finansowa dlatego klub sprowadza tej klasy zawodnika bo poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do ekstraklasy . U nas patoprezes narobił długów bawiąc się w prezesa klubu sportowego i teraz trzeba ratować się przed kolejnym spadkiem .


No co Ty ? Nie czytałeś wypowiedzi Dariusza Dudka. Prezes jest cudowny najlepszy i w ogóle The Best. No po takiej wypowiedzi aż mi wstyd ze miałem inne zdanie

PATOLOGIA :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez pete_zs 2019-10-08, 7:00 pm

https://sportdziennik.com/holota-trener ... -dzwignal/

Hołota: Trener Dudek mentalnie nas dźwignął. Rozmowa Tomaszem Hołotą, pomocnikiem Zagłębia Sosnowiec.

Oddech ulgi słychać było w waszej szatni po zwycięstwie nad Sandecją? Wcześniej Zagłębie nie wygrało żadnego z pięciu ostatnich meczów, co potęgowało nie najlepszą atmosferę wokół klubu.
Tomasz HOŁOTA: – To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne, tym bardziej że w tabeli jest ciasno. Czekaliśmy na nie dość długo, ale w końcu się przełamaliśmy. Teraz mieliśmy mieć dwa mecze wyjazdowe, do Chrobrego i Warty, ale do Głogowa na razie nie jedziemy, to spotkanie zostało przełożone. Musimy się jednak bardzo dobrze przygotować do meczu z Wartą, która gra bardzo dobrze, o czym świadczy, chociażby jej drugie miejsce w tabeli.

Po spotkaniu z Sandecją trener Dariusz Dudek pogratulował wam w szatni wygranej, ale i wytknął w męskich słowach straconą bramkę w ostatnich sekundach. Nie było głaskania się po głowie…
Tomasz HOŁOTA: – Oczywiście, trener był zadowolony z meczu, wyniku 3:1, ale nie ze straconej na koniec bramki. Taka sytuacja nie może się zdarzyć, na szczęście prowadziliśmy 3:0, więc konsekwencji większych nie było. Ten gol nam nie zaszkodził, ale co by było, gdybyśmy prowadzili tylko 1:0, czy byłby wynik remisowy? Lepiej o tym nie myśleć. Dobrze jest zagrać na zero z tyłu, to buduje zespół. Małe błędy indywidualne i stracona bramka na koniec.

Ona popsuła nam trochę humory. Do końca meczu należy być czujnym i skoncentrowanym, jednak wysokie prowadzenie trochę nas uśpiło.
Trener Dariusz Dudek po raz drugi pracuje w Zagłębiu. Pan również po raz drugi ma z nim kontakt.
Tomasz HOŁOTA: – W Zagłębiu pierwszy raz z nim pracuję, ale w innym klubie mieliśmy z sobą kontakt. Współpracowałem z nim w Śląsku Wrocław, gdzie pierwszym trenerem był Mariusz Rumak, a Dariusz Dudek drugim. Nie chciałbym oceniać trenera, ale wszyscy widzieli, że w sobotę zespół wyglądał inaczej. Byliśmy bardziej skoncentrowani, zmotywowani właściwie, był natychmiastowy doskok do rywala. Trener Dudek krótko z nami pracuje, ale mentalnie nas dźwignął. Zespół na pewno wyglądał lepiej, można powiedzieć, że były same pozytywy. To dobry moment na kolejne zwycięstwa.

Przed wami dwutygodniowa przerwa, więc będzie czas na spokojną pracę i wyrugowanie błędów, których nie brakowało wcześniej praktycznie w każdej formacji.
Tomasz HOŁOTA: – Z tą przerwą to dobrze się złożyło, trener Dudek będzie miał czas, by spokojnie przekazać nam to, jaki ma pomysł na drużynę, taktykę gry. Będziemy mogli spokojnie potrenować, podnieść się mentalnie. Mam nadzieję, że przygotujemy się właściwie do meczu z Wartą. Nam potrzebna jest seria zwycięstw, by doskoczyć do czołówki. A straty w tabeli nie są zbyt duże.

W najbliższą sobotę czeka was wyjazd do Częstochowy na sparing z Rakowem. Konfrontacja z zespołem ekstraklasy jest wam potrzebna?
Tomasz HOŁOTA: – Ten sparing będzie idealnym podsumowaniem tygodnia, skonfrontujemy siły z zespołem ekstraklasy i zobaczymy, jak wypadniemy na tle Rakowa. Wcześniej zagraliśmy w Pucharze Polski z ŁKS-em Łódź i nie wyglądało to ciekawie. Teraz będziemy wiedzieć, w jakim jesteśmy miejscu.

Wygrana z Sandecją na pewno was ucieszyła, ale zmartwiła marna frekwencja. Co zrobić, by przyciągnąć na powrót kibica na Stadion Ludowy?
Tomasz HOŁOTA: – Potrzebujemy wsparcia i dopingu naszych wiernych kibiców, ale żeby zapracować na ich zaufanie musimy zacząć od siebie. Musimy grać jeszcze lepiej, wygrywać kolejne mecze. Tylko w ten sposób możemy odzyskać ich zaufanie, innej możliwości nie ma.

Jak przyjęto pana w Zagłębiu, klubie, który ma wciąż wysokie aspiracje, ale teraz znalazł się na sportowym zakręcie?
Tomasz HOŁOTA: – Zespół przyjął mnie bardzo fajnie, jest w nim dużo doświadczonych zawodników, których znałem wcześniej z ligi. Do tego spora grupa zdolnych młodych chłopaków. Teraz potrzebne są tylko wyniki, by ta poprawiająca się atmosfera przełożyła się na kolejne zwycięstwa. Musimy iść w górę tabeli…
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-10-10, 12:18 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2019-10-10, 3:41 pm

novack napisał(a):https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/7,93867,25293047,zaglebie-sosnowiec-szuka-sposobu-na-poprawe-frekwencji-latwiej.html#a=307&c=128&s=BoxLoSoImg1
Może ktoś wkleić całość?



Zagłębie Sosnowiec szuka sposobu na poprawę frekwencji. Łatwiej o bilet już nie będzie

Koniec wymówek, że kibic Zagłębia Sosnowiec nie ma konta w internecie czy nie chce mu się specjalnie po wejściówkę jechać na Stadion Ludowy. Teraz bilet będzie mógł kupić w drodze do piekarni.
Podczas ostatniego spotkania z Sandecją Nowy Sącz na trybunach Ludowego usiadło mniej niż 900 osób. Tak marna frekwencja to niemal codzienność i argument dla tych, którzy są przeciwni budowie nowego stadionu...

Słabo było też w Ekstraklasie, gdzie Zagłębie też nie było żadnym magnesem dla fanów. Malkontenci zaraz przypomną, że klub z Sosnowca grał tak słabo, że sam odstraszał kibiców od pójścia na stadion. Tyle że niedaleko od Sosnowca – w Zabrzu – nawet w słabych dla Górnikach okresach – frekwencja jest zdecydowanie lepsza.

Ktoś powie, że to kwestia nowego stadion. No to co powiedzieć o Ruchu Chorzów, który na archaicznej Cichej, spadając rok po roku z każdej ligi, też miał zdecydowanie więcej fanów na trybunach niż Zagłębie?

Zagłębie Sosnowiec klubem całego regionu
Marcin Jaroszewski, prezes klubu, podkreśla, że Zagłębie musi być klubem całego regionu. Tyle że nawet fani zauważają, że na Ludowy dociera coraz mniej osób z zaprzyjaźnionych Łaz, Zawiercia, Olkusza, Sławkowa czy Bukowna.

Andrzej Wydrychiewicz, były prezes Zagłębia, przyznaje, że smucą go puste trybuny podczas meczów rozgrywanych na Stadionie Ludowym, więc postanowił działać.

– Zainspirowali mnie sami kibice. Na Pogoni, gdzie mieszkam, podchodziły do mnie osoby, które żaliły się, że kupno tańszego biletu w przedsprzedaży jest dla nich problemem. Nie wszystkie starsze osoby wiedzą, jak kupić bilet przez internet. Żalą się też, że nie chcą specjalnie jechać na Ludowy tylko po wejściówkę – mówi Wydrychiewicz, który kierował klubem podczas pamiętnych meczów barażowych o utrzymanie w lidze, gdy rywalem Zagłębia była Jagiellonia Białystok.

Prościej się nie da
Wydrychiewicz porozmawiał o tym problemie z Piotrem Gulińskim, który prowadzi salonik Kolportera przy ulicy Gospodarczej w Sosnowcu. – Usłyszałem w odpowiedzi, że nie ma problemu, żeby bilety sprzedawać właśnie w takim saloniku – mówi były prezes.

Pomysł zyskał aprobatę władz klub. Było to o tyle proste, że KupBilet.pl – firma, która sprzedaje przez internet wejściówki na mecze Zagłębia– współpracuje m.in. z Kolporterem i Empikiem.


– Ma około 700 stacjonarnych punktów sprzedaży w całej w Polsce. W części z nich będzie teraz można kupić wejściówki na mecze Zagłębia. Wystarczy przyjść, zapłacić i odebrać bilet. Nie trzeba się będzie nigdzie logować, dokonywać przelewu. Prościej już się nie da. Wszystkie punkty zostaną specjalnie oznakowane – mówi Wydrychiewicz, który liczy, że w wytypowanych miejscach będzie można też kupić gazetę meczową, którą ukazuje się przed domowymi spotkaniami Zagłębia. Wydrychowicz pisze do niej teksty, przygotowuje również zdjęcia. – Najważniejsze, że wychodzimy z biletami także poza Sosnowiec. Cel jest oczywiście jeden. Poprawa frekwencji – kończy Wydrychiewicz.

Wytypowane punkty sprzedaży:
Kolporter salonik

Sosnowiec, ul Gospodarcza 32

Salon Empik – Sosnowiec Plejada

ul. Staszica 8 B

Salon Empik – Sosnowiec Plaza

ul. Sienkiewicza 2

41-200 Sosnowiec

Kolporter salonik

Sosnowiec, ul. Warszawska 3, przy PKP

Kolporter salonik

Będzin, ul. Piastowska 29, Biedronka

Kolporter salonik

Czeladź, ul. Będzińska, CH Czeladź M1

Kolporter salonik

Dąbrowa Górnicza, ul Jana Sobieskiego 6, CH Pogoria

Kolporter salonik

Zawiercie, ul. Parkowa 5

Empik Jaworzno

Galeria Galena, ul. Grunwaldzka 59
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-10-10, 3:58 pm

Mam nadzieję, że to nie jest zamknięta lista punktów sprzedaży biletów, bo w centrum obok dworca są dwa, a nie ma żadnego w Zagórzu, na Niwce i w Kazimierzu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2019-10-10, 4:26 pm

Dziennik "The Guardian" opublikował listę 60 najbardziej utalentowanych piłkarzy świata. Jest na niej jeden Polak - Filip Marchwiński z Lecha Poznań.

W zestawieniu wzięto pod uwagę zawodników urodzonych w 2002 roku. Marchwiński w pierwszej drużynie Lecha zadebiutował w grudniu ubiegłego roku w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Od razu zdobył bramkę - w wieku 16 lat, 11 miesięcy i 6 dni stał się najmłodszym strzelcem w historii "Kolejorza". Później, co przypomina "Guardian", trafił do siatki też w prestiżowym meczu z Legią.

Czytaj więcej na:
https://www.meczyki.pl/newsy/pilkarz-le ... tification
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez pete_zs 2019-10-10, 5:48 pm

novack napisał(a):Mam nadzieję, że to nie jest zamknięta lista punktów sprzedaży biletów, bo w centrum obok dworca są dwa, a nie ma żadnego w Zagórzu, na Niwce i w Kazimierzu.


Ja bym dodał, również inne ościenne miasta ZD, a czemu również nie np. Warszawa, Andrychów, Przemyśl, B-Biała ?
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez STACH PL 2019-10-10, 8:29 pm

Faktycznie przestańmy już tylko narzekać bo wychodzi na to, że jesteśmy kibicami sukcesu w klubie widać poprawę (jeśli chodzi o stanowiska) mam nadzieję że z czasem i wyniki przyjdą.
Weźmy się w garść i przyjdźmy na Chojniczankę chociaż w "skromnej" liczbie 3000 tyś

I nie czekajmy na nowy stadion (bo już słyszę głosy,że jak wybudują to się przejdę) bo on dopiero powstanie mniej więcej za jakieś 2 lata :!:
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2019-10-10, 8:46 pm

Najlepsze jest to, że na ten pomysł nie wpadli ludzie z klubu, którzy za swoją "pracę" pobierają wynagrodzenie, tylko Wydrychiewicz do spółki z gościem prowadzącym salonik Kolportera. Na szczęście łaskawcy zaaprobowali. Chwała im bo przecież mogli się nie zgodzić :)
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2019-10-10, 9:07 pm

STACH PL napisał(a):przyjdźmy na Chojniczankę chociaż w "skromnej" liczbie 3000 tyś

Taka liczba to byłby rekord Guinessa. ;-)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez STACH PL 2019-10-10, 9:48 pm

August napisał(a):
STACH PL napisał(a):przyjdźmy na Chojniczankę chociaż w "skromnej" liczbie 3000 tyś

Taka liczba to byłby rekord Guinessa. ;-)

Dobrze wiesz,że to forum ma magiczną moc ;-)
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Przegląd prasy

Postprzez RUDI 2019-10-11, 7:18 am

novack napisał(a):Mam nadzieję, że to nie jest zamknięta lista punktów sprzedaży biletów, bo w centrum obok dworca są dwa, a nie ma żadnego w Zagórzu, na Niwce i w Kazimierzu.

A ja powrócę (z uporem maniaka ;-) ) do mojego pomysłu z mobilnym punktem sprzedaży ,do cholery jest "przyczepka" (z której już kiedyś sprzedawano bilety) odświeżyć przegląd techniczny i jeździć z nią po miastach ,dzielnicach .Mecz w Sobotę na Ludowym ? to przyczepa w poniedziałek w Dąbrowie ,we wtorek w Czeladzi ,środa Będzin itd (i oczywiście sosnowieckie dzielnice)
Ps ciekawe jak zadziała system przy sprzedaży biletów ,gdy sprzedaż odbywać się będzie w kilku miejscach jednocześnie ? teraz np przy zakupie karnetu i sugestię że chciałbym to samo miejsce co w zeszłym sezonie powiedziano mi że "nie ma mnie w bazie i muszę określić miejsce w którym chcę zasiadać " co jak się okazało było chyba nie prawdą (bo sam znalazłem moją historię zakupów biletów/karnetów z kilku lat) podsumowując ,ciekawe czy system i ludzie podołają ?
Ps 1 oczywiście mam na myśli zakup biletu "nabijanego " na kartę kibica ,bo chyba będzie taka możliwość ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-10-11, 10:59 am

django napisał(a):Najlepsze jest to, że na ten pomysł nie wpadli ludzie z klubu, którzy za swoją "pracę" pobierają wynagrodzenie, tylko Wydrychiewicz do spółki z gościem prowadzącym salonik Kolportera. Na szczęście łaskawcy zaaprobowali. Chwała im bo przecież mogli się nie zgodzić :)

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6228-zag ... ji-biletow
"Pomysł zyskał aprobatę" a mogli pogonić.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2019-10-15, 2:54 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron