ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez August 2019-10-06, 6:50 pm

maniek-75-75 napisał(a): od bytovii nie chodzę i nie będę chodził bo nie będę się wqrwia czekając na kolowrotkavh po 40 min i mając zajęte miejsce które chciałem

To Waść kiepski kibic jesteś skoro potrzebujesz nie wiadomo jakich warunków. Jest jak jest, nowoczesny stadion jest potrzebny ale od tego uzależniać pójście na mecz swojej drużyny?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez pete_zs 2019-10-07, 9:29 am

maniek-75-75 napisał(a):Ja już kiedyś napisałem że od bytovii nie chodzę i nie będę chodził bo nie będę się wqrwia czekając na kolowrotkavh po 40 min i mając zajęte miejsce które chciałem.


Ale czego oczekiwałeś kupując bilet za 1 zł na Bytovię ? Przecież można sobie kupić miejsce z większym standardem na trybunie VIP. To jest coś za coś, na Legii najtańszy bilet kosztuje ok. 40 zł, u nas najdroższy z takich normalnych 50 zł. I oczywiście , standard jest jaki jest, ale piszesz to jakbyś nigdy nie był na Ludowym i nagle na meczu z Bytovią odkrył Amerykę. Myślę, że należy chodzić na Ludowy, bo niedługo go nie będzie , a nowy obiekt będzie tylko jednym z kilkunastu mu podobnych.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez turku 2019-10-07, 12:42 pm

Mnie się jednak bardziej wydaje że to właściciele klubu nie chcą by na meczu była jak największa liczba kibiców.
Bo jak wytłumaczyć otwartą tylko połowę kołowrotków na trybunę otwartą z czego jeden z nich tylko dla kumatych. Generuje to niesamowite kolejki a ja nie mam zamiaru przychodzić godzinę przed meczem bo infrastruktura nie pozwala w żaden sposób zagospodarować tego czasu.
Więc rozumiem kolegę Mańka
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez pete_zs 2019-10-07, 1:18 pm

Zgadzam się, że z przepustowością jest problem. Jak wiedzą, że przyjdzie ponad 2,5 tys. widzów, co już generuje kolejki, powinni otworzyć wszystkie kołowrotki, skoro jest sporo osób, które zwraca uwagę na ten problem. Bo przychodzisz np. 20 min. przed meczem i wchodzisz w 20 min., mimo, że na stadionie jest ok. 3 tys. ludzi, a nie komplet - to coś jest nie tak. Prezydencie, Prezesie, litośći ! nie ma normalnych, toalet, to dajcie kura choć ludziom normalnie wejść na mecz. Bo jak przychodzi więcej ludzi to się z automatu zniechęcają.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez August 2019-10-07, 3:03 pm

turku napisał(a):ja nie mam zamiaru przychodzić godzinę przed meczem bo infrastruktura nie pozwala w żaden sposób zagospodarować tego czasu.

Mam wrażenie że to bardziej wina złej organizacji a nie infrastruktury. Skąd masz pewność, że podobnie nie będzie na nowym obiekcie. Bez urazy ale myśle że mnożycie problemy. Wiadomo, że Ludowy to rudera ale zachowujecie się jak jak księżniczki na wydaniu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników