Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2019-09-29, 11:56 am

Czyli teraz wszystko jest jasne

TO KU..A STANEK STAŁ ZA WSZYSTKIM

:czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Adam1906 2019-09-29, 11:57 am

Najśmieszniejsze jest to, że media wrzucają już informację o nowym trenerze i jego prawdopodobnym asystencie, podczas gdy zarówno klub jak i zainteresowane osoby obydwóch Panów D. do dnia dzisiejszego w ogóle nic ze sobą formalnie nie podpisały "na papierze"... :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez maniek-75-75 2019-09-29, 11:59 am

slawekchicago napisał(a):Czyli teraz wszystko jest jasne

TO KU..A STANEK STAŁ ZA WSZYSTKIM

:czerwona:
zdziwiony??
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez August 2019-09-29, 12:04 pm

Adam1906 napisał(a):Najśmieszniejsze jest to, że media wrzucają już informację o nowym trenerze i jego prawdopodobnym asystencie, podczas gdy zarówno klub jak i zainteresowane osoby obydwóch Panów D. do dnia dzisiejszego w ogóle nic ze sobą formalnie nie podpisały "na papierze"... :)

Myślisz, że Jaroszewski mógłby zrobić w wała swoich kumpli po fachu ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez turku 2019-09-29, 1:59 pm

To teraz jeszcze Rudy na prezesa, Ujek na dyrektora sportowego i Lachowski na kierownika drużyny. Niech się cyrk kręci.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez >>Wojtas 2019-09-29, 3:08 pm

[quote="novack"]Nie jestem zachwycony Dudkiem, ale jak tylko odwołali Mroczkowskiego poczułem ulgę i powiew optymizmu, gorzej niż było nie będzie, a lanie obuchem w głowę jakie w poprzednim sezonie dostał Dudek musiało nim wstrząsnąć i czegoś nauczyć.
Czy ja dobrze pamiętam, źe po zwolnieniu z Zagłębia Seba nawet telefonu nie odbierał od Jaroszewskiego i przez długie miesiące bujał się za pieniądze Zagłębia nie świadcząc pracy? Przecież była nawet jakaś sprawa w Sądzie, a teraz nowa wielką miłość i znowu "100% poparcia dla Prezesa"? To jest cyrk nie klub!!!
https://www.sportslaski.pl/artykul/dude ... o-sie-psuc[/quote]

Po przeczytaniu wywiadu z Sebastianem Dudkiem zastanawiam się jakim desperatem trzeba być żeby z jednej strony zatrudniać byłego zawodnika, z którym pozostaje się w sporze sądowym, jako 2 trenera, a z drugiej strony będąc wyrzuconym z klubu zawodnikiem godzić się na ponowną współpracę z tymi samymi osobami, które de facto przyczyniły się do zakończenia kariery.

Konkluzja jest taka że nikt szanujący swój fach nie ma zamiaru przyjmować propozycji Pana Jaroszewskiego, tylko bezrobotni, którzy przypadkiem osiedlili się w Sosnowcu. Życzę powodzenia z taką strategią!
>>Wojtas
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez novack 2019-09-29, 3:12 pm

Ten klub to cyrk, a w cyrku jak wiadomo centralną postacią jest clown.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez >>Wojtas 2019-09-29, 3:36 pm

Jedna poprawka - MJ i spółka zrobili z klubu cyrk. Zagłębie miało zawsze swoje słabości ale było marką (w moim subiektywnym kibicowskim odczuciu). Teraz jesteśmy pośmiewiskiem. Dziękujemy!
>>Wojtas
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Adamek182 2019-09-29, 7:48 pm

No coz. Jutro w robocie dniowka z telefonem w reku. Mam jakies dziwne przeczucie ze to bedzie dobry dzien.
Na poczatek MJ rezygnuje (choc do niego niewiele mam pretensji), potem oglaszaja nowego prezesa (B. L) i nowego dr (J. U) i na koniec trener.
To bedzie dobry dzien.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez August 2019-09-30, 2:54 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez svampri 2019-09-30, 5:53 pm

Dariusz Dudek gwarantem zmiany z pierwszej na druga lige.
svampri
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2007-02-23, 11:22 am
Lokalizacja: islandia

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez August 2019-09-30, 6:24 pm

Czyżby się okazało że zatrudnienie Valdiego było zła decyzją skoro rozstanie z Dudkiem było błędem?: (...) – Patrząc z perspektywy czasu, rozstanie z trenerem Dudkiem było moim zdaniem błędem. Decyzja została podjęta zbyt impulsywnie, spotkanie integracyjne, do którego doszło wówczas, po przegranym meczu z Lechią nie powinno mieć miejsca. Trener Dudek był tego samego zdania – dodaje Jaroszewski.(...) https://sportdziennik.com/dudek-wraca-j ... i-zostaje/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2019-09-30, 6:46 pm

August napisał(a):Czyżby się okazało że zatrudnienie Valdiego było zła decyzją skoro rozstanie z Dudkiem było błędem?: (...) – Patrząc z perspektywy czasu, rozstanie z trenerem Dudkiem było moim zdaniem błędem. Decyzja została podjęta zbyt impulsywnie, spotkanie integracyjne, do którego doszło wówczas, po przegranym meczu z Lechią nie powinno mieć miejsca. Trener Dudek był tego samego zdania – dodaje Jaroszewski.(...) https://sportdziennik.com/dudek-wraca-j ... i-zostaje/

A ja nie uważam że było zła decyzja Valdi był jaki był ale żył tym wszystkim miał trudny charakter ale miał jaja i to się nie podobało wielu osoba, gra ofensywa wyglądała bardzo w porządku i przy odrobinie szczęścia a przede wszystkim gdyby dostał 3 konkretnych obrońców dalej byśmy grali w extraklapie. Mimo spadku to byl jeden z lepszych trenerów którzy w ostatnich latach tu byli
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez turku 2019-09-30, 7:07 pm

turku napisał(a):No cóż ze wszystkich dostępnych na rynku osób dostaliśmy kolejnego Darka. Kolegę od grilla.
Był on na ostatnim miejscu na mojej wish list. Ale nie mamy pieniędzy a w dodatku nikt powazny nie chce do nas przyjść po tym co mj odwalił w ciągu ostatnich miesięcy.

Ja jestem sceptycznie nastawiony. Wg. mnie nie będzie nowym Magierą. Ale obym się mylił



Tak zacząłem ten wątek dokładnie 21 sierpnia 2017 i po ponad dwóch latach nic się nie zmieniło. :czerwona:
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez pete_zs 2019-10-01, 7:42 am

W sumie Twój sceptycyzm był nieuzasadniony, bo Dudek awansował do ekstraklapy.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Kamilosx