Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-22, 7:21 pm

Dziwię się łodzianom bo ewidentnie się nie szanują. Ulubieniec Adama imć Weber dawno temu ustalił warunki kontraktu Możdżenia z Widzewem a grajek olał Łódź ale nie wyszło i w Izraelu i w 3 lidze niemieckiej. Olał też Chojnice. Dobrze że odszedł od nas.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2019-08-22, 7:27 pm

August napisał(a):Dziwię się łodzianom bo ewidentnie się nie szanują. Ulubieniec Adama imć Weber dawno temu ustalił warunki kontraktu Możdżenia z Widzewem a grajek olał Łódź ale nie wyszło i w Izraelu i w 3 lidze niemieckiej. Olał też Chojnice. Dobrze że odszedł od nas.

Nigdy za nim nie przepadalem poza tym z niewolnika nie ma pracownika :) yebac bide :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-08-22, 8:10 pm

Był już taki który nie wiedział ile zażądać kasy . Później się tłumaczył ze to menago . Chyba było mu Wrzesień .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-23, 7:09 pm

Możdżeń w Widzewie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2019-08-23, 8:04 pm

August napisał(a):Możdżeń w Widzewie

I krzyż na drogę :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2019-08-24, 8:53 pm

Słynny Łukasz Mozler strzela gola dla Stali Rzeszów . Chyba kolejnego . Inna perełka Jędrych wprawdzie w obronie jak zwykle ale strzelił już chyba trzy gole dla cyganerii
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-24, 9:05 pm

Najemski też strzela dla Wigier. Mimo wszystko nigdy więcej tych Panów w Zagłębiu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-25, 11:42 am

Dudek jednym z kandydatów na trenera Odry O.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2019-08-25, 11:49 am

August napisał(a):Dudek jednym z kandydatów na trenera Odry O.


nasze Zagłębie umożliwiło mu wskoczenie na tą karuzelę. W Odrze O gorzej już być nie może- więc jest szansa że Duduś na tym skorzysta :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez novack 2019-08-25, 11:54 am

Dudek mimo spektakularnego spadku z cyganami, w tabeli wiosny był coś około 6 miejsca. Chyba niepotrzebnie tak się pospieszyli ze zmianą trenera.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2019-08-25, 12:31 pm

novack napisał(a):Dudek mimo spektakularnego spadku z cyganami, w tabeli wiosny był coś około 6 miejsca. Chyba niepotrzebnie tak się pospieszyli ze zmianą trenera.

Przecież dobrze im idzie :) Spadek nie grozi :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2019-08-26, 6:27 pm

GrubyPerez napisał(a):
August napisał(a):Dudek jednym z kandydatów na trenera Odry O.


nasze Zagłębie umożliwiło mu wskoczenie na tą karuzelę. W Odrze O gorzej już być nie może- więc jest szansa że Duduś na tym skorzysta :)

Prezes Odry na na antenie magazynu "Pierwszoligowiec" wykluczył nazwisko Dudka , a także innych, o których się mówiło tj.o Paszulewiczu, Smółce czy NIemcu. Z drugiej strony słychać, że trenerzy sami odmawiając nie chcąc wchodzić w bałagan po Rumaku.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2019-08-26, 10:56 pm

Pewien piłkarz 21 letni którego pozbylismy się za czapkę śliwek został graczem meczu Lubin - Gliwice....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Adam1906 2019-08-31, 6:31 pm

Konrad Wrzesiński strzelił gola dla Kajrata Ałmaty w wygranym 4:0 (1:0) meczu 25. kolejki kazachskiej ekstraklasy z Szachtiorem Karaganda. Był to jego drugi ligowy gol w tym sezonie, asystował także przy drugiej i trzeciej bramce dla Kajrata.

Szachtior Karaganda - Kajrat Ałmaty 0:4 (0:1)
Gole: Márton Eppel 2, Bauyrżan Isłamchan 52, Aderinsoła Eseoła 69, Konrad Wrzesiński 77




Żarko Udovicić strzelił gola dla Lechii Gdańsk w wygranym 2:1 (0:0) meczu 7. kolejki Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2 (0:0)
Gole: Jorge Félix 87 (k) - Sławomir Peszko 55, Žarko Udovičić 69
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2019-09-03, 10:21 pm

No. no. że wklejam coś z weszło, co do którego mam mocno mieszane uczucia? A jednak! Jest bowiem ciekawy, bez chamstwa i prostactwa, bez manipulacji i zagrań pod publiczkę wywiad z R. Pietrzakiem. Nie wklejam całego, tylko dwa pytania z odpowiedziami - bo całość jest naprawdę obszerna. Niestety, nie ma nic o Zagłębiu, to wklejam wypowiedź na temat ostatnich poczynań. W każdym razie - chyba wyrobił sobie pozycję, bo nie stracił miejsca w składzie nawet po kiepskim meczu ze Standardem. Pojawia się też wątek kadry, w którym moim zdaniem nie dostał prawdziwej szansy a powoływanie A. Recy przy olaniu R. Pietrzaka jest dość dziwne, nawet jeżeli J. Brzęczek widzi jakiś potencjał, który może w przyszłości rozkwitnie u A. Recy. W każdym razie, odpowiedzi i przy tym wątku są wyważone.
R.Pietrzak w wywiadzie udzielonym P. Michalakowi, opublikowanym na weszło napisał(a):(...) Jak oceniasz swoje dotychczasowe występy, również na podstawie informacji od trenera i jego asystentów? Był mecz, po którym czułeś, że powinieneś zagrać lepiej?
— Tak, po meczu ze Standardem Liege, przegraliśmy na wyjeździe 1:4. Ani ja nie miałem dobrego dnia, ani cała drużyna. Standard jest w Belgii jedną z topowych ekip, w tamtym spotkaniu był poza naszym zasięgiem. Czułem, że mogłem wtedy dać więcej. Po tej porażce rozegraliśmy kolejne dwa mecze i wiem, że trener jest ze mnie zadowolony. Raz trafiłem nawet do jedenastki kolejki. Wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

11 punktów po sześciu kolejkach to lepszy wynik niż realnie zakładano w klubie?
— Myślę, że tak. Trener przed każdym meczem mówi, że walczymy o zwycięstwo, ale nie ma co ukrywać: mamy dobry początek. Ze Standardem nam nie wyszło, ale z nim zespoły ze środka i dołu tabeli nie mają dziś większych szans, a my na dodatek po prostu nie trafiliśmy z formą na ten dzień. Potrafimy grać znacznie lepiej, co pokazaliśmy wcześniej remisując z Anderlechtem i pokonując Gent. Sądzę, że z meczu na mecz jeszcze będziemy szli do góry. Nikogo się nie boimy, chcemy grać swoją piłkę i jestem dobrej myśli. Mamy ekipę z dużym potencjałem. (...)

http://weszlo.com/2019/09/03/myslalem-z ... udniejsze/
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników