Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-16, 7:50 am

jacmar napisał(a):Wydaje mi się że my kibice robimy za mało żeby mieć wpływ na funkcjonowanie klubu

A co więcej chciałbyś zrobić?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez xenon 2019-05-16, 8:12 am

Kibice mają duży wpływ na to co się dzieje w klubie, i jedynym ich protestem jest ich brak na otwartej...Prezes musi brać lekcje cierpliwości od prezesa cracovii i piasta wtedy przyjdą sukcesy. Nie można być hurtownikiem i liczyć, że cały towar będzie cacy.U nas jest moda na zakup towaru powystawowego i tam gdzie nie był chciany to trafiał do naszej stajenki
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jacmar 2019-05-16, 9:55 am

Brak kibiców na meczach świadczy tylko o tym że my tych kibiców po prostu mamy mało a nie przychodząc na ostatni mecz zachowali się tak samo jak prezes i ten drugi którzy nawet nie wyszli do Żarka,co możemy zrobić -nie mam złotego środka ale siedząc cicho godzimy się na to co jest,nie mówię że w ostatnich latach wszystko było złe ale ci ludzie już nic lepszego dla klubu nie zrobią więc pora na zmiany
jacmar
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-16, 11:01 am

Dobrze, że zwróciłeś uwagę na to, że Prezes nie raczył wyjść na murawę aby pożegnać Udovicicia. Żarko może nie przejdzie do panteonu legend Zagłębia i być może za kilka lat zostanie w ogóle zapomniany niemniej skoro już się kogoś żegna w taki sposób to wypadałoby wyjść i publicznie uścisną rękę. Nic więcej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez robercik 2019-05-16, 11:08 am

Ale to trzeba być obytym z kulturą
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-05-16, 12:42 pm

Jest mi trudno wyobrażić sobie - iż Prezes Jaroszewski nie pożegnał się lub nie
pożegna się z Żarko przecież to by był skandal - mogli się różnic w rozmowie
o dalsza grę w Zagłębiu - Żarko powiedział Ja tutaj wrócę do Zagłębia do Sosnowca
Trochę można jeszcze zaczekać ale gdzieś tam koło Czerwca - można zapytać
Kol. Adama - pewnie coś więcej nam napisze.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-16, 9:09 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Jest mi trudno wyobrażić sobie - iż Prezes Jaroszewski nie pożegnał się lub nie
pożegna się z Żarko przecież to by był skandal

Pożegnanie Żarko. Znajdź Pan Prezesa: https://youtu.be/ljCn_Ya2dAU
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2019-05-16, 9:30 pm

August napisał(a):Pożegnanie Żarko. Znajdź Pan Prezesa

Naprawdę żenująca sytuacja ,wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd ,dobrze że każdy odpowiada za swoje czyny (bierze je na swoje sumienie) i one kiedyś (daj Boże) odbiją mu się "czkawką".Wygląda na to że z czworga ludzi trzech było wzruszonych (jeden bardzo) a czwarty w fantazyjnej fryzurze przyszedł odpierdolić rytuał.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2019-05-16, 9:46 pm

To nie był kolejny najemnik który pobierał pieniądze. To był jest i zawsze będzie dla nas ktoś wyjątkowy i oddany tym barwom zawsze będzie jednym z nas. Do końca życia będę mu wdzięczny że tak reprezentował klub barwy i nas. Hvala Brate
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-16, 10:17 pm

Bez przesady z tą wyjątkowością i oddaniem barwom. Zwłaszcza że zmienia je na biało-zielone. Żarko fajny j solidny chłopak. Podziękowania za 3 lata mu się należą. Ale przykładowo do takiego Marka Bębna czy Karola Kordysza porównania nie ma. Natomiast ze strony Prezesa- po prostu brak kultury.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2019-05-16, 11:10 pm

A co miał czekać aż szanowny Marcinek da mu umowę a może czekał aż go Zarko sam będzie błagać.
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tom 2019-05-17, 6:08 am

[quote="August"] Ale przykładowo do takiego Marka Bębna czy Karola Kordysza porównania nie ma. Natomiast ze strony Prezesa- po prostu brak kultury.[/quote]

Zgadzam się ale biorąc ostatnie 25 lat to nie pamiętam lepszego zawodnika i bardziej zaangażowanego.
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2019-05-17, 6:39 am

wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2019-05-17, 6:43 am

wojtaszko napisał(a):A co miał czekać aż szanowny Marcinek da mu umowę a może czekał aż go Zarko sam będzie błagać.

Mnie chodziło o to, że nie można oceniać Żarka w kategoriach jakiejś wyjątkowości. Udo jest niewątpliwie jednym z najlepszych grajków jacy przewinęli się przez ostatnie lata przez Zagłębie. Grał w Sosnowcu przez 3 lata. Niemało ale też nie spędził na Ludowym większości swojej kariery. Zresztą nie ukrywał, że Zagłębie miało być dla niego czymś tymczasowym, odskocznią gdzieś wyżej. A że nie wyszło, inna sprawa. Urban go nie zdążył wziąć, Probierz po testach w Jadze, nie zdecydował się. Ale w końcu wylansował się w ekstraklasowym Zagłębiu. Miał świetne mecze ale przeplatane bardzo słabymi, również w I lidze. Jeśli Prezes rzeczywiście mógł go zatrzymać a pokpił sprawę czy też kombinował z pośrednictwem INN to można jedynie żałować choć wydaje mi się, że lepiej się stało, że odchodzi. To jeden z najlepszych naszych grajków, który posmakował ekstraklasy i trzymanie go w I lidze wcale nie musiałoby wyjść na dobre ani Udo ani klubowi. Trzeba też podkreślić, że sympatii Udoviciciowi przydaje to, że to fajny chłop i na stadionie i poza nim, czego miałem okazję doświadczyć. Chłopak, który jest bardzo swojski w swoim obyciu. Co też jest ważne. Niemniej na Udoviciciu świat się ani nie zaczyna ani nie kończy. Udo należą się podziękowania za te 3 lata co ja niniejszym czynię a także życzenia aby w Gdańsku mu się wiodło zarówno sportowo jak i finansowo (widząc problemy Lechii). Natomiast dla nas czas w oczekiwaniu na nowego ulubieńca i nie miałbym nic przeciwko temu aby taki również pochodził z Bałkanów. Tu akurat mamy dość dobre wspomnienia biorąc pod uwagę choćby Zubana czy Dżenana.
I cały czas podkreślam, decydując się na oficjalne pożegnanie jakiegokolwiek zawodnika, Prezes powinien był przynajmniej podejść i na oczach kibiców oraz w świetle kamer, przynajmniej uścisnąć rękę Żarko a nie wysługiwać się Baczyńskim.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2019-05-17, 6:49 am

August napisał(a):
wojtaszko napisał(a):A co miał czekać aż szanowny Marcinek da mu umowę a może czekał aż go Zarko sam będzie błagać.

Mnie chodziło o to, że nie można oceniać Żarka w kategoriach jakiejś wyjątkowości. Udo jest niewątpliwie jednym z najlepszych grajków jacy przewinęli się przez ostatnie lata przez Zagłębie. Grał w Sosnowcu przez 3 lata. Niemało ale też nie spędził na Ludowym większości swojej kariery. Zresztą nie ukrywał, że Zagłębie miało być dla niego czymś tymczasowym, odskocznią gdzieś wyżej. A że nie wyszło, inna sprawa. Urban go nie zdążył wziąć, Probierz po testach w Jadze, nie zdecydował się. Ale w końcu wylansował się w ekstraklasowym Zagłębiu. Miał świetne mecze ale przeplatane bardzo słabymi, również w I lidze. Jeśli Prezes rzeczywiście mógł go zatrzymać a pokpił sprawę czy też kombinował z pośrednictwem INN to można jedynie żałować choć wydaje mi się, że lepiej się stało, że odchodzi. To jeden z najlepszych naszych grajków, który posmakował ekstraklasy i trzymanie go w I lidze wcale nie musiałoby wyjść na dobre ani Udo ani klubowi. Trzeba też podkreślić, że sympatii Udoviciciowi przydaje to, że to fajny chłop i na stadionie i poza nim, czego miałem okazję doświadczyć. Chłopak, który jest bardzo swojski w swoim obyciu. Co też jest ważne. Niemniej na Udoviciciu świat się ani nie zaczyna ani nie kończy. Udo należą się podziękowania za te 3 lata co ja niniejszym czynię a także życzenia aby w Gdańsku mu się wiodło zarówno sportowo jak i finansowo (widząc problemy Lechii). Natomiast dla nas czas w oczekiwaniu na nowego ulubieńca i nie miałbym nic przeciwko temu aby taki również pochodził z Bałkanów. Tu akurat mamy dość dobre wspomnienia biorąc pod uwagę choćby Zubana czy Dżenana.
I cały czas podkreślam, decydując się na oficjalne pożegnanie jakiegokolwiek zawodnika, Prezes powinien był przynajmniej podejść i na oczach kibiców oraz w świetle kamer, przynajmniej uścisnąć rękę Żarko a nie wysługiwać się Baczyńskim.



ale ta smieszna prezesina nie ma za grosz szacunku i wyczucia. Zresztą sam zarko mówił ze to tylko bramka z koroną a nie w meczu ze ślaskiem potraktowali go jak śmiecia
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron