Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-04-06, 5:44 pm

Jeśli nie uda nam się utrzymać, w co nie wierze, to na wiosnę zawalili Gressak, Toth i Mygas, w takiej właśnie kolejności. Poza tym nie trafiony jest ivanishvili, ktory jest jeszcze bardziej szklany od Sanogo (średnio co 10 minut boje się, że nie będzie zdolny do dalszej gry). Noi ten transfer Ryndaka bez sensu. Gabadeva też ze szkła. Nie ma co marudzić, utrzymamy się! Dzięki Hrosso, Mrazowi, Udovicicziowi, Pawłowskiemu i Nawotce. Cichocki zaczyna bardzo dobrze bronić trzeba zauważyć. Możdżeń zdecydowanie poniżej oczekiwań, podobnie jak Iwanishvili, Gressak i Toth.
Nie da się trafić 100% transferów.
Polaczak źle zaczął, ale okazał się bardzo dobrym obrońcą, mimo początku.
Jeśli natomiast spadniemy to utrzymanie Polczaka, Cichockiego, Mraza, Gabadevy będzie priorytetem. W utrzymanie Pawłowskiego i Nawotki nie wierze. Natomiast Udo to nasz 31letni symbol więc trzeba go zatrzymać.
Ale utrzymamy się, nie ma innej możliwości :twisted:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-04-06, 7:27 pm

Lars napisał(a):Jeśli nie uda nam się utrzymać, w co nie wierze, to na wiosnę zawalili Gressak, Toth i Mygas,

Przestań pieprzyć Lars. Za prawdopodobny spadek odpowiedzialni będą ci którzy stworzyli ten „drimtim”.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez picku 2019-04-06, 8:29 pm

Prawda (przynajmniej moja) jest taka, że niezależnie od tego czy się utrzymamy, czy też spadniemy to zespół znowu czeka rewolucja. Po pierwsze kilku zawodników ma kontrakty do końca sezonu - część z nich zawodzi więc w Ekstraklasie trzeba by ich wymienić, a w 1 Lidze raczej nie będą chcieli grać. Wyróżniający się trzon drużyny z dużym prawdopodobieństwem odejdzie. Reasumując, nawet jak zostaniemy to w przyszłym sezonie będzie to pewnie zupełnie nowa drużyna.
Chyba, że... no właśnie co by się musiało stać, żeby w przypadku utrzymania znaczyć coś więcej niz w tym roku? Wg mnie jedyna szansa to znaleźć bogatego sponsora, czy też właściciela, który zatrzyma najlepszych i dokupi nowych, którzy będą realnymi wzmocnieniami. W przeciwnym wypadku to będzie kolejna walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2019-04-06, 8:31 pm

picku napisał(a):Prawda (przynajmniej moja) jest taka, że niezależnie od tego czy się utrzymamy, czy też spadniemy to zespół znowu czeka rewolucja. Po pierwsze kilku zawodników ma kontrakty do końca sezonu - część z nich zawodzi więc w Ekstraklasie trzeba by ich wymienić, a w 1 Lidze raczej nie będą chcieli grać. Wyróżniający się trzon drużyny z dużym prawdopodobieństwem odejdzie. Reasumując, nawet jak zostaniemy to w przyszłym sezonie będzie to pewnie zupełnie nowa drużyna.
Chyba, że... no właśnie co by się musiało stać, żeby w przypadku utrzymania znaczyć coś więcej niz w tym roku? Wg mnie jedyna szansa to znaleźć bogatego sponsora, czy też właściciela, który zatrzyma najlepszych i dokupi nowych, którzy będą realnymi wzmocnieniami. W przeciwnym wypadku to będzie kolejna walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

Może nawet krócej, niż do ostatniej.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-04-06, 8:39 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):Jeśli nie uda nam się utrzymać, w co nie wierze, to na wiosnę zawalili Gressak, Toth i Mygas,

Przestań pieprzyć Lars. Za prawdopodobny spadek odpowiedzialni będą ci którzy stworzyli ten „drimtim”.


August, ja myślę tylko o zawodnikach, którzy przyszli do Nas na wiosnę. Gdybym miał wymienić całościowo - ło ha ha, brakło by znaków.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-04-06, 8:50 pm

A ci zawodnicy sami się zakontraktowali, nie ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-04-06, 8:53 pm

August napisał(a):A ci zawodnicy sami się zakontraktowali, nie ?


Czuje niesamowitego wkurwa po Twojej stronie. Popiszemy gdy troche ochłoniesz, chociaż ja również nie potrafię być spokojny po Białymstoku :twisted:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-04-06, 8:55 pm

Czas zmian jest potrzebny . Szkoda by bylo zeby nowi zaczynali od 1 ligi z dlugami moze nawet nie do ogarniecia . Pozostanie w ex powoduje uczciwy start . Tylko ze wtedy stare zostaje .... taka prawda

Rudi , Artur TAKICH BRACI SIE NIE TRACI .
DO ZOBACZENIA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2019-04-06, 9:00 pm

A jak wgl wyglada ta sprawa grilla w sierpniu ? Wiadomo, ze do sierpnia duzo czasu, ale jest juz moze jakis zarys ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-04-06, 9:10 pm

Lars napisał(a):Czuje niesamowitego wkurwa po Twojej stronie. Popiszemy gdy troche ochłoniesz, chociaż ja również nie potrafię być spokojny po Białymstoku

Mylisz się. Byłem świadkiem wielu degradacji. Po prostu czepiasz się grajków o to że są tacy jacy są. A sami się nie slriwadzi na Kredoą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-04-06, 9:17 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):Czuje niesamowitego wkurwa po Twojej stronie. Popiszemy gdy troche ochłoniesz, chociaż ja również nie potrafię być spokojny po Białymstoku

Mylisz się. Byłem świadkiem wielu degradacji. Po prostu czepiasz się grajków o to że są tacy jacy są. A sami się nie slriwadzi na Kredoą.


a Ty będąc Prezesem nie sprowadziłbyś ich, widząc ich CV, w relacji do pozycji Zagłębia na koniec grudnia?
Błędy zaczęły się wcześniej. Letnie okienko transferowe, ogólnie rzecz ujmując, stało się następstwem Naszej roli outsidera Ekstraklasy. Mello, Dokic, Tarantula, zostawienie Nuno, Puchacza. Przecież tam był początek i my wszyscy o tym wiemy kto za to odpowiada.
Ostatnio edytowano 2019-04-06, 9:20 pm przez Lars, łącznie edytowano 2 razy
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2019-04-06, 9:19 pm

Lars napisał(a):a Ty będąc Prezesem nie sprowadziłbyś ich widząc i CV,

Nie jestem Prezesem i to pytanie nie do mnie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2019-04-06, 9:26 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):a Ty będąc Prezesem nie sprowadziłbyś ich widząc i CV,

Nie jestem Prezesem i to pytanie nie do mnie


no właśnie do Ciebie.
Gdybyś był, jeszcze raz powtarzam gdybyś był, Prezesem to nie brałbyś Gressaka, Totha i Mygasa?
Ja brałbym. Może to nie są źli zawodnicy, tylko problemem jest czas - my go nie mamy. Tu i teraz, na już musi być wynik.
Jesień bardzo ograniczyła pole manewru. Gdybyś był Prezesem Zagłębia napewno nie zakontraktowałbyś Tarantuli, Melo i Vokicia. Napewno wypożyczyłbyś Nuno, Jędrycha i Christovao. Stało się. Mleko się rozlało.
To jest 8 najważnieszych meczów Zagłebia w ostatnich 10 latach i kibicujmy tym naszym wspaniałym, ambitnym, walecznym i wierzącym w sukces piłkarzom oraz trenerowi.
Tyle.
Zagłebie :!: :brawo:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2019-04-06, 9:30 pm

August napisał(a):
Lars napisał(a):Jeśli nie uda nam się utrzymać, w co nie wierze, to na wiosnę zawalili Gressak, Toth i Mygas,

Przestań pieprzyć Lars. Za prawdopodobny spadek odpowiedzialni będą ci którzy stworzyli ten „drimtim”.

Toth i Mygas to bardzo dobrzy piłkarze. Z tym że np z Mygasem jest tak samo jak z Udoviciciem... obroncami są beznadziejnymi, ale dzięki szybkości świetnie radzą sobie na skrzydle. Po prostu w dalszym Ciągu mamy braki kadrowe przez kontuzje... i trener musi inaczej ustawiać piłkarzy niż by sobie tego życzył. Natomiast do Gressaka się zgodzę. Każdą akcje ofensywna zatrzymuje i gra do tyłu... nic nie wnosi w obronie a wręcz przeszkadza, ale alternatywy brak. Szanse na utrzymanie są, gramy coraz lepiej i jesteśmy wstanie wygrać mecze z Wisła Płock, Kurnikiem, Arką i Miedzią. Mam wrażenie, że jak te mecze wygramy to się utrzymamy. Wierzę, że w optymalnym składzie jesteśmy w stanie wygrać z każdym z ostatniej 5. Byle szczęście dopisało i zdrowie grajków :)
hanson
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez pete_zs 2019-04-06, 9:42 pm

Może było nie wywalać Christovao ? Akurat by wrócił po pauzie i może by się przydał. Tylko znajdźcie mi takiego kozaka na forum, który stanął w jego obronie po czerwonej kartce.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron