Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bazant 2019-01-16, 2:40 pm

Adam1906 napisał(a):Hrvatskie wróbelki ćwierkają, że w Medulin czekało na drużynę Zagłębia umówionych wcześniej z Ivanauskasem dwóch Chorwatów, którzy mają być przez całe zgrupowanie testowani przez Waldka...


No i się wydało !
Podobno to Luka Modrić i Mario Mandžukić :)
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2019-01-16, 2:45 pm

Czyli dalej wiekowy szrot ;-( :twisted:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez STACH PL 2019-01-16, 3:09 pm

Adam1906 napisał(a):Hrvatskie wróbelki ćwierkają, że w Medulin czekało na drużynę Zagłębia umówionych wcześniej z Ivanauskasem dwóch Chorwatów, którzy mają być przez całe zgrupowanie testowani przez Waldka...


jondek napisał(a):A co ze słowackim bramkarzem,nie mówiąc już o szwajcarskim skrzydłowym ;-( ?W trakcie zgrupowania do sosnowieckiego zespołu dołączyć ma bowiem słowacki bramkarz oraz skrzydłowy występujący do tej pory w najwyższej klasie rozgrywkowej Szwajcarii.katowicki Sport


Trzeba przyznać ,że działają na całego...
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2019-01-16, 6:55 pm

***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2019-01-16, 7:42 pm

Dawid Kudła nie może być pewny miejsca w bramce Zagłębia Sosnowiec. Klub rozmawiał na temat zatrudnienia z Arkadiuszem Malarzem, a obecnie zabiega o golkipera ze Słowacji. Więcej w „Sporcie”
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2019-01-17, 12:46 am

Cóż. Czy aby tym bramkarzem ze Słowacji nie jest Gerard Bieszczad? Zresztą, ten czy inny równolatek, jeżeli M. Perdijić odwiedzi rodzinę podczas obozu i już nie wróci (innymi słowy, odejdzie, byleby tylko lepiej się z nim rozstać niż Legia z A. Malarzem) — otóż jako swego rodzaju mobilizator dla D. Kudły się przyda. Zdrowa konkurencja wspierać może rozwój. Tyle, że w zasadzie, to jeszcze bardziej, to - D. Kudle powinni by dać trenera bramkarzy, ważniejsze niż "konkurent w bramce". Trochę, wydaje mi się, za bardzo go się atakuje, jedzie na opinii. W tym sezonie, to nawet można powiedzieć, że parę punktów zdobył, w jedenastce kolejki się znalazł - I jedyne, czy też najważniejsze, czego mu trzeba: to właśnie dobrego trenera bramkarzy. To znaczy, nie sądzę, faktycznie, by wyrósł jako podpora reprezentacji, jako dorównujący największym zagłębiowskim sławom. ale do solidności ligowej, to brakuje mu może ogrania, może konsekwentnego stawiania na niego, bo przecież w paru meczach trochę "zmienił wynik na korzyść Zagłębia.
Co do całości - to teraz zaczyna się naprawdę misja karkołomna, zwłaszcza że jeszcze nie do końca skład ustabilizowany - a to K. Wrzesiński odejdzie a to nie wiadomo kto przyjdzie: niecałe dwa tygodnie na stworzenie zespołu. Dobrze, że nieźle zapowiadają się sparingpartnerzy, ale trochę się to ostatnio wymsknęło spod kontroli - i oby zdołał trener przeprowadzić "zespolenie".
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2019-01-17, 2:57 am

NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2019-01-17, 8:34 am

NHK12 napisał(a):http://www.90minut.pl/kariera.php?id=16139
No, właśnie. Ponieważ pamiętałem go z Wisły i potem zniknął właśnie gdzieś na Słowacji - to tak sobie zadałem pytanie, czy to nie będzie on. Tym bardziej, że - to klub z którego przychodzi chyba T. Nawotka. Ale to tylko domysł - i bynajmniej nie byłaby to chyba rewelacja, choć zna Ekstraklasę i nie był najgorszy: ale tak do rywalizacji z D. Kudłą. Niemniej, tak naprawdę, to coś mogą wypowiedzieć się na ten temat, kto tym bramkarzem - Koledzy będący blisko Klubu, ja tak tylko snuję domysły - a może np. Kolega Adam1906 już coś wie? W każdym razie, z mojej strony, to tak zastanawiam się nad trenerem bramkarzy, bo wciąż mam w pamięci czasy już nawet nie wielkich zagłębiowskich sław bramkarskich, ale choćby niedawne, gdy trenerem był G. Kurdziel, rzeczywiście uznany fachowiec. Natomiast obecnego z ekipy V. Ivanauskasa, nie znam zupełnie. Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć, na ile jest w stanie "wycisnąć coś z D. Kudły", czyli pomóc mu jeszcze do rozwoju?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2019-01-18, 1:05 pm

NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2019-01-18, 1:13 pm

I już nie przeszkadza, że nie unijny?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-01-18, 1:16 pm

W Transfermarkt podają że to lewy pomocnik ( szykowany jako konkurencja dla Żarko ? chyba że Żarko na obronę ,tam też będzie konkurencja ) a znowu na 90 minut za PS podają że jest to napastnik .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2019-01-18, 1:23 pm

novack napisał(a):I już nie przeszkadza, że nie unijny?

To kierownik drużyny będzie musiał dobrze uważać kto może przebywać na boisku (jeśli go zatrudnimy) ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tom 2019-01-18, 2:00 pm

Ma obywatelstwo Szwajcarii którą mimo że nie jest w UE to jej obywatele są zatrudniani na zasadach UE
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez devil-79 2019-01-18, 2:01 pm

Panowie ma również obywatelstwo szwajcarskie a zgodnie z przepisami PZPN Szwajcaria i kraje należące do EFTA ( Norwegia, Islandia, Lichtenstein), traktowane są jak "unijne"
devil-79
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2005-05-07, 7:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2019-01-18, 2:11 pm

Tom napisał(a):Ma obywatelstwo Szwajcarii którą mimo że nie jest w UE to jej obywatele są zatrudniani na zasadach UE


Alex tez bhl unijny .paszport holenderski :lol: takze poczekajmy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników