Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20:30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez jackie57 2018-12-21, 7:01 pm

STACH PL napisał(a):
jackie57 napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Sędzia Złotek - do kolekcji sędziów którzy nie potrafią korzystać z VAR
w moim telewizorze marki SONY - była ręka i rzut karny dla Zagłębia
nie wiem dlaczego tak to siÄ™ wszystko dzieje ?
Szkoda 3 pkt - były na wyciągnięcie ręki.
Pozdrawiam
Tadeusz

To trzeba było je zdobyć. Wszyscy są winni, tylko nie Zagłębie S. Jak nie sędzia, to kibice, jak nie kibice to VAR jak nie VAR to Boniek. Te "usprawiedliwienia" po każdym meczu robią się już denerwujące.


Akurat w tym meczu była szansa na dowiezienie wyniku do końca więc nie rozpierda... mnie, Legia dostała za friko przerwę po której Sa Pinto dał odpowiednie wskazówki :!:
Następnie daj mi kurw.. merytoryczny przykład po co były te fajerwerki ?
Sorry że tak przed świętami ale albo jesteś ograniczonym idiotą albo bronisz następnych idiotów,śmiejesz się ze Stanka a sami kurw. nie jesteście lepsi :czerwona:

Kibiców nie bronię, ale tłumaczenie beznadziejnych błędów w obronie przerwą w grze jest niepoważne.Właściwe wskazówki trener Legii dał swoim piłkarzom już w przerwie meczu, nie potrzebował żadnej akcji kibiców Zagłębia. P.S. Zwycięstwo Legii zasłużone.
Ostatnio edytowano 2018-12-21, 7:07 pm przez jackie57, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm


Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez jackie57 2018-12-21, 7:04 pm

Tomcjo napisał(a):Nawet dziennikarze w już w przerwie zauważyli ze przerwa może wybić Zagłębie z rytmu . I bęc

Dziennikarze to żaden autorytet. Piłkarze to zawodowcy, nie można ich tłumaczyć jak dzieci.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez jackie57 2018-12-21, 7:14 pm

I jeszcze jedno: sensowny mecz trzeba grać do końca, a nie tylko do pewnego momentu. Prawdziwą przyczyną kłopotów Zagłębia są niskie umiejętności jego zawodników.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez SCORPARO 2018-12-21, 7:25 pm

...zażarte dyskusje na miliard tematów, a jak kto dobrze obejrzy skrót meczu i bramkę nr 1 i 3 dla Legii - zrozumie ... ( Co robi Kudła z rękami przy bramce nr 1 ?? Chowa je pod siebie ?? - czy za dużo wypiłem ?? , czy średnio wyrośnięty "bramkarz" nie wyskoczył by mocniej do piłki przy bramce nr 3 ?? Nie wyprostował by rąk ??).
Legia miała ten mecz wygrać na "chodzonego" - wygrała.
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez jackie57 2018-12-21, 7:28 pm

SCORPARO napisał(a):...zażarte dyskusje na miliard tematów, a jak kto dobrze obejrzy skrót meczu i bramkę nr 1 i 3 dla Legii - zrozumie ... ( Co robi Kudła z rękami przy bramce nr 1 ?? Chowa je pod siebie ?? - czy za dużo wypiłem ?? , czy średnio wyrośnięty "bramkarz" nie wyskoczył by mocniej do piłki przy bramce nr 3 ?? Nie wyprostował by rąk ??).
Legia miała ten mecz wygrać na "chodzonego" - wygrała.

Koszmarne błędy w obronie to norma w Zagłębiu.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez SCORPARO 2018-12-21, 7:33 pm

jackie57 napisał(a):
SCORPARO napisał(a):...zażarte dyskusje na miliard tematów, a jak kto dobrze obejrzy skrót meczu i bramkę nr 1 i 3 dla Legii - zrozumie ... ( Co robi Kudła z rękami przy bramce nr 1 ?? Chowa je pod siebie ?? - czy za dużo wypiłem ?? , czy średnio wyrośnięty "bramkarz" nie wyskoczył by mocniej do piłki przy bramce nr 3 ?? Nie wyprostował by rąk ??).
Legia miała ten mecz wygrać na "chodzonego" - wygrała.

Koszmarne błędy w obronie to norma w Zagłębiu.



Nie wybiegam aż tak daleko od bramki ... (i nie wiem o jakiej formacji mówisz , bo w Zagłębiu takiej nie widziałem od początku sezonu). Zobacz co robi tzw. "bramkarz".
Zaraz się posypią bluzgi że się czepiam "najlepszego zawodnika Zagłębia", - owszem, kilka razy w ciągu całego sezonu miał ciekawe obrony, podobno uratował od "pogromu" kolejnych kilka - ale to co zrobił wczoraj ...
SCORPARO
 
Posty: 759
Dołączył(a): 2005-05-08, 9:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 20.12.2018r. g. 20

Postprzez jackie57 2018-12-21, 7:34 pm

SCORPARO napisał(a):
jackie57 napisał(a):
SCORPARO napisał(a):...zażarte dyskusje na miliard tematów, a jak kto dobrze obejrzy skrót meczu i bramkę nr 1 i 3 dla Legii - zrozumie ... ( Co robi Kudła z rękami przy bramce nr 1 ?? Chowa je pod siebie ?? - czy za dużo wypiłem ?? , czy średnio wyrośnięty "bramkarz" nie wyskoczył by mocniej do piłki przy bramce nr 3 ?? Nie wyprostował by rąk ??).
Legia miała ten mecz wygrać na "chodzonego" - wygrała.

Koszmarne błędy w obronie to norma w Zagłębiu.



Nie wybiegam aż tak daleko od bramki ... (i nie wiem o jakiej formacji mówisz , bo w Zagłębiu takiej nie widziałem od początku sezonu). Zobacz co robi tzw. "bramkarz".
Zaraz się posypią bluzgi że się czepiam "najlepszego zawodnika Zagłębia", - owszem, kilka razy w ciągu całego sezonu miał ciekawe obrony, podobno uratował od "pogromu" kolejnych kilka - ale to co zrobił wczoraj ...

"Formacja obronna" to też bramkarz.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników