Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Adam1906 2018-10-27, 5:27 pm

Dudek dance. Po 38 minutach GKS Katowice - Warta Poznań 0:2 8)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez petromar 2018-10-27, 5:41 pm

Dariusz Dariusz Dariusz !!!! :brawo: :brawo: :brawo: :lol: :lol: :lol: :lol:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez petromar 2018-10-27, 5:42 pm

novack napisał(a):Jeśli Pan Dariusz w ciągu 12 miesięcy awansował z Zagłębiem do ekstraklasy i spuści cyganów do trzeciej ligi, to w Sosnowcu zasłuży na pomnik! A cygany jeszcze mu za to płacą, że już nie wspomnę o ciągle wypłacanych kontraktach Mandrysza i Paszulewicza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ->


nawet parę złotówek dorzucę na pomnik :)))) :)
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez August 2018-10-27, 6:46 pm

Widziałem jedynie branki ale to wystarczy żeby zanosić modły dziękczynne za to, że nie na z nami Puchacza.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez petromar 2018-10-27, 7:08 pm

Darek wez ze sobą sTANKA i będziesz naszym miszczem na lata :) :) bedziesz miszcz nad miszcze :) :lol: :lol: :lol: miszcz miszczów :) :) :)
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Blajpios 2018-10-27, 7:34 pm

Czyli jednak - kibic Zagłębia, to musi być prze-Polak w każdym calu, także i tym: zawiści? Własne sukcesy, rozwój, no, cóż, nie są złe, mogą być... Ale jest frajda większa, oczywiście! To: Skuś baba, skuś baba, no, baba! SKUŚ!!! No i nie ma frajdy większej widzieć, jak się sąsiadowi nie udaje? A tych, co od nas odeszli, to tylko wtedy wspominamy, gdy im, hurra, zboże zgniło? Jak pięknie obrodziło, to cholera, zdrajca, wróg? Dzieci tego na pewno już uczycie - ale mam nadzieję, wnukom w spadku też już przepisaliście?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Adam1906 2018-10-27, 7:40 pm

Blajpios napisał(a):Czyli jednak - kibic Zagłębia, to musi być prze-Polak w każdym calu, także i tym: zawiści? Własne sukcesy, rozwój, no, cóż, nie są złe, mogą być... Ale jest frajda większa, oczywiście! To: Skuś baba, skuś baba, no, baba! SKUŚ!!! No i nie ma frajdy większej widzieć, jak się sąsiadowi nie udaje? A tych, co od nas odeszli, to tylko wtedy wspominamy, gdy im, hurra, zboże zgniło? Jak pięknie obrodziło, to cholera, zdrajca, wróg? Dzieci tego na pewno już uczycie - ale mam nadzieję, wnukom w spadku też już przepisaliście?

Oczywiście. Jak te qrwy z Bukowej w latach 90-tych grały w Pucharach Europy, to srali na nas ze śmiechu, że my w tym czasie kopaliśmy piłkę na poziomie 5 ligi. Więc teraz chooj im w doopę. Śmiali się z Ruchu, że spadł do 2 ligi, to niech w przyszłym sezonie zagrają sobie z Niebieskimi ligę niżej.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez August 2018-10-27, 7:42 pm

Blajpios napisał(a):jest frajda większa, oczywiście! To: Skuś baba, skuś baba, no, baba! SKUŚ

Nigdy nie zapomnę frajdy i satysfakcji katowickich gnojkow gdy upadalismy w 90.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Blajpios 2018-10-27, 7:51 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):jest frajda większa, oczywiście! To: Skuś baba, skuś baba, no, baba! SKUŚ

Nigdy nie zapomnę frajdy i satysfakcji katowickich gnojkow gdy upadalismy w 90.

To proponuję proste rozumowanie. Zakładamy, że oczywiście, to denny poziom, dno, poniżej jakiejkolwiek klasy ich zachowanie wtedy. W takim razie - do jakiego poziomu schodzimy, robiąc to samo, co oni?
Ale, wiem, jest przecież lepsze, "polskie" rozwiązanie: Skuś baba, śkuś itd - och, jaka rozkosz, jak sąsiadowi zgniło pole... Jak kto woli. Faktycznie, niektórzy próbują tej schizofrenii: jak oni wyśmiewali się z nas, to byli świnie. Tylko my jesteśmy złoci, jak cieszymy się ich nieszczęściem. Rozumiem.
Ja tam jednak wolę, gdy mi się choć czasem udaje: "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!" Naprawdę może fajna jest wiadomość, że jednak wychodzi na to, iż W. Fabisiak zdołał odzyskać miejsce w bramce Podbeskidzia? D. Ryndakowi jakoś idzie, choć wydawało się, że zaplecze ekstraklasy to już za wysokie progi - i jeszcze parę innych wiadomości tego typu może naprawdę nastroić frajdą jeszcze lepiej?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez August 2018-10-27, 8:22 pm

Blajpios napisał(a):To proponuję proste rozumowanie. Zakładamy, że oczywiście, to denny poziom, dno, poniżej jakiejkolwiek klasy ich zachowanie wtedy. W takim razie - do jakiego poziomu schodzimy, robiąc to samo, co oni?

Ja proponuję jeszcze prostsze rozumowanie. Zajmijmy się swoim polem a tamci niech się taplają w swoim g.wnie i oby się jeszcze długo się taplali. Łatwo jest prawić morały jeśli sie nie było tu, na miejscu, w tak trudnych czasach transformacji, które tak mocno dotknęły nie tylko Sosnowiec ale własnie sportowe Zagłębie. Nie zrozumie nikt kto przykładowo nie studiował w Katowicach w tym właśnie czasie gdy w polskiej piłce brylował Dziurowicz a jego ludzie wykładali na uczelniach wyjątkowo upokarzając - wespół ze studentami gieksiarzami - ludzi z Sosnowca w szczególności tych, o których wiadomo było, żesą czerwono-zielono-biali. Upokorzenia, nierówne traktowanie itd. I żeby było jasne odnośnie ślązaków. Bardzo fair zachowywali się ludzie z Chorzowa czy Zabrza choć im Zagłębie zwisało jak półwysep helski. Dlatego dzisiaj każde niepowodzenie, każda porażka sprawia tym bardziej dużą przyjemność.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Blajpios 2018-10-27, 8:48 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):To proponuję proste rozumowanie. Zakładamy, że oczywiście, to denny poziom, dno, poniżej jakiejkolwiek klasy ich zachowanie wtedy. W takim razie - do jakiego poziomu schodzimy, robiąc to samo, co oni?

Ja proponuję jeszcze prostsze rozumowanie. Zajmijmy się swoim polem (...)
Ogromnie cieszę się z tych słów. Proponowałem to dawno temu - ale jak widać nieskutecznie, bo jednak właśnie zajmowano się cudzym polem z satysfakcją, że im gnije. Może teraz, jak padły te słowa z "właściwych" ust (klawiatury) - to będą skuteczniejsze?; jeśli tak będzie choćby w wykonaniu jednej osoby, to już sukces. Resztę pomijam, bo każdy sobie wybiera swój poziom klasy do której pasuje a nie dam się wciągnąć w licytację, kto bardziej cierpiał i czy wystarczająco, by móc się odzywać - okoliczności pozostają okolicznościami a wybór, jak się zachować i czy dorosnąć do takiej postawy, czy spaść do innej klasy pozostaje osobistym wyborem. Na tym kończę więc komentarze w tej dyskusji na temat czy cieszyć się klęską innych, taplajcie się z kim chcecie, na czyimkolwiek poziomie chcecie i w czym chcecie.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez novack 2018-10-28, 7:23 am

A ja nie czuję żadnego dyskomfortu z faktu braku empatii dla GKS Katowice, a w kwestii Dudka i Puchacza, po prostu cieszę się, że już nie ma ich w Sosnowcu, bo moim zdaniem są po prostu za słabi na ekstraklasę i tyle. Wyniki i gra GKS potwierdzają moje spostrzeżenia.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez jacmar 2018-10-28, 7:41 am

Czyżbym coś przespał bo widzę że to już nie Ojciec Dyrektor jest największym szkodnikiem Zagłębia je..ć giekse ALE Dudka bym przemilczał.
jacmar
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez Adam1906 2018-10-28, 8:18 am

jacmar napisał(a):Czyżbym coś przespał bo widzę że to już nie Ojciec Dyrektor jest największym szkodnikiem Zagłębia je..ć giekse ALE Dudka bym przemilczał.

Oj nie, po prostu ojciec dyrektor został schowany tuż przed wyborami niczym Antoni M., co nie oznacza, że przestał być szkodnikiem nr 1. Po drugie niestety nie oznacza to, że nie wyjdzie ze swojego gabinetu i zacznie znowu do wszystkiego się wpierdalac.
Wracając do gejksy. Szkoda mi Dudka, że się wpakował w to szambo o nazwie GKS Katowice, ale również uważam, że Ekstraklasa to na chwilę obecną za wysokie progi dla Darka. Natomiast nie szkoda mi cyganów. Niech lecą w pizdu na derby z Ruchem.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - były trener Zagłębia

Postprzez xenon 2018-10-28, 8:53 am

zawsze lepiej jechać do hanysow niż do brukbetu nieczecza na mecz.Dla mnie niech sobię grają byle byli w tabeli za Zagłębiem jak gurniq
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników