Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2018-03-13, 2:28 pm

Cały artykuł TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przegląd prasy

Postprzez xenon 2018-03-13, 4:42 pm

najważniejsze, że ktoś 6 melonów przytulił z projekt
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2018-03-13, 7:53 pm

Zastanawiam się czy dla redaktora Żurka istnieją jakieś granice robienia laski. Najpierw bzdury o tym, że Rzonca był suwerenem środka pola w meczu, którego nie widział, a teraz to:

Rychło jednak przy Kresowej dało się usłyszeć, że sosnowiczanie nie w ciemię bici i zaraz popisowo zgotują rywalom walkowera. Z powodu młodzieżowca, który – rzekomo – za młodzieżowca nie miał prawa uchodzić.
Przez cały weekend internauci mieli doskonałą zabawę, prześcigając się w generowaniu kpiarskich komentarzy i spostrzeżeń. Próbowano też na wszelkie sposoby zaprognozować finał tej gorącej sprawy. Nie zabrakło obelg, pomyj i kalumnii.

Dziś już jednak wiadomo, że para poszła w gwizdek. W obozie Zagłębia emocje opadły i po chodnej analizie uznano, że pomysł na walkower jest słaby. Czy to słuszna konstatacja? I tak, i nie. Tak, bo jeśli trzymać się surowo litery regulaminu rozgrywek, to na pozaboiskową weryfikację końcowego wyniku nie było cienia szans. Ale z drugiej strony życie niejednokrotnie pokazało, że przy „zielonym stoliku” PZPN-owi mędrcy traktują uchwalone przez siebie przepisy z taką powagą, z jaką traktuje się oślizgłego hot-doga przy stoliku w dworcowym bufecie. Mimo wszystko nie zaszkodziło spróbować…
http://katowickisport.pl/felietony-i-ko ... 12668.html
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 8:20 pm

Jak mawiają Anglicy: "love is blind." Bo inaczej nie da się wytłumaczyć tego czegoś autorstwa towarzysza redaktora Żurka. Układy układami ale rzeczywiście są granice zwłaszcza gdy z Jaroszewskiego śmieje się cała piłkarska Polska . To sie nazywa być prawdziwym wielbicielem charakteru i urody naszego Prezesa Wszechczasów.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2018-03-13, 8:32 pm

A najlepsze jest to, że ojciec Purzyckiego twierdzi na Twitterze, że Zagłębie niedawno zapraszało jego syna na testy jako... młodzieżowca. I powiedzcie mi, oni coś ćpają? Bo inaczej nie jestem tego w stanie wytłumaczyć...

-> https://twitter.com/danielpurzycki/stat ... 0189541376
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 8:47 pm

django napisał(a):oni coś ćpają

Nie jestem pewny czy równoczesne zażycie koki, marihuany przy jednoczesnym wąchaniu butaprenu i popijaniu z gwinta spirytusu dałoby takie efekty. Tutaj powinien się wypowiedzieć jakiś psychiatra a najlepiej cały zespół tego rodzaju specjalistów. To już nawet nie jest towarzystwo niekompetentne ale po prostu z jakąś chorobą psychiczną. Powinieneś wysłać linka tow. red. Żurkowi z prośbą o komentarz.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2018-03-13, 8:50 pm

Miejmy nadzieję, że po tym totalnym blamażu i koncercie głupoty, główny pracodawca stanie na wysokości zadania i ...Legia wywali go na zbitą twarz!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 8:54 pm

novack napisał(a):główny pracodawca stanie na wysokości zadania i ...Legia wywali go na zbitą twarz

Ja niestety nie wierzę w garbate aniołki.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez django 2018-03-13, 9:21 pm

August napisał(a):Powinieneś wysłać linka tow. red. Żurkowi z prośbą o komentarz.


Chętnie bym zapytał wprost, ale trudno go uświadczyć na meczach. Jeżeli chodzi o forum, to chciałbym żeby się odniósł np. ten kolega co ma częsty odruch wymiotny, ale jakoś ostatnio siedzi cicho :lol:
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 9:29 pm

django napisał(a):hciałbym żeby się odniósł np. ten kolega co ma częsty odruch wymiotny, ale jakoś ostatnio siedzi cicho

Nie tylko ten jeden. Byłem ciekaw ile wypowie się cokolwiek z tych osób, które często po spotkaniach/wypowiedziach Prezesa dostają uniesień tudzież łykają wszystko co Prezes owie tudzież wierzą w informacje puszczane przez Wybitnego Kierownika względnie tych, którzy zarzucali jak się to krzywdzi "swoich" co w mniemaniu co poniektórych jest głównym atutem Prezesa z Dajrektorem. No i oczywiście tych(często tych samych), którzy nie bacząc na nic cały czas święcie wierzyli w awans tej wiosny. I wiesz, nie chodzi mi o to aby ktokolwiek miałby posypywać tu wirtualnie włosy popiołem a o to kto po prostu ma jaja. A nagle zrobiła się cisza.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2018-03-13, 10:14 pm

August napisał(a):
django napisał(a):hciałbym żeby się odniósł np. ten kolega co ma częsty odruch wymiotny, ale jakoś ostatnio siedzi cicho

Nie tylko ten jeden. Byłem ciekaw ile wypowie się cokolwiek z tych osób, które często po spotkaniach/wypowiedziach Prezesa dostają uniesień tudzież łykają wszystko co Prezes owie tudzież wierzą w informacje puszczane przez Wybitnego Kierownika względnie tych, którzy zarzucali jak się to krzywdzi "swoich" co w mniemaniu co poniektórych jest głównym atutem Prezesa z Dajrektorem. No i oczywiście tych(często tych samych), którzy nie bacząc na nic cały czas święcie wierzyli w awans tej wiosny. I wiesz, nie chodzi mi o to aby ktokolwiek miałby posypywać tu wirtualnie włosy popiołem a o to kto po prostu ma jaja. A nagle zrobiła się cisza.


Kolego August , dlaczego z django probujesz zrobic Gracjana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2018-03-13, 10:22 pm

Próbuję być „trendy”.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2018-03-13, 10:28 pm

August napisał(a):Próbuję być „trendy”.


no nie pomyslalem , ale obiecuje ze nastepnym razem pszemysle :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2018-03-13, 10:32 pm

Swoją droga to ciekawe bo MJ to człowiek Leśnego . Mioduski wyczyścił Legie i zatrudnił swoich . Widocznie teraz MJ to człowiek Checinskiego i jak Mioduski był w Sosnowcu to sie dogadali . El presidente tak energicznie całował go po rękach ze w końcu przekonał . Wtedy tez musieli ustalić ze będziemy farmą bez prawa awansu .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2018-03-13, 10:48 pm

Powstala na Kresowej niezla klika ,ale mam nadzieje ze wczesniej niz pozniej to wszystko sie skonczy . tu potrzeba nie tyle czlowieka z sercem ale I z umyslem do prowadzenenia klubu . Kiedy to nastapi ? Obym tylko tego doczekal .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników