Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2018-01-23, 3:56 pm

Z przykrościa obserwuje ,że Forum zmierza niebezpiecznie w kierunku „ loży szyderców”. O ile jeszcze rozumiem śmiechy z Prezydenta , Prezesa I Stanleya ( osoby publiczne) , chociaż tez było parę przegięć, to co nam zawiniała żona BB ?
Przychodzi do nas zawodnik z dobrą przeszłością i na dzień dobry czyta jak kibice Zagłebia obrażają Jego żonę. Jak my byśmy się czuli w sytuacji BB?
Proponuje powrót do merytorycznych wpisów związanych z Klubem a nie życiem prywatnym Prezydenta, Prezesa , Stanley’a i zawodników, a już zupełnie niedopuszczalne, według mnie, jest włączanie członków rodzin jako podmiotów naszych komentarzy.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2018-01-23, 4:28 pm

bbartek napisał(a):Z przykrościa obserwuje ,że Forum zmierza niebezpiecznie w kierunku „ loży szyderców”. O ile jeszcze rozumiem śmiechy z Prezydenta , Prezesa I Stanleya ( osoby publiczne) , chociaż tez było parę przegięć, to co nam zawiniała żona BB ?
Przychodzi do nas zawodnik z dobrą przeszłością i na dzień dobry czyta jak kibice Zagłebia obrażają Jego żonę. Jak my byśmy się czuli w sytuacji BB?
Proponuje powrót do merytorycznych wpisów związanych z Klubem a nie życiem prywatnym Prezydenta, Prezesa , Stanley’a i zawodników, a już zupełnie niedopuszczalne, według mnie, jest włączanie członków rodzin jako podmiotów naszych komentarzy.


Moze i Cie popieram w tej akurat kwestii ale skoro pracownicy NASZEGO KLUBU KPIA Z NAS KIBICOW to czemu My mamy zachowywac sie inaczej . Jestesmy karmieni obietnicami a potem tylko glupie usmieszki w Nasza strone . Zrobili porzadek z Dudkiem Markowskim Matusiakiem a nie zrobia ze soba . Gdy nie miejskie pieniadze to co zrobil prezes . Co zrobil Stanek . W tej chwili zal miu Trenera bo ma potencjal ale wykorzysta go tylko jak otoczy sie innymi ludzmi . MARZEC bedzie KLUCZOWY a jesli zawalimy ten miesiac to dopiero bedziemy swiadkami wyzwisk i przeklenstw na tym forum . za klubem stoja KIBICE bez nich nie ma klubu a do tego by jak najwiecej ich sie od klubu odwrocilo zmierza Prezydent ( wypowiedzi o nowym wlascicielu przed koncem roku 2017,

prezes - za lekcewazanie kibicow i podejscie do nich
dyrektor - za brak kompetencji

:czerwona: :czerwona: :czerwona:

DRAMAT DRAMAT DRAMAT
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-01-23, 4:38 pm

Kolego Bbartek - popieram, popieram, popieram i jeszcze raz popieram.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez xenon 2018-01-23, 4:55 pm

czy na miejscu tej pani nie powinien prezes stawiać podpis obok piłkarza? jak coś wrzucają do sieci to powinni ludziom wyjaśnić co ta pani podpisuje i z czyjego ramienia.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2018-01-23, 6:17 pm

xenon napisał(a):czy na miejscu tej pani nie powinien prezes stawiać podpis obok piłkarza? jak coś wrzucają do sieci to powinni ludziom wyjaśnić co ta pani podpisuje i z czyjego ramienia.


Dokładnie. O pewnym poziomie intelektualnym ludzi tam pracujących świadczy samo wrzucenie tego zdjęcia. Bo może ona na przykład w jakiś sposób reprezentuje interesy męża, ale powinno to być jasno dopowiedziane, a jak nie to rozum nakazuje nie wychylać się z takimi rzeczami. Ten klub od lat jest kołem wzajemnej adoracji i przechowalnią dla kolesi dlatego dziwi mnie, że kogokolwiek mogą dziwić pytania o żonę, która podpisuje kontrakt razem z mężem, bo to nie jest codzienna sytuacja. Niektórzy ludzie całe życie są robieni w ch... i im to nie przeszkadza. To ich sprawa i ja w żaden sposób nie mam zamiaru tego krytykować. Ale równocześnie oczekiwałbym od nich żeby nie sugerowali mi co ja mam myśleć i pisać.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-01-23, 6:34 pm

django napisał(a):Ten klub od lat jest kołem wzajemnej adoracji i przechowalnią dla kolesi dlatego dziwi mnie, że kogokolwiek mogą dziwić pytania o żonę, która podpisuje kontrakt razem z mężem, bo to nie jest codzienna sytuacja.

To też właśnie o to chodzi. Jeśli małżeństwo Babiarzów miałoby mieć ewentualne pretensje to do klubu bo wrzucono fotografie bez opatrzenia jakimkolwiek komentarzem czym wobec oglądając je osób trzecich postawiono kobietę w cokolwiek dziwacznej sytuacji.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2018-01-23, 6:43 pm

django napisał(a):
xenon napisał(a):czy na miejscu tej pani nie powinien prezes stawiać podpis obok piłkarza? jak coś wrzucają do sieci to powinni ludziom wyjaśnić co ta pani podpisuje i z czyjego ramienia.


Dokładnie. O pewnym poziomie intelektualnym ludzi tam pracujących świadczy samo wrzucenie tego zdjęcia. Bo może ona na przykład w jakiś sposób reprezentuje interesy męża, ale powinno to być jasno dopowiedziane, a jak nie to rozum nakazuje nie wychylać się z takimi rzeczami. Ten klub od lat jest kołem wzajemnej adoracji i przechowalnią dla kolesi dlatego dziwi mnie, że kogokolwiek mogą dziwić pytania o żonę, która podpisuje kontrakt razem z mężem, bo to nie jest codzienna sytuacja. Niektórzy ludzie całe życie są robieni w ch... i im to nie przeszkadza. To ich sprawa i ja w żaden sposób nie mam zamiaru tego krytykować. Ale równocześnie oczekiwałbym od nich żeby nie sugerowali mi co ja mam myśleć i pisać.
August napisał(a):
django napisał(a):Ten klub od lat jest kołem wzajemnej adoracji i przechowalnią dla kolesi dlatego dziwi mnie, że kogokolwiek mogą dziwić pytania o żonę, która podpisuje kontrakt razem z mężem, bo to nie jest codzienna sytuacja.

August napisał(a):
To też właśnie o to chodzi. Jeśli małżeństwo Babiarzów miałoby mieć ewentualne pretensje to do klubu bo wrzucono fotografie bez opatrzenia jakimkolwiek komentarzem czym wobec oglądając je osób trzecich postawiono kobietę w cokolwiek dziwacznej sytuacji.


Znowu teksty o dupie marynie.
Nie dał wam nic do myślenia powyższy wpis bbartka ?
:kiepsko: :kiepsko:
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2018-01-23, 7:09 pm

Panowie! Nie spodziewałem się po Was tego. Nawet, jeżeli już jakiś czas temu były tu i żenujące "podjazdy pod kobiety", nie przystające nawet nie gentleman'om, ale nawet zwykłym, prostym ale w wieku dojrzałym mężczyznom; były, przeszło. Toteż, jak zobaczyłem wczorajsze podjazdy, wzburzyłem się i miałem zamiar napisać coś "żywego". Wstrzymałem się z różnych przyczyn, choćby obawy, że jednak tylko dalej będziemy się tu "rozwodzić" dzieląc włos na czworo, czy to tak, czy siak, czy o tym świadczy czy nie... Podczas gdy - wstyd, że w ogóle się jest zamieszanym w tę historię. Pomyślałem - dam sobie spokój na trochę, ochłonę, nie będę zawstydzał dorosłych przecież ludzi w większości - że trzeba tłumaczyć.
Toteż gdy zajrzałem przed chwilą i zobaczyłem wpis, jaki zostawił Kol. bbartek - ucieszyłem się ogromnie, że jednak ktoś "z mocno zaangażowanych", "od wewnątrz" - otrzeźwia to towarzystwo. Kiedy jednak przeczytałem następne wpisy - oprócz Kolegi TadeuszWiśniewski, rzecz jasna i teraz, jak "kątem oka" widzę niniejsze słowa pisząc, oprócz wpisu Kolegi kriss68 - to aż mnie zmroziło. Tego, to już naprawdę nie dopuszczałem do wyobraźni. Nawet po tym - jak słusznie popierają Koledzy TadeuszWiśniewski i kriss68 - co napisał od serca Kol. bbartek, że nie posypaliście głów popiołem a przynajmniej nie powiedzieli sorry i się "zamknęli"?!... OK! Zdecydowanie racja, że był brak profesjonalizmu "po stronie strony oficjalnej" - ale dla mnie mężczyzna, który ma choćby siostrę rodzoną, której zawdzięcza tyle od dzieciństwa radości bycia razem, kto ma kochaną żonę, o matce nie mówiąc: niewyobrażalne jest, by nie był daleki od myśli o takich pokpiwaniach nawet, jeżeli 10 razy mocniejsze podpuszczenia ktoś zastosuje aniżeli ten brak profesjonalizmu! Obudźcie się, chłopy! Nie pisząc już o tym, że te niewyobrażalne słowa braku szacunku do miłości, życia człowieka, który tu przychodzi pracować - padały wcześniej. Ba! Nawet i sugestia była, że może przesadzam, przestrzegając B. Babiarza przypomnieniem losu W. Łuczaka, który był mocno nie lubiany tutaj - i może faktycznie się pomyliłem? W. Łuczak bowiem zaczął być poniewierany dopiero wtedy, gdy pomarnował trochę sytuacji, dopiero wtedy doszło do takiego "zaciemnienia", że to na tym Forum pisano, iż żadnej bramki ważnej dla Zagłębia, decydującej o punktach nie strzelił... Niemniej, to dopiero było po jakimś czasie. B. Babiarz został sponiewierany - jeszcze wcześniej. Czyli myliłem się. Naprawdę szlag mnie trafiał, jak widziałem zdjęcia, że rodzinnie sobie wchodzą do budynków klubowych, mąż, żona, prowadzą za rączki dziecko, by razem z tatą było w tej chwili: a tu "nikt się nie domyśla o co chodzi", lecą takie słowa, które są niewyobrażalne, "bo brak profesjonalizmu" na oficjalnej stronie... brr! Obyście nie musieli - np. w czasie wycieczki podczas wycieczki w "weekend majowy" do Grecji - chodzić i prosić Panią Babiarzową o pomoc w Ambasadzie Polski. Mimo wszystko Wam tego nie życzę - a jeżeli B. Babiarz lub ktoś z Rodziny już się zalogował na to Forum, lub zajrzał, proszę o przyjęcie moich przeprosin, że musieli tutaj takie rzeczy czytać. Pozdrawiam.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2018-01-23, 8:34 pm

kriss68 napisał(a):Znowu teksty o dupie marynie.
Nie dał wam nic do myślenia powyższy wpis bbartka ?
:kiepsko: :kiepsko:


Pisanie o jednym z największych problemów z jakimi boryka się Zagłębie nazywasz tekstami o dupie maryni. Świadczy to tylko i wyłącznie o twojej ignorancji. A to, że klub jest otoczony z jednej strony ignorantami, a z drugiej małymi geszefciarzami jest kolejnym dużym problemem, bo pozwala towarzystwu od grilla na trwanie i śmianie się w twarz niedobitkom, którzy chcieliby normalności.

Co do samej małżonki piłkarza, to podpisując bliżej nieokreślone dokumenty ze spółką miejską, którą jako mieszkaniec Sosnowca pośrednio współfinansuję, staje się osobą publiczną, ze wszystkimi tego konsekwencjami.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2018-01-23, 8:46 pm

django napisał(a):
kriss68 napisał(a):Znowu teksty o dupie marynie.
Nie dał wam nic do myślenia powyższy wpis bbartka ?
:kiepsko: :kiepsko:


Pisanie o jednym z największych problemów z jakimi boryka się Zagłębie nazywasz tekstami o dupie maryni. Świadczy to tylko i wyłącznie o twojej ignorancji. A to, że klub jest otoczony z jednej strony ignorantami, a z drugiej małymi geszefciarzami jest kolejnym dużym problemem, bo pozwala towarzystwu od grilla na trwanie i śmianie się w twarz niedobitkom, którzy chcieliby normalności.


To wątek transferowy i jest zaśmiecany.
Frustraci niech założą sobie nowy gdzie będą sobie mogli na krzyczeć na prezesa, dyrektora i kogo tam będą chcieli, pisać o grillu i innych bzdetach.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2018-01-23, 8:51 pm

kriss68 napisał(a):To wątek transferowy i jest zaśmiecany.
Frustraci niech założą sobie nowy gdzie będą sobie mogli na krzyczeć na prezesa, dyrektora i kogo tam będą chcieli, pisać o grillu i innych bzdetach.


Toteż zastanawiamy się czy małżonka nie jest przypadkiem kolejnym transferem.

Jeżeli masz potrzebę ustawiania kto co ma pisać to zgłoś się do chłopaków od forum i powiedz, że chcesz zostać szeryfem. Jak dadzą ci moderatora to będziesz mógł się wykazać. Jeżeli przeszkadza ci dyskusja, która się tu odbywa, to jest dużo ciekawszych sposobów na spędzenie wolnego czasu niż czytanie frustratów.
Ostatnio edytowano 2018-01-23, 8:53 pm przez django, łącznie edytowano 1 raz
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2018-01-23, 8:53 pm

django napisał(a):Pisanie o jednym z największych problemów z jakimi boryka się Zagłębie nazywasz tekstami o dupie maryni. Świadczy to tylko i wyłącznie o twojej ignorancji. A to, że klub jest otoczony z jednej strony ignorantami, a z drugiej małymi geszefciarzami jest kolejnym dużym problemem, bo pozwala towarzystwu od grilla na trwanie i śmianie się w twarz niedobitkom, którzy chcieliby normalności.

Wszystko na temat.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-01-23, 9:05 pm

django napisał(a):eżeli przeszkadza ci dyskusja, która się tu odbywa, to jest dużo ciekawszych sposobów na spędzenie wolnego czasu niż czytanie frustratów.

Wedle nieoficjalnych wieści koledze została przyznana nagroda w postaci skorzystania bez kolejki z wybranego toi toia w przerwie meczu z Miedzią Legnica. A na poważnie zostawmy coś co zostało dość sztucznie wyolbrzymione ina co szkoda niszczyć klawiaturę. Natomiast jestem dość zaskoczony w sumie bardzo pozytywnymi medialnymi ocenami transferu Babiarza. Jest to niewątpliwie doświadczony grajek choć o niezbyt dobrych warunkach fizycznych i nie wiem jak to będzie funkcjonować w ewentualnym duecie z równie niewysokim Nowakiem. Natomiast nie jest to jakiś grajek o szczególnych dokonaniach choć i tu mam świadomość, że na kogoś kto grał w czołowych klubach ekstraklasy nas nie stać. Mam natomiast wątpliwości co do Milewskiego bo przyjście Babiarza spowoduje, że chłopak, który był ocnym punktem jesienią, raczej straci miejsce w podstawowej jedenastce. Chyba, że dla Bartłomieja Dudek przeznaczy inne miejsce.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez django 2018-01-23, 10:06 pm

August napisał(a): Mam natomiast wątpliwości co do Milewskiego bo przyjście Babiarza spowoduje, że chłopak, który był ocnym punktem jesienią, raczej straci miejsce w podstawowej jedenastce. Chyba, że dla Bartłomieja Dudek przeznaczy inne miejsce.


Też jestem ciekawy czy mają jakiś pomysł na Babiarza. Bo jak zagrają w środku dwójką Milewski-Babiarz to nie mają tam kreatywnego zawodnika. Jak zagrają trójką Milewski-Babiarz-Nowak to prawdopodobnie zabraknie miejsca dla Sanogo, bez którego moim zdaniem Lewicki będzie miał bardzo duży problem ze strzelaniem bramek. Jeżeli natomiast Milewski będzie zmiennikiem dla Babiarza, to szkoda talentu tego chłopaka na siedzenie na ławce. Mam nadzieję, że skoro Dudkowi tak zależało na kolejnym środkowym pomocniku to ma pomysł w jaki sposó to poukładać.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2018-01-23, 10:12 pm

django napisał(a):Jeżeli natomiast Milewski będzie zmiennikiem dla Babiarza, to szkoda talentu tego chłopaka na siedzenie na ławce

Tu mam właśnie największe wątpliwości No i to że za Milewskiego dostają punkty (i kasę) w Pro Junior a z drugiej Babiarz nie przyszedł grzać ławy. Ale też trzeba przyznać że pozycję defensywnego mamy dobrze obsadzoną.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron