Zagłębie II Sosnowiec (rezerwy)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2017-10-12, 10:34 pm

Ja nie pisze o meczu tylko ze Christovao w I jest słaby i nie gra a skoro Makengo nie strzelił gola Tęczy Błędów to znaczy ze jest jeszcze słabszy i nie szybko dojdzie do formy . A jedynka przynajmniej zremisowała z Grodźcem . Taka to potęga to nasze Zagłębie
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez slawekchicago 2017-10-13, 11:02 am

Polska ma dyżurnego satyryka kraju to i Zagłebie musi miec dyżurnego krytyka. Choc czasami sie z Toba zgadzam to jednak nauczyłem się nie krytykowac wszystkiego. Gdzies tam pisalem o komplecie punktów w nadchodzych meczach łącznie z rUCHEM , ale jesli po drodze nedzie jeden remis (tylko nie u siebie ) to tez przyjme to z radością. Kazdy inny przypadek to raczej spokojny na rUCHU NIE BĘDĘ . TAKZE KRYTYKUJMY ale nie wrxucajmy wsxystkich do jednego kotla
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2017-10-13, 6:29 pm

To nie krytyka . To fakty
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2017-11-05, 8:06 pm

ZASŁUŻONY PODZIAŁ PUNKTÓW W SOSNOWCU

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu XIII kolejki rozgrywek grupy IV katowickiej ligi okręgowej, w Sosnowcu stanęły naprzeciwko siebie rezerwy Zagłębia Sosnowiec oraz piłkarze strzemieszyckiej Unii.

Po zaciętym, wyrównanym spotkaniu, w którym obie drużyny przede wszystkim skupiały się na zabezpieczeniu własnej bramki – padł wynik bezbramkowy.

Dodajmy, że wynik tej konfrontacji jest w pełni zasłużony.

W szeregach Zagłębia zaroiło się od piłkarzy z szerokiej kadry pierwszoligowego Zagłębia, których naliczyliśmy w całym meczu aż 8, co rzecz jasna wskazywało na to, że gospodarze docenili nasz zespół. Gra się tak, jak przeciwnik pozwala i być może dlatego w pierwszej odsłonie nasz zespół zaprezentował się poniżej oczekiwań i więcej z gry mieli gospodarze, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i prowadzili grę. Unia w pierwszej połowie zaprezentowała nieco bojaźliwy futbol, bez charakterystycznej przebojowości i głównie skupialiśmy się na grze defensywnej, co spowodowało, że szans bramkowych w pierwszej połowie praktycznie nie było i na przerwę schodziliśmy przy bezbramkowym remisie.

W drugich 45 minutach Unia zaprezentowała się o wiele lepiej. Od początku przejęliśmy inicjatywę i zaczęliśmy nieco efektywniej zaznaczać swoją obecność w ofensywie. Piłkarze Piotra Pierścionka częściej zagrażali bramce rywali, choć to gospodarze wypracowali sobie najlepszą okazję do zdobycia gola. W 69. minucie, po podaniu z lewej strony bardzo aktywnego w tym meczu Alexandra Christovao, z kilku metrów w doskonałej sytuacji nie trafił w bramkę Bartosz Pikul. Obie drużyny szukały zwycięskiej bramki, ale szanując wynik remisowy zabezpieczały własne tyły i dogodnych sytuacji bramkowych nie oglądaliśmy.

Po meczu walki, w którym założenia taktyczne odegrały kluczową rolę, obie drużyny podzieliły się punktami i wydawać się mogło, że z tego wyniku obie ekipy są zadowolone.

Na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej – Unia nadal niepokonana!

5 listopada, godz. 13.00 – Sosnowiec, ul. Kresowa

KS Zagłębie II Sosnowiec – KS Unia Dąbrowa Górnicza 0:0

Unia: Tomanek – Taraszkowski, Koziński, Szwarga, Dębowski – Bąk, Cichy (46 Stefański), Szymański (65 Barchan), Kruczek (74 Franiel), Wierzba (84 Szczepanik) – Witoń

Zagłębie: Perdijić – Kalwasiński, Krzykowski, Błach, Malheiro (46 Mączka) – Mozler, Pikul, Makengo, Syguła (77 Paździor), Janosz – Christovao.

Kartki żółte: Mozler (Zagłębie) – Szwarga, Cichy, Bąk (Unia).

Statystyki:
Strzały: 9 – 9
Strzały celne: 4 – 5
Rzuty rożne: 2 - 5

Tekst z fb Unii Strzemieszyce . Kibic Unii zarzeka sie ze widział jak Perdijič wyciągnął piłkę zza lini a sędzia nie uznał gola . Tak wzmocnione rezerwy nie dają rady na poziomie V ligi . Christovao , Makengo , Pikul , Mozler i zero strzelonych goli. Wg mnie na wiosnę zarabiają jak zawodnicy V ligi albo do widzenia . Nie widze powodu dla utrzymywania tych panów bo my potrzebujemy graczy na ekstraklasę a nie okręgówkę .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2017-11-26, 1:08 am

Kiedyś miałem fajnego górala i oczywiście nie po to zeby jeździć po szosach . Głownie lasami i polnymi lub bocznymi drogami docierałem do rożnych dziwnych zakątków Zagłębia . Miałem tez inne zboczenie . Na lokalnych mapach wyszukiwałem rożne kluby zaglebiowskie , czesto nieistniejące i próbowałem dotrzeć do ich boisk . Dotarłem do zlikwidowanej Przemszy Okradzionow , nieistniejącego wówczas Promienia Strzemieszyce Małe czy takiej potęgi jak Pogon Łagisza która akurat grała z KS Wysoka . Cholera do dzisiaj nie wiem gdzie jest Wysoka . I ta Pogoń miała bardzo dziwne boisko obrośnięte dookoła drzewami i krzakami . Jakoś ciemno tam było nie pamietam czy przez te drzewa czy pogodę . Nawet pamietam ze padł gol i mecz sie skończył . Dziwne miejsce , dziwna przygoda . A teraz dowiaduje sie ze SKS Łagisza pokonał 2-1 Zagłębie II Sosnowiec . Bici przez wszystkich dolali naszym rezerwom na podsumowanie sezonu . Ciekaw jestem czy ze Stankowymi asami w składzie . Pikulami Mozlerami Aleksami i moze gola strzelił ten wyborowy Makengo .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez August 2017-11-26, 7:16 am

Tomcjo napisał(a):Kiedyś miałem fajnego górala i oczywiście nie po to zeby jeździć po szosach . Głownie lasami i polnymi lub bocznymi drogami docierałem do rożnych dziwnych zakątków Zagłębia . Miałem tez inne zboczenie . Na lokalnych mapach wyszukiwałem rożne kluby zaglebiowskie , czesto nieistniejące i próbowałem dotrzeć do ich boisk . Dotarłem do zlikwidowanej Przemszy Okradzionow , nieistniejącego wówczas Promienia Strzemieszyce Małe czy takiej potęgi jak Pogon Łagisza która akurat grała z KS Wysoka

A Huragan Kocikowa gdzie grali nasi to gdzie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2017-11-26, 4:56 pm

Takiego meczu nie pamietam . Pamietam Garbarza Zembrzyce
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez MirosławaSmyła 2017-11-27, 11:25 am

Kocikowa to wieś pomiędzy Ogrodzieńcem, a Pilicą. Aktualnie ten klub nie jest reprezentowany w żadnej lidze, a pozostałe okoliczne kluby grające kiedyś w sosnowieckiej A-klasie (Pilica Wierbka, Trzy Korony Żarnowiec), wolą grać w olkuskiej, bo mają krótsze wyjazdy. Z tamtych okolic w sosnowieckim okręg grali jeszcze Budowlani Ogrodzieniec, dziś też klub chyba już nie działa.

Taka ciekawostka. Przed sezonem pisałem z działaczami klubu Ciężkowianka Jaworzno (A-klasa Chrzanów). Rozmowa zeszła na temat klubu Zgoda Byczyna, który przeniósł się do sosnowieckiej A-klasy. Zapytałem dlaczego Ciężkowianka nie zrobi tego samego i reakcja była dosyć nerwowa i skończyła się biadoleniem na działaczy Zgody jacy oni niemądrzy.

Wydawało mi się, że sosnowiecka A-klasa jest solidniejsza, ma wyższy poziom od tej chrzanowskiej, a sukcesy można odnosić grają z lepszymi, dlatego dalej ciągnąłem temat. Na takie postawienie sprawy działacz odpowiedział, że oni to głównie młodzież szkolą i nie mają pieniędzy na rywalizację, dlatego wolą grać tu gdzie są. Trochę szkoda mimo wszystko, im więcej drużyn w sosnowieckim okręgu tym większa rywalizacja i wyższy poziom.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2018-03-25, 4:56 pm

Rezerwy grały drugi mecz z Silesia Miechowice
Jest filmik
https://youtu.be/KfFyUAkgIug
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2018-03-31, 11:13 pm

Przynajmniej rezerwy nie przynoszą wstydu . 7-0 z Piastem Ozarowice . No ale nic dziwnego skoro kupujemy graczy na poziomie rezerw to nic dziwnego ze gramy dobrze .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2018-04-07, 8:46 pm

Tomcjo napisał(a):Przynajmniej rezerwy nie przynoszą wstydu . 7-0 z Piastem Ozarowice . No ale nic dziwnego skoro kupujemy graczy na poziomie rezerw to nic dziwnego ze gramy dobrze .

Faktycznie, nie przynoszą wstydu. Dzisiaj dostali 2:1 od potęgi futbolowej o nazwie Cyklon Rogoźnik :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Lars 2018-04-08, 11:16 am

Ciekawy jestem czy imprezowicz Bernaś grał, bo temat jak zwykle w Sosnowcu, zamieciono pod dywan.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez novack 2018-04-08, 3:24 pm

Bernaś jak gdyby nic się nie stało reprezentuje barwy Zagłębia Sosnowiec. W tym Chorzowie to jakieś zawistniki straszne są. A tak z innej beki, to ja ciągle nie rozumiem sensu tej drużyny, na którą zrobiono kasting, a nasi juniorzy i tak wypożyczani są do Pcimianki Pcim (dosłownie).
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Tomcjo 2018-04-08, 4:28 pm

Bo MJ to bardzo kulturalny człowiek na poziomie . Jakiś gościu go poprosił to on choc zgłosił rezerwy do rozgrywek to je wycofał . W tym sezonie Unia Strzemieszyce chce awansować a tam przecież pracował RS . No to koledze nie zrobi takiego numeru bo jak ich wywala z Zagłębia to moze tam wyładują . My będziemy walczyć za rok chyba ze Wojkowice poproszą prezesa o awans a to taki ludzki chłop .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębe II Sosnowiec (rezerwy)

Postprzez Adam1906 2018-04-15, 3:11 pm

Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 5:2
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron