Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-27, 7:20 pm

Kol. Patrios91 - Ja chłopak z Sosnowieckiej Pogoni - przyjmuję słowo
PRZEPRASZAM ale w kwestii jasności sprawy do bólu powiem co mnie
najbardziej zabolało "srać do własnego podwórka ? Nieeee "
Inne kwestie jak Kasa i jeszcze inne mnie nie interesują i nie zajmuję
się nimi - Cupiał w Wisle i Ruch Chorzów - bądżmy fair nie wypłacali
zawodnikom forsy na czas i pewnie facet się buntował.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-09-27, 7:32 pm

Nie miałem jak wpisać wcześniej mojej odpowiedzi, którą jestem winien Koledze TadeuszWisniewski - i teraz zaglądając do Forum zastanawiałem się, jak to ująć, by przede wszystkim odezwać się tak godnie, jak do mnie Kolega się zwrócił aczkolwiek pewnie pozostaną pewne rozbieżności "co do kwestii oceny ewent. transferu" między nami; trudność wszakże przygotowywanej odpowiedzi powiększało i to, że choćby w tym napięciu dzisiejszym wokół spotkania z Prezesem - choć nie wykluczając, niestety, i poważniejszego rozdźwięku naszego z młodszymi: to spotkamy się z milczeniem. Dlatego - ucieszyłem się, że oto nie muszę pisać w takiej sytuacji, tylko już mnie ubiegł Kol. patrios91. Cieszę się, że napisane zostały tak jasne słowa, bo jakkolwiek pozostają różnice poglądów, także różnice temperamentalne i co do rozumienia, jakiej tolerancji wzajemnie możemy oczekiwać — to jednak chyba bardzo cieszy, że inne rzeczy okazują się nadrzędne a także i są ludzie trudne słowa przepraszam powiedzieć, nawet jeżeli nie do końca ich intencją coś niemiłego było (bo cieszę się, że potwierdziło się, na co miałem nadzieję - że Koledzy dyskutanci ani w głowie myśli nie mieli dotykać Pana Tadeusza).
To - moja wypowiedź w sytuacji obecnej, tworzącej nadzieje. Natomiast, choć spóźniony, po Koledze patrios91, to jednak chcę, czego nie zdążyłem wcześniej: i z mojej strony podziękować za miłe słowa, jakie wpisał Kolega TadeuszWisniewski, ponowić wyrazy szacunku - no i też pozdrowić. Mam nadzieję, że nieraz jeszcze będzie nam dane pogłębiać tę radość relacji, już bez zagrażających trudnych momentów!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-10-16, 5:47 pm

W sobotnim meczu z Bytovią 21-letni piłkarz Zagłębia Sosnowiec, Rafał Makowski jeszcze w pierwszej połowie musiał opuścić boisko. Przyczyną przedwczesnego zakończenia spotkania przez wychowanka Legii mogą być problemy kardiologiczne.

Wbrew medialnym doniesieniom Rafał Makowski nie opuścił murawy z powodu kontuzji. W pierwszej połowie spotkania zawodnik poczuł kłucie w okolicy serca i zaczęło brakować mu tchu. Zakwalifikowano to jako incydent kardiologiczny. Jeszcze w trakcie meczu 21-latka przetransportowano do miejscowego szpitala. Drużyna wróciła do Sosnowca bez niego.

Makowski pod koniec lipca został wypożyczony na rok do Zagłębia z Legii Warszawa. W tym sezonie w barwach ekipy z Kresowej rozegrał 9 spotkań i strzelił jednego gola.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ka ... 12479.html

Oczywiście może to być przypadek lub ukryta wada, ale znając "fahofość" naszego Pana Dyrektora w sprawach wcześniejszego kupna czy wypożyczenia piłkarzy z niewykrytymi kontuzjami lub bez paszportu nic mnie już nie zdziwi...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-10-16, 8:01 pm

Adam1906 napisał(a):Oczywiście może to być przypadek lub ukryta wada, ale znając "fahofość" naszego Pana Dyrektora w sprawach wcześniejszego kupna czy wypożyczenia piłkarzy z niewykrytymi kontuzjami lub bez paszportu nic mnie już nie zdziwi...

Albo mu po prostu klimat nad Brynicą zaszkodził. Wszak przyszedł z Legii gdzie ponoć dokładnie grajków skanują
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-10-17, 7:06 am

Panowie! Nie czas pójść śladami Górnika Zabrze z poprzedniego sezonu i wyciągnąć najzdolniejszych wychowanków, powtarzam - wychowanków i wprowadzić ich na głęboką wodę, ale przynajmniej z pewnością o zaangażowanie ? Tak wiem. Bonusy dla piłkarzy i menadżerów za ilość występów, które podpisał Jaroszewski same się nie zrobią. Ja już nie mogę patrzeć na czyste kaleczenie tego sportu. Już nawet nie potrafię o tym pisać.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-11-17, 10:02 pm

Olanie przez Stanka Mello to kolejny dowod jego nieudacznictwa , a prezydent robi jakies zastrzezenia przy przejeciu Zaglebia , ze swiety Roberto jest niedoruszenia . Mello kolejny mecz i bramka , a z Nowakiem mogliby tworzyc niezly duet . Ktos napisze ze zawazylo ze jest Brazyliczykiem i sprawa paszportu ale w zamian mamy Angolczyka z niby holenderskim obywatelstwem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2017-11-17, 11:36 pm

slawekchicago napisał(a):Olanie przez Stanka Mello to kolejny dowod jego nieudacznictwa , a prezydent robi jakies zastrzezenia przy przejeciu Zaglebia , ze swiety Roberto jest niedoruszenia . Mello kolejny mecz i bramka , a z Nowakiem mogliby tworzyc niezly duet . Ktos napisze ze zawazylo ze jest Brazyliczykiem i sprawa paszportu ale w zamian mamy Angolczyka z niby holenderskim obywatelstwem


Mello na treningach spisywal sie slabo i w sparingu rowniez nic nie pokazal. W Ruchu na poczatku tez mial byc do odstrzalu, ale ze wzgledu na fatalna sytuacje kadrowa i nie jasna sytuacje z rejestracja i transferami zawodnikow, Ruch trzymal go caly okres przygotowawczy i facet z kazdym meczem gral coraz lepiej. A paszport brazyliski nic do tego nie ma, bo posiada takze wloski. Absolutnie Stanka nie bronie, ale z Mello troche pechowo wyszlo.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-11-18, 9:00 am

Mello grał z Sarmacja i wypadł rownie słabo jak cała drużyna
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-11-18, 9:11 am

Fakt jest jednak ze zawalił . I przez to obawiam sue zimy , bo nie mamy nikogo w klubie (jak narazie) kto zadbalby o transfery . Pytanie czy trener Dudek będzie mial najważniejsze slowo przy ewentualnych trasferach
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-11-18, 10:39 am

slawekchicago napisał(a):Fakt jest jednak ze zawalił . I przez to obawiam sue zimy , bo nie mamy nikogo w klubie (jak narazie) kto zadbalby o transfery . Pytanie czy trener Dudek będzie mial najważniejsze slowo przy ewentualnych trasferach

Uspokoję zarówno Ciebie, jak i resztę kolegów. Jeżeli w dwóch ostatnich ligowych meczach z Olimpią Grudziądz i Górnikiem Łęczna zdobędziemy 6 pkt. to w przerwie zimowej nowy współwłaściciel ma zapewnić transfer 2-3 zawodników, którzy jednak nie mają być tylko uzupełnieniem ale prawdziwym wzmocnieniem składu. W przypadku braku kompletu punktów w dwóch ostatnich kolejkach rotacja może być już większa. O personaliach nowych zawodników ma decydować Darek Dudek, który notabene zażądał od Prezesa zimowego zgrupowania nie w Wodzisławiu czy Rybniku, ale zgrupowania zagranicznego, które umożliwi dobre przygotowanie się do walki w rundzie wiosennej o Ekstraklasę, bo taki właśnie jest nasz cel w tym sezonie. Znając układy brata Dariusza zgrupowanie będzie pewnie w Hiszpanii. Wracając do składu ma zostać Sanogo, Makengo, Niunio i Milewski, którego bardzo chciała zajebać nam już w tą zimę Wisła Kraków.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2017-11-18, 10:50 am

Mam co najmniej ambiwalentne odczucia w kwestii zimowych obozów w ciepłych krajach, zważywszy na fakt, źe początek rundy wiosennej rozgrywany jest najczęściej na zmrożonym błocie.
Ostatnio edytowano 2017-11-18, 11:24 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2017-11-18, 11:11 am

To dobry pomysł pod warunkiem rozegrania trzech sparingów na naszym błocie ze śniegiem .
Sześciu punktów nie bedzie !
Cieszy perspektywa transferów . Potrzebujemy stopera plus Łuczak bo z przodu nie mieści sie w składzie a z tylu moze odpali . Klasycznego rozgrywajacego i snajpera bo tych nigdy za duzo .
Nikt nie powinien odejść z podstawowej jedenastki !!! Wkurwia mnie juz ta karuzela . Tak nigdy nie powstanie drużyna . Pozbyć trzeba sie kalek z ławki . Christovao , Mozler , moze Makengo , Pikul czy jak mu tam . Nawet te kaleki na obronie powinny powalczyć o skład bo a nóż a widelec odpala i co wtedy . Dopiero co zmieniliśmy cały skład i co z nowu rewolucja ? Skoro ma znowu dojść do dużej wymiany zawodnikow to razem ze Stankiem , Jaroszewskim i Checinski bo to znaczy ze sa kanciarzami ktorzy bawią sie na koszt mieszkańców Sosnowca .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-11-18, 11:30 am

Adam1906 napisał(a):w przerwie zimowej nowy współwłaściciel ma zapewnić transfer 2-3 zawodników, którzy jednak nie mają być tylko uzupełnieniem ale prawdziwym wzmocnieniem składu. W przypadku braku kompletu punktów w dwóch ostatnich kolejkach rotacja może być już większa


Ostatnio Borek mówił o jakichś zawirowaniach związanych ze zmianą właściciela klubu (przy okazji mniejszych szans na objęcie klubu przez Boruca i Fonfarę) oraz włączeniu się nowego chętnego na przejęcie pakietu akcji (Nelro ?). Dlatego traktowałbym z przymrużeniem oka na wieści wychodzące z klubu zwłaszcza w materii "co zrobi nowy współwłaściciel.. Tym bardziej, że to co wysyłali niejeden raz w eter Prezes z Kierownikiem Drużyny było mniej wiarygodne niż rewelacje Faktu z Superxpressem i Plotkiem.pl razem wzięte. Nie wiem przy tym czy Przystojny Piotrek nie jest naprawdę utalentowanym bajkopisarzem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-11-18, 11:54 am

Kurcze Blade ten Szkot z Ayr nie może pisać pozytywnie choćby trochę - na
uspokojenie coś trzeba wziąć Kol. - najpierw Zagłębie miało spadać z tej ligi
a teraz nie będzie 6 pkt w ostatnich meczach - a ja jestem optymistą.
Trener Grudziądza - powiada że mamy najsilniejsza ekipę w tej I lidze.
Napisze jeszcze jedno w dalszym ciągu trener Dudek ma u mnie zaufanie
na full - czuje w Czerwcu może być nie najgorzej. Oczywiście te 3 mocne
wzmocnienia są potrzebne - zobaczymy co przyniesie rzeczywistość.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-11-18, 2:00 pm

Kolego Adamie mnie uspakajac nie trzeba bo tak samo napisalem w temacie meczu z Olimpia . Komplet punktów w dwoch ostatnich powoduje ( patrz w temacie ). Podejrzewam ze wiemy tyle samo w temacie wspolwlasciciela . Takze z niecierpliwością czekam na wynik z Grudziądza. Dla mnie mecz o ........cichosza
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników