Stroje Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Stroje Zagłębia

Postprzez turku 2017-11-04, 8:54 pm

Pozwoliłem sobie założyć ten wątek, gdyż widzę na forum wśród Kolegów spora dyskusję na tema tego czy czarne stroje są OK, czy czerwone byłyby lepsze czy warto wrócić do historycznych itp.

Wg. mnie najładniejsze były stroje zeszłoroczne białe ze złotymi napisami. Wyglądały świetnie.
Obrazek
Również te z kafelkowym herbem Zagłębia były super.

Tegoroczne też nie są najgorsze/

Obrazek

Aczkolwiek po dojściu Nelro Daty jako sponsora, przeniósłby napis Zagłębie na plecy (tak jak ma to np. Bayern), bo obecnie, jest tego za dużo z przodu.

WyglÄ…da to jak strona onetu bez adblocka
Obrazek
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: Stroje Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2017-11-05, 11:18 am

Dla mnie stroje to identyfikacja z druzyna . Element łacznosci kibica z klubem . Powinnismy miec swoj wzór zastrzezony tylko dla nas . Dlatego lubiałem jokeyke . Podobaja mi sie stroje Ślaska Wrocław . Bardzo ciemna zieleń połaczona z jaśniejszymi pasami i złote napisy . Wyglàda to z duża klasà i jeśli nie stroje dedykowane to taki zestaw ala Ślàsk w starym układzie czerwona koszulka , zielone spodenki i białe getry . Na starych zdjeciach z Jarosikiem grali w czerwonych koszulkach , bialych spodenkach i getry w bialoczerwone pasy . Tez ciekawie . Moim ideałem jest wzór ala Feyenoord lub Nec Nijmegen . Polowa czerwona , polowa zielona , białe rekawki spodenki i getry . Plus na bialych elementach drobne akcenty czerwone i zielone . Rezerwowy moglby być taki sam tylko kolory jakieś dziwne , szary czarny lub jakies odjechane żarówiaste .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Stroje Zagłębia

Postprzez August 2017-11-05, 8:20 pm

Jeśli chodzi o krój tegorocznych koszulek wygląda on całkiem nieźle. Pomysł z herbem klubu w formie kafelek bardzo fajny. Jedynie nie bardzo rozumiem czemu ktoś wpadł na pomysł czarnych koszulek. Moim zdaniem powinny być w kolorze czerwonym. Nie ma to moim zdaniem żadnego uzasadnienia gdyż piłkarze nigdy nie grali w takich barwach. A to, że kiedyś (30 lat temu) były to barwy kibiców nie ma specjalnego uzasadnienia. Poza tym piłkarze wyglądają jak pracownicy zakładu pogrzebowego. Ponadto napisy w kolorze złotym nie pasują do białego tła ponieważ zbytnio się zlewają. Tu jednak potrzebny kolor jeśli nie czarny to po prostu zdecydowanie bardziej ciemny. Nie znam się na projektowaniu takich strojów ale zastanawiam się na ile byłby możliwy nadruk nazwy klubu w pozycji półokrągłej(tak jak wyglądał na koszulkach sprzed 1989r.) w sytuacji gdy na koszulkach występują nazwy sponsorów. Ogólnie rzecz biorąc i tak design jest lepszy jak w przypadku ohydnych dżokejek. Choć wydaje mi się, że spośród ostatnich 10 lat najlepszy design miały koszulki dostarczane jeszcze przez Legeę. Niemniej nieważne w jakich strojach byleby wygrywali. Jeśli w brodatym Wojciechu ma się w końcu obudzić instynkt strzelecki to dla mnie może występować w stringach w kratkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników