Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-10-21, 9:52 pm

Luis napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
slawekchicago napisał(a):a moze ta cena zaporowa jest ze NOWI chca swoich ludzi na stanowisku Prezesa i Dyrektora a dla Naszego pREZYDENTA , dYREKTOR i pREZES sa nie do ruszenia

Bo tak właśnie jest. To był warunek Arkadio. Bo z kim by chłop grilla robił?...


Czy mozna sie obawiac iz przez ten warunek sprawa upadnie ?

A skąd pewność - gdyby faktycznie taki był wydźwięk tych negocjacji - że to takie ocalenie, że najważniejsze jest, by sprawa nie upadła? A czy nie nie należy zastanawiać się, jakie są inne jeszcze warunki - i co one stanowią dla rozwoju Zagłębia?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-10-21, 9:57 pm

Anakin napisał(a):My się tu spieramy po akademicku spieramy a święta trójca przy flaszce i grillu z nas się śmieje

Powtarzam: dla mnie w realiach odowiedzialnego społeczeństwa i sprawujących władzę z mandatu ludzi - przecież współobywateli w tym samym mieście! - niemożliwe jest, by taki był poziom i horyzont podejmowania sprawy. A czy to, że świetnie się bawili mówiący o państwie teoretycznym zaś smutni byli wierzący, że państwo powinno być realnym wspólnym naszym dobrem: potwierdza, że kto się śmieje wchłaniając dobre trunki to na pewno ma rację? ;-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-10-21, 10:05 pm

Cóż , dyskusja mająca dowieść jedynie słusznej prawdy w moim odczuciu traci sens. Mam swój punkt widzenia, który prezentuję natomiast nie nam ani zamiaru ani ochoty nikogo przekomywać. Tenże punkt widzenia wynika i z jakiegoś tam doświadczenia i z dokumentów, które stanowią jakiś tam punkt odniesienia. Natomiast insynuowanie co ja bym zrobił i jak dalece byłoby to głupie jest za daleko idące gdyż nie jestem beneficjentem żadnej ze stron ew. negocjacji. A jak będzie - życie pkkaże.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Anakin 2017-10-21, 10:10 pm

Blajpios napisał(a):Powtarzam: dla mnie w realiach odowiedzialnego społeczeństwa i sprawujących władzę z mandatu ludzi - przecież współobywateli w tym samym mieście! - niemożliwe jest, by taki był poziom i horyzont podejmowania sprawy.

Bez urazy ale kolega B. wszedł już na wyższy poziom idealistycznych przekonań nieco oderwanych od być może smutnej i szarej rzeczywistości.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Anakin 2017-10-21, 10:13 pm

August napisał(a):Cóż , dyskusja mająca dowieść jedynie słusznej prawdy w moim odczuciu traci sens. Mam swój punkt widzenia, który prezentuję natomiast nie nam ani zamiaru ani ochoty nikogo przekomywać. Tenże punkt widzenia wynika i z jakiegoś tam doświadczenia i z dokumentów, które stanowią jakiś tam punkt odniesienia. Natomiast insynuowanie co ja bym zrobił i jak dalece byłoby to głupie jest za daleko idące gdyż nie jestem beneficjentem żadnej ze stron ew. negocjacji. A jak będzie - życie pkkaże.

Koledze to ja życzę szybkiego wyjścia ze szpitala, powrotu do zdrowia i równie szybkiego powrotu do swojego drugiego domu czyli na Ludowy. Nie ma się co denerwować :niezle:
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-10-22, 4:14 am

Anakin napisał(a):Zgoda na taki warunek to tzw. zobowiązanie pozacenowe. I pewnie chodzi tylko o Stanka. Prezes to przecie funfel Leśnego

Bingo! Dokładnie chodziło o dalsze piastowanie przez "ikonę" Zagłębia stanowiska Dyrektora Sportowego. Bo Prezes jest niezagrożony jako chrzestny dziecka Leśnego...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-10-22, 7:18 am

Adam1906 napisał(a):
Anakin napisał(a):Zgoda na taki warunek to tzw. zobowiązanie pozacenowe. I pewnie chodzi tylko o Stanka. Prezes to przecie funfel Leśnego

Bingo! Dokładnie chodziło o dalsze piastowanie przez "ikonę" Zagłębia stanowiska Dyrektora Sportowego. Bo Prezes jest niezagrożony jako chrzestny dziecka Leśnego...

Nie zdziwię się jak wyjdzie na jaw, czyim świadkiem był Stanek na bierzmowaniu :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-10-22, 7:25 am

August napisał(a):Nie zdziwię się jak wyjdzie na jaw, czyim świadkiem był Stanek na bierzmowaniu :lol:

No to chyba Chęcińskiego, skoro ten go broni niczym Rejtan :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez robercik 2017-10-22, 7:35 am

Wku.wia mnie ten klub wzajemnej adoracji. Ku.wa, prezydent jednego fajtlapy czy jak?
Jezeli tak bardzo pan prezydent uwielbia pana stanka to niech go zatrudni przy sprzataniu slonecznika po meczu, a noz sie okaze, ze poradzi sobie z ttm zadaniem.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-10-22, 9:20 am

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Nie zdziwię się jak wyjdzie na jaw, czyim świadkiem był Stanek na bierzmowaniu :lol:

No to chyba Chęcińskiego, skoro ten go broni niczym Rejtan :lol:

To się nazywa, budowa rodzinnej atmosfery. To będzie hostoria z happy endem. Bo na koniec Prezes z Dyrektorem pobiorą się a następnie dokonają adopcji Prezydenta :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-10-22, 9:27 am

Anakin napisał(a):
Blajpios napisał(a):Powtarzam: dla mnie w realiach odowiedzialnego społeczeństwa i sprawujących władzę z mandatu ludzi - przecież współobywateli w tym samym mieście! - niemożliwe jest, by taki był poziom i horyzont podejmowania sprawy.

Bez urazy ale kolega B. wszedł już na wyższy poziom idealistycznych przekonań nieco oderwanych od być może smutnej i szarej rzeczywistości.

Kolega A. może jeszcze do drugiego zdania jakiś komentarz dorzuci? Na pewno zauważył, skoro wyciął. Oczywiście, każdy ma prawo uwypuklić coś w wypowiedzi, do czego odnosi się szczególnie - ale też tu jest cała gama możliwości, uwypuklenie adekwatne, mniej adekwatne - no, a potem można iść coraz dalej, przemilczanie, przekręcanie, "udawanie Greka", "walenie głupa", dyskusja przecedzająca komara i uporczywe zauważanie tylko źdźbeł. Nie twierdzę, że komentarz, który tu zacytowałem to zaraz jakieś takie horrendalne sprawy, jeżeli jako połowa, to nawet całkiem się ubawiłem a kontekst drugiego każdy może sobie zinterpretować - tylko tak mnie zaciekawiło, jak to w ujęciu autorskim, czy jest jakaś sugestia "kierunku przemilczenia" właściwa? Ale ani się nie domagam, już nieprzeszkadzam w dalszym przecedzaniu komara sprawy Pana Stanka, którego zatrudnienie ekscytuje i intryguje i jest nawet nie główną kwestią, tylko jedyną, w gruncie rzeczy tylko na poziomie żartów traktowaną, którą jak widać nawet najbardziej zainteresowani Zagłębiem kibice mają na swej uwadze co do tego, jak toczą się sprawy Miasta przy zakupie (pardon, przy "przeniesieniu własności) tego miejskiego Klubu.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2017-10-22, 9:28 am

Panowie przypominam jeszcze o możliwościach które daje gender i związki partnerskie ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-10-22, 9:43 am

August napisał(a):Bo na koniec Prezes z Dyrektorem pobiorą się a następnie dokonają adopcji Prezydenta :)

Bój się Boga August :twisted: Dobrze, że dodałeś iż będzie adopcja, bo już się zastanawiałem, czy i komu dziecko w tym związku będzie robił :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2017-10-22, 9:51 am

Adam1906 napisał(a):już się zastanawiałem, czy i komu dziecko w tym związku będzie robił

Jak to się teraz chętnie wmawia ludziom: nie bądź homofobem. Jak to mi kiedyś jeden gej powiedział: inaczej nie znaczy gorzej :lol: A na poważnie. Poziom układó i wzajemnych zależności ma u nas charakter dość surrealistyczny gdzie na minimum kompetencji nie ma miejsca.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Anakin 2017-10-22, 12:20 pm

Blajpios napisał(a):Kolega A. może jeszcze do drugiego zdania jakiś komentarz dorzuci

Tylko tyle że w dzisiejszej Polsce nie istnieje coś takiego jak działanie pro publico bono a interesa załatwia się nierzadko przy alkoholu. Jak w słynnej i nieistniejącej restauracji naszpikowanej cudami elektroniki podsłuchowej a gdzie o sprawach publicznych niewybrednie wyrażali i politycy i biznesmeni i duchowni rzekomo tzw. elity narodu
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron