Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2017-09-21, 2:46 pm

Nie oponuję, nie twierdzę, nie upieram się - bo ja nie mam żadnych danych nieoficjalnych, gdzieś tam "z kręgów pobliskich" jednemu czy drugiemu środowisku. Opieram się tylko na analizie dostępnych danych medialnych. Jednak na tym poziomie, to jestem ostrożny z wyciąganiem jakichkolwiek wniosków, prócz tego, że jest widoczna wciąż walka podskórna z dużym zaangażowaniem różnych stron konfliktu. Ten zaś wniosek jest dla mnie raczej pewny, gdyż jest dość dużo medialnych "baloników" puszczanych w przestrzeń i w dodatku ten nagły upór dziennikarzy w atakowaniu D. Mioduskiego za coś, co mnóstwo razy najwyżej żartobliwie komentowali, że jeszcze tydzień temu, 2 dni temu prezes jakiegoś klubu zapewniał, że trener może być spokojny - a tutaj biją na alarm, bo miesiąc temu prezes tak powiedział. Oczywiście, że musiały być rozmowy wcześniej - tak jak i w innych wypadkach, gdzie prezesi w przeddzień dymisji zapewniali, że jest bezpieczny trener. Chodzi mi o to, że nie atakowano wtedy tak frontalnie tych prezesów, jak w tym wypadku, więc i podkreślanie przez media, jak to jest niemożliwe, by w przeddzień D. Mioduski zaczął szukać Chorwatów wpisuje się w tę linię. Podobnie - cały atak na D. Mioduskiego, w którym poświęcają nawet swoje ulubione powiedzonka dziennikarze, typu "nie było chemii", "nie chcieli umierać za trenera" - ileż to razy sami tego używają? Tym razem zaś zbiorowo pomstują, jak to fe: to dla mnie dowód, że ta walka trwa. Nie przejmuję się tym, nie mój problem - ale gdybym był jakimś szczególnym fanem Legii, to też chyba bym się jeszcze nie przejmował za bardzo, bo i oni mają za mało danych, pomysł D. Mioduskiego może mieć ręce i nogi, np takie, że w roli strażaka zatrudni trenera, który ma "zasadzić" jakieś "pożądane DNA", jak ma grać ta drużyna, o którym może już z nimi wcześniej D. Mioduski dyskutował - i w zależności, jak jako strażak wypali, to pójdzie dalej. Tym bardziej, że przejmował - z tego co słyszałem - też w "ciekawych" okolicznościach, bo zdecydował się na deklarację niezwykłą, która mu wiązała ręce, że uszanuje umowy zawarte przez poprzedników (co im nie przeszkadzało ośmieszać go w mediach, co do jego pertraktacji); to też jest, wydaje się, przez dziennikarzy przemilczywane i to niezbyt uczciwie.
W każdym razie, nie specjalnie mnie to ekscytuje, nie wykluczam też, że "wart Pac Pałaca a Pałac Paca", czyli D. Mioduski B. Leśnodorskiego, M. Wandzla i oni siebie na wzajem. Z tym, że jak pisałem przy szczytowym okresie ich walki - chyba w wypadku B. Leśnodorskiego ma Zagłębie większe szanse coś ugrać, jeżeli chodzi o jego wkład w Zagłębie na korzyść Zagłębia, bo D. Mioduski wydaje się, że raczej - albo odpuści Zagłębie, to jeszcze pozytyw, albo jeżeli nie, to może bardziej jeszcze, "na zimno" zwasalizować. Ale może się mylę? Tyle, że - o ile potwierdziłyby się tamte przecieki (dwa gdzieś czytałem, plus analiza tej niby dziwnej, nagłej wizyty D. Mioduskiego w Sosnowcu), mówiące, że to jednak D. Mioduski był zainteresowany Zagłębiem z racji filii dla jego Akademii — to dla mnie fakt, że otwierają mu się perspektywy dla rozwoju Akademii w Warszawie czy pod Warszawą niekoniecznie by znaczył, że odpuści ten Sosnowiec, choć oczywiście może. Natomiast ściągania z Sosnowca w ciągu roku tych młodych, to raczej bym się nie obawiał - ani oni nie wydają się być takie niepowtarzalne talenty - ani nie bardzo widzę, by Chorwaci się od razu rzucili na przegląd młodzieży, której w ogóle nie znają. Jeżeli już kogoś będę chieć pokazać, że oto forują, to raczej skorzystają zaś z tych, co mają "pod ręką", w Warszawie. Ale to oczywiście tylko takie gdybanie.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm


Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez picku 2017-09-21, 11:19 pm

Tak jeszcze w kontekście Jacka Magiery... Wg doniesień prasowych piłkarze nie mieli najlepszego zdania o swoim trenerze. Na kanwie tych informacji przypomniał mi się tweet Vadisa, który też po odejściu z Legii nie najlepiej podsumował trenerskie umiejętności JM. Wtedy uważałem to za foch w stosunku do swego byłego szkoleniowca, ale własnie jak teraz myślę, to może coś w tym było...
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Anakin 2017-09-22, 6:29 am

Coś jednak w kwestii Magiery chyba było na rzeczy. Żurnaliści z Wybiórczej twierdzą swoje:

Prezes Legii publicznie rzucił cień podejrzenia na zawodników swojego klubu. Ich nazwiska zaczęły wypływać. I do nas docierać.

„Rzadko się zdarza, że piłkarze mogą mieć do czynienia z osobą o temperamencie i cechach Jacka. Sami powinni wiedzieć, że za takiego trenera warto umierać – szczególnie ci, którzy go znali z boiska i których wprowadzał w Legii. Zawodnicy, którzy nie chcieli za niego umierać, są większym problemem. Na końcu, niestety, łatwiej zmienić jedną osobę niż kilka, albo kilkanaście. Teraz piłkarze mają wiedzieć, że ich praca to gra w piłkę. Kto nie chce walczyć na boisku, niech idzie gdzieś indziej.” - To słowa prezesa Dariusza Mioduskiego (z wywiadu dla „Przeglądu Sportowego z dnia 15 września 2017 r.).

Prezes publicznie rzucił cień podejrzenia na zawodników, jednak nie doprecyzował, których piłkarzy miał na myśli i co dokładnie im zarzucał. Ale ich nazwiska zaczęły wypływać. I do nas docierać, i to z różnych stron. Nie tylko spoza klubu, ale też z jego środka, od osób bliskich Legii. Upubliczniliśmy je w środowym tekście pt. „Strzał w plecy, czyli jak piłkarze Legii doprowadzili do zwolnienia Jacka Magiery”.

Słowa ludzi kompletnie od siebie niezależnych były podobne, czasami identyczne i potwierdzały informację, którą przedstawiła nam osoba niezwiązana z żadnym legijnym obozem (tzn. ani z prezesem Mioduskim, ani z byłym prezesem Bogusławem Leśnodorskim).

W trakcie zbierania materiałów próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Dariuszem Mioduskim, jednak udało się to dopiero po publikacji artykułu i wtedy usłyszeliśmy, że to nieprawda.

Po opublikowaniu tekstu otrzymaliśmy wiadomości od znajomych dziennikarzy zajmujących się na co dzień Legią, iż posiadali podobną wiedzę. Niektórzy nawet mówili nam wprost, że uprzedziliśmy ich z upublicznieniem tej informacji.
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22408 ... xSportLink
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2017-09-22, 4:49 pm

Hm. Z jednej strony sport.pl jakby się tłumaczyli, też przed ewentualnym zarzutem w sprawie niedochowania należytej staranności dziennikarskiej - z drugiej strony wydaje się, że dość silnie to argumentują, bo podają "szczegóły konkretne" tej wykonanej przez siebie pracy i to kilku rodzajów, weryfikowalne, więc może nie zmyślają; próbują to też umiejscowić jakby "w bliżej nieokreślonym miejscu": czy to piłkarze głupi, czy trener tragiczny, czy Prezes nie wiadomo co, czy co jeszcze? W gruncie rzeczy, D. Mioduski faktycznie wzbudza znaki zapytania, bo tu raczej sprawia wrażenie, że z bólem serca zwalniał J. Magierę i niemal jakby postanowił się zemścić za niego, najmując ostrego gracza, przy którym docenią kulturę J. M - a z drugiej jakoś tak to wyglądało, że los J. M. był przesądzony, z chwilą gdy poszedł (przeszedł?) na stronę poprzedniej ekipy no i w gruncie rzeczy nic J. Magierze nie proponuje Mioduski, by wyrazić ten szacunek. No, ale tak po prawdzie nie wiemy, co rozmawili po cichu, co proponował, co może realizuje ułatwiając np. pracę J. Magierze poza Polską dla poszerzenia doświadczeń itp - bo skądinąd wydaje się być biznesmenem? kreatorem może nawet z dość szerokimi horyzontami i nawet jakąś (większą jak zalewali octem w Cafe Futbol czy Misja Futbol "dziennikarze-demiurdzy") już znajomością piłki. W każdym razie - dość ciekawy jest też wywiad wczoraj bodaj zawieszony nna sport.pl, jaki D. Mioduski dał S. Wilkanowiczowi, gdyby kogoś to interesowało (nie wklejam rzecz jasna z tej racji, że nie jest wprost związany z Zagłębiem).
Z Zagłębiem natomiast - to co innego związane... Wręcz może powinno to być obowiązkowe do obejrzenia dla obecnych piłkarzy Zagłębia, zwłaszcza ofensywnych! To na taki poziom musi wchodzić ktoś, kto chce móc kiedyś mówić, że należy do grona napastników związanych z Zagłębiem! Jakkolwiek nie wiem, co "weszło akurat naszło", ale ni stąd ni zowąd wyszło z tego coś szkoleniowo "na czasie" dla ducha Zagłębia, dla obecnych Klubu reprezentantów... Nawet tyuł szumny dali "Jak strzelał Andrzej Kubica" i zaprezentowali wiązankę goli A. Kubicy z ligi w Izrealu, momentami nagrania kiepskiej jakości, ale same gole rzeczywiście b. dobre - i mogliby się współcześni zabrać za "kopiowanie" czy własnego pomysłu świetne ich kopanie, wkopywanie do siatki... http://weszlo.com/2017/09/21/strzelal-andrzej-kubica/
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Anakin 2017-09-25, 7:46 am

Fabisiak i Wiktorski wyróżnieni jedenastce 10 kolejki.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2017-09-25, 1:16 pm

Anakin napisał(a):Fabisiak i Wiktorski wyróżnieni jedenastce 10 kolejki.

Cóż, co do Wiktorskiego, to nie wykluczam, że "zrobiono go publiczności pokazaną twarzą ponoszących odpowiedzialność za zeszłoroczne nie spełnienie marzeń kibiców". Celowo nie używam sformułowań typu "wrobiono", "kozioł ofiarny" itp — bo przecież tak naprawdę nie wiemy, czy to aby nie była wina tylko w oczach kibiców a świetnie wykonana robota w oczach Zarządu Klubu, bo udało się nie awansować będąc jednak cały czas w grze i w dodatku świetny wynik ze Ślązakami, co było celem nadrzędnym. Inna hipoteza - że zgodzili się wziąć na siebie ten ciężar publiczny, bo nie protestował, gdy wypłynął artykuł, wylewający czarną farbę na niego i innego odchodzącego (choć ekscezy zdarzały się wcześniej). Być może - faktycznie głupoty w ich wykonaniu były zdecydowanie większe niż u innych zawodników - więc sami się podłożyli. Itd itp - w dodatku nie mam jakichś konkretnych danych, to taka trochę hipoteza. Może trochę żal, bo jak dla mnie zapowiadał się, że jest szansa iż coś wniesie. Niemniej, faktycznie jego pobyt nie był pasmem sukcesów, był w Zagłębiu krótko, można powiedzieć, stało się.
Bardziej mnie boli czy zastanawia przypadek Fabisiaka, jakkolwiek też pewnie nie jest u źródeł głównie sprawa jego relacji z kibicami. Owszem, po wczorajszej kolejce, to można by się zastanawiać, czy te bramkarskie perypetie to nie cecha charakterystyczna wszelkich Zagłębi? W każdym razie, wróciwszy do Lubina M. Gliwa zagrał rewelacyjnie. Oczwiście, z Fabisiakiem, to nie było też tak "grubo", jak w Lubinie, gdzie tak go szykanowano i zniszczono samochód, że klub rozwiązał za porozumieniem stron, o ile pamiętam, kontrakt. No i - niestety - bynajmniej nie przeszło,próbowali go zniszczyć i wczoraj i po meczu też nie zauważało się refleksji, że może to jednak po prostu wyrządzili krzywdę człowiekowi. Cóż, tłum "nigdy nie reflektuje, zawsze ma racje i raczej nie rozumuje, "myśli emocjami"...
Natomiast Fabisiaka przypadek - to chyba "taki ogólny pech". W swoich kategoriach wiekowych zauważany jako talent, reprezentant kraju - trafił do "tego" Zagłębia, z tradycjami - I raczej pechowo, nie znalazł miejsca do rozwoju, do czego "marka, jaką sobie wytworzyli kibice" była dodatkiem. G. Kurdziel trenerem bramkarzy był krótko i chyba nie trafił na ten czas W. Fabisiak - a poza tym jakichś speców szkolenia chyba nie było. Co więcej, wygląda na to, że przez układ sił w klubie w zarządzie, nie było za bardzo możliwości, by się jacyś pojawili. Boli to zaś szczególnie - bo jednak bramka to należała do tradycji Zagłębia, naprawdę dobrzy grali, lepiej niż pokazywałaby to zaczarowana liczba 3 mecze w reprezentacji, której nie przekroczyli nawet najwięksi. Niemniej, klasę wybitnych w : nie tylko legendarny Al. Dziurowicz, ale i W. Szyguła, J. Machnik, J. Patoła, Z. Kostrzewa, K. Słabik czy niezły też R. Stanek czy choćby lepszy jako trener G. Kurdziel - a i wśród "jednorocznych" oprócz najsłyniejszego i najbardziej zasłużonego W. Grotyńskiego, to też przecież zdarzali się fachowcy, jak B. Peškovič chociażby. Tak więc - gdy znów zaczęli pojawiać się młodzi obiecujący, jak M. Gostomski, M. Prus, J. Miszczuk, to miałem nadzieję, że ta tradycja będzie żywa - a w okresie powstawania rozmaitych szkółek, może zostanie przekuta wręcz w jakąś liczącą się w Polsce Zagłębiowską Szkołę Bramkarską. Przyjście W. Fabisiaka - zdawało się podtrzymywać te nadziej. Tyle, że "poszło jak poszło", trafił na możliwości szkolenia bramkarskiego takie, jakie jest w Zagłębiu oraz na tę falę propagandy wokół niego... No i gdy podejmował decyzję o przejściu do Podbeskidzia jak najbardziej go - niestety - rozumiałem i życzyłem sukcesu. Oczywiście, daleka jeszcze droga do sukcesu pełną gębą, choćby tak relatywnego jak M. Prusa, który jednak w Holandii pograł, czy M. Gostomskiego, który np. błysnął ostatnio w potyczkach z Wisłą, gra w Ekstraklasie i też trochę w Europie się pokazał. To jednak jeszcze małe sukcesy, tym bardziej wygranie więc pozycji pierwszego w Podbeskidziu, odebranie jej innemu utalentowanemu, też warto zauważyć, życząc dalszych sukcesów; jakkolwiek te - mogą powiększyć jeszcze liczbę tych, co to po odejściu z Zagłębia zaszli wyżej (w przeciwieństwie do klubu, począwszy np. od L. Ojrzyńskiego; to ciekawe, ale wydaje się, że ci, co nie mieli łatwego życia np. z kibicami w Sosnowcu często po odejściu pokazywali się dobrze; ci, co byli hołubieni, jakoś niknęli). W każdym razie, póki co, odnotujmy ten mały sukces W. Filipiaka
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez GrubyPerez 2017-09-25, 7:52 pm

Blajpios napisał(a):
Anakin napisał(a):Fabisiak i Wiktorski wyróżnieni jedenastce 10 kolejki.


Natomiast Fabisiaka przypadek - to chyba "taki ogólny pech". W swoich kategoriach wiekowych zauważany jako talent, reprezentant kraju - trafił do "tego" Zagłębia, z tradycjami - I raczej pechowo, nie znalazł miejsca do rozwoju, do czego "marka, jaką sobie wytworzyli kibice" była dodatkiem. G. Kurdziel trenerem bramkarzy był krótko i chyba nie trafił na ten czas W. Fabisiak - a poza tym jakichś speców szkolenia chyba nie było. Co więcej, wygląda na to, że przez układ sił w klubie w zarządzie, nie było za bardzo możliwości, by się jacyś pojawili. Boli to zaś szczególnie - bo jednak bramka to należała do tradycji Zagłębia, naprawdę dobrzy grali, lepiej niż pokazywałaby to zaczarowana liczba 3 mecze w reprezentacji, której nie przekroczyli nawet najwięksi. Niemniej, klasę wybitnych w : nie tylko legendarny Al. Dziurowicz, ale i W. Szyguła, J. Machnik, J. Patoła, Z. Kostrzewa, K. Słabik czy niezły też R. Stanek czy choćby lepszy jako trener G. Kurdziel - a i wśród "jednorocznych" oprócz najsłyniejszego i najbardziej zasłużonego W. Grotyńskiego, to też przecież zdarzali się fachowcy, jak B. Peškovič chociażby. Tak więc - gdy znów zaczęli pojawiać się młodzi obiecujący, jak M. Gostomski, M. Prus, J. Miszczuk, to miałem nadzieję, że ta tradycja będzie żywa - a w okresie powstawania rozmaitych szkółek, może zostanie przekuta wręcz w jakąś liczącą się w Polsce Zagłębiowską Szkołę Bramkarską. Przyjście W. Fabisiaka - zdawało się podtrzymywać te nadziej. Tyle, że "poszło jak poszło", trafił na możliwości szkolenia bramkarskiego takie, jakie jest w Zagłębiu oraz na tę falę propagandy wokół niego... No i gdy podejmował decyzję o przejściu do Podbeskidzia jak najbardziej go - niestety - rozumiałem i życzyłem sukcesu. Oczywiście, daleka jeszcze droga do sukcesu pełną gębą, choćby tak relatywnego jak M. Prusa, który jednak w Holandii pograł, czy M. Gostomskiego, który np. błysnął ostatnio w potyczkach z Wisłą, gra w Ekstraklasie i też trochę w Europie się pokazał. To jednak jeszcze małe sukcesy, tym bardziej wygranie więc pozycji pierwszego w Podbeskidziu, odebranie jej innemu utalentowanemu, też warto zauważyć, życząc dalszych sukcesów; jakkolwiek te - mogą powiększyć jeszcze liczbę tych, co to po odejściu z Zagłębia zaszli wyżej (w przeciwieństwie do klubu, począwszy np. od L. Ojrzyńskiego; to ciekawe, ale wydaje się, że ci, co nie mieli łatwego życia np. z kibicami w Sosnowcu często po odejściu pokazywali się dobrze; ci, co byli hołubieni, jakoś niknęli). W każdym razie, póki co, odnotujmy ten mały sukces W. Filipiaka



oczywiście , Panu koledze o Fabisiaka nie Filipiaka chodziło ;)

a w zestawieniu wymienionych Wielkich lub Większych bramkarzy naszego klubu brakuje mi Marka Bębna.

Oczywiście, to nie czepianie się :)

I zaskakująca- ale też słuszna teza - "to ciekawe, ale wydaje się, że ci, co nie mieli łatwego życia np. z kibicami w Sosnowcu często po odejściu pokazywali się dobrze; ci, co byli hołubieni, jakoś niknęli)"
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Blajpios 2017-09-25, 9:02 pm

w
GrubyPerez napisał(a):(...)
oczywiście , Panu koledze o Fabisiaka nie Filipiaka chodziło ;)

a w zestawieniu wymienionych Wielkich lub Większych bramkarzy naszego klubu brakuje mi Marka Bębna.

Oczywiście, to nie czepianie się :)

I zaskakująca- ale też słuszna teza - "to ciekawe, ale wydaje się, że ci, co nie mieli łatwego życia np. z kibicami w Sosnowcu często po odejściu pokazywali się dobrze; ci, co byli hołubieni, jakoś niknęli)"

Wyciąłem mój wpis z cytatu (a przez to i "ucierpiał" Kol. Anakin, bo też skasowałem, żeby nie powiększać zamieszania) - otóż, wyciąłem mój, by nie "czynić nacisku, wręcz przemocy" z moimi tezami, wystarczająco już opisanymi. Teraz tylko bowiem chcę napisać co do - słusznych! - uwag, jakie wpisał Kol. GrubyPerez wskazując moje pomyłki. Pomyłki, które były dla mnie kolosalnym zaskoczeniem, że są - ale faktycznie, słusznie zauważone, dzięki. Nie mogę się nadziwić, jeżeli chodzi o wpisanie na końcu Filipiaka. Oczywiście, że chodziło mi o W. Fabisiaka. Fakt, że ja akurat cenię sposób prowadzenia Cracovii przez tego właściciela, podczas gdy wielu go nie docenia albo wręcz poniża. Może w tym punkcie nastąpiło "zaiskrzenie i przejście na inne nazwisko z tej litery"? Natomiast z Bębnami to jeszcze większe oczy zrobiłem, bo do teraz nie mogę pojąć jak to się stało - i przyznam się ze wstydem, ale dokładnie sprawdzałem dwa razy, "bo może i Kol. GrubyPerez się pomylił"? To znaczy - i tu mam hipotezę, jak to się stało, ale i tak mi głupio. Mianowicie, przez chwilę zastanawiałem się, czy obu Bębnów nie umieścić, ojca i syna, ale w końcu uznałem, że "niestety", ale syna trzeba usunąć, bo jednak nie spełniony to talent, ale nie błysnął jakoś tak w Zagłębiu, choć Zagłębiak, by umieścić na liście. No i pewnie - to nieszczęsne M. Bęben jako Marcina usunąłem a on tam jako Marek figurował. No i stało się - i głównie z tego powodu wpisuję, choć dzięki za zauważeni obu pomyłek, plus dzięki za uważną lekturę.
Hm. To jeszcze tylko - ciesząc się z wyłuskania też tej tezy o tym, jak w ostatnich latach rozwijali się zawodnicy odchodzący z Zagłębia - dodam, że mam nadzieję, iż ktoś podzieli też smutek, iż Zagłębie nie wykorzystało tej bramkarskiej szansy, by zapisać się jako ośrodek naprawdę ważny i rozwojowy na mapie kunsztu piłkarskiego tak cennego, bo bramkarskiego w całej Polsce. :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-09-25, 9:35 pm

Jeszcze trochę a wolny będzie Probierz a w konsekwencji może Kurdziel będzie do wzięcia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez maniek-75-75 2017-10-01, 7:07 pm

ohohoho ... bardzo pięknie :) za Magiere ty siwa cioto ! :) piłkarze nie mają usmiechu na twarzy ... k***a brak słów ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-10-17, 3:36 pm

48-letni Tomasz Kulawik został nowym trenerem drugoligowego MKS-u Kluczbork. Szkoleniowiec związał się z klubem kontraktem do czerwca 2018 roku.

Zastąpi on Łukasza Ganowicza, który tymczasowo pełnił obowiązki pierwszego trenera po zwolnieniu Andrzeja Konwińskiego.

Kulawik ostatnio pracował w trzecioligowym Podhalu Nowy Targ. W przeszłości był trenerem m.in. Wisły Kraków, Okocimskiego KS-u Brzesko oraz Olimpii Zambrów.
http://www.90minut.pl/news/281/news2818 ... zbork.html
Jestem bardzo ciekaw jak się Tomkowi powiedzie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez xenon 2017-10-18, 8:37 pm

Za rok 30 rocznica śmierci Włodzimierza Mazura, może by jakąś komunistyczna nazwę ulicy zmienić na jego nazwisko i na bloku zrobic mural z jego wizerunkiem, to jest cena około 50 tyś więc przez rok da się uzbierać wśród kibiców i firm.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez Tomcjo 2017-10-18, 8:47 pm

Mam lepszy pomysł . Jedna z nowych trybun nazwać im Mazura i dać tam jakas tablice .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez slawekchicago 2017-10-18, 8:50 pm

cokolwiek by nie bylo to zbyt wiele do myslenia dla prezesa i dyrektora .To oni sa zywe legendy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Wieści dotyczące naszych bylych pilkarzy i trenerów

Postprzez August 2017-10-18, 9:11 pm

Tomcjo napisał(a):Mam lepszy pomysł . Jedna z nowych trybun nazwać im Mazura i dać tam jakas tablice .

Jak trybun wystarczy. Pierwsza będzie im. Jose Arkadio, druga im. Prezesa Wszechczasów, trzecia im. Najlepszego Dyrektora Sportowego w Polsce a czwarta im. Wybitnego Kierownika drużyny. Gdzie tam Włodkowi do nich. :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo