Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez bbartek 2017-10-15, 5:36 am

Byłem optymista co do zatrudnienia Trenera Dudka i nadal mam nadzieje ,że potrafi udowodnić swoje trenerskie aspiracje, ale:
- po żadnym z dotychczasowym meczu nie usłyszałem ,że gramy słabo i wiele rzeczy należy poprawić .
Jeżeli to jest prawda( dobra gra, ambicja) to dlaczego jesteśmy najsłabiej punktująca drużyna 1- ligi?
- każda konferencja po meczach to podziekowanie za ambicje i walkę dla zawodników. Jeżeli zawodnicy sa ok to znaczy, że w taktyce, doborze składu jest coś nie tak..
Ten sam komunikat po każdym meczu powoli stawiaTrenera jako osobe mało wiarygodna w stosunku do zawodników ( wiedza najlepiej, że zagrali słabo) i wobec kibiców,
- nie widać żadnej poprawy w grze obronnej .
Niestety PR i brak wyrazistości ( charyzmy) u Trenera Dudka przeważają nad sportową, prawdziwą ocena możliwości drużyny.
Czym to jest spowodowane zostawiam do oceny uczestnikom Forum.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am


Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez novack 2017-10-15, 6:11 am

Z Chrobrym gramy bez Nowaka (kartki) czyli najpewniej czeka nas eksperymentalny skład młodzików w środku pola 3XM, Milewski, Mularczyk, Makowski i to będzie gra na tzw. udo, "abo się udo, abo się nie udo". A może Banasiakowi dać szansę w środku, bo żaden z niego skrzydłowy? A gdyby tak Sanogo zagrał na rozegraniu, a Lewy z Makengo w ataku...
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-10-15, 12:53 pm

Kol. Novaku - trafnie i profesjonalnie z jedną niepewnością - Makowski
opuścił boisko na Bytovii - nie wiadomo czy będzie gotowy na środę
natomiast Maekengo + Lewy jestem bardzo za.
Banasiak na pewno to nie jest skrzydłowy wg naszych standardów ale
może by rozegrał coś w meczu z Chrobrym - bo mam pewniaka innego
a mianowicie grajek który grał w Zagłębiu na 8 pozycjach nie bardzo
potrafi nogą ale i ręka też próbuje w meczu z Bytovią - nie zastąpiony
Łuczak.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez August 2017-10-15, 9:25 pm

Po „Mieście” już krąży płota, że Dudkowi teketubisie mają powiedzieć pa pa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Blajpios 2017-10-15, 10:44 pm

August napisał(a):Po „Mieście” już krąży płota, że Dudkowi teketubisie mają powiedzieć pa pa.
Tęsknota za Magierą czy też stosowne przygotowania trwają, bo Zagłębie ma na to czas? Czy czas na to, by "otrzeć się o Złotą Piłkę", czyli jak Lewandowski powiedział "le cabaret" - czy po staremu"Wielki Szu"?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez novack 2017-10-16, 7:34 am

Cytując klasyka "pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz" no to Dudek już je zrobił. Mój kredyt zaufania właśnie się skończył. Nie widzę żadnych pozytywnych efektów jego pracy, widzę natomiast niekonsekwencję w tym co mówił na spotkaniu i tym co robi, np. twierdził, źe system 4-4-2 jest nudny i tak grać nie będziemy, a jednak teraz 2 napastników wystawił (moim zdaniem słusznie). To wskazuje, że facet już nie panuje nad tym co robi i szuka po omacku. Jedyną zasługą Banasika jaką dostrzegłem, to fakt, że w kilku sparingach sprawdził Niuńka na prawej obronie i każdy kto to widział potwierdzi, że wypadał na tej pozycji rewelacyjnie. Była szansa na to, że będziemy mieć dwóch najlepszych bocznych obrońców w lidze, do tego podpartych solidnymi skrzydłowymi, Wrzesińskim i Nawotką. Co z tą wiedzą robi Dudek? Na prawą obronę wystawia nawet nie wiem kogo, a Niuńka wypuszcza na pastwisko w a klasie, gdzie jakiś Janusz kasuje go chamsko, kontuzja i runda stracona. Niuniek to nie jest zawodnik, który musi udowadniać swoje umiejętności w a klasie, tam niech Dudek sprawdza sobie Mozlerów i Pikuli, Niuniek potrzebował tylko zdrowia i treningu! Dudek raczej już tego nie pociągnie sportowo do przodu, ale układ towarzyski pewnie nie da mu zrobić krzywdy. A tak z innej strony ciekawe jak ma podpisany kontrakt, czy jemu też będziemy wypłacali przez dwa lata "stan spoczynku"?
Wie ktoś co było powodem rozstania z Wasikiem?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez xenon 2018-03-31, 9:35 pm

xenon napisał(a):Myślę, że Dudek wiele nie zwojuje w klubie i czas zatrudnić jakiegoś zagranicznego trenera nie skażonego naszym środowiskiem trenerskim.

To pisałem w sierpniu i się nie myliłem
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez novack 2018-03-31, 9:38 pm

xenon napisał(a):
xenon napisał(a):Myślę, że Dudek wiele nie zwojuje w klubie i czas zatrudnić jakiegoś zagranicznego trenera nie skażonego naszym środowiskiem trenerskim.

To pisałem w sierpniu i się nie myliłem

I co z tego? Teraz spokojnie czekaj na relację live z wtorkowego podpisania nowego kontraktu z Dudkiem i dziękuj Bogu, że nie znamy kwoty!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5683
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez xenon 2018-03-31, 9:43 pm

to czy on będzie trenerem czy inny figurant to bez znaczenia jak wszystko co złe odbywa się w pokojach budynków Miasta i klubu.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2018-03-31, 9:45 pm

Tradycja . Jaroszewski przedłuża kontrakt . Potem zwalnia delikwenta a płaca sosnowiczanie z własnej kasy . Po raz kolejny
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez bolo73 2018-03-31, 11:05 pm

Tomcjo napisał(a):Tradycja . Jaroszewski przedłuża kontrakt . Potem zwalnia delikwenta a płaca sosnowiczanie z własnej kasy . Po raz kolejny


I co w związku z tym? Ano to, że każdy pisze co mu na sercu leży, ale jesteśmy bierni w działaniu a moglibyśmy wiele. Ot Polska, każdy narzeka, ale chętnych do działania brak. Przykłady można by mnożyć zaczynając od polityki i ataków zewnętrznych na Polskę, ale to nie ten temat. Pisałem już kiedyś coby się zorganizować i zacząć działać albo po prostu olać temat bo szkoda czasu i nerwów.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez August 2018-03-31, 11:14 pm

bolo73 napisał(a):ale jesteśmy bierni w działaniu a moglibyśmy wiele.

Zacznij zatem działać sam i zaproponuj konkretne działania innym. Przypominam przy tym, że inni, którzy naorawdę coś robili byli potem zastraszani.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez zag23 2018-04-01, 12:16 am

Na stronie klubowej powinna byc ankieta czy Dudkowi powinno sie oferować nowy kontrakt ? hmm wg mnie on nie zasługuje na to a za pare spotkań moze stracic prace jak spadniemy na 13 lub 14 miejsce w lidze no chyba że zaczniemy grac tiki take ;) i zdobywac 3 pkt mecz po meczu..dobra to był prima aprilisowy zarcik ;)
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez August 2018-04-01, 7:02 am

W jakimkolwiek działającym na cokolwiek profesjonalnym poziomie klubie nie byłoby absolutnie żadnej mowy aby na tym etapie rozgrywek przedłużać kontrakt trenerowi tak aktualnie bezbarwnie grającej drużyny. Aczkolwiek idąc w drugą stronę nie powinno być mowy o zwolnieniu gościa. Powinien dograć kontrakt do końca a ocena czy warto przedłużać czy nie powinna być gotowa najpóźniej w maju.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2018-04-01, 7:02 am

Dudek " nieźle sie pokazaliśmy fizycznie , zwłaszcza w drugiej połowie "
Fizyczny to ty jesteś bo umysłowy to wcale . Pajacu
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony