prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2017-10-01, 6:06 pm

Jaroszewski jest juz tylko kotwicą która ciągnie Zagłębie na dno . Jesli to on z kumplami bedzie odpowiadał za wiosenne przygotowania i zmiany kadrowe to spadek mamy jak w banku . Juz przed sezonem wiedziałem ze bedzie źle . Straszyłem przykładem Zagłębiaka Dąbrowa Gornicza ktory po wymianie całej drużyny zamiast awansować to spadł . Niestety ze bedzie az tak źle to nie przewidziałem . Liczyłem ze wiosna bedzie duzo lepsza ale z tymi dyletantami to nie ma na to szans .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-10-01, 6:43 pm

Taka filia jak i centrala. Ostro w dół.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-10-01, 6:56 pm

August napisał(a):Taka filia jak i centrala. Ostro w dół.

Może jak istnieje definicja ,,polska myśl trenerska,, to teraz trzeba wprowadzić pojęcie ,,polska myśl prezesowania,,?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-10-02, 10:55 am

W stolycy zaczął się chyba stan wrzenia skoro tamtejsze grajki dostały już w czajnik
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2017-10-02, 11:18 am

August napisał(a):W stolycy zaczął się chyba stan wrzenia skoro tamtejsze grajki dostały już w czajnik

Podobno oszczędzili tylko trenera. Może tym naszym kalekom też przydałby się taki wstrząs? :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pyla 2017-10-02, 10:45 pm

Nie pobili tylko ostrzegawczo dali każdemu z liścia ;-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez turku 2017-10-02, 10:59 pm

pyla napisał(a):Nie pobili tylko ostrzegawczo dali każdemu z liścia ;-)
Nie dali z liścia tylko rozliczyli się fizycznie :?
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez RUDI 2017-10-03, 8:58 am

pyla napisał(a):Nie pobili tylko ostrzegawczo dali każdemu z liścia

Jesień w kalendarzu, to i "liście lecą" :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez patrios91 2017-10-03, 9:06 am

August napisał(a):Na spotkaniu nie byłem bo po prostu z pracy nie zdążyłem. Czego właściwie specjalnie nie żałuję bo jak dotychczas słowa Prezesa raczej radziej niż częściej pokrywały się z rzeczywistością. Jak ktoś chce wiedzieć jaka jest sytuacja Zagłębia to sobie zawsze może obejrzec legalnie dokumenty spółki w krajowym rejestrze sądowym gdzie można przeczytać ze strata na koniec roku bilansowego wynosiła chyba że 4 bańki, kapitały własne są ujemne a zadłużenie to ok. 6 baniek. A co roku walne musi podejmować uchwakę co do dalszego istnienia spółki a klub już by dawno zdechł gdyby nie kasa z miasta. W tym toku 3 mln 100 tys zł podwyższenia kapitału w styczniu. Klub najczęściej na przełomie roku ma chwilowe problemy z regulowaniem platnosci w oczekiwaniu na miejską kroplówkę. Na akademię klub daje w formie darowizny 500 tys. zł rocznie. Mówił o takich rzeczach Prezes? To sprawy jawne

Przecież zbawca Jaroszewski nie tak dawno twierdził, że wyciąga Zagłębie z finansowego dna i uniezależnia klub od miasta. Marcin?! No co Ty?! :twisted: Znowu kłamałeś? :-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2017-10-04, 2:50 pm

Na spotkaniu ze sztabem Pan Prezes ( lub Pan Trener ) w obecności Pana Dyrektora Stanka poinformował, źe Angol jeszcze w tej rundzie zostanie sprzedany do Hiszpanii, a Zagłębie na tym jeszcze zarobi. Tymczasem w dzisiejszym Sporcie Pan Dyrektor informuje, źe Angol być może zostanie wypożyczony, a to już zupełnie co innego niż sprzedaż i o zysku już raczej nie ma mowy. Jakoś nie jestem zdziwiony różnicą między słowami Pana Prezesa, a faktami.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-10-05, 6:35 am

novack napisał(a):Na spotkaniu ze sztabem Pan Prezes ( lub Pan Trener ) w obecności Pana Dyrektora Stanka poinformował, źe Angol jeszcze w tej rundzie zostanie sprzedany do Hiszpanii, a Zagłębie na tym jeszcze zarobi. Tymczasem w dzisiejszym Sporcie Pan Dyrektor informuje, źe Angol być może zostanie wypożyczony, a to już zupełnie co innego niż sprzedaż i o zysku już raczej nie ma mowy. Jakoś nie jestem zdziwiony różnicą między słowami Pana Prezesa, a faktami.

Bo Hiszpanów nie stać na zakup grajka takiego formatu jak nasz Angol. Tym bardziej że to wynalazek samego Stanka co zapewne podnosi cenę rynkową :lol: Choć nie zdziwię się jak dadzą radę zrobić ściepę w Poraju a nie w Madrycie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez patrios91 2017-10-05, 8:26 am

August napisał(a):
novack napisał(a):Na spotkaniu ze sztabem Pan Prezes ( lub Pan Trener ) w obecności Pana Dyrektora Stanka poinformował, źe Angol jeszcze w tej rundzie zostanie sprzedany do Hiszpanii, a Zagłębie na tym jeszcze zarobi. Tymczasem w dzisiejszym Sporcie Pan Dyrektor informuje, źe Angol być może zostanie wypożyczony, a to już zupełnie co innego niż sprzedaż i o zysku już raczej nie ma mowy. Jakoś nie jestem zdziwiony różnicą między słowami Pana Prezesa, a faktami.

Bo Hiszpanów nie stać na zakup grajka takiego formatu jak nasz Angol. Tym bardziej że to wynalazek samego Stanka co zapewne podnosi cenę rynkową :lol: Choć nie zdziwię się jak dadzą radę zrobić ściepę w Poraju a nie w Madrycie

I pieniądze na wysokiej klasy rozgrywającego, na wysokim kontrakcie i jakości poszły w pizdu... Teraz tylko zamrozić wypłaty do końca sezonu Stankowi i Jaroszewskiemu i może w części się zwróci. Zły pomysł? Fajnie się rozp... cudze pieniądze.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2017-10-05, 10:43 am

patrios91 napisał(a):. Teraz tylko zamrozić wypłaty do końca sezonu Stankowi i Jaroszewskiemu i może w części się zwróci. Zły pomysł? Fajnie się rozp... cudze pieniądze.

Prezes w nagrodę za skuteczne kontynuowanie procesu marnowania pieniędzy wiosną dostał podwyżkę. A jak wieść gminna niesie Stanek zarabia jeszcze więcej bo kilkanaście tysięcy zł miesięcznie. Dlatego nie liczyłbym na wyciąganie wobec nich jakichkolwiek konsekwencji finansowych. Wręcz przeciwnie. Jak już poznaliśmy sie na Prezydencie, prędzej wynagrodzi finansowo chłopakom trudne chwile.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez django 2017-10-05, 12:16 pm

August napisał(a): A jak wieść gminna niesie Stanek zarabia jeszcze więcej bo kilkanaście tysięcy zł miesięcznie.


Ogarnia tyle etatów, że mu się należy :)
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2017-10-05, 12:53 pm

August napisał(a):Jak już poznaliśmy sie na Prezydencie, prędzej wynagrodzi finansowo chłopakom trudne chwile.

Nie tylko finansowo. Dodatkowo co weekendzik standartowo poczęstuje na swojej działce karkóweczką i kiełbachą z grilla, plus flaszeczka na łeb, co by się chlopaki odstresowały od tego kibicowskiego piermandolenia :lol:

Tak szczerze to wqrwia mnie to tolerowanie przez Chęcińskiego niekompetencji w (podobno) jego Ukochanym Zagłębiu. Nie ma to jak poświęcić klub w imię fałszywie pojętego koleżeństwa.

Co do Christovao przypomnę, że jak był on testowany w Zagłębiu Stanek określał tego zawodnika jako "FENOMENALNEGO". Tak tak, to są słowa Stanka. Teraz okazuje się że Alex "nie spełnia oczekiwań sztabu". Ponadto to Stanek osobiście odpowiada za transfer tego napastnika i brak wiedzy w klubie o nie posiadaniu przez niego paszportu UE.
Ale jak widać za takie "pierdoły" w tym klubie nadal się jest świętą krową :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników