Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Michał_Wwa 2017-09-22, 7:22 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Zastanawiam się od pewnego czasu - czy nie lepszym rozwiązaniem było by
podpisanie Ktr z Łukaszem Surmą do czerwca 2018.


A czy on nie przeszedł właśnie na emeryturę?
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/katowickisport-pl-pilka-nozna-nice-i-liga,felieton-leszka-blazynskiego-o-lukaszu-surmie,artykul,814859,1,12452.html

Jedynym plusem zatrudniania emeryta byłoby chyba tylko to że nie trzeba by mu płacić jakby nie wypalił jak S.Dudkowi...No i emeryt dorabiający do emerytury zazwyczaj jest tani.. :) Ja tam nie jestem zwolennikiem zatrudniania 40-latków zawsze to ryzyko stworzenia zalążku grupy zwalniającej trenerów

Wg mnie pozycję defensywnego pomocnika mamy naprawdę dobrze obsadzoną, jest Banasiak który zdrowy dobrze się prezentuje i są młodzi Makowski i Milewski. Młodzież ma duże wahania formy ale statystycznie przynajmniej jeden powinien konkurencją dopingować Banasiaka do dalszego rozwoju. Już lepiej jakiegoś młodego kreatywnego playmakera coby się przyuczał przy Nowaku jako jego następca...chociaż może Mularczyk podoła? Dla niego chyba trener nie znalazł optymalnej pozycji, nie jest raczej typowym skrzydłowy..dla mnie to taka 10 raczej za napastnikiem grająca się szykuje
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-09-23, 8:32 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Zastanawiam się od pewnego czasu - czy nie lepszym rozwiązaniem było by
podpisanie Ktr z Łukaszem Surmą do czerwca 2018. Dwie sprawy - pierwsza
na pewno gra środkowej linii Zagłębia wyglądałaby lepiej po drugie młodzi
zawodnicy mieliby okazję do nauki rzemiosła od doświadczonego zawodnika
może krótko ale jednak szansa by była.
Pozdrawiam
Tadeusz

Srać do własnego podwórka? Nieeee. To już przerabialiśmy :) Niech pan sobie poczyta o w/w panu w prasie i wywnioskuje czy warto zatrudniać 100-razy gorszego od Dudka awanturnika i psa na pieniądze.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Michał_Wwa 2017-09-23, 3:11 pm

Z tego co pamiętam z Wisły Kraków której jest wychowankiem został dość szybko pogoniony bo nie umiał trzymać gęby na kłódkę, potem w Ruchu i Legii było już lepiej.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-23, 3:44 pm

Szanowny Duecie Warszawski - a szczególnie Patrios - Panowie proponuje
Wam troszkę pokory i zastanowienia się co piszecie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2017-09-23, 5:04 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Duecie Warszawski - a szczególnie Patrios - Panowie proponuje
Wam troszkę pokory i zastanowienia się co piszecie.
Pozdrawiam
Tadeusz



Ale cóż takiego złego w/w koledzy napisali? Że prawdę? Zatrudnienie Surmy to nie byłoby nic innego jak ślepe powielanie wielbłądów...

Nie stało się źle , że akurat jego u nas nie ma
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Michał_Wwa 2017-09-25, 10:08 pm

Spokojnie Panie Tadziu, dyskutujemy sobie kulturalnie, a Pan nas atakuje nie przedstawiając ze swojej strony sensownych argumentów za zatrudnieniem Surmy. Ja podtrzymuję, że akurat Surma nie byłby istotnym wzmocnieniem dla Zagłębia, bo:
po pierwsze pozycja defensywnego pomocnika jest nieźle obsadzona (Banasiak dobrze zaczął sezon, potem kontuzja ale wg mnie to może być taki drugi Matusiak sprzed 2-3 lat jak mu się jeszcze dla Zagłębia chciało grać, ten sam dobry przegląd pola + mocny strzał z dystansu, do tego młodzi Milewski i Makowski reprezentanci młodzieżowi kraju) i wątpię czy byłby on w stanie wygrać z nimi rywalizację,
po drugie z 10 lat temu Surma był naprawdę solidnym, może nawet wyróżniającym się ligowcem, a dziś obiektywnie mówiąc w wieku 40 lat ciężko jest organizm oszukać wydolnościowo, I liga może być nawet bardziej wymagająca kondycyjnie od extrak(l)asy bo i meczy więcej i chyba więcej biegania mniej techniki. Proszę sobie przypomnieć Sebastiana Dudka rok, dwa temu który w wieku 36-37 lat technicznie sobie świetnie radził ale miał problemy z dograniem pełnych 90 minut,
po trzecie jeśli mamy już zatrudnić doświadczonego wyjadacza to bardziej potrzebny jest wg mnie na pozycję stopera, wspomniany niedawno w innym wątku Wołąkiewicz (ocierał się o reprezentację i mimo wszystko bliżej 30-tki niż 40-tki) dałby drużynie więcej spokoju w defensywie,
no i po czwarte wspomniany przez kol Patriosa aspekt charakterologiczny, gość może i ma cechy przywódcze, ale jeśli w ślad za tym nie pójdą umiejętności czysto sportowe wątpię czy szatnia uzna go jako lidera. Jest niepokorny i istnieje obawa, że zepsuje atmosferę w szatni jak wcześniej Dudek z Markowskim.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2017-09-25, 10:53 pm

Jak już mielibyśmy iść w program 40+ to wolałbym Berensztajna. Niewiele starszy od Surmy a sorawdził się już q Zagłębiu. A na poważnie gadka o zatrudnieniu Surmy to już pieprzenie głupot a nie wymiana poglądów
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-26, 12:12 pm

Szanowni Panowie - jest to mój ostatni wpis a to z powodu iż mój wpis
nie był czytany ze zrozumieniem - i tak Panowie macie patent na
słuszność w sprawie w co ja wątpię a po drugie i ostatnie co ja nie
akceptuję - obrzucanie drugich osób inwektywami.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez bbartek 2017-09-26, 12:38 pm

Proponowałem już na Forum aby "podejść" do Nowaka z Ruchu pod katem nawet nastepnego sezonu, jeżeli nie uda sie wcześniej.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Michał_Wwa 2017-09-26, 8:21 pm

bbartek napisał(a):Proponowałem już na Forum aby "podejść" do Nowaka z Ruchu pod katem nawet nastepnego sezonu, jeżeli nie uda sie wcześniej.


A ten Nowak z Ruchu to rozgrywający? Jeśli tak to jestem za, mógłby grać zamiennie z naszym Nowakiem (Tomkiem) rywalizacja jak powszechnie wiadomo jest motorem do rozwoju. A tak nasz kapitan mający monopol na rozgrywanie przysiadł ostatnio na laurach..

Stoper (albo stoperzy) i właśnie rozgrywający - to chyba pozycje wymagające jak najszybszego wzmocnienia.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-09-27, 4:40 am

Michał_Wwa napisał(a):Stoper (albo stoperzy) i właśnie rozgrywający - to chyba pozycje wymagające jak najszybszego wzmocnienia.

Spokojnie, bez nerwów. Odpali się youtuba w zimę to może kogoś się znajdzie... :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-09-27, 6:59 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Duecie Warszawski - a szczególnie Patrios - Panowie proponuje
Wam troszkę pokory i zastanowienia się co piszecie.
Pozdrawiam
Tadeusz

Jestem świadom tego co napisałem i napiszę to ponownie jeśli zajdzie taka potrzeba. Zatrudnienie Surmy to sabotaż nie mniejszy niż trzymanie na stołkach naszego, słynnego trio. Myślę, że zanim się rzuci czyjąś kandydaturę, warto sprawdzić jego "piłkarskie" osiągnięcia w większości klubach, w których grał. Więc tak jak pan napisał panie Tadeuszu, czas na zastanowienie, a później pokorę ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Blajpios 2017-09-27, 2:55 pm

dziś rano Kol. patrios91 wpisuje opinię zacytowawszy wpis, jaki dał Kol. TadeuszWisniewski kilka dni temu
patrios91 napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Duecie Warszawski - a szczególnie Patrios - Panowie proponuje
Wam troszkę pokory i zastanowienia się co piszecie.
Pozdrawiam
Tadeusz

Jestem świadom tego co napisałem i napiszę to ponownie jeśli zajdzie taka potrzeba. Zatrudnienie Surmy to sabotaż nie mniejszy niż trzymanie na stołkach naszego, słynnego trio. Myślę, że zanim się rzuci czyjąś kandydaturę, warto sprawdzić jego "piłkarskie" osiągnięcia w większości klubach, w których grał. Więc tak jak pan napisał panie Tadeuszu, czas na zastanowienie, a później pokorę ;-)

ale warto chyba zauważyć, że to nie był ostatni wpis, jaki dał Kol. TadeuszWisniewski, bo jest jeszcze wypowiedź naprawdę świeża, z wczorajszego popołudnia
Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowni Panowie - jest to mój ostatni wpis a to z powodu iż mój wpis
nie był czytany ze zrozumieniem - i tak Panowie macie patent na
słuszność w sprawie w co ja wątpię a po drugie i ostatnie co ja nie
akceptuję - obrzucanie drugich osób inwektywami.
Pozdrawiam
Tadeusz

Warto zauważyć ten wpis, bo choć nie jest jasne, czy to tylko "pożegnanie w tym wątku", czy w ogóle z Forum, to po pierwsze - można mieć nadzieję, że jednak śledzi Kol. TadeuszWisniewski, co dalej w tej dyskusji i chce pozytywnej reakcji - a z drugiej strony, chyba z racji dotychczasowego zaangażowania, na chwilę relfeksji ten wpis zasługuje.
Zaś rzecz jest bardziej złożona aniżeli sama kwestia: czy propozycja zatrudnienia Ł. Surmy ma sens, jest to bezssens, czy wręcz dokopywanie Zagłębiu? Wczoraj zacząłem pisać odpowiedź, wyższa dłuższa - no i straciłem ją nie zauważywszy wylogowania, więc już nie miałem czasu ponowić. Zacząłem ją od przeproszenia dla Kolegi TadeuszWisniewski — że wcześniej, choć miałem po odpowiedziach do niego skierowanych impuls, by interweniować, to jednak zaniechałem. Kiedyś wcześniej natomiast akcja tego typu przyniosła zadowalający sukces, bo po proteście wyraźnym, jedna z osób tutaj słusznie szanowanych, która "poleciała za mocno": nie do końca co prawda zgodnie z żądaniami odwołała swoje inwektywy ale jednak pośrednio w jakiejś wystarczającej mierze - tak. Dlatego przepraszałem, w pewnym sensie teraz dopiero to czynię skutecznie, bo wczorajsze "zjadł internet" - bo może niepotrzebnie zaniedbałem interwencji, choć nie do końca tego jestem pewien, czy niepotrzebnie.
Tu wyjaśnienie może istotne zwłaszcza dla Kolegi TadeuszWisniewski. Różnica bowiem względem tamtego wystąpienia, gdzie słusznie była - nie tylko moja - opozycja na Forum jest taka, że podówczas wulgaryzmy, to były wręcz wyzwiska skierowane bezpośrednio do drugiego uczestnika Forum. Natomiast w tym wypadku, jednak proszę zwrócić uwagę, też proszę, by zauważył to Kol. TadeuszWisniewski: jest bowiem jedyną osobą, do której tu się ludziska zwracają per "Pan" na tym Forum. Zwłaszcza, gdy idą w ruch wulgaryzmy. Także tak było w tym wypadku. NIe chcę od tego bynajmniej odciągać, uważam to za piękne, że tak się honoruje - o ile wiadomo - najstarszego Forumowicza, przynajmniej jednego z najstarszych, który włączając się do Forum nie uciekł się do nicku typowego, tylko nadał mu formę pozwalającą przypuszczać, że jest to przedstawienie "z imienia i nazwiska" wprost, nie tylko symbolicznie (jak to można było przypuszczać, należało brać pod uwagę przy nickach typu Marek Adamczyk, MirosławSmyła, z całym szacunkiem dla tych Forumowiczów, także jeżeli to prawdziwe byłyby profile tych osób - to jednak zawodowo związanych z Klubem, więc trochę innych). Tak też - mimo wszystko - jednak i tym razem potraktowano, również, oprócz wulgaryzmów użytych, Kolegę TadeuszWisniewski.
Tak było - i przy tym wypadku, że dla większości Kolegów ta opinia, może nie pierwszy raz, wyglądała na opinię człowieka żyjącego z dala, żywiącego piękne uczucia się i przejmującego Zagłębiem, ale dalekiego od realiów Klubu dziś; taki kompletny odlot - mogli kwitować tę opinię, nie pierwszy raz. Przyznam, że w zakresie "czysto merytorycznym co do zatrudnienia tego zawodnika" - to opinia była bliska mojej, jakkolwiek głównie z raci perypetii dopiero niedawnych z szatnią i starszymi zawodnikami plus ogólnie powstające pytanie, czy to, że przydałby się doświadczony zawodnik może być równoznaczne z myślą, że zatrudnimy wręcz "dorabiającego do emerytury nie prezentującego już pełni możliwości i zupełnie w historii z Zagłębiem nie związanego". W moim odczuciu - to raczej nie ma sensu. Niezależnie od tego, jak bardzo zaskoczyła mnie tak skrajna opinia o Ł. Surmie. Przyznam, że przyjąłem ją z zaskoczeniem, bo dotąd jawił się raczej jako nie latający z kwiatka na kwiatek, mocno z jednym klubem związany i szanowany. Tak więc - może to na koniec wyskoczył problem podobny do S. Dudka, ale zasługi dla Legii miał przecież większe? Może to problem, na który zwracałem uwagę przy S. Dudku, aczkolwiek należąc do zdecydowanych jego krytyków po potraktowaniu w telewizji P. Mandrysza (a przypominałem już wtedy, że wcześniej podobnie zagrał przeciw O. Lenczykowi, który jednak zdobywszy Mistrzostwo Polski miał silniejszą pozycję niż jeden z epizodycznych uczestników tej walki i Śląsk miał tyle rozumu, że odpuścił raczej zawodnika). Niemniej, problem jest, że trochę też się relacje zmianiają, jeżeli chodzi o "trenegra generała wszechwiedzącego" i zawodników; tego może i P. Mandrysz się już uczy, te pewne zmiany następują w realiach piłkarskich i to może być współprzyczyną, że piłkarze wybrali S. Dudka w plebiscycie a przejawem w jakimś stopniu i tej tendencji jest i wywiad R. Lewandowskiego na temat Bayernu). Tak więc, i tak jeszcze do końca nie jestem przekonany nawet po tak zdecydowanych wypowiedziach - niemniej jako prawdopodobne je zanotowałem, skoro wygłaszają je Forumowicze, których szanuję.
Tutaj - najpierw szczególnie do Kolegi Tadeusz Wisniewski: tymczasem rację miał Kol. Michał_Wwa, pisząc mniej więcej "my dyskutujemy merytorycznie odpowiadając na Pana tezę a Pan zupełnie nie podejmuje tej dyskusji" - bo odpowiedzi tego typu na odpowiedź "Duetu Warszawskiego" nie było.
No, ale - tu najpierw szczególnie do pozostałej młodzieży Forumowe: prawie wybuchnąłem śmiechem, jak czytałem to zdanie, bo początek jego jest - specjalnie przed chiwlą ominięty przeze mnie w cytacie - może jeszcze bardziej odjechany, jak pomysł z Ł. Surmą. "My dyskutujemy tu kulturalnie". Serio? Lekceważące wypowiedzi o emerytach, stwierdzenia o "sraniu", to "kulturalna dyskusja"? - a potem jeszcze dochodzą np. stwierdzenia podobne, np. "pieprzenie głupot".
Tak, trzeba stwierdzić wyraźnie i sądzę, że na spokojnie Kol. TadeuszWisniewski też zauważy: nie było to obrzuczenie wprost jego lekceważaniem i wulgaryzm nie jego dotyczył. W moim odczuciu, na spokojnie: także wypowiedź o emoerytach,że już są tacy a tacy mieści się akurat w dyskusji merytorycznej, czy jest sens zatrudniać w tym wypadku - podobnie jak dyskusja czy jest sens zatrudnić żółtodzioba, bo "taki typ" może nie odróżnić np sytuacji, kiedy można myśleć o faulu taktycznym. Niedogodnością zaś dyskusji pisanej jest zaś, że nie widząc drugiej osoby, nie da się po intonacji rozróżnić, że ktoś mi jednocześnie komunikuje, że nie uważa mnie za głupca ani zasadniczo wciąż produkującego głupoty, tylko zachowując szacunek do osoby, o tej akurat tezie pisze "pieprzysz głupoty". Niemniej, jeżeli w rozmowie osoby postronne określam wyzwiskami, lekceważę, określam sytuację posługując się wulgaryzmami: to na pewno dyskusja jest kulturalna? Cóż. Nas, starszych, ukształtowano jednoznacznie, tak, że jest jasne: to nie jest kulturalna dysksuja. To trochę podobnie, jak z kwestią dyskusji czasem podnoszonych na temat wydalania gazów fizjologicznych w zamkniętych pomieszczeniach. No, bo przecież, fizjologia, natura, potrzeba organiczna. Podobnie dyskusja z dodatkami "wyrazów emocji", tymi "fizjologicznymi przejawami silnych emocji", jakimi są wulgaryzmy. Dla starszych - to w ogóle dyskusja nie do wyobrażenia nawet, nie tylko nie do podjęcia. Dla młodych - hm, co do gazów fizjologicznych w pomieszczeniu też raczej podobnie, mam nadzieję. Jednak, czy używanie wulgarnych określeń na wydalanie tych gazów, defekację, tudzież ocenę innych ludzi - również jest takim?
Tak więc, chyba trzeba zauważyć, że trochę Kol. TadeuszWisniewski może przejawił nadwrażliwość wobec dyskusji, jaka pojawiła się - na nieszczęście przy pomyśle, który był przezeń traktowany jako chyba osobiste odkrycie. Niemniej - to nie jest tak, że ta kwestia jest tak jednoznaczna, bo to że nie powiemy komuś, iż jest kretynem jeszcze nie przesądza, że już bardzo kulturalnie dyskutujemy. Nadto, także i przy innych odczuciach warto się zastanowić. Faktem jest, że czasami są jakby opinie bardziej "nadające ton" tutaj - i są one wręcz obowiązujące jakby "z licencją na zabijanie", pardon, "z licencją na nieomylność". Fakt, warto by zauważyć - to naturalna tendencja wielu środowisk i zwłaszcza takich, jak forum określonej społeczności. Na to też trzeba wziąć poprawkę. Wszyscy zaś - powinniśmy wziąć poprawkę, że już samo zabieranie głosu w wątkach typu "kogo kupić kogo sprzedać", to na śmieszność nas naraża - a cóż dopiero dłuższe peory i upieranie się przy zdaniu. Któż bowiem z nas tu piszących ma pełne rozeznanie w sytuacji? Któż ma moc sprawczą, że jak napisze "trzeba kupić Ł. Surmę - albo "trzeba kupić młodego, starego, wolnego na rynku": ma moc sprawczą? W takiej sytuacji więc jeszcze łatwiej "odlecieć". To są jednak pewne realia, jakie ma forum. Podobnie - jak do realiów tych należą różne sposóby reagowania, rozładowywania emocji, dzielenia się genialnymi swoimi przemyśleniami. W naturze też forum leży dość daleko posunięta tolerancja: na wpisy, które uważamy za odrealnione, na wpisy drażniące, nader emocjonalne - i nie mogę też żądać traktowania mnie inaczej, niż reszty. Oszem, każdy może powiedzieć "nie ma mojej zgody na to, ja nie będę współuczestniczyć w tym" - i wyłączyć się. Ale też może warto pamiętać - że okazanie takiej tolerancji może mieć tę wartość, że przez swoje wpisy dodaje się też jakiegoś waloru, bogactwa tej grupie zagłębiowskiej, której współuczestnikami są Forumowicze. I może w końcu warto też pokazać wzajemnie, nie tylko że się szanujemy za obecność tego drugiego takim jaki jest, wliczając także i wrażliwość konkretną tego drugiego człowieka - a nie tylko za to, że mamy przed kim swoje opinie i żale "wylać". Kto wie, czy na to nie zareagował Kol. TadeuszWisniewski, że poczuł się nie uszanowany w swoim stylu. I jak napisałem powyżej, nie sądzę, by całkiem w tym nie miał racji, jakkolwiek co do samego pomysłu zatrudnienia Ł. Surmy nie ma racji. Pozdrawiam.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-27, 5:05 pm

Szanowny Blajpiosie - wpis ten zamieszczam z racji szacunku jakim darzę
Kolegę - i tak nie może być tak że ktoś nie chce zrozumieć co druga osoba
pisze - mój wpis należy do kategorii CO BY BYŁO GDYBY - bo miał on miejsce
kiedy Zagłębie zrezygnowało z usług tego zawodnika a sam zawodnik oznajmił
iż kończy z piłka kopaną, Po drugie zamysł mój był taki iż doświadczony zawodnik
grając do czerwca 2018 może pomóc swoim doświadczeniem młodym Kolegom.
I to było tyle co napisałem. A teraz jaka jest moja siła sprawcza w zatrudnianiu
Pana Ł.Surma w Zagłębiu - ŻADNA więc po jakie licho robi się taką zadymę na
24 fajery - jeden z Kolegów nie zdaje sobie sprawy co dla mnie znaczy Klub
Zagłębie Sosnowiec a szkoda. I na koniec nie życzę sobie aby info kierowane
do mnie zawierały jakiekolwiek wulgaryzmy, poniżenia.
Szanowny Blajpiosie - serdecznie pozdrawiam.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez patrios91 2017-09-27, 6:59 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Blajpiosie - wpis ten zamieszczam z racji szacunku jakim darzę
Kolegę - i tak nie może być tak że ktoś nie chce zrozumieć co druga osoba
pisze - mój wpis należy do kategorii CO BY BYŁO GDYBY - bo miał on miejsce
kiedy Zagłębie zrezygnowało z usług tego zawodnika a sam zawodnik oznajmił
iż kończy z piłka kopaną, Po drugie zamysł mój był taki iż doświadczony zawodnik
grając do czerwca 2018 może pomóc swoim doświadczeniem młodym Kolegom.
I to było tyle co napisałem. A teraz jaka jest moja siła sprawcza w zatrudnianiu
Pana Ł.Surma w Zagłębiu - ŻADNA więc po jakie licho robi się taką zadymę na
24 fajery - jeden z Kolegów nie zdaje sobie sprawy co dla mnie znaczy Klub
Zagłębie Sosnowiec a szkoda. I na koniec nie życzę sobie aby info kierowane
do mnie zawierały jakiekolwiek wulgaryzmy, poniżenia.
Szanowny Blajpiosie - serdecznie pozdrawiam.
Pozdrawiam
Tadeusz

Panie Tadeuszu :!: Jeśli uraziłem pana określając pana Surmę "psem na kasę i awanturnikiem" to przepraszam, ale nazwałem rzeczy po imieniu. Może za bardzo zasugerowałem się podobnym powiedzeniem "pies na baby", które z pewnością zostałoby odebrane z humorem gdyż jest bardziej popularne w ojczystej mowie ;-) Z pewnością nie chciałem pana urazić opisując i charakteryzując mocnymi epitetami w/w piłkarza. Nie wiem czy to o mnie chodzi, ale jak coś źle pan odebrał z moich mocnych i dosadnych (jak zwykle) wpisów to wielkie, szczere PRZEPRASZAM ;-)
Zbyt bardzo pana szanuję by nie sprostować owej sytuacji. Aż mi głupio, że ktoś,coś mógł wziąć do siebie i źle odebrać mój wpis, pomimo faktu, że słowa opisują kogoś zupełnie innego. Pan Surma to piłkarz, który wywalcza sobie wysokie kontrakty, później gra poniżej poziomu całej ligi i w przypadku wyciągania w stosunku do jego postawy sportowej jakichkolwiek konsekwencji, wskrzesza bunt w szatni i jest takim samym utrzymankiem jak aktualnie pan Dudek. Taka krótka charakterystyka bez epitetów.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników