Dariusz Dudek - trener Zagłębia (do trzech razy sztuka?)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-08-27, 10:00 am

novack napisał(a):Dobrze, że wypadł nam ten mecz z gipsami, bo teraz bardzo potrzeba drużynie czasu na pracę z nowym trenerem, a po Banasiku jest kupa roboty. Byłem w Częstochowie i odnoszę wrażenie, że już widać efekty pracy Dudka i że on naprawdę ma coś do wdrożenia i przekazania drużynie, ale to chwilę musi potrwać. Ważne, że jest postęp i że idziemy do przodu. Jestem pod wrażeniem gry Mulara, ambitny, szybki, dobry technicznie i co najważniejsze w środku, z doskonałym przeglądem pola, mierzone i celne podania, zero tremy, brawo, brawo, brawo dla Patryka i trenera, że dał mu szansę którą do bólu wykorzystuje. Po powrocie Milewskiego może nam się wytworzyć bardzo ciekawy środek, Milewski, Nowak, Mularczyk (Makowski jakoś mnie nie przekonuje), a gdy do tego dodamy powracającego w dobrej formie Niuńka i być może ostatni transfer w ataku (niech te bramki Lewickiego nie zniechęcą do transferu jeszcze jednego napastnika) to robi się ciekawie. Wydaje mi się, że ta ścisła współpraca z Legią zamyka nam drogę do wypożyczeń (na zdrowych zasadach) z innych klubów, a taki np. Lech ma równie dużo zdolnej młodzieży, która nie łapie się do pierwszej jedenastki i jest wypożyczana, np. taki Tomczyk w Podbeskidziu, oj przydałby się teraz taki twardziel w ataku, ale z tego co już mamy też można zestawić ciekawą jedenastkę. Trochę też na skrzydło nie pasuje mi ciężki i masywny Banasiak. Marzą mi się skrzydła z Żarko i Nawotką po lewej, oraz Niuńkiem i Wrzesińskim po prawej, a do tego ww. środek pola, ech...

Cieszy mnie Twój post, bo nie ukrywam, że wlał otuchę w moje czerwono-zielono-białe serce :) Pomimo iż nadal nie jestem przekonany do nowicjuszów na ławce trenerskiej, to myślę, że warto dać szansę nowemu trenerowi, bo żeby naprawić tą maszynę pod nazwą drużyna Zagłębia Sosnowiec po wuefiście Banasiku potrzeba czasu. Zresztą odnoszę wrażenie, że indywidualnie nie mamy złych zawodników, problemem jest to, że nie tworzą oni zespołu.

Chyba dobrze, że mecz z cygańskimi ścierwami jest przełożony. Dudek ma czas na poukładanie tych wszystkich klocków.

Ps. Od znajomego trenera, który jest znany na piłkarskim rynku, słyszałem, że Dudek ma zajebiaszczy plus: potrafi świetnie docierać do zawodników indywidualnie i grupowo, oraz świetnie ich motywować. Oby mu się udało poukładać ww. klocki nie tylko w nogach, ale również i w głowach naszych piłkarzy :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez xenon 2017-08-27, 12:55 pm

jedno jest pewne, Polska myśl trenerska nadaje się jedynie do szkół podstawowych. Ja to jest, że taki Hasim wprowadza klub do LM potem wzmocnił drużynę i zostaje wyrzucony bo komuś coś nie pasowało. przychodzi nasza myśl trenerska, chłopaki przyłożyli się i jakiś tam sukces osiągnęli,Teraz trener musiał sam ułożyć drużynę i przegrywa wszystko co jest do przegrania, a taki Hasim wprowadza następny klub do LM i do tego z zawodnikiem, którego sprowadził do Legii...Myślę, że Dudek wiele nie zwojuje w klubie i czas zatrudnić jakiegoś zagranicznego trenera nie skażonego naszym środowiskiem trenerskim.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez patrios91 2017-08-28, 8:03 am

Tomcjo napisał(a):Dudek na konferencji mówi ze ten remis jest jego porażka . Cieszy mnie jego ambicja ale porażka to wina miłego pana od wf Banasika . Tak przygotował swoich chłopaków pościąganych z polski ze ledwo dysza w drugiej połowie .

Przypomnijmy sobie co mówił Banasik na konferencjach i nie tylko i jak tym samym wysysał resztki ambicji z naszej poprzedniej i obecnej drużyny. Dotarcie do zawodników to połowa sukcesu bo jest szansa, że wydobędą z siebie pokłady umiejętności, których sami nie znali, a jeśli ich nie mają to pociągną ambicją oraz chęcią pokazania się nowemu szkoleniowcowi.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-28, 8:19 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Trochę też na skrzydło nie pasuje mi ciężki i masywny Banasiak. Marzą mi się skrzydła z Żarko i Nawotką po lewej, oraz Niuńkiem i Wrzesińskim po prawej, a do tego ww. środek pola, ech...


Z Banasiakiem pełna zgoda. Ale po co z lewonożnego Niuńka na siłę robić prawego? To już lepiej Niuniek z Żarko na lewej, a Wrzesiński z Nawotką (o ile da radę, jak nie to z Sulewskim) na prawej.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez patrios91 2017-08-29, 8:47 am

Michał_Wwa napisał(a):
August napisał(a):
novack napisał(a):Trochę też na skrzydło nie pasuje mi ciężki i masywny Banasiak. Marzą mi się skrzydła z Żarko i Nawotką po lewej, oraz Niuńkiem i Wrzesińskim po prawej, a do tego ww. środek pola, ech...


Z Banasiakiem pełna zgoda. Ale po co z lewonożnego Niuńka na siłę robić prawego? To już lepiej Niuniek z Żarko na lewej, a Wrzesiński z Nawotką (o ile da radę, jak nie to z Sulewskim) na prawej.

Aprobuje ten zestaw od początku ujrzenia Nuno na boisku. Jeśli Nuno zgra się z Udo to lewa strona może zabijać na dzień dobry. W takim przypadku ktoś z defensywnych schodzi do asekuracji żeby nie było luk po kontrze i tyle. Problem w tym, że stoperzy wciąż wyglądają fatalnie i przy kryciu i przy ustawieniu.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-08-29, 5:37 pm

Dziś gościem Piłkarskiej 3 na antenie TVP3 Katowice będzie trener Zagłębia Sosnowiec - Dariusz Dudek. Początek programu o godz. 19:10.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Adam1906 2017-08-29, 8:11 pm

Adam1906 napisał(a):Dziś gościem Piłkarskiej 3 na antenie TVP3 Katowice będzie trener Zagłębia Sosnowiec - Dariusz Dudek. Początek programu o godz. 19:10.

http://www.katowice.tvp.pl/33777733/29082017
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez August 2017-08-29, 9:10 pm

Trener czyta 100%
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Michał_Wwa 2017-08-30, 8:22 pm

Przejrzałem dziś skrót z meczu z Rakowem i niestety Żarko zapieprzył obie bramki... :-(
Przy pierwszej nie pokrył główkującego, przy drugiej głupio stracił piłkę, poszło podanie i gol.
Z drugiej strony asysta przy golu nr 2 dla Zagłębia (nie zauważyłem kto asystował przy pierwszej bramce, chyba Banasiak?).
Myślę, że ktoś chyba zrobił krzywdę temu chłopakowi wystawiając go kiedyś w obronie i może nie jest jeszcze zbyt późno by to naprawić: na próbę podczas nieobecności Martina powinien grać i asystować na lewej pomocy a na lewą obronę wstawić kogoś innego (testowałbym w takiej kolejności: Nuno Malheiro, Nawotka, młody Pawlik).
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2017-09-03, 3:19 pm

Właśnie nasz nowy trener zdobył piękną bramkę na 1-0 w meczu WOŚP - TVN :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez novack 2017-09-03, 3:42 pm

Magiera przygotowywał Zagłębie ze studia Polsatu, a ten z TVN, oby z podobnym skutkiem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-03, 4:47 pm

Warto dodać iż drugie trafienie trenera Dudka było blisko -
piłka zatrzymała się na słupku.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez bbartek 2017-09-09, 5:45 pm

Twarde ladowanie Trenera..
2 bramki przewagi w Czestochowie i kolejna okazja na 3:0 a kończy się remisem.
Dzisiaj rzut karny(pudło)+ kilka setek i strata bramki w doliczonym czasie.
Zwracam uwagę, że Trener wprowadził zawodnika na końcówke który nie grał dłuższy czas i który sprowokował rzut wolny. Nie najlepsza zmiana…obarczona dużym ryzykiem.
Dlaczego sytuacje bramkowe mają Mularczyk, Jędrych a nie Lewicki ?
Wierze w Trenera , że pogoni to nasze towarzystwo wzajemnej adoracji do ciężkiej pracy i wymieni kilka najsłabszych ogniw a efekty przyjdą.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez django 2017-09-11, 6:55 pm

Plusem Dudka oprócz elokwencji w wywiadach jest odważne postawienie na Mularczyka. Chłopak radzi sobie bardzo dobrze, powiedziałbym że jest w tym momencie jednym z liderów, co tak na marginesie nie najlepiej świadczy o reszcie drużyny. Jak chłopak będzie ciężko pracował i nie pójdzie w żel i torebki to może w końcu będziemy mieli pociechę z wychowanka.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dariusz Dudek - nowym trenerem Zagłębia

Postprzez petromar 2017-09-12, 4:14 pm

obysmy my mieli pocieche z niego a nie legia :) :)
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak