Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-09-07, 5:23 pm

Już dawno miałem ochotę założyć ten wątek, ale ciągle mialem nadzieję, że z tym składem musi się wreszcie udać nawet ze Smyłą, choć po zamknięciu składu Zagłębia na ten sezon, po solidnych transferach powiedziałem, że teraz spierdolić to może tylko Smyła, no i niestety potwierdziło się. Zapraszam do wpisywania nazwisk naszych potencjalnych nowych trenerów. W wiekszej grupie może uda nam się wyszperać ciekawą propozycję, bo prezes chyba nie zada sobie trudu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Sir 2014-09-07, 6:06 pm

Bez gwałtownych ruchów. Dwa mecze wygrane i jesteśmy w czubie tabeli.

Niech T. Smyła obejrzy mecz na spokojnie, szczególnie przy wyniku 1:1 i wyciągnie odpowiednie wnioski.
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez krysteksc 2014-09-07, 6:29 pm

Ciężko liczyć że te wnioski wyciągnie z 2 powodów po pierwsze zajechał ich fizycznie i oni zwyczajnie nie wytrzymują fizycznie tych meczów a po 2 jest moim zdaniem bardzo marnym trenerem i jęsli nie potrafi wpoic im jak mają sie ustawiac i asekurować mając na to rok czasu tym bardziej nie zrobi tego w w załóżmy tydzień
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2014-09-07, 9:45 pm

Tylko co da zmiana na kolejnego Kmiecia , Pierscionka , Smyle itp . Przecierz zaden fachowiec tu nie przyjdzie . Na kogos pokroju Lenczyka ktory slynie z tego ze bierze grajkow do galopu i jeszcze wie jak ich nie zajechac nie ma kasy . Jestesmy w glebokiej d... Tylko cud nas uratuje . Jakis junior co zacznie szczelac gola za golem . Byle mial kontrakt bo za pol roku i tak odejdzie za darmo zgodnie z nasza polityka transferowa .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez pyla 2014-09-07, 9:54 pm

Tomcjo napisał(a):Tylko co da zmiana na kolejnego Kmiecia , Pierscionka , Smyle itp . Przecierz zaden fachowiec tu nie przyjdzie . Na kogos pokroju Lenczyka ktory slynie z tego ze bierze grajkow do galopu i jeszcze wie jak ich nie zajechac nie ma kasy . Jestesmy w glebokiej d... Tylko cud nas uratuje . Jakis junior co zacznie szczelac gola za golem . Byle mial kontrakt bo za pol roku i tak odejdzie za darmo zgodnie z nasza polityka transferowa .

To da że Smyla nie dorasta im do pięt i oni są nasi :-)Nawet jakby przyszedł jakiś instruktor to nic wiecej nie spieprzy bo się wiecej spieprzyć nie da.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez werty2 2014-09-07, 10:07 pm

Lista z Płatkiem (mój faworyt!), Lenczykiem, i innymi to pobożne życzenia...Nie ta półka

Ja bym zwrócił uwagę na trenera z Bielska, Ryszarda Kłuska. Ambitny, ponoć mistrz mobilizacji i niezły taktyk. Najpierw "utrzymał" Flotę w 1 lidze, a potem "zrobił" tam lidera, po czym odszedł bo tak umówił się z rodziną. Obecnie bez roboty.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez lesław1 2014-09-08, 10:29 am

ale jesteście wszyscy śmieszni po pierwszej porażce zwalniacie każdego trenera, a potem będzie biadolenie przez kilka lat,że w Zagłębiu jest za duża rotacja. Zrozumcie, że argument, że za dużo trenerów trenowało Zagłębie przez ostatnie 10 lat świadczy przeciwko wam!!!
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-09-08, 10:48 am

lesław1 napisał(a):ale jesteście wszyscy śmieszni po pierwszej porażce zwalniacie każdego trenera, a potem będzie biadolenie przez kilka lat,że w Zagłębiu jest za duża rotacja. Zrozumcie, że argument, że za dużo trenerów trenowało Zagłębie przez ostatnie 10 lat świadczy przeciwko wam!!!


lesław1 napisał(a):ale jesteście wszyscy śmieszni po pierwszej porażce zwalniacie każdego trenera, a potem będzie biadolenie przez kilka lat,że w Zagłębiu jest za duża rotacja. Zrozumcie, że argument, że za dużo trenerów trenowało Zagłębie przez ostatnie 10 lat świadczy przeciwko wam!!!


Dobre, dobre. A ja myślałem że 3 porażka w tym sezonie a biorąc pod uwagę puchar to nawet czwarta. Nie wiem człowieku czy masz braki w myśleniu czy co innego ale jakbyś pomyślał to byś wiedział że to nie rotacje na stanowiskach trenerskich są przyczyna tkwienia Zagłębia w tym a nie innym miejscu. Żaden z trzech ostatnich czyli Smyła, Kmieć i Wyrobek nie został szybko zwolniony ze stanowiska. Stach narobił takiego bajzlu że byliśmy długo czerwona latarnią. Za Pierścionka panowało niedożywienie, pod Kudybie skończyło się barażami o utrzymanie, Ojrzyński sam uciekł do Korony a ze szrotu który sprowadził szybko nic nie zostało. Copijak to meteor i było to dawno i nieprawda. A 6 lat temu zlecieliśmy z hukiem przez korupcję a nie przez trenerów.
No, ale wiadomo. Dla najmądrzejszych najbardziej winny są kibice.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez GrubyPerez 2014-09-08, 12:10 pm

Anakin napisał(a):
lesław1 napisał(a):ale jesteście wszyscy śmieszni po pierwszej porażce zwalniacie każdego trenera, a potem będzie biadolenie przez kilka lat,że w Zagłębiu jest za duża rotacja. Zrozumcie, że argument, że za dużo trenerów trenowało Zagłębie przez ostatnie 10 lat świadczy przeciwko wam!!!


lesław1 napisał(a):ale jesteście wszyscy śmieszni po pierwszej porażce zwalniacie każdego trenera, a potem będzie biadolenie przez kilka lat,że w Zagłębiu jest za duża rotacja. Zrozumcie, że argument, że za dużo trenerów trenowało Zagłębie przez ostatnie 10 lat świadczy przeciwko wam!!!


Dobre, dobre. A ja myślałem że 3 porażka w tym sezonie a biorąc pod uwagę puchar to nawet czwarta. Nie wiem człowieku czy masz braki w myśleniu czy co innego ale jakbyś pomyślał to byś wiedział że to nie rotacje na stanowiskach trenerskich są przyczyna tkwienia Zagłębia w tym a nie innym miejscu. Żaden z trzech ostatnich czyli Smyła, Kmieć i Wyrobek nie został szybko zwolniony ze stanowiska. Stach narobił takiego bajzlu że byliśmy długo czerwona latarnią. Za Pierścionka panowało niedożywienie, pod Kudybie skończyło się barażami o utrzymanie, Ojrzyński sam uciekł do Korony a ze szrotu który sprowadził szybko nic nie zostało. Copijak to meteor i było to dawno i nieprawda. A 6 lat temu zlecieliśmy z hukiem przez korupcję a nie przez trenerów.
No, ale wiadomo. Dla najmądrzejszych najbardziej winny są kibice.



nic dodać nic ująć - sama esencja . Każdy dzień ze Smyłą to już dawno dzień stracony.
A jeśli się mylę to mogę mu buty wypastować. Publicznie.
Chociaż i tak będę uważał ,że obecna "nagonka" na niego to nie tylko przejaw zdrowego rozsądku ale i obowiązek.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2014-09-08, 12:31 pm

GrubyPerez napisał(a):nic dodać nic ująć - sama esencja . Każdy dzień ze Smyłą to już dawno dzień stracony.
A jeśli się mylę to mogę mu buty wypastować. Publicznie.
Chociaż i tak będę uważał ,że obecna "nagonka" na niego to nie tylko przejaw zdrowego rozsądku ale i obowiązek.


W razie czego mogę pomóc chociaż przytrzymać Ci ściereczkę i pastę. Choć sądzę że jeśli się nic w klubie nie zmieni. A pewnie się szybko nie zmieni to nie będzie potrzebne. Chyba że dostaniemy z Nadwiślanem jak Gibraltar w niedzielę a z Siarką jak z Rozwojem. To wtedy Prezes chyba musiałby coś zrobić. Ale i tak pewności nie mam. Za to rzeczywiście narasta we mnie przekonanie że Jaroszewski jako Prezes ma w kibiców w dupie. Klub który tak rzekomo kocha również. Ma racje August domagając się oświadczenia Jaroszewskiego w formie przeprosin za to „coś” w sobotę i nie tylko. Druga informacja powinna dotyczyć kar dla sztabu trenerskiego i zawodników. Trzecia że mecz z Siarką jest po złotówce. Resztę dopłacają nasi wirtuozi przy czym nabywcom 4 kolejki Zagłębiowskiego w 3kolorach. I jakby tak się stało to jestem w stanie napisać że Prezes działa jak należy.
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2014-09-08, 12:46 pm

Ja Wam moge zasponsorowac i paste i sciereczke:)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez STACH PL 2014-09-08, 7:38 pm

Jarosław Araszkiewicz,Janusz Białek,Marek Chojnacki,Tomasz Hajto,Bogusław Kaczmarek,Czesław Michniewicz,Marek Motyka,Radosław Mroczkowski,Czesław Palik,Artur Płatek,Rafał Ulatowski,Ryszard Wieczorek,Wiesław Wojno,Jan Żurek.
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2014-09-08, 7:49 pm

Niestety, moja bezgraniczna wiara w Marcina została nadwątlona i to dosyć mocno :-( Coś mi się wydaje, że panująca od sobotniego blamażu cisza ze strony Prezesa pokazuje, że funfel Smyła ma się dobrze a porażka z niedoRozwojem została przyjęta w klubie jak szkolna ocena "1", którą kiedyś tam się poprawi na "2".

Tyle, że awans zdobywa się mając świadectwo z paskiem... SMYŁA, WYPIERDAAAALAJ :!:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2014-09-08, 8:09 pm

Jestem kibicem Zagłebia, dla jednych to tylko kibic, dla innych aż kibic, ale bycie kibicem Zagłebia w moim przypadku oznacza m.in. to, że gdyby trenerem Zagłębia był mój ojciec, brat lub syn, a efekty jego pracy byłyby mizerne, to pierwszy naciskałbym, żeby zostawili to komuś kto na tym zna się lepiej, dla dobra klubu ktoremu kibicuję, choć jeśli byliby to ojciec, brat lub syn, to też byliby kibicami i sami wiedzieliby kiedy kończyć. Układ Prezes-trener jest silniejszy niż ta tak ostentacyjnie deklarowana przez Prezesa miłośc do Zagłębia.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bbartek 2014-09-08, 8:21 pm

Popieram kandydature KT, o której wspomniał Pan Tadeusz, ale z tym układem osobowym w mieście jest to niemożliwe.
Popełnił dużo błedów, ale kto ich nie popełnia. Odcierpiał za nie i zasługuje na szanse.
To jest osoba która umrze za Zagłebie i potrafi to przenieść na zawodników.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron