prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Anakin 2013-09-23, 9:14 am

Też mi się wydaje, że gdyby Prezes miał i chciał cokolwiek do przekazać kibicom to nie musi organizować specjalnych spotkań. A jakiś czat od czasu do czasu nie byłby złym pomysłem
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2013-09-23, 5:15 pm

ja bym z chęcią usłyszał ilu mamy dokładnie tych kontuzjowanych i na co narzekają i kiedy będą gotowi na 100%. bo jak pokazuje przyklad szatana, człowiek tak niezbędny że go wprowadzali jak jeszcze brał srodki przeciwbólowe, ale obawiam się ze prezes w tym względzie moze nie byc dokońca poinformowany i wymiga się że trzeba by spytać lekarza klubowego...
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2013-09-23, 6:05 pm

lesław1 napisał(a):ja bym z chęcią usłyszał ilu mamy dokładnie tych kontuzjowanych i na co narzekają i kiedy będą gotowi na 100%. bo jak pokazuje przyklad szatana, człowiek tak niezbędny że go wprowadzali jak jeszcze brał srodki przeciwbólowe, ale obawiam się ze prezes w tym względzie moze nie byc dokońca poinformowany i wymiga się że trzeba by spytać lekarza klubowego...

To niech Prezes przytarga na spotkanie z kibicami trenera, ten powinien takie rzeczy wiedzieć. Tylko czy Kmieć miałby odwagę tam przyjść? ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2013-09-24, 6:26 pm

1 października (czyli za tydzień we wtorek) odbędzie się otwarte spotkanie prezesa Zagłębia S.A., Marcina Jaroszewskiego z kibicami.

Spotkanie odbędzie się w "Domu Sportowca", będącego częścią Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1, w salce konferencyjnej (2 piętro).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, gdyż każdy - niezależnie od wieku i płci - będzie mile widziany. Początek spotkania o 16:45.

Przypominamy, iż będą to cykliczne spotkania, które planowane są na każdy pierwszy wtorek kolejnego miesiąca.

źródło: http://zaglebie.eu/

Każdy będzie mile widziany o 16.45, tylko kto będzie tam widziany o tak wczesnej porze?
Jak zwykle wszystko od dupy strony...ale normalnie pojebany ten Sosnowiec jest :redface:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2013-09-24, 8:17 pm

Nieładnie. Primo, godzina była już ustalona i miała być 17:30. Secundo, jak na środek tygodnia pracy to trochę wczas. Ja rozumiem, że Prezes jest też człowiekiem, ma rodzinę itd. Ale skoro powiedziało się "a" to wypadałoby zaproponować taką godzinę aby w miarę sporej ilości osób pasowała. A optymalna byłaby 18 -19. Tym bardziej, że Prezes -jak pamiętam - nie ma daleko do domciu i nie musi się obawiać, że mu przysłowiowy, ostatni autobus odjedzie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2013-09-25, 10:30 pm

nie narzekajcie na coś co on robi(żaden poprzednik nie miał takiego pomysłu), bo stajecie się zwykłymi malkontentami . zawsze znajdzie się osoba której to nei bedzie pasować tak samo jak z godziną meczową. wydaję mi się że bardziej popularnymi godzinami kończenia pracy jest 14,15,16 a niżeli 17, bo sugerując spotkanie na 18 tylko taka mozliwosc wchodziłaby w grę. a i tak ci co robią na 14 we wtorek nie pójdę osobiscie.
poza tym nikt nie napisał że to spotkanie dla osób pracujących. bo jak zamierza przyjść jakiś nastolatek to niekoniecznie bede bezpieczny wracjac poznym wieczorem do domu.
p.s. ciekawi mnie tylko ile to potrwa ;)
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Bizoniasty 2013-10-01, 8:06 am

Niestety wydaje mi się, że taka godzina spotkania jest celowa, żeby jednak nie przyszło jak najwięcej osób...
Bizoniasty
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2006-07-25, 2:28 pm
Lokalizacja: Sosnowiec | Pogoń

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez jls 2013-10-01, 12:22 pm

Zawsze narzekacie. Jest okazja powiedzieć to na zebraniu prosto w oczy i zobowiązać prezesa do ustalenia pory spotkań z kibicami.
Narzekanie przed monitorem nic nie daje oprócz jątrzenia.
Najważniejsze, że nareszcie obecny prezes zaczyna spotykać się z kibicami w przeciwieństwie do poprzedników.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez lesław1 2013-10-01, 9:02 pm

był ktoś z was na spotkaniu? bo ja miałem się wybrać ale poszedłem dokręcić śrubkę w aucie o 15,30 i mi się zeszło do 19. a zamierzałem posłuchać co tam ciekawego powiedzą.
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pyla 2013-10-01, 9:09 pm

Może będzie ktoś chętny i napisze co dzialo się na spotkaniu ? Nie wszyscy mogli byc obecni Ja np. ze względu na odległość a godz. też była nie szczególna.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2013-10-02, 3:07 pm

Ja mam pytanie do osób które brały udział w spotkaniu z Prezesem.
Czy powstanie coś z tego spotkania w formie pisemnej ? Jestem świadom
że na to potrzeba czasu. Dziękuję za info.
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2013-10-02, 4:18 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Ja mam pytanie do osób które brały udział w spotkaniu z Prezesem.
Czy powstanie coś z tego spotkania w formie pisemnej ? Jestem świadom
że na to potrzeba czasu. Dziękuję za info.
Pozdrawiam
tadeusz

Spotkanie bardzo potrzebne, nie wyczerpaliśmy wszystkich tematów, raczej nie sądzę, by był jakiś przekaz na piśmie.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2013-10-02, 5:33 pm

Dziękuję Kol. Novack - za info, myślę ze może znajdzie się ktoś, kto dosłownie w kilku zdaniach
przekaże na FORUM - o czym rozmawiano z Prezesem i jakie istotne wypowiedzi przekazał
Pan Prezes no i jaka była frekwencja.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2013-10-02, 7:57 pm

Było 20-25 osób, ale i tak więcej nie zmieściłoby się w pomieszczeniu. Pan Jaroszewski okazał się bardzo konkretnym facetem, nie uciekał od żadnych odpowiedzi, nie trzeba był "ciągnąć" go za język. Rozmawialiśmy o zadłużeniu, sponsorach, perspektywach, celu na ten sezon i o stadionie. Sytuacja finansowa klubu pozwala na bieżącą działalność i terminowe wypłacanie pensji. Problemem jest wiszące nad nami zadłużenie w ZUSie wynikające ze starych tzw kontraktów medialnych. Kwota sięga 2 milionów PLN plus odsetki. Spłata rozpocząć ma się po zakończeniu postępowania, czyli lekko licząc najwcześniej za rok. Ze zdziwieniem przyjąłem informację, że stadion może nie spełniać wymogów na I ligę, a przecież zaledwie pół roku temu oferowany był Górnikowi i Termalice na grę w ekstraklasie. Wg prezesa celem na ten rok nadal jest awans. Ze zdumieniem tez przyjąłem informację, że Kudła grał w pierwszym składzie tylko dlatego, że był młodzieżowcem, gdyż lepsze notowania u trenerów miał Wieczorek (może pora zastanowić się nad kompetencjami trenera bramkarzy). W kwestii sponsorów to w zasadzie nie ma o czym pisać, po prostu groszowe sprawy. Maksymalnie cięte są koszty organizacji meczów na Ludowym. Kontrakty zawodników są tak skonstruowane, że muszą wygrywać żeby zarobić. Było to pierwsze z całego cyklu spotkań, prezes naprawdę jest do dyspozycji, nie ma trudnych pytań i trudnych odpowiedzi. To tyle co udało mi się z pamięci napisać.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez pyla 2013-10-02, 8:57 pm

Dzięki z a info. Pozdrowienia :-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron