"rzeźnicy" w polskiej lidze przed 1990 r.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: "rzeźnicy" w polskiej lidze przed 1990 r.

Postprzez bodziony2000 2010-01-24, 2:59 pm

PANOWIE CO TU PISAC TAKI HOKEJ JAK WTEDY GRALI TO MOZNA BYŁO MIESZKAC NA ZIMOWYM BYŁEM JESZCZE ŁEBKIEM JAK Z JULIUSZA NA MECZE JEZDZIŁEM PAMIETAM ZE PRZEWARZNIE MECZE SIE TAK KONCZYŁY ZE BIEGIEM NA WAWEL ZEBY ZDĄRZYC NA AUTOBUS 34 A TERAZ NIE DOSC ZE SLABY POZIOM TO JESZCZE JAK BYŁEM OSTATNIO TO MI BUCHNELUI POD ZIMOWYM ANTENE SB......NICH WRUCĄ STARE DOBRE CZASY SOSNOWIECKIEGO HOKEJA
bodziony2000
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-10-28, 12:05 pm


Re: "rzeźnicy" w polskiej lidze przed 1990 r.

Postprzez gregor 2010-06-16, 6:36 pm

Taaaaaaak lata 70-80-siąte ZŁOTY CZAS zagłębiowskiego sportu , a przede wszystkim hokeja .
Włodek Olszewski - niewielki wzrostem -Wielkiego Ducha , Heniuś Pytel , Morawiecki , Jasiu Madeksza ,po prostu nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy zagłębiowskiego hokeja . Żyją w naszych sercach , w naszych wspomnieniach . Siermiężne , chude 60lata te bandy drewniane na naturalnym lodowisku w Sielcu
, ta walka o extrahokeja w Sosnowcu , miejsca w ogonie ligi . Sponsor nieboszczka kopalnia i
zwycięski marsz po najwyższe laury ligowe ,jeszcze w uszach brzmi okrzyk minionych dni, dni DUMY
" Jobczyk , Zabawa to nasza Duma i Sława " Teraz jesteśmy jacy ,jesteśmy lecz ja mam wiarę że powróci nasze Zagłębie na hokejowe szczyty tego sobie życzmy Zagłębiowska Brać.
pozdro
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: "rzeźnicy" w polskiej lidze przed 1990 r.

Postprzez vfbulm 2010-07-25, 8:49 pm

szukacie wojowników ANDRZEJ NOWAK NUMER JEDEN NA ZAWSZE TAM GDZIE SIE LALI TAM BYŁ ANDRZEJ
vfbulm
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2009-04-19, 8:36 pm

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników