PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez kierat 2010-03-01, 9:42 pm

Brąz będzie wielkim sukcesem.Mam nadzieję że zagramy z Tychami. Jak przegrają z Podhalem to będą podłamani i tu szukać trzeba szansy.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm


Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez biper1 2010-03-01, 9:55 pm

@bonus 11 albo kibicujesz chłopaką którzy graja dla zagłebia albo innym (dziś chociazby craxie) ja tez podświadomie wiedziałem że przegramy a mimo to nie wyzywam naszych zawodników bo im to nie pomaga
Wyzwiska bardziej motywuja do gry ale nie przez swoich kibiców (chyba) tak to przynajmniej u nas wyglada
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez bolo73 2010-03-01, 10:00 pm

Ci co dali "popis" pod koniec meczu to wiadomo kto i ten kto chodził na hokej regularnie wie,że to "kibice" od święta.Nawet nie skandowali nazwiska strzelca bramki Jarosa,a jak grupa,która jak zawsze próbowała to uczynić to była zagłuszana.Najpierw śpiewają że nic się nie stało co o ile przy 1 bramce ma swoje uzasadnienie ale przy 2 było zupełnie nie na miejscu bo chłopaki z Rajskim na czele zawinili a później krzyczą k***a mać Zagłębie grać.Co to ma być?Wogóle nie podoba mi się ich podejście do kibicowania i jeżeli ktoś od nich to czyta to niech weźmie sobie to do serca.Jak oni coś inicjowali to grupa,która zawsze siedzi na środku podchwytywała i ciągnęła z nimi doping.Natomiast jak z kolei ta grupa próbowała coś zainicjować to odzewu zero.Kapa jak nie wiem co.Co do składu i zaangażowania to temat był już nieraz poruszany ale co można teraz zrobić Trzeba zawalczyć o medal i mieć nadzieję,że w next sezonie będzie sponsor i kasa na dalsze funkcjonowanie klubu.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez zygy 2010-03-01, 10:15 pm

Doping to jedna sprawa a to że Zagłębiu starczyło sił na pierwszą tercije to druga strona medalu.Dzisiaj
trzecia część meczu tylko na przetrwanie a Tedy choć skandowane było jego imie to nie bardzo miał ochotę na dobrą grę zresztą jak cała ekipa,generalnie mam wrażenie położyli lagę na to wszystko.
zygy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-08-30, 9:06 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez maciek_21 2010-03-01, 11:11 pm

;-(
maciek_21
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2005-08-11, 10:10 am
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez robson_77 2010-03-02, 1:16 am

A Teddy nie zagra w jednym meczu z Tychami czy więcej ?
robson_77
 
Posty: 113
Dołączył(a): 2006-07-10, 7:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez bolo73 2010-03-02, 8:28 am

Zależy jaką karę mu dadzą a znając "przychylność" PZHL i Wydziału Dyscypliny czy jak ich tam zwał do Zagłębia można się spodziewać,że walną mu tyle aby już nie zagrał wcale.
Co do zbiórki pieniędzy na bęben to podam kwotę:
wczoraj zostało zebrane 66,80zł
Na meczu z Janowem 80,33zł
Czyli łącznie 147,13zł.
Powiem tak:
poddając pomysł zakupu bębna i inwestując w to własne pieniądze sądziłem,ze społeczność kibicowska jest na tyle zaangażowana w życie klubu i na tyle chętna aby coś zmienić,ulepszyć,że jeżeli zostanie poczyniony ku temu pierwszy krok to będzie można spodziewać się jakiegoś szerszego odzewu.Niestety w swoim rozumowaniu byłem na tyle naiwny,że sądziłem iż skoro na meczu pojawia się w granicach 1000,teraz 2000 osób to zebranie tak śmiesznej kwoty jak 550 zł nie będzie problemem.Oczywiście wiadomo,że nie każdy może dołożyć się do tego przedsięwzięcia bo nie każdy ma stałe dochody (np.młodzież).Ale skoro przychodzi 2000 ludzi a tylko kilkadziesiąt (może około 40 osób) tj.około 2% potrafi pozytywnie zareagować na apel to ja nie mam pytań.Przecież niech będzie 400 osób i niech każdy wrzuci tylko po złotówce i nie ma tematu.Zakupując ten bęben łudziłem się,że jak ludzie zobaczą,że coś się dzieje to odpowiedzą na tą akcję pozytywnie i będzie w przyszłości (niedalekiej) można zakupić jeszcze jeden.Jakże naiwne rozumowanie.Wszystkim tym,którzy dołożyli się do tego zakupu serdeczne dzięki (niektórzy nawet dwukrotnie wspomogli).Jeszcze jedno spostrzeżenie,które szczerze powiem zdziwiło mnie.Mianowicie sporo gości w wieku 40,50 lat potrafiło wrzucić monetę,podczas gdy kibice w "sile wieku" tj.20-40 nie reagowali wogóle. Przechodzili także ultrasi i tylko uśmieszek pojawiał się na ich ustach (oczywiście nie mówię,że wszyscy). Więc tak Panowie wielcy kibice ultrasi,jak będziecie teraz zbierać do puszki to ja także nie będę reagował pomimo tego,że dotychczas zawsze wspierałem wszystkie akcje.Bo najgorsze właśnie były te wasze głupie uśmieszki.Jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie.Prawdopodobnie nie będę już zbierał, przynajmniej w tym sezonie,chyba,że dane nam będzie rozegrać mecz u siebie w walce o brązowy medal.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez uzielone 2010-03-02, 9:15 am

Zagłębie bardzo rozczarowało, chyba sami nie wierzyli że można ograć choć raz Cracovię :kiepsko:
Celem na ten sezon jest zdobycie medalu i cel jest ciągle realny ale trzeba w to wierzyć! Tychy czy Podhale to zespoły w naszym zasięgu i trzeba zagrać na maxa bo jak przegramy to może się okazać że sponsorzy nie będą już tak hojni na następny sezon i może zrobić się nieciekawie.
Nawet TVP Sport wierzyła, że Zagłębie wygra :)
"Już jutro (wtorek) kolejny mecz w Nowym Targu, planowo miał się odbyć o godzinie 18:00. Lecz Telewizja Polska, chce go transmitować i mecz prawdopodobnie odbędzie się o godzinie 19:15 - prawdopodobnie bo do godziny 21, telewizja nie potwierdziła przyjazdu! Całe to zamieszanie bierze się stąd, że TVP chciało transmitować mecz ze Sosnowca - a jak wszyscy wiemy tam rywalizacja się już zakończyła."

http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5, ... -reki.html
uzielone
 
Posty: 283
Dołączył(a): 2008-10-20, 7:00 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez sid444 2010-03-02, 9:32 am

Bolo73 - chodze juz jakis czas na hokej i mnie bardzo spodobała sie Twoja inicjatywa z zakupem bębna. Pomyślałem że może w końcu coś się ruszy z doingiem na każdym meczu a nie tylko z craxą czy tychami. Mnie osoboście też nie podoba sie obecny doping ultrasów - dawniej jak walczylismy o wejscie w ogóle do play offów to doping był lepszy niż teraz.Dlatego tez, skoro juz jest jakas grupka zapaleńców, trzeba olać ultrasów i robić swoje.

A co do meczu - myślałem że choć 1 wygrają w scu.Nie łudziłem się że przejdą craxe.Wczoraj 1 tercja była super, poźniej nie wiem co nasz treneiro im powiedział w szatni bo zagrali słabo.Na plus Rajski,Dronia,Balcik, Rózak, Teddy,Jaros. Reszta na swoim poziomie. Luka jakiś wolny i zagubiony, to nie ten sam zawodnik z poczatku sezonu, Opat - chyba juz sie nagrał w scu, widac ze czasami gra zbyt nonszalancko, no i nasi "ulubieni" obróńcy - Marcińczak, Gabryś...a mielismy pawlaka i pozwolono mu odejść..
Z Craxą porażka byla wkalkulowana ale z Tychami (chyba) brąż być musi.
sid444
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-02-24, 7:46 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez Dobromir01 2010-03-02, 10:29 am

Macie racje. Ultrasi swoje niech robia, a ci co przychodza zawsze powinni robic swoje.
problem w tym ze obie grupy byly zbyt blisko siebie i to przeszkadzało jednym jak i 2-gim.
Proponuje aby Ultrasi zajmowali miejse pod zegarem.
Mysle ze sytuacja sie wyklaruje z czasem.
Co do zbiurki na beben, to chyba sa klopoty z realizacja tej idei.
Ja napszykład jestem prawie na kazdym meczu i nic nie wiem na temat sciepki.
Bolo73 chetnie sie dołożę do tego bebna i kolejnych.
Jesli chodzi o postawe NASZYCH to jestem rozczarowany. Mozna przegrac ale po 'Walce"
Gołym okiem było widac ze od czasu utraty bramki z NASZYCH "uszło powietrze"
Moze spodziewałem se zbyt wiele, szczególnie po obejrzeniu finłau olimpijskiego :-)
Pozdrawiam.
Dobromir01
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2009-03-29, 8:13 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez _darthvader 2010-03-02, 11:44 am

Bolo - a czego Ty się spodziewałeś po Ultrasach ? ? ?
Już nasza ostatnia rozmowa z nimi jasno wskazywała, że oni resztę kibiców na hali mają głęboko w dupie. Liczy się tylko ich doping i ich wizja jego prowadzenia.
Pojawiają się tylko wtedy na Zimowym jak chcą zebrać coś do puszek na oprawę piłki lub tak jak wczoraj żeby wywiesić info o meczach kopaczy.
Gdzie byli podczas meczów z Janowem, gdzie byli przez cały sezon (nie licząc początku ligi kiedy była im potrzebna kasa na oprawy piłkarskie) - ŻENADA :!: :!: :!: :!:
Mimo wszystko bolo zbieraj dalej - ja i tak zawsze się dorzucę. :niezle:

Na koniec powiem tak - śpiewanie akurat wczoraj, że nasi hokeiści hańbią barwy Zagłębia, pokazuje tylko to jak często Ci panowie pojawiają się na meczach hokejowych i mają rozeznanie co do ich gry i zaangażowania w mecz.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez RysioLubicz 2010-03-02, 1:04 pm

_darthvader napisał(a):Bolo - a czego Ty się spodziewałeś po Ultrasach ? ? ?
Już nasza ostatnia rozmowa z nimi jasno wskazywała, że oni resztę kibiców na hali mają głęboko w dupie. Liczy się tylko ich doping i ich wizja jego prowadzenia.
Pojawiają się tylko wtedy na Zimowym jak chcą zebrać coś do puszek na oprawę piłki lub tak jak wczoraj żeby wywiesić info o meczach kopaczy.
Gdzie byli podczas meczów z Janowem, gdzie byli przez cały sezon (nie licząc początku ligi kiedy była im potrzebna kasa na oprawy piłkarskie) - ŻENADA :!: :!: :!: :!:
Mimo wszystko bolo zbieraj dalej - ja i tak zawsze się dorzucę. :niezle:

Na koniec powiem tak - śpiewanie akurat wczoraj, że nasi hokeiści hańbią barwy Zagłębia, pokazuje tylko to jak często Ci panowie pojawiają się na meczach hokejowych i mają rozeznanie co do ich gry i zaangażowania w mecz.

Kiedy ostatni owi złą sławą owiani Ultrasi zbierali jakieś pieniądze do puszek? Dwa razy w tym sezonie sprzedawane były kalendarze z tego co pamiętam. A jaka jest wizja prowadzenia dopingu przez kibiców z forum 100%? Kupiliście jakiś śmieszny bębenek z cymbałkami i co myśleliście że coś się zmieni na zimowym? Wczoraj nawet rąk się nie chciało Wam podnosić. Niby tacy z Was fanatycy hokejowi ale siedzicie co mecz jak w teatrze,chyba że dopingiem nazywać klekotanie w bęben który nie ma nic wspólnego z bębnem używanym przez kibiców w całym kraju a jego akustyka jest co najmniej śmieszna. Wielkie oburzenie na forum a na meczu brak chętnych ,żeby podejść i powiedzieć co nie co w twarz. Kolejna sprawa to na Zagłębiu nie tylko Ultrasi organizują doping,inne grupy również się angażują i go współtworzą i myślę że pewnych osób nie trudno nie zauważyć na Zimowym.
Podyskutujcie również z nimi , a potem płaczcie w internecie.
Pozdrawiam Rysio
RysioLubicz
 
Posty: 131
Dołączył(a): 2009-05-17, 12:20 pm

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez Darian 2010-03-02, 2:20 pm

Mecz który wczoraj został rozegrany na Zimowym mogę tylko zatytułować fragmentem "Ody do młodosci":

Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy

Nie wiem co się stało z tą drużyną.... sorry z tymi zawodnikami. Wczoraj był tylko Jaros i długo, długo nikt!
Chyba najwyższy czas pożegnać już kilku graczy: Gabrysia,Koszarka,Zachariasza i mimo wszystko Sarnika który pokazał gdzie ma grę ze znaczkiem Zagłębia.
Sezon zakończymy najprawdopodobnie dwoma porażkami w meczu o 3 miejsce. Jest to chyba "dobre" rozwiązanie patrząc na gęstniejącą atmosferę wokół kibiców - chociaż nawet jeślibyśmy zagrali mecz u siebie to jestem pewien że wielu z tych osobników którzy wczoraj pojawili się na meczu juz sie nie pojawią.


RysioLubicz napisał(a):
Kolejna sprawa to na Zagłębiu nie tylko Ultrasi organizują doping,inne grupy również się angażują i go współtworzą i myślę że pewnych osób nie trudno nie zauważyć na Zimowym.
Podyskutujcie również z nimi , a potem płaczcie w internecie.
Pozdrawiam Rysio


Ultrasi organizują doping na Zimowym?? :lol: To nowum dla mnie. :lol: Kolego rozbawiłeś mnie na całego. Dzięki za poprawienie humoru o co po takim meczu nie łatwo.

Co do drugiej grupy to rozumiem że chodzi ci o grupe Stulecie. Tylko czy oni czasem nie deklarowali się że skończyli już z prowadzeniem dopingu, bo tak jakoś obiło mi się o uszy a i na meczach było ich jakoś mniej.Co prawda wczoraj była ich reprezentacja ale tak jak piszę od jakiegoś czasu ustali się udzielać na Zimowym.
Ostatnio edytowano 2010-03-02, 2:21 pm przez Darian, łącznie edytowano 1 raz
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez bolo73 2010-03-02, 2:21 pm

RysioLubicz, podeszliśmy swego czasu na meczu z Cracovią podczas festynu mikołajkowego,kiedy to ostatni raz ultrasi zawitali na obiekt i proponowaliśmy aby przenieśli się troszkę bardziej na prawo (chodziło o prowadzącego doping) aby porwać resztę sektorów do wspólnego dopingu.Stwierdzili jednak,że na schodach jest najlepiej więc co mogliśmy zrobić?Na temat innych grup współtworzących doping nie będę się wypowiadał ponieważ temat był już niejednokrotnie poruszany.Co do bębenka jak go określasz to może szału nie robi ale akustykę ma nienajgorszą.Widzisz tym wpisem pokazałeś swoją małą znajomość problemu.Ale w dwóch zdaniach Ci wyjaśnię.Były prowadzone rozmowy z ultrasami o udostępnienie bębna i flagi hokejowej,na którą składało się sporo kibiców a która teraz pojawia się na meczach 2,3 razy w sezonie ponieważ taki jest kogoś kaprys.Niestety rozmowy nie przyniosły pożądanego efektu więc postanowiliśmy,że skoro nie chcą nam udostępnić tego bębna więc zakupimy go sami.I widzisz tutaj nie skończyło się tylko na czczym gadaniu tylko w ślad za słowami poszły czyny.Na wszystko jest faktura,którą mogę zainteresowanym udostępnić do wglądu.A co do Twojego ostatniego zdania to rzeknę Ci tylko tyle,że jeżeli chodzi o mnie to naprawdę nie płaczę tutaj na forum ponieważ w życiu są poważniejsze rzeczy nad którymi można a niekiedy wręcz trzeba się rozczulać, smucić etc.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: PLAY OFF 2010: ZAGŁĘBIE - CRACOVIA.

Postprzez Adam1906 2010-03-02, 2:57 pm

bolo73, popieram Twoją ideę zakupu bębna i powiem Ci, że na meczu o brąz sam się dorzucę z kaską :niezle: Co do prowadzących doping: :zolta: nieporozumienie. Prawdą jest, że wyżej wymienieni są zdania, iż mają wyłączność na prowadzenie dopingu i resztę kibiców mają głęboko w d.pie. Jak hala coś zaintonuje, to z ich strony cisza. Dlaczego ? RysioLubicz napisał: "na meczu brak chętnych ,żeby podejść i powiedzieć co nie co w twarz". A niby po co i co to da ? Żeby dostać parę ch.jów i zostać olanym, bo śmiało się zwrócić uwagę "fachowcom od dopingu" ? Oni i tak mają głęboko gdzieś zdanie innych :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników