Strona główna

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Re: Strona główna

Postprzez Blajpios 2009-07-07, 2:20 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):To pewnie dlatego na forum potem ludzie się rozpisują, jakoby pewne było, że Szatan nic a nic nie myśli o wzmocnieniach zespołu...


Ja bym zapytał inaczej. Dlaczego w XXI wieku, dobie internetu, klubie aspirującym do gry na najwyższych szczeblach właściciel nie myśli o stworzeniu profesjonalnej, oficjalnej witryny internetowej klubu, z której jasno wynikałoby czy i o jakich wzmocnieniach sie w klubie myśli.

No, to mi teścik wyszedł... :-) Tak zastanawiałem się, zauważy Kol. August, czy nie zauważy, patroluje dokładnie wszelkie akweny, w których może się pojawić jakiś głos nieprawomyślny wobec Nowej, Wspaniałej, Wielkiej Ekipy, czy nie zauważy, monitoring kompletny czy nie? No i - nie zawiodłem się. :-) Ja jeszcze zapytam, jak to jest możliwe, że w XXI wieku, w dobie internetu, klubie aspirującym do gry na najwyższych szczeblach (pewnie już zaraz, jak wejdzie nowa ekipa, będzie Liga Mistrzów) - właściciel (ten zły) nie myśli o stworzeniu tak profesjonalnej, oficjalnej witryny, że piszący na jej forum użytkownicy otrzymają wszyscy klawiatury, spod których ani błędy ortograficzne nie będą wychodzić, ani brzydkie słowa jakieś ani inne oszkapienia samych siebie? :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm


Re: Strona główna

Postprzez August 2009-07-07, 2:38 pm

Blajpios napisał(a):No, to mi teścik wyszedł... Tak zastanawiałem się, zauważy Kol. August, czy nie zauważy, patroluje dokładnie wszelkie akweny, w których może się pojawić jakiś głos nieprawomyślny wobec Nowej, Wspaniałej, Wielkiej Ekipy, czy nie zauważy, monitoring kompletny czy nie? No i - nie zawiodłem się.


Gratuluję koledze niewymiernego i błyskotliwego sukcesu.

Blajpios napisał(a):Ja jeszcze zapytam, jak to jest możliwe, że w XXI wieku, w dobie internetu, klubie aspirującym do gry na najwyższych szczeblach (pewnie już zaraz, jak wejdzie nowa ekipa, będzie Liga Mistrzów) - właściciel (ten zły) nie myśli o stworzeniu tak profesjonalnej, oficjalnej witryny, że piszący na jej forum użytkownicy otrzymają wszyscy klawiatury, spod których ani błędy ortograficzne nie będą wychodzić, ani brzydkie słowa jakieś ani inne oszkapienia samych siebie?

Tu przesadziłeś. Pomijając oczywisty fakt, że odpowiedź jest nie na temat, to forum jest robione przez kibiców i dla kibiców. A co i jak piszą na tym forum, póki co, jakiemukolwiek włascicielowi klubu nic do tego. Od pilnowania porządku sa określone osoby.
Blajpios, o ile - jak podkreśliłem wcześniej - piszezz kapitalne eseje dotyczące np. spraw zwiazanych z naszym regionem to "obrona" właściciela wychodzi Ci od przysłowiowej dupy strony. Bez odbioru.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Strona główna

Postprzez Smazu 2009-07-07, 5:34 pm

Transfer Filipowicza nie jest jeszcze potwierdzony, jeżeli zostanie to wtedy zapewne Admini zaktualizują tabelkę, zresztą to też są ludzie i ten serwis nie jest jedyną rzeczą w ich życiu ;-) Nie ma co się przywiązywać do tabelki, neews'y są najświeższe.
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Strona główna

Postprzez Blajpios 2009-07-07, 6:19 pm

Ojojoj, coś zdenerwowanko się wkrada... Może jednak niepotrzebne czy przesadne jest zamykanie się na dyskusję i myślenie, choć wydaje się, że ładnie się to ukryło pod frazami typu "dobrze to robisz" ale "bez odbioru". OK! Można nawet pominąć fakt jeden, bardzo dziwny. Mianowicie ten, iż niby "na temat" jest kuriozalna propozycja nie zauważania drobnego nieopatrzenia na stronie w imię tego, że ktoś robiący stronę jest wolontariuszem - ale można się czepiać kogoś jeszcze dalej od tego błędu oddalonego. Natomiast - "nie na temat" niby ma być, gdy ktoś pokpiwając sobie z tej kuriozalnej wypowiedzi - zrobi parafrazę. Ciekawa mentalność Kalego.
Jak wspomniałem, powyższe nawet można pominąć. Ale - marzyłoby się jednak, że ludzie w dyskusji liczą się z tym, co ktoś pisze a nie z uporem maniaka wmawiają, co im się wydaje. Wydawało mi się, że wystarczy, jak "za wczasu" napiszę poniższe, już teraz zresztą kolejny raz cytowane.
Blajpios napisał(a):Niestety, ze smutkiem muszę dodać. Dla jasności - choć wydawałoby się, że można liczyć na jakąś ludzką dyskusję - to jednak muszę zaznaczyć. Nie ustawiajcie sobie tej wypowiedzi jakby chłopca do bicia, że oto chwalę Szatana.

Ba! na wszelki jednak wypadek i dodałem więcej:
Blajpios napisał(a):Odpowiadam tylko na dziwaczne, by nie użyć mocniejszych słów, uogólnienia "żadnej woli wzmocnień", "ani jednej decyzji od początku" itp. Pokazuję - że to nieprawdziwe zdania, bo tego wymaga uczciwość dyskusji, nawet jeżeli uważać, że bardzo źle K. Szatan prowadzi klub.
No, ale cóż - łudziłem się tylko? Dobra. Rozumiem więc - to chyba już nie do przeskoczenia. Ludziom, jak emocje poruszą, to się przyznanie, że białe jest białym nawet nie udaje. Najprostszej prawdy nie przyznają, trudno. Zostawiam tę kwestię.

@Smazu
Nieraz dawałem wyraz, że doceniam bezinteresowność tych, co prowadzą stronę przecież mając swoje obowiązki rodzinne inne, pracę inną i tylko własny czas poświęcają, nawet czasem pieniądze.
Niemniej - i trochę chciałem zwrócić uwagę na różne wcześniejsze pomysły - i przede wszystkim na jedną drobną rzecz. Owszem, pomyłka, czy niekonsekwencja raczej - jest drobna, to nie jest wielka rzecz. Zarazem jednak - akurat trasfery teraz, to gorący temat, ludzie się na forum o tym kłócą itp. Toteż taka drobna niby niekonsekwencja, to jednak jest warta uniknięcia, bo jak się nową wiadomość daje, to i tę tabelkę raczej tak samo szybko da się wyedytować. Natomiast ludzie na nią patrzą, bo to przegląd sytuacji jest. Zresztą - już jest to zrobione. Więc - dzięki, jest OK! Na pewno nie był to żal o jakąś znaczące przekłamanie.
Pozdrawiam!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Strona główna

Postprzez August 2009-07-07, 7:02 pm

Blajpios napisał(a):Ojojoj, coś zdenerwowanko się wkrada... Może jednak niepotrzebne czy przesadne jest zamykanie się na dyskusję i myślenie, choć wydaje się, że ładnie się to ukryło pod frazami typu "dobrze to robisz" ale "bez odbioru". OK! Można nawet pominąć fakt jeden, bardzo dziwny. Mianowicie ten, iż niby "na temat" jest kuriozalna propozycja nie zauważania drobnego nieopatrzenia na stronie w imię tego, że ktoś robiący stronę jest wolontariuszem - ale można się czepiać kogoś jeszcze dalej od tego błędu oddalonego. Natomiast - "nie na temat" niby ma być, gdy ktoś pokpiwając sobie z tej kuriozalnej wypowiedzi - zrobi parafrazę. Ciekawa mentalność Kalego.


Moze mam taka a nie inna mentalność Kalego. Ale mam też świadomość, że nie jestem czlowiekiem pozbawionym wad. Ale mam też świadomość, że informacje typu kto odvchodzi a kto przychodzi do klubu powinny w pierwszej kolejności znajdować się w serwisie oficjalnym klubu, a takowego nie ma. A czemu to kolega Blajpios już nie odpowiedział na pytanie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Strona główna

Postprzez Blajpios 2009-07-07, 9:43 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):Ojojoj, coś zdenerwowanko się wkrada... Może jednak niepotrzebne czy przesadne jest zamykanie się na dyskusję i myślenie, choć wydaje się, że ładnie się to ukryło pod frazami typu "dobrze to robisz" ale "bez odbioru". OK! Można nawet pominąć fakt jeden, bardzo dziwny. Mianowicie ten, iż niby "na temat" jest kuriozalna propozycja nie zauważania drobnego nieopatrzenia na stronie w imię tego, że ktoś robiący stronę jest wolontariuszem - ale można się czepiać kogoś jeszcze dalej od tego błędu oddalonego. Natomiast - "nie na temat" niby ma być, gdy ktoś pokpiwając sobie z tej kuriozalnej wypowiedzi - zrobi parafrazę. Ciekawa mentalność Kalego.


Moze mam taka a nie inna mentalność Kalego. Ale mam też świadomość, że nie jestem czlowiekiem pozbawionym wad. Ale mam też świadomość, że informacje typu kto odvchodzi a kto przychodzi do klubu powinny w pierwszej kolejności znajdować się w serwisie oficjalnym klubu, a takowego nie ma. A czemu to kolega Blajpios już nie odpowiedział na pytanie.

nie odpowiedział - bo ani nie jest rzecznikiem prasowym, by bronić nawet przegranych spraw - ani i sam nie jest szczęśliwy z tego powodu. Wydaje mi się, że wśród licznych moich postów krytykujących - ogólnie rzecz ujmując - Zarząd Zagłębia także w czasach Szatana: to po wycofaniu się Klubu z prowadzenia "oficjalnej strony", dawałem też wyraz niezadowoleniu z faktu wycofania się ze strony oficjalnej, choć na 100 procent pewien nie jestem, może odpuściłem po wcześniejszych (co już pewne) krytykach rozmaitych braków polityki "piarowej".
Naprawdę nie chodzi mi ani o zaostrzanie atmosfery ani o jakieś "kogucie skakanie do oczu". Za starzy na to jesteśmy. Cieszę się, że nie pokłóciliśmy się, zwłaszcza szanując różne wpisy wzajemnie. Chodziło mi o to tylko, że naprawdę wkurzające jest, gdy człowiek jest bezsilny, otwartym tekstem pisze wręcz po kilkanaście już chyba razy, że nie chodzi dla kontrastu o chwalenie "zawsze i wszędzie i za wszystko Szatana", bo nieraz się też i na tych łamach go tu krytykowało: a w odpowiedzi ludzie dalej wciąż powtarzają właśnie to, czemu się zaprzecza. Żeby było jasne. Tak, chyba jest pewna różnica w naszych podejściach. Ja rzeczywiście, mam cień nadziei, że K. Szatan co do nauki biznesu sportowego tych ostatnich dwóch lat nie zmarnował całkiem, że coś jeszcze drgnęło. Nie jest to cień wielki, nie chcę się łudzić, że nastąpiło totalne zrozumienie - ale ufam, że coś jednak zostało, że ciut będzie lepiej. A jak się go wesprze naciskiem kibicowskim pozytywnym a nie gnojącym go - to to ciut będzie jeszcze ciut większe. Podczas gdy Kol. August chyba już takich nadziei nawet małych absolutnie nie ma. Ale ja nie wiem, kto ma rację. Bynajmniej nie upieram się, że okaże się, niestety, ża rację miał. Kol. August, nawet pozytywny nacisk nie pomoże. Nie wiem. Chciałbym, by było inaczej.
No, dobrze. Ale to - odchodzi już od tematu strony głównej. Mimo wszystko chciałbym, by nawet będąc znów "hobbystyczną", nie zastygała praca serwisu w skamieniałych formach. Po - na pewno wielkim, także finansowym wysiłku, jeżeli nie był on jeszcze w czasach "oficjalności" - gdy strona cała zyskała nowy wygląd: naturalnym było jakieś "odsapnięcie". "Mamy szkielet, nowy kształt, zrobiliśmy bardzo dużo". To naturalne myślenie, które mogło być u Twórców. Powiedziałbym tak - gdyby to był oficjalny serwis, czyi ludzie na etacie, miałbym dość uporczywe zastrzeżenia, wracałbym do nich. Jak jest jak jest - nie będę zarzucał tego Twórcom. Zwłaszcza, że zawsze mogą powiedzieć, "a co ty, k.a, zrobiłeś, czy robisz, jaki wkład masz?". Niemniej - jako choćby ten wkład - co rusz podrzucam jakieś sprawy, bo czasem to drobne kwestie a jednak coś mogą rozwinąć, uwspółcześnić serwis itd. I co do tego ma, że nie ma oficjalnej strony? Jeżeli stawiam wymagania, czy podpowiedzi zdając sobie z tego sprawę, jeżeli nie stawiam wymagań w formie jak do zawodowców odpowiedzialnych zawodowo za tę prezentację: to nie uważam za nieuczciwe stawianie takich podpowiedzi. Czy się tu mylę? Czy Twórcom Serwisu stawiałem kiedyś jakieś wymagania czy zarzuty, przy których mogli mieć wrażenie, że nieuczciwie od nich żądam za dużo? Mnie się wydaje, że nie, ufam, że nie, że nie odebrali tak moich wypowiedzi. Ale na pewno - nie mnie się tu do końca ocenić, nie mogę rozstrzygnąć artbitralnie czy to za nich czy to jakby jaki obiektywny sąd.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Strona główna

Postprzez mlody1906zak 2009-07-19, 4:57 pm

kiedy bedzie rozbudowana strona fanclub na emigracji,bo sie buduje i buduje?????? pozdro z hull
mlody1906zak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2008-12-30, 7:55 pm
Lokalizacja: hull

Re: Strona główna

Postprzez flex 2009-07-20, 9:43 am

Jeśli ktoś jest zainteresowany tworzeniem jakiejkolwiek podstrony np. Funcluby na emigracji to proszę o kontakt.
Sam nie mam pomysłu na tą stronę, ale z waszą pomocą może wyjdzie coś ciekawego.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Re: Strona główna

Postprzez Landryn 2009-07-21, 3:37 pm

Tzn , nie lepiej jakby stworzyć dodatkowy temat główny ?
Można zrobić coś takiego , tylko co do grafiki to nie mam kompletnie pomysłu , ale jeżeli chodzi o resztę to bardzo chętnie pomogę .
Landryn
 
Posty: 323
Dołączył(a): 2009-04-11, 7:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec , Urząd Miasta

Re: Strona główna

Postprzez tymin 2009-07-26, 12:53 pm

flex napisał(a):Jeśli ktoś jest zainteresowany tworzeniem jakiejkolwiek podstrony np. Fancluby na emigracji to proszę o kontakt.
Sam nie mam pomysłu na tą stronę, ale z waszą pomocą może wyjdzie coś ciekawego.

Fancluby, nie Fun.
Czemu fun ?
Flex: już poprawiam, ale wpadka ;-)
tymin
 
Posty: 145
Dołączył(a): 2007-01-19, 8:54 pm

Re: Strona główna

Postprzez uzielone 2009-07-29, 7:24 am

Dlaczego w związku z tematem gry Cracovii w Sosnowcu nie ma sondy na Stronie głównej? Lepiej żeby wypowiedziało się więcej kibiców niż tylko ci, którzy dotrą na spotkanie.
uzielone
 
Posty: 283
Dołączył(a): 2008-10-20, 7:00 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Strona główna

Postprzez swiezy52 2009-07-29, 9:42 am

uzielone napisał(a):Dlaczego w związku z tematem gry Cracovii w Sosnowcu nie ma sondy na Stronie głównej? Lepiej żeby wypowiedziało się więcej kibiców niż tylko ci, którzy dotrą na spotkanie.



SONDA JUZ SIE POJAWILA
swiezy52
100% Zagłębie
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2009-02-16, 12:34 pm
Lokalizacja: Piaski

Re: Strona główna

Postprzez August 2009-08-04, 9:04 am

Wywalcie zdjęcię I drużyny. Już nawet nie tyle, że nieaktualne to po prostu z Kudybą, na ktrego patrzeć nie można,
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Strona główna

Postprzez emdżej 2009-08-08, 11:34 pm

Czytacie mi chyba w myślach, bo zastanawiałem się czy nie zapytać o to, żeby wywiady pomeczowe były także w formie pisemnej. Brakuje mi czasem cierpliwości do wczytywania się wywiadów w TV, a i z głośnością dźwięku różnie bywa. Czy tak będą publikowane wszystkie wypowiedzi po spotkaniach czy tylko trenerów?
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Re: Strona główna

Postprzez kret75 2009-08-17, 11:45 am

Dlaczego ze strony głównej znikną baner zespołu Horrorshow ?
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników