Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez August 2008-11-03, 10:04 am

Źle by było gdyby klub z taką tradycją i aspiracjami nie miał swojego oficjalnego serwisu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez adas 2008-11-20, 6:18 pm

Powstaje nowa odsłona serwisu 100% Zagłębie. Już dziś możecie zgłaszać swoje uwagi i propozycje co do nowego wyglądu i funkcjonalności serwisu. http://new.zaglebie.sosnowiec.pl
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez Smazu 2008-11-20, 10:44 pm

Wszystko super tylko gdyby czcionke można było zmniejszyć o 1 lub 2 bo artykuły są ciut za duże.
A tak to wszystko przejrzyste,co ma być najważniejsze to jest 10/10 ;)
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez Blajpios 2009-06-25, 8:45 pm

Cieszy od dwóch dni - nagłe przebudzenie z ilością wiadomości. Tak, jak powinno - przynajmniej tak - być na stronie oficjalnej, oto teraz zaczęło się na nieoficjalnej. Codziennie coś, nawet realacja z treningu z młodziakami kandydatami, wywiady po treningu. Tak trzymać Panowie, gratulacje - i dzięki, bo wiadomo, że to przecież nie komercyjne, nie na etacie, tylko z entuzjazmu i przywiązania!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez uzielone 2009-10-27, 8:52 am

Dlaczego Nasz serwis 100% nie został serwisem oficjalnym tylko prezes Hytry uruchomił stronę http://zaglebie.eu/ ? Uważam, że redakcji 100% za tyle lat dobrej roboty należało się wsparcie od strony klubu. Wiele czołowych polskich klubów ma kilka serwisów internetowych i dodatkowe źródła informacji zawsze są mile widziane jednak pewien niesmak pozostaje.
uzielone
 
Posty: 283
Dołączył(a): 2008-10-20, 7:00 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez August 2009-10-27, 9:14 am

uzielone napisał(a):Dlaczego Nasz serwis 100% nie został serwisem oficjalnym tylko prezes Hytry uruchomił stronę http://zaglebie.eu/ ? Uważam, że redakcji 100% za tyle lat dobrej roboty należało się wsparcie od strony klubu. Wiele czołowych polskich klubów ma kilka serwisów internetowych i dodatkowe źródła informacji zawsze są mile widziane jednak pewien niesmak pozostaje.


Ja myślę, że to zapytanie powinieneś skierować pod tym adresem:
sekretariat@zaglebie.eu

Czasami myślę, że szybciej zostanie zbudowana czteropasmówka na Zakopiance aniżeli zrozumie się psychikę Pana Prezesa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez Blajpios 2009-10-27, 11:00 am

Hm. A to mnie trochę zmartwiliście... Sądziłem bowiem, że to jest z obopólnym zadowoleniem, to znaczy wydawcy 100% Zagłębie nie chcieli tracić możliwości swobody własnych sądów, wypowiedzi itp. Myślałem też, że nastąpi jakieś "dogranie zakresów" a to, że nie są oficjalni - nie wyklucza i jakiegoś wsparcia (uprzywilejowanych miejsc, np. kart akredytacyjnych i innych promocji, zamówionych jakichś materiałów na stronę oficjalną). Rozwiązanie ze stroną oficjalną i nieoficjalną może nie być złe i to dla obu stron - o ile rzeczywiście będzie w takim porozumieniu, że redaktorzy dotychczasowej strony nie poczują się "wycyckani". Taką mam zresztą mam nadzieję - rozumiejąc, że np. Klub chce i powinienm mieć swoją możliwość kształtowania polityki medialnej i nie są to żadne niezrozumiałe meandry psychiki decydentów - a z kolei tak zasłużeni ludzie, jak wieloletni wydawcy tych stron, chcą mieć możliwość zachowania swoich poglądów i swobody kibicowskiej. Byle było to z porozumieniem, przy wzajemnym szacunku, docenieniu zasług tych paru lat, zwłaszcza tych, gdy Klub "dopiero dochodził do jakiegoś rozumu w tych sprawach".
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec znów nieoficjalny

Postprzez Smazu 2009-10-27, 1:41 pm

Serwis 100% nie chciał być oficjalnym serwisem , więc stworzono nową oficjalną stronę. :niezle: ;-)
LEGIA - BIELSKO - ZAGŁĘBIE
Smazu
Moderator
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-06-03, 2:51 pm
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron