TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Postprzez YOOSHKY 2008-09-03, 2:48 pm

seler napisał(a):Posiadam dwa mikrofony. Moge jeden uzyczyć:) Potrzebna jest tylko gąbka, ale to koszt 4 złotych:)


No i konkretna propozycja :) Odezwę się później na PW
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC


Postprzez Ader 2008-09-03, 6:50 pm

Osobny filmik z meczu z urywkami z trybun.
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez YOOSHKY 2008-09-04, 6:31 am

Ader napisał(a):Osobny filmik z meczu z urywkami z trybun.

I zaś będzie afera że za dużo widać jak 3 lata temu w kibicowskiej galerii :)
Myślałem o tym, postaram się robić takie filmy a już na pewno jak będą oprawy.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez YOOSHKY 2008-09-04, 7:15 pm

> 23 tys. wyświetleń plików wideo przez 7 dni :LOL:
Póki co serwer chyba daje rade, przynajmniej u mnie nadmiernie nie buforuje, czasem wyjątek się zdarzy.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez MartinZS 2008-09-12, 9:09 am

delete
Ostatnio edytowano 2013-05-09, 8:29 pm przez MartinZS, łącznie edytowano 1 raz
MartinZS
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2007-12-22, 2:36 pm

Postprzez YOOSHKY 2008-09-12, 10:36 am

Martius napisał(a):Z tego co słyszę ( wywiad z nowym trenerem) to jednak mikrofon został nabyty ?
Teraz jest o wiele lepiej :) pozdrawiam


Nie został jeszcze nabyty
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez MartinZS 2008-09-12, 12:11 pm

delete
Ostatnio edytowano 2013-05-09, 8:29 pm przez MartinZS, łącznie edytowano 1 raz
MartinZS
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2007-12-22, 2:36 pm

Postprzez YOOSHKY 2008-09-12, 12:30 pm

Martius napisał(a):Ale słychać rozmówce lepiej niż wcześniej

Przypadek. Kamera jaką posiadamy jest urządzeniem już wiekowym i najprostszym, nie wiem na 100% ale chyba nie ma wejścia mikrofonowego że o stabilizacji obrazu nie wspomnę. Ale nie jest źle. Jeśli nie ma wejścia a chłopaki się zgodzą to dorobię wejście mikrofonowe z przedwzmacniaczami stereo na 2 mikrofony które rozstawimy daaaaaaaaaleko od siebie, dźwięk byłby zajebisty.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez Bartos 2008-09-12, 7:36 pm

a może ktoś z kibiców ma jakąś fajniejszą kamerkę a używa jej tylko raz do roku na wakacyjne wypady i mógłby wspomóc chłopaków użyczając bardziej profesjonalny sprzęt
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez YOOSHKY 2008-09-13, 8:30 am

Bartos napisał(a):a może ktoś z kibiców ma jakąś fajniejszą kamerkę a używa jej tylko raz do roku na wakacyjne wypady i mógłby wspomóc chłopaków użyczając bardziej profesjonalny sprzęt


Bartos to zły pomysł, nie chcemy jeździć z czyimś sprzętem, różne są warunki podróży, wiele się może zdarzyć podczas takiego wypadu, różnie jest na stadionie, to za duża odpowiedzialność. Nie pisałem poprzedniego posta w takim celu.
Dzięki za zainteresowanie.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez flex 2008-09-13, 10:41 am

To może zróbmy jakąś zbiórkę na lepszą kamerę.
Zrzucamy się na oprawy, których wcale nie widać a z kamery byłby pożytek dla wszystkich.
Mamy kibiców na emigracji, którzy nie mają możliwości być na każdym meczu Zagłębia i podejrzewam, że chętnie się dorzucą do kamery ?
Co o tym myślicie ?

Jeśli zaś chodzi o TV Zagłębie to zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest upublicznianie treningów Zagłębia. Zawsze to darmowy materiał dla konkurencji. No chyba, że filmowane są te nieistotne fragmenty treningu ;-)
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Postprzez Bartos 2008-09-13, 11:36 am

flex napisał(a):Jeśli zaś chodzi o TV Zagłębie to zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest upublicznianie treningów Zagłębia. Zawsze to darmowy materiał dla konkurencji. No chyba, że filmowane są te nieistotne fragmenty treningu ;-)


no to zawsze powiedziec trenerowi, że chcecie nagrać trening i żeby powiedział Wam kiedy będzie można przyjść i to zrobić.
Jeśli nie będą ćwiczone jakieś specjalne fragmenty gry pod jakiegoś konkretnego rywala to przecież nie powinno być z tym problemu :)

ja ma też inny pomysł :)
Mamy już w Sosnowcu Akademie Piłkarską

a może by tak zrobić coś takiego jak
"Filmową Akademię Piłkarską Zagłębia Sosnowiec"

Raz w tygodniu mogły by być nagrywane jakieś elementy ćwiczeń, które później każdy chłopak mógłby przećwiczyć na podwórku/boisku , sam lub z kolegami.

Troszkę starsi kibice pamiętają jak 20-25 lat temu był w telewizji program "Piłkarska Kadra Czeka", gdzie właśnie były demonstrowane takie ćwiczenia. I sam pamiętam jak z niecierpliwością czekałem przez cały tydzień na następne wydanie tego programu a później leciałem z piłką przed dom :)

Mam wiele pomysłów jak by to mogło wyglądać
Zresztą program czegoś takiego i zakres ćwiczeń można by uzgodnić z zawodowcami czyli z którymś z trenerów lub doświadczonych piłkarzy Zagłębia - a przecież Panowie z naszej telewizji mają do nich stały dostęp :)
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez YOOSHKY 2008-09-14, 7:39 am

flex napisał(a):Jeśli zaś chodzi o TV Zagłębie to zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest upublicznianie treningów Zagłębia. Zawsze to darmowy materiał dla konkurencji. No chyba, że filmowane są te nieistotne fragmenty treningu ;-)

Zależy co się pokazuje, starałem się pokazywać niewiele :) Publikując treningi chciałem pokazać atmosferę, nowego trenera, reakcje itp.
Jeśli było za dużo widać to się o tym dowiem od szkoleniowców i na następny raz pokarzę jeszcze mniej albo w ogóle zrezygnujemy z pokazywania treningów i zrobimy tylko wypowiedzi. Z tej samej przyczyny opóźniona o kilka dni zostanie publikacja całego meczu z Lechia, chyba że coś się zmieni.
Myślałem też by zrobić "wywiad tygodnia" na podobnych zasadach jak to robił Adam tylko nie w formie pisemnej a wideo. Dla tych co nie pamiętają napiszę krótko że rozmówcę w poszczególnym tygodniu wybierają kibice, zadawane pytania pochodzę od kibiców.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez fan78 2008-09-14, 9:20 am

Bartos napisał(a):
flex napisał(a):Jeśli zaś chodzi o TV Zagłębie to zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest upublicznianie treningów Zagłębia. Zawsze to darmowy materiał dla konkurencji. No chyba, że filmowane są te nieistotne fragmenty treningu ;-)


no to zawsze powiedziec trenerowi, że chcecie nagrać trening i żeby powiedział Wam kiedy będzie można przyjść i to zrobić.
Jeśli nie będą ćwiczone jakieś specjalne fragmenty gry pod jakiegoś konkretnego rywala to przecież nie powinno być z tym problemu :)

ja ma też inny pomysł :)
Mamy już w Sosnowcu Akademie Piłkarską

a może by tak zrobić coś takiego jak
"Filmową Akademię Piłkarską Zagłębia Sosnowiec"

Raz w tygodniu mogły by być nagrywane jakieś elementy ćwiczeń, które później każdy chłopak mógłby przećwiczyć na podwórku/boisku , sam lub z kolegami.

Troszkę starsi kibice pamiętają jak 20-25 lat temu był w telewizji program "Piłkarska Kadra Czeka", gdzie właśnie były demonstrowane takie ćwiczenia. I sam pamiętam jak z niecierpliwością czekałem przez cały tydzień na następne wydanie tego programu a później leciałem z piłką przed dom :)

Mam wiele pomysłów jak by to mogło wyglądać
Zresztą program czegoś takiego i zakres ćwiczeń można by uzgodnić z zawodowcami czyli z którymś z trenerów lub doświadczonych piłkarzy Zagłębia - a przecież Panowie z naszej telewizji mają do nich stały dostęp :)
Pamietam "Pilkarska kadra czeka",klasyka telewizjii:)
YOOSKY wywiad tygodnia to swietny pomysl,oby jak najszybciej doczekal sie realizacji.
Ja mam pytanie czy daloby rade puscic w naszj TV archiwalne mecze Zaglebia z lat 80-tych np?Chyba TVP Katowice powinna miec je w archiwum?Czy bylby problem z wypozyczeniem od nich takiego materialu?Czy trzeba by zaplacic?
Pozdro!
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Postprzez YOOSHKY 2008-09-14, 11:42 am

fan78 napisał(a):YOOSKY wywiad tygodnia to swietny pomysl,oby jak najszybciej doczekal sie realizacji.
Ja mam pytanie czy daloby rade puscic w naszj TV archiwalne mecze Zaglebia z lat 80-tych np?Chyba TVP Katowice powinna miec je w archiwum?Czy bylby problem z wypozyczeniem od nich takiego materialu?Czy trzeba by zaplacic?
Pozdro!

Nie wiem tego, postaramy się uzyskać takie informacje.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników