Ocena działu region : ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Ocena działu region : ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE

Postprzez Krawiec 2003-06-08, 10:47 pm

Witam wszystkich zainteresowanych dziłałem ZD.
Poprzez otworzenie tego wątku chciałbym się dowiedzieć jakie macie uwagi, co byście chcieli w tym temacie wiedzieć oraz jaśli są jakieś wątpliwości co do treści publikacji to jakie. Chciałbym mieć od was info zwrotne by dostosować dział pod Wasze zainteresowania w tym temacie.
Będę starał się zapowiadać co wkrótce nastąpi w dziale.
Cześć.
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń


Postprzez Sadek 2003-06-09, 3:06 pm

fajny dział ten Region można sie dowiedzieć różnych rzeczy :D
pozdrowienia dla Krawca :wink:
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez Franz 2003-06-09, 3:20 pm

Moim zdanie super. W koncu na naszej stronie mozemy sie dowiedziec czegos nie tylko o sprawach sportowych itd ale rowniez o historii itp. naszego regionu. Uwazam ze strona www.zagłębie.sosnowiec.pl staje sie coraz lepsza a nowe dzialy (region i kibice) to strzal w dzisatke.

pozdrowinia dla Krwaca. Trzymaj sie :)
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez kwachu 2003-06-10, 7:56 am

Może dorzucic jakiś zdjecia w stylu "Sosnowiec dawniej i dziś" - fajnie będzie popatrzeć jakie zmiany zaszły w rozwoju naszego miasta.
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

:-)

Postprzez Krawiec 2003-06-10, 9:18 pm

Cześć
Galerie są gotowe . W tym temacie dużo zależy od autorów strony - mam nadzieję, że będzie w tym temacie zielone światło. Zapraszam do lektury świeżej publikacji .
Pozdrowienia.
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Postprzez fabian 2003-06-10, 11:06 pm

W roku 1858 Dyrekcja Towarzystwa Dróg Żelaznych Warszawsko-Wiedeńskich rozpoczęła wykupywanie gruntów pod budowę kolei z Ząbkowic do Sosnowca ( walkę o przejęcie kolei z rąk pruskich podjął Leopold Kronenberg ). Była to pierwsza linia kolejowa w Królestwie Polskim. Zbudowano ją w latach 1945-1948. W 1858 r. oddano do użytku dworzec kolejowy w Sosnowcu , który stał się stacją graniczną .

literówka do poprawki. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale chyba przegiąłeś ze szczegółami. Ja prawie wymiękłem. Wiedze masz niesamoooooowitą, ale ja nie jestem w stanie tyle na raz przyswoić, może jakieś skróty dla upośledzonych ;) Powodzenia
T.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-06-11, 7:59 am

"Natomiast pierwszym, który użył terminu Zagłębie na określenie tych terenów był Józef Patrycjusz Cieszkowski, który w okresie 1835-1943 był naczelnym zawiadowcą kopalń rządowych".

Trochę długo był...:)
Sorki, że tak wytykam, ale przynajmniej widzisz, że jest zainteresowanie działem.
Gość
 

Postprzez kwachu 2003-06-11, 8:01 am

To ja pisałem powyżej - wylogowało mnie coś...
kwachu
 
Posty: 916
Dołączył(a): 2003-04-24, 8:44 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-06-11, 10:15 pm

Jest OK, ale naucz się, że przed kropkami, przecinkami i średnikami, po otwarciu nawiasów i przed ich zamknięciem nie stawia się spacji.
Gość
 

Dzięki za uwagi formalne

Postprzez Krawiec 2003-06-12, 12:27 am

Witam!
Dzieki kwachu za wskazanie błędu. Prwdę mowiąc jest ich więcej w tekscie, co wynika z pospiechu . W moim zamyśle dzial miał ruszyć dopiero pod koniec miesiąca i do tego czasu miałęm sobie wszystko wyszlifować. Azeby dział nie swiecił pustkami wkleiłem kopie robocze z nadzieją, że wszystko jest oki. Doceniam również uwagi gościa . Chyba wiem kim on jest i obiecuję mu, że jutro odpowiem mu na jego post.
Jestem obecnie zawalony pracą , a w dodatku żona i szef chcą mnie wywalić z zajmowanych dotąd funkcji.
Pozdrawiam!
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Re: Dzięki za uwagi formalne

Postprzez fabian 2003-06-12, 12:38 am

Krawiec napisał(a):Witam!
Dzieki kwachu za wskazanie błędu. Prwdę mowiąc jest ich więcej w tekscie, co wynika z pospiechu . W moim zamyśle dzial miał ruszyć dopiero pod koniec miesiąca i do tego czasu miałęm sobie wszystko wyszlifować. Azeby dział nie swiecił pustkami wkleiłem kopie robocze z nadzieją, że wszystko jest oki. Doceniam również uwagi gościa . Chyba wiem kim on jest i obiecuję mu, że jutro odpowiem mu na jego post.
Jestem obecnie zawalony pracą , a w dodatku żona i szef chcą mnie wywalić z zajmowanych dotąd funkcji.
Pozdrawiam!

buuu, a mnie nie podziekujesz.... ale jesteś. A żoną to się nie martw, ściemnisz sobie nową na meczu ;) Moze sobie jakies z duuuzym zapalem do pomocy zaprosimy do PK? :D 3m sie i powodzenia!
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

oooooo!!!

Postprzez Krawiec 2003-06-12, 2:25 am

Witam o poranku!!!
Ale "pafo" !!! , jak mawiała pewna nauczycielka języka polskiego. Sorki Fabian za to "pafo" ale jestem zakręcony na max. Niniejszym oficjalnie składam serdeczne podziękownia za wskazanie błędu w tekście.... ;-).
A co do tych piknikowych żeńskich substytutów żony, to mam nadzieje, że jakieś się pojawią. Masz jakiś pomysł na przyciąganie tego ?
Pozdro, setny raz dzisiaj !
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Do Krawca

Postprzez fan78 2003-06-12, 1:33 pm

Witam,bardzo dobrze ze powstał ten dział,ja jestem zadowolony bo o historii naszego miasta i regionu wiem w sumie niewiele.Chciałbym sie dowiedziec czegos wiecej o "Trójkącie trzech Cesarzy",Krawiec jezeli możesz to skrobnij cos na ten temat,bede wdzieczny.Pozdrowienia,Twoim zapalem i energia z pewnoscią mozna by obdzielic kilku ludzi!!!Trzymaj sie!!!
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Trójkąt

Postprzez Krawiec 2003-06-12, 2:11 pm

Witam!
Dzięki za wsparcie. Jak tylko przebrnę przez historie ogólną Zagłębia to napisze się (właściwie to mam gotowca) o trójkącie .
Pozdrawaim i zachęcam Ciebie i wszystkich do częstego odwiedzania działu. Naprawdę warto bo w formie elektronicznej nigdzie takiego info nie znajdziecie.
Pozdrawiam!!!
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Postprzez Qni 2003-06-22, 1:28 pm

Pomysł z działem region jest znakomity!!!
Jeśli można to zapodam mały pomysł dla ciebie Krawiec. Proponuje stworzenie czegoś w rodzaju kalendarza, czy kroniki wydarzeń ułożonej w sposób chronologiczny np:
1 styczeń 1700 - Sosnowiec stolicą Polski :lol:
24 maj 1856 - Oddanie do użytku "Parku Wodnego" w Dąbrowie Górniczej
22 czerwiec 2003 - Qni pisze pierdoły na forum hehehe

Dziękuje Krawcowi za super lekcje historii jaką można otrzymać w dziale region.........aha i ja nie mam nic przeciwko bardzo szczegółowemu przedstawianiu faktów, a nawet popieram to.
Qni
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2003-05-16, 1:43 pm
Lokalizacja: DG-Jaworzno-Londyn


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników