Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Dlaczego nie szkolić ?

Postprzez aleki4 2005-06-05, 10:32 am

Kupować być może ale co ze szkoleniem. Pewnie nie wszyscy wiedzą że od 2004/2005 zredukowano dośc znacznie liczbę szkolonych grup trampkarsko juniorskich, co chyba nie jest dobrym pomysłem. W regionie naszym Zagłębie ma swój prestiż i wielu chłopców chciałoby się sprawdzić, ale brakuje nam dobrego menagera i planu szkoleniowego. Tu trzeba dodać że rodzice chętnie dają własne pieniądze aby wesprzeć potrzeby poszczególnych grup tramkarskich. Może Krzysiu Tochel zechciałby na sprawę szkolenia spojrzeć Swoim fachowym okiem.
Pozdrawiam
Ps Panie Krzysztofie nie warto zwracać uwagę na drobnych krzykaczy.
aleki4
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2003-12-25, 5:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez twari 2005-06-05, 10:34 am

Lukasz_1906 napisał(a):oczywiste jest że Ujo,Lacha,Siwy,Hosic,Teresa,Dawid ... zostają , i nie ma o czym gadać !! Moim zdaniem są niezastąpieni :!:


Zapomniales dodac Wolanskiego!!
Zubanovica i Adzema tez trzeba zatrzymac!
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez Lukasz_1906 2005-06-05, 10:41 am

no faktycznie zapomniałem :wink: , ale to jest raczej rzeczą jasna że tacy zawodnicy powinni zostać jeśli myslimy poważnie o awansie ...
Lukasz_1906
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2005-03-17, 8:21 pm
Lokalizacja: ŚRODULA

Postprzez CharoN^ 2005-06-05, 10:44 am

Jednym z największych wzmocnień będzie utrzymanie następujących zawodników:
1. Lacha (nie na sprzedaż!, jeżeli sprzedamy Lachę popełnimy wielki błąd, nie wyobrażam sobie składu na ekstraklasę bez Marcina!).
2. Ujo (jak wyżej, nie na sprzedaż).
3. Wolański (rozegrał się, bardzo dobry pomocnik, również nie na sprzedaż).
4. Hosić (filar defensywy, nie ma mowy o sprzedaży, bez niego z obroną może być o wiele gorzej).
5. Teresa (pomimo gorszego początku coraz lepiej, zaczynają świetnie współpracować z Hosiciem [bramke z Widzewa widziałem, ale 1 błąd może się przydażyć nawet parze Nesta-Stam]).
6. Dawid (dojdzie do swojej dyspozycji i znów będzie podstawowym zawodnikiem, przypomniał nam stare czasy rajdem w meczu ze Świtem, po którym padła bramka na 1:0).
7. Bęben (ustabilizuje formę, poćiwczy grę na przedpolu i będzie bardzo silnym punktem drużyny).
8. Siwy (podobnie jak Teresa, coraz lepiej, od zawsze w Zagłębiu, wielka ambicja, umiejętności również nietuzinkowe).
9. Adżem (bałkański walczak, b.dobry w obronie, lepiej poszukać zmiennika).
10. Pitry (pomimo kontuzji każdy zna jego wartość, Przemek ma papiery na grę, co pokazał w rundzie jesiennej i pokażę jeszcze nie raz).
11. Zuban (pokazał, że potrafi być przydatny, ustabliziuję formę i może być dobrym zmiennikiem).
12. Moraś (zapomniałem napisać o nim wcześniej, a powinien być zdecydowanie wyżej. Czekam na ten mecz, aż udowodni wszystkim, że warto na niego stawiać. Pomimo kilku nieudanych występów Morasia, przynajmniej ja widzę w nim zawodnika nawet na ekstraklasę. Mam nadzieję, że w przerwie popracuję nad sobą i będzie świetnym partnerem Lachy).

Na wyżej wymienionych zawodników na pewno chęci ma wiele zespołów, zarówno drugoligowych, jak i pierwszoligowych. Podstawą dla działaczy powinno być pozostawienie ich w składzie Zagłębia na conajmniej przyszły sezon. Moim zdaniem są to zawodnicy, którzy powalczą o ekstraklasę w Sosnowcu.

Odnośnie tych, którzy powinni odejść, z tym poczekam do końca rundy.
CharoN^
Zagłębiak
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 2003-10-25, 5:54 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - 11 LSD

Postprzez gothblack 2005-06-05, 12:57 pm

Charon zgadzam się z tobą w 100% właściwie ja chciałem to napisać,ale byłeś szybszy....najważniejsze dla nas to jest to aby zostali UJO i LACHA to są nasi prawdziwi liderzy......Będzie dobrze tylko co ze stadionem :?:
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Postprzez krzysztof 2005-06-05, 2:06 pm

gothblack napisał(a):Charon zgadzam się z tobą w 100% właściwie ja chciałem to napisać,ale byłeś szybszy....najważniejsze dla nas to jest to aby zostali UJO i LACHA to są nasi prawdziwi liderzy......Będzie dobrze tylko co ze stadionem :?:

sam Ujo z Lachą meczu nie wygrają, co było zresztą widać po rundzie jesiennej. Na boisku gra cały zespół i ci "niewidoczni" także decydują o wyniku.
Inną sprawą już jest fakt, jak ktoś nie potrafi po podaniu opanować piłki, czy z 5 metrów strzela nad bramką to chyba coś jest nie tak. Pozostawmy jednak te decyzje kadrowe trenerowi, on każdego z grajków zna lepiej od nas. Stolpa też dzwinie grywał, ale bramek strzelał najwięcej. Ujo technicznie jest prze....any, ale jak widać czasami ma problemy z wykończeniem setek.
krzysztof
 
Posty: 503
Dołączył(a): 2003-05-18, 10:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Lars 2005-06-05, 3:11 pm

CharoN^ napisał(a):11. Zuban (pokazał, że potrafi być przydatny, ustabliziuję formę i może być dobrym zmiennikiem).


to nie jest zawodnik na ławke. z tego co mówiono o nim w klubie na początku rundy był on potraktowany jako prezent dla trenera, więc pewnie ma jeden z wyzszych jak nie najwyzszy kontrakt.
I myśle, ze nawet nieprzez to ile zarabia ale rowniez przez to jak gra nie może siedziec na ławie. ma dobre przyspieszenie, ma technike, ma przegląd sytuacji, jest ambitny, niepodpala sie lecz do końca realizuje swój plan na daną sytuacje bramkową. dla mnie jest bardzo dobrym piłkarzem. myśle że w zaleznosci od klasy przeciwnika, na jesnien, powinien grać razem z Pitrym, a za nimi Lacha z Ujem, lub w przypadku lepszego rywala grać samemu przed dwójką Lacha - Ujo.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Postprzez darco 2005-06-06, 7:06 am

Dzisiejsza prasa sportowa podaje informację że Lachowskiego chce nam podkupić Korona, a także podobno K. Tochel dostał propozycję od Amiki(?) Mam nadzieje że na newsach prasowych temat się zakonczy, gdyż nie wyobrażam sobie teraz takich ubytków :(
darco
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:24 am

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-06-06, 7:51 am

Tytul tego tematu zmienmy na KOGO NAM WYKUPIA ABY ZAGLEBIE NIE AWANSOWALO DO I ligi.
Wiadomosci podane przez Kol. DARCO sa przygnebiajace, nie moge sobie wyobrazic mojej druzyny bez trenera K.TOCHEL. Jezeli tak to awans w przyszlym roku jest niemozliwy.
Co sie zas tyczy LACHY to w moim przeczuciu popelni blad jesli pojdzie do KORONY. Lepiej dla pilkarza jesli awnsuje z Zaglebiem do I ligi badz jesli odchodzi to do Legii - wowczas wszedzie blisko do gry w Pucharach, do Reprezentacji i w koncu do Europy.
Wystarczylo ze nasza druzyna zaczela grac - SEPY NADLECIALY NAD SOSNOWIECKIE ZAGLEBIE.
ZE SPUSZCZONYM NOSEM POZDRAWIAM
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Postprzez gruby 2005-06-06, 7:52 am

A co powiecie żeby w Zagłębiu sprawdzić Tomasza Podgórskiego

Obrazek

Data i miejsce urodzenia: 30.12.1985, Gliwice
Wzrost: 170 cm
Waga: 65 kg
Wychowanek: Piast Gliwice

Niezły zawodnik jak na swój wiek,prawy pomocnik,jeden z największych talentów Piasta w przeciągu kilku lat... 8) 8)
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez MrCricket 2005-06-06, 8:05 am

Do listy Charona dodałbym jeszcze Kłodę. Zawodnik mało efektowny ,ale bardzo efektywny,imponuje szybkością i walecznością. 3/4 zawodników z tej listy powinno grać w 1 lidze. Po takich wynikach w rundzie wiosennej nic dziwnego ,że inne kluby będą na nich "polować". Trzeba się z tym liczyć ,że niektórzy kluczowi zawodnicy mogą odejść. Przecież każdy z nich ma swoje ambicje ,a kariera piłkarza zwykle nie trwa zbyt długo. Wiele będzie zależeć od tego czy awansujemy teraz do 1 ligi (bardzo mało prawdopodobne).Zagłębie jest dobrze zorganizowane i stabilne finansowo jak na polskie warunki ,więc o ewentualnych następców nie byłoby trudno. Tak czy inaczej będzie 1 liga w Sosnowcu ,najpóźniej za rok !
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mały 2005-06-06, 9:06 am

Powiem tak. Mam nadzieję ,że spekulacje prasowe na temat odejścia Pana KT nie sprawdzą się. Inna sprawa , że Pan KT obiecał w Sosnowcu I LIGĘ i myślę , że słowa dotrzyma . Co do ewentualnego odejścia Lachy i Uja to wydaje mi się , że jeżeli jeden z Nich zdecyduje się na zmianę barw klubowych drugi zrobi to samo, jezeli natomiast pozostaną to Obaj i będziemy walczyć o I LIGĘ.

PANIE PREZESIE , PANIE DYREKTORZE , PANIE TRENERZE ZRÓBY W SOSNOWCU CHOCIAŻ RAZ COŚ OD POCZĄTKU DO SAMEGO KOŃCA.

POZDRAWIAM !!!!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Lars 2005-06-06, 9:19 am

pieprzenie...
nie po to budowali w Sosnowcu zespół aby teraz go wysprzedać, lecz z myślą o pierwszej lidze. a spekulacje kto odejdzie, kto przyjdzie bedą podawane co najmniej do końca lipca. Jeśli nawet Lacha czy Ujo odejdzie to niezadarmo i od tego jest sztab trenerski żeby wyłowić godnego następce.
Myśle, że jesli ktokolwiek odejdzie to może to być jedynie Lacha, za ktorego dostaniemy troche kaski i jakiś przyzwoity grajek go zastąpi. poza tym, nie panikujmy, nie jestesmy chesea czy barcelona aby mieć na jakiejkolwiek pozycji wirtuoza nie do zastąpienia.
A co do Trenera? tu jestem całkowicie spokojny. zostanie. ma kontrakt, są wyniki, to jest jego klub, on zbudował tą drużyne i on ją wprowadzi do ekstraklasy.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Postprzez mały 2005-06-06, 9:22 am

Lars napisał(a):pieprzenie...
nie po to budowali w Sosnowcu zespół aby teraz go wysprzedać, lecz z myślą o pierwszej lidze. a spekulacje kto odejdzie, kto przyjdzie bedą podawane co najmniej do końca lipca. Jeśli nawet Lacha czy Ujo odejdzie to niezadarmo i od tego jest sztab trenerski żeby wyłowić godnego następce.
Myśle, że jesli ktokolwiek odejdzie to może to być jedynie Lacha, za ktorego dostaniemy troche kaski i jakiś przyzwoity grajek go zastąpi. poza tym, nie panikujmy, nie jestesmy chesea czy barcelona aby mieć na jakiejkolwiek pozycji wirtuoza nie do zastąpienia.
A co do Trenera? tu jestem całkowicie spokojny. zostanie. ma kontrakt, są wyniki, to jest jego klub, on zbudował tą drużyne i on ją wprowadzi do ekstraklasy.
OBYŚ MIAŁ RACJĘ ALE I TAK ŻYCIE WSZYSTKO ZWERYFIKUJE !!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-06-06, 10:29 am

W kwestii zakupow lub zmian jak kto woli - Niznik - lewy pomocnik LKS ma kontrakt wazny do Czerwca - uwazam ze bylby duzym wzmocnieniem dla ZAGLEBIA.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników