Tutaj prosze zgłaszać błędy z działaniem serwisu.

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Postprzez Monti 2005-08-23, 10:57 am

Dami_mdc napisał(a):Mam małe pytanko otóż: wiele razy była poruszana już kwestia znaczka na stronce głownej Zagłębia... i chciałem się dowiedzieć czy admini zamierzają zmienić znaczek na stary czy nie?


Nie
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Postprzez bankier 2005-08-23, 7:29 pm

fakt - pytanie było zawarte w formie zamkniętej narzucającej odpowiedź "tak" lub "nie" - ale ja takze kiedyś starałem się o to zapytać nie uzyskując odpowiedzi.

dlatego też ponawiam pytanie - dlaczego osoby stanowiące o obliczu serwisu zaglebie.sosnowiec.pl nie godzą się na zastąpieniu znaczaka symbolizujacego sportową spółkę akcyjną przez stary herb naszego klubu? czy tez moze jest to odpowiedź montiego wyrażająca jego prywatne zdanie?

dwa - co przeszkadza w organizacji ankiety na stronie głównej serwisu dot. tego jaki herb ma zdobić witrynę serwisu 100% Zagłebie? czy moze ktoś ma w tym swój interes aby obowiązujacym w internecie logiem było logo s.s.a?

ps. a jesli pisałem nie na temat to zgłaszam problem z działeniem serwisu - na stonie głównej pojawia się piłka z dziwnym trójkątem majaca pewnie nawiązywac do historycznego hernu Zagłebia Sosnowiec. czy tę usterke da się usunąć?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez twari 2005-08-23, 7:42 pm

Jakie są powody takiej a nie innej decyzji? A jeśłi tak uparcie chcecie lansowac nowy "znaczek" to czy przynajmniej obok nie mogl by widniec stary herb?
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez WOJTEK 2005-08-24, 7:32 am

Serwis http://zaglebie.sosnowiec.pl nie jest w żaden formalny sposób powiązany z SSA Zagłębie, KKS Zagłębie SSA, MMKS Zagłębie, STH Zagłębie, TRH Zagłębie, a co za tym idzie nie ma obowiązku przekazywania wyżej wymienionym podmiotom materiałów kierowanych błędnie na nasze adresy e-mail.

TO JEST TEKST ZE STRONY GŁÓWNEJ. JEDNAK NIE DO KOŃCA SĄ PRAWDĄ GDYŻ SERWIS UPARCIE LANSUJE ZDEFEKTOWANY HERB. KIBICE LEGII WYRZUCALI SZALIKI Z PRZEROBIONYM HERBEM NA BOISKO. A MY ?? DOSTAJEMY ODPOWIEDŹ: NIE.
MOJA PROPOZYCJA : ANKIETA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez twari 2005-08-24, 9:11 am

WOJTEK napisał(a):
Serwis http://zaglebie.sosnowiec.pl nie jest w żaden formalny sposób powiązany z SSA Zagłębie, KKS Zagłębie SSA, MMKS Zagłębie, STH Zagłębie, TRH Zagłębie, a co za tym idzie nie ma obowiązku przekazywania wyżej wymienionym podmiotom materiałów kierowanych błędnie na nasze adresy e-mail.

TO JEST TEKST ZE STRONY GŁÓWNEJ. JEDNAK NIE DO KOŃCA SĄ PRAWDĄ GDYŻ SERWIS UPARCIE LANSUJE ZDEFEKTOWANY HERB. KIBICE LEGII WYRZUCALI SZALIKI Z PRZEROBIONYM HERBEM NA BOISKO. A MY ?? DOSTAJEMY ODPOWIEDŹ: NIE.
MOJA PROPOZYCJA : ANKIETA.


Ale WOJTEK jaki jej sens robic ankiete? Przeciez wyniki sa oczywiste. Na 100 glosow jesli 2 beda za nowym to sie bardzo zdziwie... Skoro tyle glosow z naszej strony nic nie dalo to watpie aby ankieta cos zmienila. Klubowi wystarczyly glosy od kibicow i juz nie bedzie ankiety w sprawie 100-lecia. Tutaj jest pelno glosow a poki co dostalismy jakze wylewna odpowiedz: "NIE".
twari
 
Posty: 1642
Dołączył(a): 2004-05-28, 2:57 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC KALINOWA

Postprzez Gość 2005-08-24, 3:40 pm

Kolego Monti, może dla Ciebie jest to temat tak błachy, że odpowiadasz forumowiczom (celowo liczba mnoga) jakbyś zbywał jakichś natrętów. Ta odpowiedź zabrzmiała jak "nie bo nie", czyli mówiąc potocznie poprostu masz tradycję w d.
Gość
 

Postprzez Greg1906 2005-08-24, 3:41 pm

To powyżej moje.
Greg1906
Nadzieja białych
 
Posty: 859
Dołączył(a): 2003-08-23, 7:58 pm
Lokalizacja: Lids

Postprzez YOOSHKY 2005-08-24, 5:57 pm

Ten serwis jest serwisem nieoficjalnym więc chyba nie ma żadnych przeszkód by zlikwidować logo SSA?
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez keff79 2005-08-24, 6:31 pm

"Jesteśmy rycerze, którzy mówią Ni... Nii.. Ni!"

- tak jakoś mi się skojarzyło... :lol:

dziwna sprawa, a jak nie wiadomo o co chodzi.. - $$$$

ps. bankier też mi często wyskakuje ten błąd... jakieś takie fikuśne to to.. trójkąt, kulka.. <??!> o co chodzi?
keff79
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2005-05-09, 8:41 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Behind Mountain!

Postprzez Monti 2005-08-25, 9:16 am

W związku z tym że nie mam ochoty uczestniczyć w publicznej dyskusji na ten temat na forum , a nie miałem intencji by ktoś poczuł się zignorowany na powyższe zarzuty odpowiem wszystkim zainteresowanym na priv.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

...

Postprzez Krawiec 2005-08-25, 12:25 pm

Nie ma co przenosić dyskusji na prv bo sprawa nie dotyczy kilku osób . Problem tkwi najprawdopodobniej w prawach do historycznego logo i to jest jak podejrzewam główną barierą.

Innego wytłumaczenia nie widzę no chyba że Monti dalej lansuje tezę o serwisie piłkarskim, a nie kibicowskim.

Jestem za publiczną debatą na temat historycznego herbu w topie serwisu 100 % bo to sprawa prestiżowa - oczywiście nie w HP tylko w "piłce nożnej" i "kibicach równolegle".
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Postprzez Monti 2005-08-25, 3:44 pm

Uzupełnie zatem jeszcze wcześniejszy wpis aby tej dyskusji nie przenosić zupełnie na priv a jednocześnie zakończyć ją publicznie. Temat znaczka nie jest tematem nowym, wzbudza kontrowersje także wsród tworzących serwis. Mając jednak na uwadze że autorzy serwisu pracują nad nim od wielu lat i zainwestowali w jego budowe wiele czasu i pracy rościmy sobie prawa do tego by decydować o jego wygladzie i kierunku rozwoju. Wiekszośc z autorów chce by na stronie widniał oficjalny znaczek. Powody na tak i na nie kozdy z nas ma różne . Moje pozwoliłem sobie Tym którzy mnie wywołali przedstawic na priv. Pozostali autorzy serwisu mają równiez inne powody chocby poczawszy od takich że na stronie poprostu powinien widniec znaczek oficjalny. Oczywisci sa tez opinie skrajnie inne takie że powinien być historyczny. Wiekszośc z nas jednak zadecydowała że na stronie bedzie widniał znaczek oficjalny klubu wiec jest to wspólne stanowisko redakcji serwisu.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Wuzel 2005-08-25, 5:14 pm

bankier napisał(a):kto "robi" stronkę poświęconą hokejowi? jak na razie przedstawia ona obraz nędzy i rozpaczy... napisac krótki wstęp do niusa i wkleić link np. do gazety wyborczej czy serwisu hokej.net to taki problem? liga startuje 9 września - chcemy zapełnić trybuny Zimowego. a nie mamy nawet lakonicznej informacji o wynikach sparingowych gier Zagłebia.... :shock:


Niedługo już wróci do normy wsio :D - a lakoniczne info już masz :P
Wuzel
ŚRODULAK
 
Posty: 1868
Dołączył(a): 2004-06-01, 2:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Postprzez Sadek 2005-08-28, 11:40 pm



Czemu zablokowano temat o Czarnych?

Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez bankier 2005-08-29, 8:27 am

Temat o Czarnych został zablokowany - aby nie prowokowac niepotrzebnych napinek pomiędzy kibicami Zagłebia i Gieksy.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników