TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez turku 2011-03-13, 7:21 pm

Muszę powiedzieć że to co zauważyłem podczas oglądania filmu z Tomyśla bardzo mnie zaskoczyło na plus.

Nie wiem czy zrobiliście to specjalnie czy to przypadek ale na filmie było słychać komentatora z oficjalnej co znacznie uprzyjemniło oglądanie filmu. Prawie jak mecz na Jedynce ze Szpakowskim :)
Wiec może taki pomysł na przyszłość żeby jego komentarz było słychać na filmie z każdego meczu, jeśli oczywiście wyrazi zgodę.

Tylko bliżej podstawić mikrofon żeby jakość dźwięku była lepsza.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń


Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez Blajpios 2011-03-13, 9:34 pm

turku napisał(a):Muszę powiedzieć że to co zauważyłem podczas oglądania filmu z Tomyśla bardzo mnie zaskoczyło na plus.

Nie wiem czy zrobiliście to specjalnie czy to przypadek ale na filmie było słychać komentatora z oficjalnej co znacznie uprzyjemniło oglądanie filmu. Prawie jak mecz na Jedynce ze Szpakowskim :)
Wiec może taki pomysł na przyszłość żeby jego komentarz było słychać na filmie z każdego meczu, jeśli oczywiście wyrazi zgodę.

Tylko bliżej podstawić mikrofon żeby jakość dźwięku była lepsza.

Tak jest, popieram! Tylko, jeżeli chodzi o to "prawie" ("prawie jak mecz na Jedynce ze Szpakowskim")... Czy prawie na dobrze, czy na źle? To znaczy, czy dobrze, że Szpakowskiego nie za dobrze słychać, czy szkoda, że Zagłębiowskiego sprawozdawcę słychać kiepsko? Optuję za tym drugim, zresztą Kol. turku chyba też, sądząc po ostatnim zdaniu... Popieram w całej rozciągłości, czyli łącznie z tym, o ile wyrazi zgodę dla "Telewizji ZS" "etatowy sprawozdawca nasz radiowy"... i oczywiście mam nadzieję, że to będzie zarazem zajawka całych transmisji "za niedługo" przeprowadzanych... oprócz Radia, które się rozrośnie w szerszy program! :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: TV ZS Propozycje, opinie, komentarze

Postprzez PawełK 2011-03-14, 2:15 pm

turku napisał(a):Muszę powiedzieć że to co zauważyłem podczas oglądania filmu z Tomyśla bardzo mnie zaskoczyło na plus.

Nie wiem czy zrobiliście to specjalnie czy to przypadek ale na filmie było słychać komentatora z oficjalnej co znacznie uprzyjemniło oglądanie filmu. Prawie jak mecz na Jedynce ze Szpakowskim :)
Wiec może taki pomysł na przyszłość żeby jego komentarz było słychać na filmie z każdego meczu, jeśli oczywiście wyrazi zgodę.

Tylko bliżej podstawić mikrofon żeby jakość dźwięku była lepsza.


Nie zawsze i wszędzie się da rozstawić kamerę koło komentatora. W Nowym Tomyślu akurat staliśmy niedaleko siebie i się nagrało ;-)
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Åšrodula

Poprzednia strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników