Czy powinien ??????

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Czy powinien ??????

Postprzez Skorpion311 2007-08-26, 2:19 pm

Po moim poprzednim poście, w którym zapytałem czy Wojciech Rudy nadal powinien znajdować się w galerii "nasze sławy” czytałem różne opinie na ten temat. Były głosy za usunięciem tego pana z galerii, ale były również głosy przeciwne tłumaczące ze on jest tam, dlatego za to, co osiągał mm nikt mu tego nie ujmuje tego, co zrobił, ale ujmą dla niego jest według mnie to, co zrobił z Zagłębiem ostatnio liczy się teraźniejszość a nie to, co było kilka lat temu, bo jeżeli będziemy myśleć kategoriami, co było ileś lat temu to zupełnie jakbym słyszał naszych komentatorów telewizyjnych, gdy przeżywali mecz na Wembley też ileś lat temu osiągnęliśmy dobry wynik w meczu z Anglikami.A wracając do tematu pana Rudego mm to może zróbmy druga galerie "nasze zniesławione sławy" umieśćmy tam zdjęcie pana Rudego i jeszcze kilku osób.???A ogóle ten pan był kiedyś sędzią międzynarodowym, ale cos szybko zakończył karierę sędziowska - pewno też brał łapówki. Oj wstyd panie Wojtku i pan chciał prowadzić szkółkę piłkarską w Sosnowcu. Nawet dyrektorem szkoły już nie jesteś.Myśle ze dla Zagłębia jesteś skończony. Proponuje prowadzącym stronę zagłębia zrobić sondę dla kibiców Zagłębia z pytaniem. Czy Wojciech Rudy powinien znajdować się w galerii " nasze sławy" niech kibice też maja możliwość wypowiedzenia się na ten temat?..Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Zagłębia Sosnowiec. WIARA, KTÓRA PRZETRWAŁA 1906 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Skorpion311
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-08-10, 7:11 pm


Postprzez fan78 2007-08-26, 4:40 pm

http://zaglebie.sosnowiec.pl/forum/viewtopic.php?t=6727
Tu masz sonde,mozesz zagłosować i sie wypowiedzieć.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników