Co siÄ™ dzieje ze stronÄ…?

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Co siÄ™ dzieje ze stronÄ…?

Postprzez Mr. M 2007-08-22, 7:39 am

Witam!

Zastanawia mnie co się dzieje z naszą stroną. Kiedy Adam Makar dostał nominację na rzecznika prasowego klubu myślałem, że strona zacznie dynamicznie się rozwijać i coraz częściej będą pojawiać się nowe informacje z klubu. Tymczasem Adam praktycznie przestał udzielać się na forum, informacji jak nie było tak nie ma. Dalej trzeba ich szukać po innych serwisach. Na dodatek praktycznie oprócz strony głównej nic się nie dzieje. Nie ma działu Młodej Ekstraklasy, są za to działy rezerwy i juniorzy ze starymi, zeszłosezonowymi informacjami.

Czy ktoś z prowadzących stronę może mi wyjaśnić dlaczego tak bardzo strona opuściła się co do swojej jakości merytorycznej?
Mr. M
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2007-08-07, 5:12 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie


Postprzez emdżej 2007-08-22, 9:22 am

Wszystko będzie! My też możemy mieć wakacje prawda?
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez YOOSHKY 2007-08-22, 9:37 am

Strona ME w przygotowaniu. Miałem nadzieję że dziś ruszy ale jeszcze może być kłopot.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Re: Co siÄ™ dzieje ze stronÄ…?

Postprzez adas 2007-08-25, 11:36 pm

Mr. M napisał(a):Witam!

Zastanawia mnie co się dzieje z naszą stroną. Kiedy Adam Makar dostał nominację na rzecznika prasowego klubu myślałem, że strona zacznie dynamicznie się rozwijać i coraz częściej będą pojawiać się nowe informacje z klubu. Tymczasem Adam praktycznie przestał udzielać się na forum, informacji jak nie było tak nie ma. Dalej trzeba ich szukać po innych serwisach. Na dodatek praktycznie oprócz strony głównej nic się nie dzieje. Nie ma działu Młodej Ekstraklasy, są za to działy rezerwy i juniorzy ze starymi, zeszłosezonowymi informacjami.

Czy ktoś z prowadzących stronę może mi wyjaśnić dlaczego tak bardzo strona opuściła się co do swojej jakości merytorycznej?


Przepraszam jeśli Cię zawiodłem. Nie było mnie przez ostatnie dwa tygodnie, teraz postaram się nadrobić zaległości.
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez Mr. M 2007-08-26, 2:28 pm

Witaj Adamie :)

Nie zawiodłeś mnie. Po prostu byłem zdziwiony że po Twoim awansie wszystko tak nagle przycichło. Mam nadzieję że wypocząłeś i będziemy teraz mieli najlepszego rzecznika w OE ;)

Serdecznie pozdrawiam :)
Mr. M
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2007-08-07, 5:12 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Postprzez CZaRnYY 2007-12-16, 5:46 pm

Mam jedną uwagę - co wchodzę na tą stronę to jest ona co raz słabsza...

Czekam na moment gdy na stronie nie będzie już żadnych newsów, a będą same reklamy. Na wierzchu, pod spodem, po lewej i prawej i jeszcze w tekście...

Jest na to szansa, bo tendencja taka utrzymuje się od wielu miesięcy - co raz mniej treści, co raz więcej reklam...

P.S
Sory nie zauważyłem, że w prawym rogu forum też jest reklama...
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez fan78 2007-12-19, 11:54 am

Ze strony zniknol dzial "pamiatki".Dlatego ze klub zaprzestal sprzedawania ich czy po prostu go usunieto uznajac za zbedny?Pytam bo chcialem nabyc replike meczowa z prawdziwym herbem.
P.S
Nie orientujecie sie czy klub je sprzedaje?
Pozdro
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Postprzez adas 2007-12-19, 1:12 pm

fan78 napisał(a):Ze strony zniknol dzial "pamiatki".Dlatego ze klub zaprzestal sprzedawania ich czy po prostu go usunieto uznajac za zbedny?Pytam bo chcialem nabyc replike meczowa z prawdziwym herbem.
P.S
Nie orientujecie sie czy klub je sprzedaje?
Pozdro
Niestety na chwilę obecną nie ma w sprzedaży pamiątek w klubie. Po nowym roku powinna być dostawa.
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez krzesimir232 2008-01-11, 12:17 am

Witam
Troszkę marnie wyglądała dziś stronka.
Nie jestem specjalistą od PHP ale stosująć znaczek @ można zapobiec wyświetlaniu błędów związanych z bazą danych, przez co można by uniknąć szeregu brzydkich komunikatów, które dają potencjalnym agresorom ( :) ) szereg informacji które powinny być jednak strzeżone.
Jeżeli po prostu grzebaliście coś przy stronce to lepiej było dać ekran strona niedostępna w dniu dzisiejszym.
krzesimir232
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-02-22, 8:33 pm


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników