do prowdzacych strone

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

do prowdzacych strone

Postprzez Skorpion311 2007-08-13, 12:02 am

Witam
Mam drobna uwage do osób prowdzacych nasza strone. w działe "nasze sławy" są zdjecia osób które zasłuzyły sie dla naszego klubu ale czy pan WOJCIECH RUDY naprawde zasługuje by znajdowac sie miedzi takimi ludzmi jak panowie GAłECZKA,BAZAN ,JAROSIK,MAZUR???jak bardzo żasłuzył się były dyrektor klubu w budowe dobrego imienia klubu.Moze nalezało by usunaC pana W.R. z niechlubnych kart naszego klubu ciekawe co na ten temat sądzą inni kibice?????
Skorpion311
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-08-10, 7:11 pm


Postprzez fan78 2007-08-13, 1:40 am

Moim zdaniem również typ powinien zniknąć jak najszybciej z Galerii Sław!
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Postprzez flex 2007-08-13, 7:57 am

Wojciech Rudy jest w galerii "Zasłużeni dla Zagłębia Sosnowiec" ze względu na swoje osiągnięcia jako piłkarz. Tego nie można mu odebrać.

Jako dyrektor faktycznie dał plamę.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Postprzez fan78 2007-08-13, 1:07 pm

flex napisał(a):Wojciech Rudy jest w galerii "Zasłużeni dla Zagłębia Sosnowiec" ze względu na swoje osiągnięcia jako piłkarz. Tego nie można mu odebrać.

Jako dyrektor faktycznie dał plamę.
Nie mozna odebrac mu tez tego ze swoim postepowaniem okradał klub i kibiców tego klubu napychajac wlasne kieszenie.Nie mozna odebrac tez tego ze klub tak mozolnie budowany od nowa przez ludzi rzeczywiscie mu oddanych(klubowi) on swoim "uczynkiem" nieomal nie doprowadzil do upadku.Takze jego(Rudego)niewatpliwa zasługą jest to ze klub ZAGLEBIE SOSNOWIEC jest w calej polsce uwazany za klub zlodziejski ktory ma niewiele wspolnego ze sportowa rywalizacją.
Klub potrafił oczyscic sie z czarnych owiec i odciął sie od nich grubą kreska a wsrod autorów tej strony widze nadal dominuje sympatia czy uwielbienie dla "Ojca Dyrektora"
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Postprzez flex 2007-08-13, 2:30 pm

Trochę pojechałeś po bandzie. To, że niektóre części portalu nie były ostatnio aktualizowane nie świadczy jeszcze o tym, że ktoś popada w uwielbienie do tej osoby.
Dobrze, że zrobiłeś ankietę ułatwi ona na pewno autorom strony decyzję co do tej osoby na stronie sław Zagłębia.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Postprzez emdżej 2007-08-13, 2:35 pm

Taaaa...uwielbienie dla sprzedawczyka wręcz mnie rozpiera :|
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez *Tolek* 2007-08-13, 2:50 pm

Również uważam, że mimo wszystko co zrobił dla Zagłębie jako piłkarz, nie należy mu się miejsce w galerii sław, za to ci zrobił dla Zagłębia jak handlarz. Powinna być to w pewnym rodzaju kara:P Postawimy przez to na swoim, że się wstydzimy za tych ludzi i nie popieramy ich w żaden sposób.
*Tolek*
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-08-10, 2:44 pm
Lokalizacja: Sosnowiec!

Postprzez fan78 2007-08-13, 4:50 pm

flex napisał(a):Trochę pojechałeś po bandzie. To, że niektóre części portalu nie były ostatnio aktualizowane nie świadczy jeszcze o tym, że ktoś popada w uwielbienie do tej osoby.
Dobrze, że zrobiłeś ankietę ułatwi ona na pewno autorom strony decyzję co do tej osoby na stronie sław Zagłębia.
Przesadziłem-przepraszam.Mój post był w głównej mierze podyktowany tym ze zniknoł z działu "piłka nożna" temat w którym wlaśnie sie wpisujemy,myślałem ze został skasowany i jest to pewnego rodzaju chowaniem głowy w piasek,podczas gdy tylko go przeniosłeś.Zwracam honor.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników