tabela młodej ekstraklasy

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

tabela młodej ekstraklasy

Postprzez Stasiek Cięciur 2007-08-09, 3:49 pm

czy na naszej stronie można ją gdzieś znaleźć?
Stasiek Cięciur
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2005-02-25, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Howard 2007-08-09, 4:12 pm

U nas nie, ale na 90minut.pl tak ;)
Howard
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2007-02-23, 2:42 am

Postprzez Mr. M 2007-08-09, 4:46 pm

No tak. Jednak uważam że przydałby nam się dział poświęcony właśnie Młodej Ekstraklasie. Nie tylko z tabelą ale taże ze statystykami i składami. W końcu ME ma być w założeniu i chyba już jest, zapleczem pierwszego zespołu. Nie zapominajmy, że ME jest bardziej prestiżowa niż rezerwy i gra w niej o wiele więcej ciekawych i zdolnych nazwisk. Mam nadzieję, że redaktorzy strony też o tym wiedzą i na dniach zaprezentują nam dział MŁODEJ EKSTRAKLASY.

Pozdrawiam :)


Właśnie się dowiedziałem, że klub zlikwidował drużynę rezerw. Więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego ten dział z danym jeszcze z poprzedniego sezonu widnieje na stronie a nie ma ME. ?
Mr. M
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2007-08-07, 5:12 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Postprzez Stasiek Cięciur 2007-08-09, 10:09 pm

Mr. M napisał(a):No tak. Jednak uważam że przydałby nam się dział poświęcony właśnie Młodej Ekstraklasie. Nie tylko z tabelą ale taże ze statystykami i składami. W końcu ME ma być w założeniu i chyba już jest, zapleczem pierwszego zespołu. Nie zapominajmy, że ME jest bardziej prestiżowa niż rezerwy i gra w niej o wiele więcej ciekawych i zdolnych nazwisk. Mam nadzieję, że redaktorzy strony też o tym wiedzą i na dniach zaprezentują nam dział MŁODEJ EKSTRAKLASY.

Pozdrawiam :)


Właśnie się dowiedziałem, że klub zlikwidował drużynę rezerw. Więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego ten dział z danym jeszcze z poprzedniego sezonu widnieje na stronie a nie ma ME. ?


no właśnie, najwyższa pora
Stasiek Cięciur
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2005-02-25, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników