Strona 1 z 2

Rejstracja

PostNapisane: 2003-04-28, 8:42 pm
przez Codino
Mam pytanie. Czy nie dałoby się wprowadzić obowiązkowej rejstracji? Ciągle tu przyłażą jakieś pedały tylko po to żeby się pobluzgać. Wydaje mi się, że byłby to dobry krok do tego, aby na forum zapanowało troche kultury.

PostNapisane: 2003-04-28, 9:03 pm
przez grzechu
Juz to dawno zaproponowalem ale moj post pozostal bez odzewu :( :cry:

PostNapisane: 2003-04-29, 10:46 pm
przez Kamilsts
Tak jest powinno się wprowadzić obowiązkową rejestrację !!!!

PostNapisane: 2003-04-30, 8:55 am
przez kondi
Jestem za, .... ale pod jednym warunkiem, że osoba nie zarejestrowana będzie mogła przeglądać forum. W innym przypadku tworzylibyśmy małe getto - a tego nie chcemy :D

Tylko przy takiej zasadzie miało by to jakikolwiek sens.

pzdr

PostNapisane: 2003-05-02, 11:47 pm
przez Leyton
Też popieram (dlatego się właśnie po kilku miesiącach zarejestrowałem). Uważam, że po ostatnich wpisach "gości" jest to niezbędne. Nikt bezkarnie nie będzie tu pisał bzdur, czy nas obrażał (przyznaję, że mnie też poniosło). Przeglądanie forum oczywiście dostępne dla wszystkich, ale wpisy tylko dla zarejestrowanych. Przy okazji będzie nas więcej!
Monti, Soyer wprowadźcie to jak najszybciej !!!

PostNapisane: 2003-05-03, 4:21 pm
przez krzysiu
w najblizszym czasie przemyslimy wszystkie za i przeciw i podejmiemy decyzje, aczkolwiek ja akurat nie uwazam ze to dobry pomysl, bo wiele razy sie chcialem wypowiedziec na roznych forach, albo o cos zapytac, a nie chcialo mi sie specjalnie rejestrowac w tym celu.

PostNapisane: 2003-05-04, 12:07 am
przez Leyton
Zgadza się. Ty Krzysiu chciałeś się wypowiedzieć, ale inni korzystają z tego, że nie trzeba się rejestrować i piszą różne bzdury, czy bluzgają bezkarnie na lewo i prawo. Rejestracja to ograniczy. Poza tym zaczęły się posty"gości" pod nickami osób zarejestrowanych. Wyobraź sobie, że ja teraz jako Krzysiu (gość) napiszę Zagłębie gołębie ... itd. A Ty będziesz się potem tłumaczył, że to nie Ty. To tylko przykład. Nie ma się nad czym zastanawiać. Wprowadzić jak najszybciej :!: Pozdro i sorry, że o Tobie zapomniałem pisząc do Montiego i Soyera.

PostNapisane: 2003-05-04, 8:26 pm
przez WOJTEK
CAŁKOWICIE JESTEM ZA REJESTRACJĄ.PRZYCHODZĄ TU RÓZNE ANONIMY I PIERDOLĄ GŁUPOTY.SKORO NAS BYŁO STAĆ NA REJESTRACJĘ TO DLACZEGO MA KTOŚ MIEĆ LEPIEJ???

PostNapisane: 2003-05-04, 9:42 pm
przez krzysiu
podjecie tak waznej strategicznie decyzji musi troche potrwac :wink:

PostNapisane: 2003-05-04, 9:56 pm
przez Kamilsts
krzysiu napisał(a):w najblizszym czasie przemyslimy wszystkie za i przeciw i podejmiemy decyzje, aczkolwiek ja akurat nie uwazam ze to dobry pomysl, bo wiele razy sie chcialem wypowiedziec na roznych forach, albo o cos zapytac, a nie chcialo mi sie specjalnie rejestrowac w tym celu.


Zgadza się ! Przeglądałęm stronkę miedzi i jej rewelacyjne forum chciałęm coś napisać a tam wymagana rejestracja ! No więc zrezygnowałem :-)
Ale mimo wszystko jestem za rejestracją bo jeżeli ktoś będzie miał poważną sprawę to się zarejestruję !

PostNapisane: 2003-05-06, 12:32 pm
przez krzysiu
zadecydowalismy, ze forum pozostaje otwarte dla wszystkich, ktorzy maja ochote sie wpisac.

PostNapisane: 2003-05-06, 1:45 pm
przez WOJTEK
krzysiu napisał(a):zadecydowalismy, ze forum pozostaje otwarte dla wszystkich, ktorzy maja ochote sie wpisac.
CO ZNACZY ZADECYDOWALIŚMY??MOŻE LEPIEJ ZRÓBCIE SONDĘ?TO ŻE TY AKURAT ROBISZ STRONE TO NIE ZNACZY,ŻE TY JESTEŚ JEJ JEDYNYM WŁAŚCICIELEM.PISZE W ADRESIE ZADŁĘBIE???GDYBY PISAŁO KRZYSIU TO JA NIC SIĘ NIE ODZYWAM.POWTARZAM,SONDA!!!

PostNapisane: 2003-05-06, 2:24 pm
przez Monti
Wojtek zadecydowali współałtorzy serwisu. Nie ma sensu na temat kazdej głupoty robić sondy. Cieszymy sie że wiele osób akceptuje treść tego serwisu . O formule jednak kiedyś zadecydowali Ci którzy go tworzą a jest to formuła serwisu sportowego. Twoim tokiem rozumowania należało by głosować (robić sondy) z kim mają być wywiady czy mają być relacje live lub o innych sprawach . To jest niemożliwe i wykluczone . To jest serwis sportowy robiony dla kibiców ale w pewnym sensie nie jest to serwis kibiców .(zależy od spojrzenia i interpretacji). To mała subtelna różnica. Tak wiec pozostaw nam prawo podejmowania decyzji jak ten serwis dalej prowadzić , tyczy to takze forum . To taka mała prośba.

PostNapisane: 2003-05-06, 6:11 pm
przez WOJTEK
Monti napisał(a):Wojtek zadecydowali współałtorzy serwisu. Nie ma sensu na temat kazdej głupoty robić sondy. Cieszymy sie że wiele osób akceptuje treść tego serwisu . O formule jednak kiedyś zadecydowali Ci którzy go tworzą a jest to formuła serwisu sportowego. Twoim tokiem rozumowania należało by głosować (robić sondy) z kim mają być wywiady czy mają być relacje live lub o innych sprawach . To jest niemożliwe i wykluczone . To jest serwis sportowy robiony dla kibiców ale w pewnym sensie nie jest to serwis kibiców .(zależy od spojrzenia i interpretacji). To mała subtelna różnica. Tak wiec pozostaw nam prawo podejmowania decyzji jak ten serwis dalej prowadzić , tyczy to takze forum . To taka mała prośba.
????????

PostNapisane: 2003-05-06, 6:33 pm
przez Monti
Nie wiem co oznaczają te ?????? domyślam sie że nie rozumiesz mojego wyjasnienia. Spróbuję sprecyzować .

Serwis 100% Zagłębie nie jest serwisem "kibicowskim" , nie piszemy o kibicach (jakicholwiek) , piszemy o wydarzeniach sportowych . Jesteśmy serwisemem nastawionym na informacje sportową . Jest on w tym sensie serwisem kibiców Zagłębia w którym kibiców jest sam klub Zagłębie. Przecierz poszcególni kibice nie wypowiadaja sie w sondzie o tym kto ma być trenerwem czy kto ma grać w podstawowym skaładzie. Nadużyciem jednak by było stwierdzenie że kibice nie mają wpływu na to co dzieje sie w klubie . Puki klub ma poparcie w swoich działanich przez kibiców puty prace działaczy i piłkarzy uznajemy za dobrą . Podobnie jest z naszym serwisem my(autorzy) podejmujemy decyzje jak ma wygladać serwis jak sie rozwijać i puty kibice odwidzaja go i na nim szukaja informacji o klubie znaczy że jest akceptowany i ze idziemy w dobrym kierunku. W tym właśnie sensie jest to serwis kibiców Zagłębia.

Jaśniej chyba nie potrafie . Przeprasam .