Forum zaglebia a cenzura przez moderatorów

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2006-09-04, 7:24 am

A mistrzunio od skryptów powinien się zastanowić nad skryptem blokującym rejestrację. Każdego dnia usuwam po kilkanaście podejrzanych osób z całego świata.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez WAB 2006-09-04, 10:16 am

Soyer napisał(a):To moze ktos z Was pomysli nad nowym serwisem Zaglebia i kibice beda mieli wybor gdzie zagladac?
Przeciez nikt Was nie wiaze z nami co?


Zastanowiłeś się nad tym, co napisaleś? Chcesz tego? Bo w tej chwili wasze działania właśnie do tego zmierzają. Pamiętam jeszcze czasy alpha i jdnet i nie uważam, by tamto rozwiązanie było właściwe, co zostało później zmienione. Gwarantuje ci jednak, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to znajdą się ludzie, którzy to zaprojektują, wykonają, sfinansują i będą utrzymywać. Ani to trudne ani kosztowne. Tylko po co? Wszyscy na tym stracimy.
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am

...

Postprzez Krawiec 2006-09-04, 2:29 pm

Pisałeś Monti zebym się nie wypowiadał na forum przez jakiś czas i tak też uczyniłem. Niemniej jeśli po kilku dniach Twój post sugeruje, że to przeze mnie blokujecie linki to wybacz ale musiałem się odezwać. Chciałbym zakończyć kwestię naszego serwisu tym stwierdzeniem, że jeśli zablokowanie zaglebie.info ma utrzymać status quo 100% to niech tak zostanie.

WAB, Leyton, Greg, Wojtek, Bankier i inni

Jeśli czytaliście ten post Soyera o tym, że Krawiec zbiera ekipę żeby rozwalić 100%, to sami widzicie jak to jest.

Co do Adama i jego arogancji na FORUM. Wpisałem się w moim poprzednim poście (wykasowanym). Na stronie głównej Adam zrobił kawał dobrej roboty za co szacunek ale na forum potraktował kilka osób z buta i prędzej czy później ktoś zareagował. Akurat sprawa linków zbiegła się z sytuacją z WABem i to cała tajemnica "spisku".
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

Koledzy, spokojnie, spokojnie!

Postprzez Blajpios 2006-09-04, 7:04 pm

Do wszystkich - pamiętajmy, że łatwiej coś rozwalić, niż scalić. Zdecydowana większość pozytywnie odbierała połączenie "czarnego z białym" w jeden serwis parę lat temu, jako wartość. Także ponadkibicowska, zagłębiowska. Spokojnie więc z emocjami, troszkę najpierw je wyhamować - bo jak tak będą narastać, to rzeczywiście się rozwalić może za dużo. Błędy pojedynczych osób - to cieszmy się, że np. się przyznają, wycofują, cieszmy się, że ktoś nie chce walczyć "po trupach", ostrożnie z oskarżeniami natomiast i zarzutami. Czy nie lepiej się dojdzie do czegoś na spokojnie?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Postprzez Soyer 2006-09-04, 9:47 pm

adas napisał(a):Przepraszam, za to co zrobiłem jeśli kogoś uraziłem. Zrobielem zle! Zakonczmy temat prosze.


Koncze publiczna debate i luzuje. Jedynie na priva odpisze zainteresowanym aby juz tego nie ciągnąć.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2006-09-21, 10:13 pm

Panowie. W którą stronę zmierzamy ?? Czyj to jest serwis ? Kibiców Zagłebia czy "zarządu" ?? Dziś poprosiłem o wklejenie ogłoszenia dotyczącego wyjazdu do Wiednia na głównej stronie i co przeczytałem ? "Muszę to skonsultować by się XXXXXXXXX nie obraził. To jaja jakieś są, tak ?? Na Legialive.pl PRZED KAŻDYM naszym meczem są zapowiedzi a u nas sie musimy "pytać" czy można dać ogłoszenie dotyczące wyjazdu na mecz naszych Przyjaciół ? Widzę, że farsa trwa nadal. Opamiętajcie się !!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez MuMiN 2006-09-21, 10:24 pm

Pismo z PZPN musi przyjść :)
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Postprzez bankier 2006-09-21, 10:28 pm

CzekajÄ… na zgodÄ™ policji.... :mrgreen:
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WAB 2006-09-21, 11:24 pm

WOJTEK napisał(a):Panowie. W którą stronę zmierzamy ?? Czyj to jest serwis ? Kibiców Zagłebia czy "zarządu" ?? Dziś poprosiłem o wklejenie ogłoszenia dotyczącego wyjazdu do Wiednia na głównej stronie i co przeczytałem ? "Muszę to skonsultować by się XXXXXXXXX nie obraził. To jaja jakieś są, tak ?? Na Legialive.pl PRZED KAŻDYM naszym meczem są zapowiedzi a u nas sie musimy "pytać" czy można dać ogłoszenie dotyczące wyjazdu na mecz naszych Przyjaciół ? Widzę, że farsa trwa nadal. Opamiętajcie się !!


Strona jest mniej więcej tak niezależna jak żona premiera Kaczyńskiego. A, że nie ma on żony, cóż, jej strata. :wink: Nasz wspólny znajomy ma taki bon-mot: pokaż mi człowieka, a powiem ci jego cenę. W tym przypadku: wejściówka na mecz, miejsce w autokarze, uścisk reki prezesa*
* niepotrzebne skreślić.
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am

Postprzez Monti 2006-09-22, 12:26 pm

Umówmy się że jesteśmy serwiserm zależnym od ......... ( niech sobie każdy wpisze co mu pasuje). Wszyscy jesteśmy przekupywani i każdy z nas tylko czeka na kolejne bonusy. Możemy temat zamknąć.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników