co dodac

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Postprzez Mario73 2007-06-29, 11:24 pm

http://zaglebie.sosnowiec.pl/forum/imag ... es/569.gif fakt faktem że temat może i stary i że kiedyś był poruszany ale widocznie nieudolnie że do tej pory jeśli chodzi o tapety to pamiętają początki serwisu.Ja nie jestem niestety grafikiem ale jeśli znajdę czas to postaram się coś zrobić.Moja propozycja jest mianowicie taka że każdy kto chce mieć fajniejsze tapety z Zagłębiem niech wyśle swoją jedną ,wtedy na pewno się coś wybierze.Panowie nie ilość ale jedna dopieszczona.Ja się zobowiązuje coś zrobić w tym temacie od nowego tygodnia.

Pozdrawiam wszystkich
Mario73
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2007-06-29, 8:56 am
Lokalizacja: Katowice


Postprzez ^yoGi^ 2007-06-30, 11:14 am

Mario73 napisał(a):http://zaglebie.sosnowiec.pl/forum/images/smiles/569.gif fakt faktem że temat może i stary i że kiedyś był poruszany ale widocznie nieudolnie że do tej pory jeśli chodzi o tapety to pamiętają początki serwisu.Ja nie jestem niestety grafikiem ale jeśli znajdę czas to postaram się coś zrobić.Moja propozycja jest mianowicie taka że każdy kto chce mieć fajniejsze tapety z Zagłębiem niech wyśle swoją jedną ,wtedy na pewno się coś wybierze.Panowie nie ilość ale jedna dopieszczona.Ja się zobowiązuje coś zrobić w tym temacie od nowego tygodnia.

Pozdrawiam wszystkich

Było już mówione na temat tapet. Wiele razy. Temat został wczoraj odnowiony na prośbę mnie i jeszcze jednego bolka. Jak chcesz pisać o tapetach to w odpowiednim dziale, w odpowiednim temacie, oczywiście o tapetach. Opcja szukaj nie boli.
^yoGi^
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-06-14, 7:10 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Misaki 2007-06-30, 12:55 pm

zrobić z herbów na głównej odnośniki to stron klubowych
Misaki
 
Posty: 751
Dołączył(a): 2006-07-21, 10:59 pm
Lokalizacja: ZD

Postprzez ^yoGi^ 2007-07-01, 12:32 pm

^yoGi^
 
Posty: 112
Dołączył(a): 2007-06-14, 7:10 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez YOOSHKY 2007-07-19, 6:25 pm

Ktoś kiedyś chciał system komentarzy na stronę główną, pozwoliłem sobie napisać stosowne skrypty i uruchomić na próbę. Zobaczymy co z tego będzie. W systemie komentarzy również istnieją moderatorzy którzy mogą kasować posty i banować napinaczy, chamów, pajacy itp. W komentarzach nie chce widzieć ani jednej bluzgi. Jak będą przegięcia to komentarze zostaną wyłączone.

EDIT:
Pamiętacie chyba jeszcze coś takiego jak shoutbox? :) Zastanówcie się czemu został wyłączony... To samo będzie z commentami.
Mody z forum niech piszÄ… na PW po rejestracji, dam stosowne uprawnienia.
ProszÄ™ o uwagi dot. funkcjonowania i opinie.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

odpowiedź w sprawie sondy o grafice

Postprzez Blajpios 2007-08-01, 8:44 pm

umieszczam tu, bo w tamtym temacie zablokowano możliwość umieszczania odpowiedzi, choć wcale nie było zablokowane od razu, skoro zacząłem pisać. "Cytuję tu więc ;-) sam siebie":
myślę, że do pewnego "trudnego" odbioru powoli się już wszyscy przyzwyczajają (mniejsza jakby czytelność skutkiem większego nagromadzenia elementów). Poza tym z kolei - jest ta grafika elementem ożywienia, czyli pozytyw. W takim razie - chyba plus. Natomiast pozostaje kwestia umieszczanych tam sylwetek. Ktoś już pisał, że w obecnej sytuacji pilnie trzeba byłoby zmienić. O ile to technicznie możliwe, chyba tak. Proponowałbym jednak - nie rezygnować z sylwetek osób zasłużonych dla klubu, choć na pewno i rzesze kibiców trzeba uhonorować. Jednak - ze 3 najbardziej osobistości zasłużone w historii, warto by umieścić. Przy czym - także sprzed 100 lat, może gdzieś jest zdjęcie A. Renego, który przecież i w więzieniu siedział? Do tego, może by co roku zmieniać dwie sylwetki, mianowicie z kadry I zespołu: najdłużej grającego w Zagłębiu wychowanka i najdłużej grającego niewychowanka? Może też - trenera? Fakt, te miejsca by co rok trzeba zmieniać, ale byłaby to też swoista forma uznania, nagrody, motywacji, jak i - "bezpieczne wyjście", bo cokolwiek poczynią, to nie z tym byłaby związana "promocja", tylko z określonym kluczem.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Postprzez flex 2007-08-02, 10:00 am

Całkiem niezły pomysł. Z pewnością takie zdjęcia lepiej by się prezentowały od stojącego tyłem Dawida. Warto nawiązać na naszej stronie do naszych sław z przed lat.
flex
Administrator
 
Posty: 627
Dołączył(a): 2007-03-08, 9:54 pm
Lokalizacja: Centrum

Poprzednia strona

Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników