Wywiady - ocena

Wszelkie uwagi i pomysły dotyczące funkcjonowania forum oraz serwisu.

Moderatorzy: flex, krzysiu, swiezy52

Wywiady - ocena

Postprzez bankier 2005-08-09, 7:21 pm

Jako, że zostałem grzecznie poproszony o założenie osobnego tematu w którym będzie można się odnieść do pracy osoby (osób) przeprowadzajacych wywiady zamieszczane na stronie głównej serwisu

To k***a stworz osobny temat a nie pierdol w poscie ktory jest stworzony do innego typy wypowiedzi!


czynie to niejako z przymusu. Wklejam posty, które znalazły sie w poprzednim temacie oddajace klimat dyskusji:

bankier:
A ja mam pewna uwage do przeprowadzającego wywiad Adama Makara - mianowicie, dlaczego zadajesz Trenerowi Tochelowi pytania dot. sprzętu, infrastruktury (czyt. Ludowego) oraz przedsprzedaży biletów. Nie od dziś wiadomo, że trener odpowiedzialny jest za przygotowanie piłkarzy do rozgrywek. Sprawy organizacyjne to działka dyrektora Rudego za którą ktoś mu w tym klubie płaci. Reasumując, przy kolejnych wywiadach warto przeanalizaować treść nadesłanych pytan by nie tracic czasu na takie, na które interlokutor nie bedzie mógł odpowiedzieć.

ps. bardzo dobrze, iż strona zaglebie.sosnowiec.pl zaczęła tętnić życiem... a kolejnym po Marcinie pod obstrzałem winien stanąć dyrektor Rudy.


adas:
Bankier, odpowiadając na Twoje pytanie, zobowiązałem się do zadania pytań które nadeslali kibice. Wyraznie napisalem na stronie, ze pytania kierujemy do Trenera. Jesli jednak, ktorys z kibicow uwazal, ze na to pytanie mogl odpowiedziec Trener, ja chcialem je zabrac.
Pytacie po co z Ujkiem? Ano po to, ze prawda lezy zapewne zawsze gdzies posrodku, nie bronie Mariusza, chce tylko wysluchac jego wersji na temat pewnych spraw.


wojtek:
adas napisał:
Bankier, odpowiadając na Twoje pytanie, zobowiązałem się do zadania pytań które nadeslali kibice. Wyraznie napisalem na stronie, ze pytania kierujemy do Trenera. Jesli jednak, ktorys z kibicow uwazal, ze na to pytanie mogl odpowiedziec Trener, ja chcialem je zabrac.
Pytacie po co z Ujkiem? Ano po to, ze prawda lezy zapewne zawsze gdzies posrodku, nie bronie Mariusza, chce tylko wysluchac jego wersji na temat pewnych spraw.
TO MOŻE SIĘ W KNAJPIE GDZIEŚ UMÓWICIE ?? WOLAŁBYM Z KIMŚ INNYM. ZOSTAWMY MARIUSZA JUZ W SPOKOJU. ZROBIŁ DLA NAS WIELE I NIECH TAK ZOSTANIE. JA GO SZANUJĘ .


adas:
oj Wojtek, szanuje bardzo Twoja prace jak i wypowiedzi, lecz jednak wez pod uwage, ze nie jestes jedynym uzytkownikiem forum. a przyjmujac pytania kibicow, otrzymalem wiele sugestii aby porozmawiac wlasnie z Ujkiem


bankier:
Wiem, że teraz odbije od głównego nurtu dyskusji - ale pytania muszą mieć sens i winny byc skierowane do kompetentnych osób. Jesli nurtuje mnie kwestia dotycząca notowań indeksu WIG20 i podeśle właśnie takie pytanie do Marcina Bębna - czy bez mrugnięcia okiem zadasz to właśnie pytanie naszemu golkiperowi? Chyba nie - gdyz to wypacza sens stricte sportowy wywiadu.... Jeszcze raz podkreślam, iż chodzi mi jedynie o to, że osoba przygotowujaca sie do wywiadu winna przeanalizować treść zebranych pytań i ocenic je od względem merytorycznym w kontekście nurtu rozmowy prowadzonej z daną osobą!


emdżej:
W pełni się zgadzam z Bankierem. Wiele pytań po prostu nie pasowało do trenera gdyż informacje, których miał udzielić nie leżą w jego kompetencjach. Niektóre z tych pytań powinny poczekać do wywiadu z dyr. Rudym o ile takowy będzie


adas:
a nastepnie dostane maile z placzem, dlaczego moje pytanie nie zostalo zadane a jego tak. Czy sie przygotowalem do wywiadu? Nawet nie wiesz jak dlugo, byl to moj pierwszy w zyciu wywiad i uwierz, ze siedzialem nad tym wiele godzin


bankier:
Jeszcza raz - bo widocznie meritum mojej wypowiedzi do Ciebie nie trafia. Twój wywiad to Twój wywiad. Nie jest on koncertem życzeń i pytań nadesłanych przez internautów (tak może być na czacie). Jesteś "szefem" i Ty decydujesz które pytania wykorzystać! I nie powinieneś się martwić uwagami dlaczego moje pytanie nie zostało zadane a jego tak! Jesli komus coś nie bedzie się podobało może iść na trenig
Zagłebia i na koniec podejść do Trenera i zapytać o to co go gnębi. Ale chyba przez internet jest łatwiej....


olo69:
zakładajac temat myslałem, że bedziemy komentować wypowiedzi tych którzy ich udzielali, ale widzę, że znalazło sie wielu doswiadczonych dziennikarzy, szkoda tylko, że oni nie przeprowadzili tego wywiadu wczesniej


soyer:
Przestań już Bankier płakać. Adam na pewno będzie segregował pytania a kibice - PROSZĘ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SENSEM ZADAWANIA SWOICH PYTAŃ DLA DZIAŁACZY BĄDŹ PIŁKARZY !!!


Jeszcze raz - temat nie traktuje o tresci wypowiedzi trenera czy piłkarzy. Służy jedynie ocenie pracy osoby (osób) przeprowadzających wywiady. Dlaczego tak - decydujac się na taką pracę na rzecz serwisu działają przy otwartej kurtynie i mniemam, że każdy z nas ma prawo do własnej opinii na tenat ich pracy.

Moja zawiera się w poscie:
całkiem serio - zmiany w serwisie, które mozemy zaobserwować od poczatku tego sezonu oceniam bardzo pozytywnie. przede wszystki pojawiły się wywiady (na razie jeden - ale myslę, że to dopiero początek) z osobami tworzacymi drużynę Zagłebia. Dwa to oceny zawodników. Pomysł trafiony w dziesiątkę. Galeria zdjęc - ehhh szkoda, że juz jestem po urlopie Podsumowanie ligowej kolejki bardzo ciekawe - choc gdyby było nieco dłuższe chętnie poświęciłbym kilka minut więcej na lekturę! I AVI których w zeszłym sezonie brakowało. Reasumując zmiany prowadza serwis w dobrym kierunku!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Postprzez Soyer 2005-08-09, 8:39 pm

Płaczku to bądź konsekwentny i napisz że pierwszy cytat napisałem ja. To jedno , drugie to temat ten nadaje się do innego działu bo oceniasz zespół redakcyjny czyli -> Serwis zaglebie.sosnowiec.pl.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2005-08-10, 7:09 am

To teraz napisz kto odebrał mi uprawnienia moda w działach i "piłka nożna" oraz "kibice"? Dwa chciałbym poznac również przesłanki jakie kierowały decydentami podejmujacymi decyzję. Bo jeśli chodzi o moje uwagi skierowane do Adama Makara (którego bronisz z Montim jak Świętej Krowy, której nie można zwrócić uwagi gdyż można tym zdeptać jego zapał do pracy) to dziekuje za obiektywna ocene moich działań jako moda!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez adas 2005-08-10, 7:14 am

mojego zapalu do pracy nie jest nic w stanie zmienic. Kocham ten klub!!! Jak juz niejednokrotnie sie wypowiedzialem, chetnie wyslucham opinii na temat tego co robie. Jestem calkowicie poczatkujacy i uwagi sa nawet wskazane.
adas
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2004-12-17, 12:27 pm

Postprzez Soyer 2005-08-10, 8:54 am

bankier napisał(a):To teraz napisz kto odebrał mi uprawnienia moda w działach i "piłka nożna" oraz "kibice"? Dwa chciałbym poznac również przesłanki jakie kierowały decydentami podejmujacymi decyzję. Bo jeśli chodzi o moje uwagi skierowane do Adama Makara (którego bronisz z Montim jak Świętej Krowy, której nie można zwrócić uwagi gdyż można tym zdeptać jego zapał do pracy) to dziekuje za obiektywna ocene moich działań jako moda!


Ja odebrałem prawa z różnych działów: WOJTKOWI, Czarnemu, Krawcowi i Tobie - aż tak na tym Ci zależy?
Odbierając wyszełem z wniosku im mniej osób które sprawują kontrolę tym mniej nieporozumien w związku kasowanych postów itp.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2005-08-10, 9:27 am

Wziąłem tez Morphowi z działu koszykówka.
Gość
 

Postprzez bankier 2005-08-10, 5:07 pm

Dziękuje za odpowiedz - i odpowiadam na pytanie, nie zależy mi na byciu moderatorem. Jednakże jesli coś się zmienia (w tym wypadku moja "sytuacja" na forum) chciałbym wiedzieć kto o tym zadecydował.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez bankier 2005-08-18, 9:49 pm

I własnie o taki wywiad chodzi - aby interlokutor nie musiał odpowiadac na pytanie dziennikarza starym zwrotem "... to pytanie nie do mnie ..."

Nie ma się co martwic tym, ze ktoś napisze "... dlaczego moje pytanie nie zostało zadane?... "

Kto następny? 8)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Franz 2005-08-18, 10:18 pm

Przemek Pitry pisze w innym temacie już 8) .
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez bankier 2005-08-18, 10:22 pm

Dzieki :wink:
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Tomaszek 2005-09-13, 5:11 pm

W.Rudy napisał(a):Co to znaczy oryginalna koszulka Zagłębia? Repliki koszulek były możliwe do zakupienia. Chętnych na zakup takich koszulek było bardzo niewielu. Były one jednak rozprowadzane. U nas sprzedażą koszulek zajmuje się sklep sportowy. My nie prowadzimy dystrybucji pamiątek klubowych.




się popisał.. koszulki w których niedośc że nie grają to jeszcze za taką cenę... a repliki niewiele tańsze..
Tomaszek
Żółta kartka
 
Posty: 543
Dołączył(a): 2003-02-07, 12:13 pm
Lokalizacja: South Sosnowiec!

Postprzez slawojka 2005-09-14, 9:50 am

Jestem zdegustowany wywiadem z Rudym. Zupełnie nietematyczne wypowiedzi. Albo pytania nie do niego, albo nie wie o co chodzi. Takie to płone i bez sensu. Pytam zatem, po co on jest w Zagłebiu???? Był gdzieś temat o tym... Rzekomo mnóstwo pracy ma, jakiej??????
slawojka
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 2003-08-18, 11:14 am
Lokalizacja: New Satch

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2005-10-01, 11:57 am

A.G.: Zgadzam się. Ja w ogóle chciałabym, ąby kibice zainteresowani byli nabywaniem pamiątek i gadżetów klubowych. We wcześniejszych latach prowadziliśmy sprzedaż kalendarzy, plakatów i odznak. Zainteresowanie było tak małe, że klubowi nie opłacała się produkcja tych artykułów. Dwa lata temu prowadziliśmy również sprzedaż koszulek. O ile dobrze pamiętam sprzedaliśmy ich około 100. Na meczach mamy od 2000 do 3000 kibiców.



Ciekawe gdzie sprzedali te 100 koszulke :) 19 bylo sprzedanych w sklepiku !
A co do innych pamiaatek to ceny sa za wysokie a jaksoc tez nie za dobra !
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Gość 2005-10-01, 12:18 pm

Wywiady to dobry pomysł ale mam taką sugestię na przyszłość. Czasami aż prosi się żeby po odpowiedzi na pytanie kibica dalej pociągnąć rozmowę na ten temat. Dopytać się, drążyć, tymczasem autor ogranicza się do naszych pytań i wiele rzeczy zostaje niedopowiedzianych, jak np. z Rudym, czy Grodecką.
Gdyby Pan Adam był bardziej dociekliwy, a nie zadowalał się tylko pytaniami kibiców, te wywiady mogłyby być o wiele ciekawsze.

Pozdrawiam

i
Gość
 


Powrót do Forum oraz serwis zaglebie.sosnowiec.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników